Всього відповідей: 973

Головна » 2014 » Жовтень » 5 » Конюшки і Загір'я продовжують боротьбу за вихід в Першу лігу
17:04:10
Конюшки і Загір'я продовжують боротьбу за вихід в Першу лігу

Команди Конюшок і Загір'я виграли свої матчі 1/4 фіналу пульки в Другій лізі й вийшли у наступну стадію.

Спершу на "Блєх Арені" зіграли Залужжя й Конюшки. Уже в першому таймі останні зняли всі питання про переможця, забивши у ворота суперника 4 "сухі" м'ячі. друга половина гри пройшла за сценарієм Залужжя, однак вони зуміли забити тільки двічі. Отож - 4:2 на користь Конюшок.

Після цього сильнішого виявили Загір'я та Руда. Першим забили футболісти Загір'я, в другому таймі суперник зрівняв рахунок, однак на 83-й хвилині представник групи "Схід" забив ще раз. 2:1 - звитяга за Загір'ям. Також відзначимо, що Руда закінчувала матч удев'ятьох після двох вилученням (по одному в кожному із таймів).

Отож, у півфіналі будуть грати Колоколин, Воскресинці, Загір'я й Конюшки. Пари команд буде визначено наступної середи на засідання ФФРР, а також час і місце проведення поєдинків.

Друга ліга. Плей-офф. 1/4 фіналу. 05 жовтня 2014 р.

Залужжя - Конюшки 2-4
По грі претензій як таких то ніби не має!
Недооцінили команду Конюшок пропустили два швидкі мячі і тут розсипались пробували відновити рівновагу в другому таймі але не змогли!
Команді Конюшок дякую за гру була хороша гра удачі вам у майбутніх матчах!

P.S.
До слова ви тут всі за Загіря говорити що їх там тягнуть в 1 лігу  я чув що і Конюшки будуть тягнути вчорашньому матчі з Залужжям!

0
6 НазарКо   (06.10.2014 23:54:20) [Материал]
"я чув що і Конюшки будуть тягнути вчорашньому матчі з Залужжям!"

Всмислі?

Ну які можуть бути претензії до судді у нашому матчі?

7 SOTO   (07.10.2014 01:04:20) [Материал]
При рахунку 4-2 у вашу користь які можуть бути притензії до суддів, але все таки одне є другий або третій  гол був забитий з положення но все таки центральний показав на центр поля але це нічого після бою руками не махають але я зараз не до того.
Мені просто цікаво як би судді себе поводили при нічийному рахунку і чомусь мені здається що вони б були більше на вашій стороні ніж на нашій
Ти сам як думаєш???
Тут без обід я написав так як думаю я і напевно не тільки я і сказав те що я чув перед матчем...
Ви молодці продовжуйте в тому ж дусі удачі вам у наступних матчах

0
8 НазарКо   (07.10.2014 01:54:21) [Материал]
ну за положення я не буду говорити, тому що був у грі і далеко від епізоду...
Я також чув, як говорили що ми купили суддів.
Люди хай говорять, хай думають.

Що злили гру Загірю, що зарядили суддям пару грн...

А при нічийному рахунку на чию користь би судили, ми можемо тільки думати

3 balanda2011   (06.10.2014 16:59:12) [Материал]
Patoo шо ти пристав до Загір*я неввійшов в пульку і завідуй молча.

2 Patoo   (05.10.2014 22:07:50) [Материал]
То як так тре було бити по ногах аби зламати пацанові ногу з Руди(відкритий перелом)???? І мені цікаво чо не був зарахований напад на воротаря після чого загіря забило 2 гол ???
Не вже Загіря тягнут в 1 лігу???

0
4 НазарКо   (06.10.2014 18:34:31) [Материал]
Та чув шо палець вломаний...
І чув шо тягнуть їх в 1 лігу. Але це все слухи. Вони виграли та й виграли. Руда в 10 нічим не гірше грала ніж Загіря в повному складі.