Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
НазарКо

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 933


Головна » 2016 » Серпень » 13 » КОНКУРС ПРОГНОЗИСТІВ!!! 16
21:07:57
КОНКУРС ПРОГНОЗИСТІВ!!! 16
ФК Лучинці - ФК Загір'я
"Ураган" Добринів - ФК Верхня Липиця
ФК Бабухів - ФК Нижня Липиця
"Дністер" Козарі - ФК Липівка
ФК Воскресинці - ФК Конюшки

Зона "Північ"
ФК Яглуш - ФК Черче
ФК Фрага - ФК Потік
ФК Долиняни - ФК Підкамінь
ФК Руда - ФК Заланів
ФК Беньківці - вихідний

Зона "Південь"
ФК Явче - ФК Жовчів
"Сокіл" Помонята - ФК Юнашків
ФК Пуків - ФК Вербилівці
ФК Путятинці, ФК Колоколин - вихідні
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 683 | Додав: Leo
Всього коментарів: 6
6 Міша=)   (14.08.2016 11:41:20)
ФК Лучинці - ФК Загір'я1-2 
"Ураган" Добринів - ФК Верхня Липиця 1-2
ФК Бабухів - ФК Нижня Липиця 1-1
"Дністер" Козарі - ФК Липівка 2-1
ФК Воскресинці - ФК Конюшки 1-1

Зона "Північ" 
ФК Яглуш - ФК Черче 1-3
ФК Фрага - ФК Потік 0-1
ФК Долиняни - ФК Підкамінь 1-1
ФК Руда - ФК Заланів3-1 
ФК Беньківці - вихідний 

Зона "Південь" 
ФК Явче - ФК Жовчів1-2 
"Сокіл" Помонята - ФК Юнашків 1-1
ФК Пуків - ФК Вербилівці 1-1

ФК Путятинці, ФК Колоколин - вихідні

5 upiter05   (14.08.2016 11:05:34)
ФК Лучинці - ФК Загір'я 2-1
"Ураган" Добринів - ФК Верхня Липиця 1-1
ФК Бабухів - ФК Нижня Липиця 1-1
"Дністер" Козарі - ФК Липівка 2-1
ФК Воскресинці - ФК Конюшки 0-3

Зона "Північ" 
ФК Яглуш - ФК Черче 1-2
ФК Фрага - ФК Потік 0-2
ФК Долиняни - ФК Підкамінь 2-1
ФК Руда - ФК Заланів 3-0

Зона "Південь" 
ФК Явче - ФК Жовчів 0-2
"Сокіл" Помонята - ФК Юнашків 2-1
ФК Пуків - ФК Вербилівці 2-0

0  
4 Andriy   (14.08.2016 11:02:25)
Назарко:
НазарійФК Лучинці - ФК Загір'я
"Ураган" Добринів - ФК Верхня Липиця 0:2
ФК Бабухів - ФК Нижня Липиця 2:1
"Дністер" Козарі - ФК Липівка 1:1
ФК Воскресинці - ФК Конюшки 0:2

Зона "Північ"
ФК Яглуш - ФК Черче 0:2
ФК Фрага - ФК Потік 1:3
ФК Долиняни - ФК Підкамінь 1:2
ФК Руда - ФК Заланів 3:1

Зона "Південь"
ФК Явче - ФК Жовчів 0:3
"Сокіл" Помонята - ФК Юнашків 3:1
ФК Пуків - ФК Вербилівці 2:0

3 Leo   (14.08.2016 09:35:54)
ФК Лучинці - ФК Загір'я 2-1
"Ураган" Добринів - ФК Верхня Липиця  0-2
ФК Бабухів - ФК Нижня Липиця 1-2
"Дністер" Козарі - ФК Липівка 1-1
ФК Воскресинці - ФК Конюшки 0-1

Зона "Північ"
ФК Яглуш - ФК Черче 1-2
ФК Фрага - ФК Потік 0-2
ФК Долиняни - ФК Підкамінь 2-0
ФК Руда - ФК Заланів 2-0
ФК Беньківці - вихідний

Зона "Південь"
ФК Явче - ФК Жовчів 1-3
"Сокіл" Помонята - ФК Юнашків 3-0
ФК Пуків - ФК Вербилівці 2-0
ФК Путятинці, ФК Колоколин - вихідні

2 Kunyk   (13.08.2016 23:06:42)
ФК Лучинці - ФК Загір'я  2-0
"Ураган" Добринів - ФК В-ерхня Липиця  1-1
ФК Бабухів - ФК Нижня Липиця  2-1
"Дністер" Козарі - ФК Липівка  2-2
ФК Воскресинці - ФК Конюшки  3-2

Зона "Північ" 
ФК Яглуш - ФК Черче  1-3
ФК Фрага - ФК Потік  0-2
ФК Долиняни - ФК Підкамінь  2-2
ФК Руда - ФК Заланів  4-0
ФК Беньківці - вихідний 

Зона "Південь" 
ФК Явче - ФК Жовчів  3-1
"Сокіл" Помонята - ФК Юнашків  2-1
ФК Пуків - ФК Вербилівці  3-1
ФК Путятинці, ФК Колоколин - вихідні

1 igroc   (13.08.2016 22:32:12)
ФК Лучинці - ФК Загір'я 3:1
"Ураган" Добринів - ФК Верхня Липиця 1:3
ФК Бабухів - ФК Нижня Липиця 2:1
"Дністер" Козарі - ФК Липівка 2:2
ФК Воскресинці - ФК Конюшки 0:3

Зона "Північ" 
ФК Яглуш - ФК Черче 1:3
ФК Фрага - ФК Потік 0:3
ФК Долиняни - ФК Підкамінь 2:1
ФК Руда - ФК Заланів 4:1

Зона "Південь" 
ФК Явче - ФК Жовчів (грають у Жовчові) 0:5
"Сокіл" Помонята - ФК Юнашків 3:1
ФК Пуків - ФК Вербилівці 4:1

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09