Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Наше опитування
Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 833


Головна » 2012 » Лютий » 10 » Конкурс прогнозистів
21:51:40
Конкурс прогнозистів
Анонс 6 та 7 турів конкурсу прогнозистів. Футзал. 11.02 – 12.02

11.02.2012 СУБОТА!!!

10.00 Голд Дроп - Нижня Липиця
10.35 Підгороддя - Чагрів
11.05 Потік - Васючин
11.40 Банк1 - Бабухів
12.10 Путятинці - Залужжя
12.45 Лучинці - Банк2
13.15 Міліція - Добринів
13.50 Укрлісекспорт - Воскресинці
14.25 Талісман(В.Липиця) - Пуків (якщо Пуків не зніметься)

Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці
10:30 Добринів – Потік
11:05 Воскресінці – В.Липиця
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт”
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція
12:40 Бабухів – Путятинці
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 1
13:50 Чагрів – "Голд Дроп"
Підгороддя - вихідне
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 314 | Додав: Vovik
Всього коментарів: 23
23 NK97   (11.02.2012 23:40:31)
Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 4-3
10:30 Добринів – Потік 8-4
11:05 Воскресінці – В.Липиця 1-6
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт” 4-2
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 6-3
12:40 Бабухів – Путятинці 5-2
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 1 2-6
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 3-3

22 єє   (11.02.2012 22:03:26)
10:00 Залужжя – Лучинці 2-5
10:30 Добринів – Потік 8-3
11:05 Воскресінці – В.Липиця 3-5
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт” 3-4
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 4-4
12:40 Бабухів – Путятинці 3-1
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 1 3-2
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 2-6

21 Bilous   (11.02.2012 22:01:51)
10:00 Залужжя – Лучинці 2-5
10:30 Добринів – Потік 8-3
11:05 Воскресінці – В.Липиця 3-5
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт” 3-4
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 4-4
12:40 Бабухів – Путятинці 3-1
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 1 3-2
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 2-6

20 =NataN=   (11.02.2012 11:44:25)
11.05 Потік - Васючин 2-6
11.40 Банк1 - Бабухів 5-3
12.10 Путятинці - Залужжя 4-3
12.45 Лучинці - Банк2 2-5
13.15 Міліція - Добринів 3-4
13.50 Укрлісекспорт - Воскресвнці 6-3

Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 2-4
10:30 Добринів – Потік 3-1
11:05 Воскресінці – В.Липиця 1-5
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт” 5-4
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 5-2
12:40 Бабухів – Путятинці 4-1
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 1 3-4
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 2-4

19 Vovik   (11.02.2012 10:50:08)
10.00 Голд Дроп - Нижня Липиця 5-2
10.35 Підгороддя - Чагрів 4-3
11.05 Потік - Васючин 2-6
11.40 Банк1 - Бабухів 5-2
12.10 Путятинці - Залужжя 5-3
12.45 Лучинці - Банк2 2-6
13.15 Міліція - Добринів 2-8
13.50 Укрлісекспорт - Воскресинці 6-1
14.25 Талісман(В.Липиця) - Пуків (якщо Пуків не зніметься) 5-0

Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 2-4
10:30 Добринів – Потік 8-3
11:05 Воскресінці – В.Липиця 1-7
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт” 3-3
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 4-2
12:40 Бабухів – Путятинці 5-2
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 1 2-4
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 1-7
Підгороддя - вихідне

18 Leo   (11.02.2012 10:49:51)
10.00 Голд Дроп - Нижня Липиця 4-2
10.35 Підгороддя - Чагрів 1-3
11.05 Потік - Васючин 2-6
11.40 Банк1 - Бабухів 5-1
12.10 Путятинці - Залужжя4-2
12.45 Лучинці - Банк2 2-5
13.15 Міліція - Добринів 2-6
13.50 Укрлісекспорт - Воскресинці 3-0
14.25 Талісман(В.Липиця) - Пуків (якщо Пуків не зніметься) 5-0

Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 2-5
10:30 Добринів – Потік 5-1
11:05 Воскресінці – В.Липиця 2-6
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт”3-2
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 4-1
12:40 Бабухів – Путятинці 3-4
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 1 2-4
13:50 Чагрів – "Голд Дроп"2-6
Підгороддя - вихідне

17 IRUSIK   (11.02.2012 10:25:07)
так прогнозуе НазарКо
10.00 Голд Дроп - Нижня Липиця 2:1
10.35 Підгороддя - Чагрів 1:2
11.05 Потік - Васючин 0:4
11.40 Банк1 - Бабухів 2:0
12.10 Путятинці - Залужжя 1:0
12.45 Лучинці - Банк2 1:4
13.15 Міліція - Добринів 2:6
13.50 Укрлісекспорт - Воскресинці 2: 0

Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 2:6
10:30 Добринів – Потік 3:1
11:05 Воскресінці – В.Липиця 0:6
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт” 3:2
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 3:0
12:40 Бабухів – Путятинці 2: 0
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 1 2:1
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 0:5
Підгороддя - вихідне

16 Роналдіньо   (11.02.2012 10:15:19)
цей прогноз дає xxx07
11.02.2012 СУБОТА!!!
10.00 Голд Дроп - Нижня Липиця 3-2
10.35 Підгороддя - Чагрів 4-4
11.05 Потік - Васючин 1-7
11.40 Банк1 - Бабухів 3-2
12.10 Путятинці - Залужжя 2-4
12.45 Лучинці - Банк2 2-5
13.15 Міліція - Добринів 2-4
13.50 Укрлісекспорт - Воскресинці 2-0

Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 2-3
10:30 Добринів – Потік 6-1
11:05 Воскресінці – В.Липиця 1-4
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт” 3-4
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 4-1
12:40 Бабухів – Путятинці 3-3
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 2-4
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 0-5
Підгороддя - вихідне

15 IRUSIK   (11.02.2012 09:48:13)
11.02.2012 СУБОТА!!!
10.00 Голд Дроп - Нижня
Липиця 3:2
10.35 Підгороддя - Чагрів 1:2
11.05 Потік - Васючин 1:4
11.40 Банк1 - Бабухів 3:1
12.10 Путятинці - Залужжя 2:1
12.45 Лучинці - Банк2 1:3
13.15 Міліція - Добринів 2:5
13.50 Укрлісекспорт -
Воскресинці 5:1
14.25 Талісман(В.Липиця) -
Пуків (якщо Пуків не
зніметься) 5:0
Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 2:5
10:30 Добринів – Потік 6:1
11:05 Воскресінці – В.Липиця 1:4
11:35 Васючин -
“Укрлісекспорт” 3:2
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 3:1
12:40 Бабухів – Путятинці 4:2
13:15 Н.Липиця –
Банк"ФіК"-"ЗК" 1 2:5
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 1:7
Підгороддя - вихідне

14 StVol   (11.02.2012 02:02:58)
11.02.2012 СУБОТА!!!

10.00 Голд Дроп - Нижня Липиця 3-5
10.35 Підгороддя - Чагрів 0-3
11.05 Потік - Васючин 2-5
11.40 Банк1 - Бабухів 4-0
12.10 Путятинці - Залужжя 1-2
12.45 Лучинці - Банк2 2-4
13.15 Міліція - Добринів 2-6
13.50 Укрлісекспорт - Воскресинці 6-1

Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 3-1
10:30 Добринів – Потік 4-1
11:05 Воскресінці – В.Липиця 1-6
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт” 2-3
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 4-1
12:40 Бабухів – Путятинці 2-0
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 1 1-4
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 2-5

13 タラス   (11.02.2012 01:41:35)
10.00 Голд Дроп - Нижня Липиця 3-5
10.35 Підгороддя - Чагрів 2-4
11.05 Потік - Васючин 2-5
11.40 Банк1 - Бабухів 5-3
12.10 Путятинці - Залужжя 2-4
12.45 Лучинці - Банк2 2-6
13.15 Міліція - Добринів 3-4
13.50 Укрлісекспорт - Воскресинці 4-1
14.25 Талісман(В.Липиця) - Пуків (якщо Пуків не зніметься) 5-0

Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 3-5
10:30 Добринів – Потік 5-2
11:05 Воскресінці – В.Липиця 1-5
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт” 3-3
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 4-3
12:40 Бабухів – Путятинці 4-1
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 1 3-2
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 2-4
Підгороддя - вихідне

12 DSquareD   (11.02.2012 01:02:16)
11.02.2012 СУБОТА!!!

10.00 Голд Дроп - Нижня Липиця 2:4
10.35 Підгороддя - Чагрів 2:3
11.05 Потік - Васючин 1:4
11.40 Банк1 - Бабухів 4:1
12.10 Путятинці - Залужжя 2:2
12.45 Лучинці - Банк2 2:4
13.15 Міліція - Добринів 2:5
13.50 Укрлісекспорт - Воскресинці 5:1
14.25 Талісман(В.Липиця) - Пуків (якщо Пуків не зніметься)

Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 2:4
10:30 Добринів – Потік 6:1
11:05 Воскресінці – В.Липиця 1:4
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт” 3:4
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 4:2
12:40 Бабухів – Путятинці 4:1
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 1 1:4
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 1:4
Підгороддя - вихідне

11 Zizu   (11.02.2012 00:20:42)
Голдроп-н.липиця 2:4
підгороддя-чагрів 1:5
потік-васючин 1:7
банк1-бабухів 4:3
путятинці-залужжя 4:2
лучинці-банк2 4:1
міліція-добринів 2:5
укрлісекспорт-воскресінці 6:3
неділя
залужжя-лучинці 1:5
добринів-потік 6:1
воскресінці-в.липиця 1:4
васючин-укрлісекспорт 2:4
банк2-міліція 2:3
бабухів-путятинці 6:3
н.липиця-банк1 3:2
чагрів-голдроп 2:5

10 Роналдіньо   (10.02.2012 23:51:58)
11.02.2012. Субота
10.00 Голд Дроп - Нижня Липиця 3-2
10.35 Підгороддя - Чагрів 3-2
11.05 Потік - Васючин 1-4
11.40 Банк1 - Бабухів 3-2
12.10 Путятинці - Залужжя 3-2
12.45 Лучинці - Банк2 1-3
13.15 Міліція - Добринів 1-4
13.50 Укрлісекспорт - Воскресинці 4-1
14.25 В.Липиця - Пуків (якщо Пуків не зніметься) 5-0

Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 1-3
10:30 Добринів – Потік 5-1
11:05 Воскресінці – В.Липиця 1-3
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт” 3-2
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 4-2
12:40 Бабухів – Путятинці 4-1
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 2-3
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 1-3
Підгороддя - вихідне

9 TARIK   (10.02.2012 23:42:55)
10.00 Голд Дроп - Нижня Липиця 3-1
10.35 Підгороддя - Чагрів 1-4
11.05 Потік - Васючин 1-5
11.40 Банк1 - Бабухів 4-0
12.10 Путятинці - Залужжя 3-1
12.45 Лучинці - Банк2 1-4
13.15 Міліція - Добринів 0-4
13.50 Укрлісекспорт - Воскресинці 4-1
14.25 Талісман(В.Липиця) - Пуків (якщо Пуків не зніметься) 5-1

Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 3-1
10:30 Добринів – Потік 4-0
11:05 Воскресінці – В.Липиця 1-4
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт” 3-1
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 3-1
12:40 Бабухів – Путятинці 3-1
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 1 0-4
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 1-5
Підгороддя - вихідне

8 Romk@   (10.02.2012 23:37:46)
10.00 Голд Дроп - Нижня Липиця 4:2
10.35 Підгороддя - Чагрів
2:5 11.05 Потік - Васючин 3:2
11.40 Банк1 - Бабухів
6:2 12.10 Путятинці - Залужжя 2:4
12.45 Лучинці - Банк2 2:5 13.15 Міліція - Добринів 3:5
13.50 Укрлісекспорт - Воскресинці 5:1
14.25 Талісман(В.Липиця) - Пуків (якщо Пуків не зніметься) Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 3:2
10:30 Добринів – Потік 5:2
11:05 Воскресінці – В.Липиця 1:6
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт” 3:4
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 2:4 12:40 Бабухів – Путятинці 6:3
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 1 1:5
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 1:5
Підгороддя - вихідне

7 Kurt17   (10.02.2012 23:19:09)
Субота 11.02.2012
10.00 Голд Дроп - Нижня Липиця 2:4
10.35 Підгороддя - Чагрів 3:5
11.05 Потік - Васючин 2:5
11.40 Банк1 - Бабухів 4:1
12.10 Путятинці - Залужжя 3:3
12.45 Лучинці - Банк2 1:4
13.15 Міліція - Добринів 2:4
13.50 Укрлісекспорт - Воскресинці 6:1
14.25 В.Липиця- Пуків (якщо Пуків не зніметься) 5:0

Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 3:4
10:30 Добринів – Потік 5:1
11:05 Воскресінці – В.Липиця 0:5
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт” 4:2
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 4:2
12:40 Бабухів – Путятинці 4:2
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 1:3
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 1:4

6 avtorutet   (10.02.2012 23:14:24)
10.00 Голд Дроп - Нижня
Липиця 4:3
10.35 Підгороддя - Чагрів 1:2
11.05 Потік - Васючин 2:7
11.40 Банк1 - Бабухів 4:1
12.10 Путятинці - Залужжя 2:3
12.45 Лучинці - Банк2 1:4
13.15 Міліція - Добринів 2:5
13.50 Укрлісекспорт -
Воскресинці 3:1
14.25 В.Липиця- Пуків (якщо
Пуків не зніметься) 5:0
Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 2:4
10:30 Добринів – Потік 5: 1
11:05 Воскресінці – В.Липиця
0:4
11:35 Васючин -
“Укрлісекспорт” 2:1
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція
4:1
12:40 Бабухів – Путятинці 4:3
13:15 Н.Липиця –
Банк"ФіК"-"ЗК" 1:3
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 0:4

5 Neymar   (10.02.2012 23:05:00)
10.00 Голд Дроп - Нижня Липиця 2:3
10.35 Підгороддя - Чагрів 1:7
11.05 Потік - Васючин 2:6
11.40 Банк1 - Бабухів 6:1
12.10 Путятинці - Залужжя 3:3
12.45 Лучинці - Банк2 1:4
13.15 Міліція - Добринів 2:6
13.50 Укрлісекспорт - Воскресинці 3:1
14.25 В.Липиця- Пуків (якщо Пуків не зніметься) 5:0

Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 5:4
10:30 Добринів – Потік 8: 1
11:05 Воскресінці – В.Липиця 0:4
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт” 2:1
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 4:3
12:40 Бабухів – Путятинці 4:2
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 1:3
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 0:4

4 The_Rok   (10.02.2012 22:24:18)
10.00 Голд Дроп - Нижня Липиця 2-4
10.35 Підгороддя - Чагрів 2-5
11.05 Потік - Васючин 2-4
11.40 Банк1 - Бабухів 5-2
12.10 Путятинці - Залужжя 2-4
12.45 Лучинці - Банк2 2-6
13.15 Міліція - Добринів 2-5
13.50 Укрлісекспорт - Воскресинці 4-1
14.25 Талісман(В.Липиця) - Пуків (якщо Пуків не зніметься) 5-1

Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 3-2
10:30 Добринів – Потік 4-1
11:05 Воскресінці – В.Липиця 2-4
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт”2-3
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 5-2
12:40 Бабухів – Путятинці 4-2
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 1 2-5
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 2-4
Підгороддя - вихідне

3 КнОпА   (10.02.2012 22:22:32)
10.00 Голд Дроп - Нижня Липиця 4-3
10.35 Підгороддя - Чагрів 1-3
11.05 Потік - Васючин 4-4
11.40 Банк1 - Бабухів 5-2
12.10 Путятинці - Залужжя 5-2
12.45 Лучинці - Банк2 3-5
13.15 Міліція - Добринів 1-3
13.50 Укрлісекспорт - Воскресинці 4-1
14.25 Талісман(В.Липиця) - Пуків 2-4

Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 2-5
10:30 Добринів – Потік 3-6
11:05 Воскресінці – В.Липиця 3-3
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт” 3-4
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 5-2
12:40 Бабухів – Путятинці 1-3
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 1 2-6
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 1-3

2 FoOtbOL   (10.02.2012 22:16:46)
10.00 Голд Дроп - Нижня Липиця 1-2
10.35 Підгороддя - Чагрів 1-3
11.05 Потік - Васючин 0-4
11.40 Банк1 - Бабухів 5-2
12.10 Путятинці - Залужжя 1-3
12.45 Лучинці - Банк2 0-2
13.15 Міліція - Добринів 1-2
13.50 Укрлісекспорт - Воскресинці 3-1
14.25 Талісман(В.Липиця) - Пуків (якщо Пуків не зніметься) 4-0

Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 1-4
10:30 Добринів – Потік 4-1
11:05 Воскресінці – В.Липиця 2-1
11:35 Васючин - “Укрлісекспорт” 3-1
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 1-3
12:40 Бабухів – Путятинці 2-3
13:15 Н.Липиця – Банк"ФіК"-"ЗК" 1 2-3
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 1-4
Підгороддя - вихідне

1 XXL   (10.02.2012 22:09:10)
10.00 Голд Дроп - Нижня
Липиця 2-2
10.35 Підгороддя - Чагрів 2-1
11.05 Потік - Васючин 1-5
11.40 Банк1 - Бабухів 4-2
12.10 Путятинці - Залужжя 3-2
12.45 Лучинці - Банк2 1-5
13.15 Міліція - Добринів 1-4
13.50 Укрлісекспорт -
Воскресинці 5-1
14.25 Талісман(В.Липиця) -
Пуків (якщо Пуків не
зніметься) 5-0
Неділя 12.02.2012 р.
10:00 Залужжя – Лучинці 1-3
10:30 Добринів – Потік 4-0
11:05 Воскресінці – В.Липиця 1-5
11:35 Васючин -
“Укрлісекспорт” 2-2
12:10 Банк"ФіК"-"ЗК" 2 - Міліція 4-1
12:40 Бабухів – Путятинці 3-2
13:15 Н.Липиця –
Банк"ФіК"-"ЗК" 1 2-4
13:50 Чагрів – "Голд Дроп" 1-5

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09