Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 973

Головна » 2014 » Квітень » 22 » ФК"Бабухів" - переможець прем'єрного турніру "Весняний кубок "Україна - єдина"
15:59:04
ФК"Бабухів" - переможець прем'єрного турніру "Весняний кубок "Україна - єдина"

На другий день Великодніх Свят у селі Конюшки відбулись вирішальні матчі прем'єрного турніру "Весняний кубок "Україна - єдина". Переможцем змагань, що тривали із 30 березня, стала команда села Бабухів.

Матч за 3-тє місце

На правах господарів поля, Конюшки захопили ініціативу з перших хвилин матчу проти Лучинців. Вже в дебюті поєдинку господарі мали можливість вийти вперед, однак надійно грав воротар суперника. В середині першого тайму, після виходу сам-на-сам, нападник Конюшок перекинув воротаря й відкрив рахунок у матчі. Після цього декілька хвилин точилась рівна боротьба, після чого Лучинці розпочали штурм воріт. Це дало змогу їм забити два м'ячі й піти на перерву за переможного рахунку 2:1. На другий тайм лучинецькі футболісти вийшли більш "заряджені", але після вимушеної заміни в складі Лучинців господарі все більше загрожували воротам представнику Суперліги. Однак після дальніх ударів та небезпечних вистрілів зі штрафних та подач з флангів, Андрій Мартиняк продемонстрував свою майстерність. Але все-ж таки на 80-й хвилині Конюшки скоротили відставання завдяки дальньому удару одного з гравців. 4:2 - підсумковий рахунок на користь Лучинців.

Конюшки - Лучинці - 2:4(1:2)

Голи: Скорохода - 1(22'), Цимбалістий Р - 1:1(35'), Ільків І - 1:2(39'), Гунчак Я - 1:3(63'), Ільків І - 1:4(75'), Яськів В - 2:4(80')

Конюшки: Дволятик О. - Торган А., Качала В., Дерев'янко А. (Галян Я., 45), Сьома Т. (Оступ В., 60) - Коншин Н. (Демура В., 50), Кузик В., Деренюк М. (Ониськів Ю., 75), Чубатюк Т. (Побуцький В., 45) - Яськів В., Скорохода Н. (Меренько І., 65)

Лучинці: Мартиняк А - Шевчук О, Пархуць Я. (Пунько В.), Хомяк І, Гунчак Я, Ільків Т, Пархуць В.(Марцінковський А.), Кліщ В, Цимбалістий Р, Маховський І. (Грудний Р.), Ільків І

Фінал

У фінальному поєдинку всі найважливіші події пройшли протягом першого тайму. Бабухів скористався перевагою знайомого стадіону, а Верхня Липиця ж не відразу зуміла призвичаїтись до поля (матчі групового етапу її гравці провели у Путятинцях).  Велика небезпека від Бабухова йшла через флангові атаки. Варто відзначити, що обидва голи були забиті після стандартних положень. Правда, провина в обох м'ячах лежить на воротарю, який міг зіграти по-іншому. Після цих забитих м'ячів липичани взяли гру під свій контроль, результатом став гол з пенальті, який вони реалізували за гру рукою в штрафному майданчику. У другому таймі фіналісти грали на зустрічних курсах, було багато зіткнень, падінь та пішла жорстка гра. Але Бабухів зумів відстояти сприятливий для них результат, чим забезпечив собі перемогу в турнірі.

Бабухів - Верхня Липиця 2:1(2:1)

Голи: Качмар М - 1:0(15'), Француз Ю - 2:0(28'), Галушка П - 2:1(36')

Бабухів: Сас В., Качмар Т., Забігач С., Жидак В.(Хомяк Т), Француз Ю., Соронович П., Качмар М.(Романків І), Гриців Т., Вульчин М.(Гелемей В.), Винник В.(Крупка Д.), Романів Т.(Забігач Ю.)

В.Липиця: Крижевський А. - Каспрук В., Лотоцький В., Кучмій О., Дзюбак Т. - Галушка А., Кельбас Т., Іваніщак Є., Андрусишин В. (Комарянський М.) - Гергелевич Р., Галушка П. (Голембйовський М.)

Після закінчення матчів відбулась офіційна церемонія нагородження лауреатів турніру. Переможець отримав перехідний кубок, грамоту та грошову винагороду. Призери змагань задовільнились грамотами й грошовими преміями. Найкращим бомбардиром став форвард Лучинців Ігор Ільків, який забив 6 м'ячів. Також організатори відзначили якісну роботу суддів - Івана Сидорака, Ярослава Галяна й Андрія Кураня.

Категорія: Інтересне | Переглядів: 755 | Додав: НазарКо
Всього коментарів: 8
8 Skyfall   (27.04.2014 14:20:46) [Материал]
Like:)

7 geol25   (24.04.2014 10:40:56) [Материал]

6 НазарКо   (23.04.2014 12:24:02) [Материал]
Головне, щоб сподобалось учасникам та вболівальникам(яких було не мало, практично на кожному матчі)

3 dan   (22.04.2014 22:23:34) [Материал]
Велике дякую Гиціву і Коншину за організацію такого необхідного для підготовки до сезону турніру

4 xxx07   (22.04.2014 22:56:11) [Материал]
І я дякую їм)

5 geol25   (23.04.2014 09:37:55) [Материал]
та вже...

1 geol25   (22.04.2014 19:20:55) [Материал]
Від мене особлива подяка Назарію Коншину за чудову організацію фінальної частини турніру!!!

2 НазарКо   (22.04.2014 19:29:50) [Материал]