Всього відповідей: 874

Головна » 2010 » Жовтень » 25 » ФК "РОГАТИН" - ЧЕМПІОН РАЙОНУ 2010
20:22:21
ФК "РОГАТИН" - ЧЕМПІОН РАЙОНУ 2010

Вперше в історії чемпіонатів району переможець визначався в «золотому матчі». В ньому зустрічалися команди Рогатина та Верхньої Липиці. Шляхи цих команд до звітного матчу дещо відрізнялися один від одного. Якщо команда з райцентру захопила лідерство ще з стартових турів і до завершиння першого кола здобула непоганий очковий гандикап перед найближчими переслідувачами, то їх суперник навпаки після значних очкових втрат в першому колі зумів знайти свою гру в другому колі та в останньому турі все-таки наздогнати суперника.

Вирішальний матч за чемпіонство проходив на стадіоні села Лучинці. Хочу зауважити, що поле було дуже добре підготовлено до звітної гри. Гру обслуговували нейтральні арбітри з обласного центру. Матч розпочався багатообіцяючи, адже вже на одній зі стартових хвилин рогатинці зуміли відкрити рахунок матчу. Вдало підключився до виконання кутового удару останній захисник Рогатина Олег Шевчук, який дуже ефектно замкнув подачу партнера. Після цього м’яча гра здається дещо заспокоїлася,  в першому таймі події відбувалися в основному між штрафними майданчиками суперників, з двома-трьома моментами в активі липичан. А от другий тайм розпочався дещо активніше з обох сторін, але рогатинці досить швидко почали проводити масові заміни, які дещо послабили гру команди і супернику почало вдаватися створювати більше гостроти на половині суперників, що вилилося в забитий м’яч. Десь на 70-й хвилині матчу з-за меж штранфного майданчика дуже гарним ударом в кут воріт Рогатина Андрій Нейман зумів зрівняти рахунок матчу. Більше м’ячів не було забито ні в заключні 20 хвилин основного часу, а ні в додаткову 30-ти хвилинку. Отже, доля чемпіонства вирішувалася пробиттям 11-ти метрових ударів. Більше пощастило рогатинцям, які зуміли забити всі 6 пробитих ударів, тоді як липичани схибили під час пробиття 6-го удару. В підсумку – перемога Рогатина по пенальті з рахунком 6-5.

Категорія: Супер-ліга | Переглядів: 1040 | Додав: Andriy
Всього коментарів: 13
13 dirk   (31.01.2011 12:26:44) [Материал]
вже на лігу чемпіонів обєднали.

12 yosipgusak   (29.10.2010 20:44:52) [Материал]
Рогатин молодці, і Верхня тоже!!))))як би обєднати дві команди, то в районі була б сильна команда на область!!))))))

10 TlNL   (27.10.2010 13:39:25) [Материал]
ФК НИЖНЯ ЛИПИЦЯ!!!Вiтаё Верхню з брондзою.Ця команда заслуговувала на бiльше, що поробиш так сталось.ВИ СИЛЬНI,ВИ ЦЕ ЩЕ ДОКАЖЕТЕ...

+1   Спам
11 НазарКо   (27.10.2010 18:36:34) [Материал]
Взагаліто в Верхньої срібло....

9 denb777   (27.10.2010 11:21:58) [Материал]
Вітаю липичан з 2-м місцем!!!Хоча ви заслуговуєте на більше,показали хорошу гру та нажаль фортуна в той день була не з вами. applause

7 VKomVL   (26.10.2010 13:01:53) [Материал]
ФК' Верхня липиця" дякує за призи отримані у фінальному матчі 'Сильній Україні'(комплект форми, мячі, манежки) та фінансову підтримку. Цікаво. а які нагороди приготувала районна федерація та її голова Винник для переможців змагань Рогатиа, Верхньої Липиці , Черча. applause

5 Бакс   (26.10.2010 10:47:55) [Материал]
Як я прогнозував 1:1 і по пенальті виграє Рогатин так і сталося. В матчі останнього туру рогатинці недооцінили господарів , тому і програли. Я передбачав , що це також станеться з Верхнею, бо всі ставили на них.Перший тайм в мене склалося враження. що грає не Верхня Липиця. а якийсь аутсайдер нищої ліги, бо вони думали, що м"яч сам залетить, або собі забють рогатиці. Лише останніх 30 хвилин основного часу ми побачили сильну команду липичан.А Рогатин обрав тактику від захисту і гру на контратаках, і успішно справився... А далі пенальті це вже лотерея...тут без фарту необійдеся...і повезло саме Рогатину, хоч обидві команди заслуговували на перемогу ! Але, як говорять, везе завжди сильнішому ! ВІТАЮ ОБИДВІ КОМАНДИ ЗА ХОРОШІ ІГРИ В ЧЕМПІОНАТІ !!! УДАЧІ !!!

6 Kelvin_Terry   (26.10.2010 12:34:37) [Материал]
УДАЧІ

4 Djylia   (26.10.2010 10:22:59) [Материал]
Рогатин-молодці!)) Дуже б хотілось відзначити воротаря команди Рогатин. Хлопчина викладався на 100%. Однак були і такі що їхня гра нагадувала гру нищої ліги села із Карпатського регіону. де бігають за коровами і думають що грають футбол)))) Які себе по хамськи вели на полі! на рахунок Верхньої Липиці, то незважаючи на те що наші професіонали не вміють забивати мячі lumped Гра була цікавою до останньої хвилини, І більшість вболівальників району підтримувала саме Верхню Липицю! І хоча ви отримали 2 місце, все одно для нас ВИ_ЧЕМПІОНИ! applause А ВИ КнОпА, врешті-решт оприділіться за кого Ви вболіваєте, а то ви підтримуєте то одну. то іншу команди! Хочете із всіма бути добрими? smile А получається що всім лижите.... одне місце! Негарно із сторони дівчини ще в таких юних роках!!!!!!
Ответ: а-ха-ха харош...

8 MaRiAnNoChK@   (26.10.2010 22:35:09) [Материал]