Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 119
Гостей: 118
Користувачів: 1
fedcishin1999

Наше опитування
Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 833


Головна » 2016 » Липень » 17 » КОНКУРС ПРОГНОЗИСТІВ 17 ЛИПНЯ!!!
11:21:57
КОНКУРС ПРОГНОЗИСТІВ 17 ЛИПНЯ!!!
Суперліга. 9-й тур. 17 липня 2016 р.

15:00. Бабухів - Загір’я
12:30. Добринів - Букачівці
17:00. Лучинці - Козарі
15:00. Верхня Липиця - Воскресинці
17:30. Нижня Липиця - Конюшки
15:00. Кліщівна - Липівка

Перша ліга. 12-й тур. 17 липня 2016 р.

Зона "Північ"

12:30. Долиняни - Яглуш
17:30. Руда - Беньківці
12:30. Заланів - Черче
15:00. Підкамінь - Потік

Зона "Південь"

12:30. Юнашків - Жовчів
17:30. Вербилівці - Колоколин
17:30. Пуків - Путятинці
17:30. Помонята - Залужжя
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 536 | Додав: Leo
Всього коментарів: 7
7 Міша=)   (17.07.2016 15:26:06)
15:00. Бабухів1 -4 Загір’я 
12:30. Добринів2 - 0Букачівці 
17:00. Лучинці0 -2 Козарі 
15:00. Верхня Липиця2 - 1Воскресинці 
17:30. Нижня Липиця1 -2 Конюшки 
15:00. Кліщівна1 -2 Липівка 

Перша ліга. 12-й тур. 17 липня 2016 р. 

Зона "Північ" 

12:30. Долиняни2 -0 Яглуш 
17:30. Руда2 -0 Беньківці 
12:30. Заланів0 -2 Черче 
15:00. Підкамінь0 -2 Потік 

Зона "Південь" 

12:30. Юнашків2 -0 Жовчів 
17:30. Вербилівці1 -3 Колоколин 
17:30. Пуків2 - 1Путятинці 
17:30. Помонята2 - 0Залужжя

6 Romashka99   (17.07.2016 13:06:48)
Баб 1:1 Заг
Добр 1:1 Бук
Луч 1:1 Коз
В.Л. 1:1 Воскр
Н.Л. 1:1 Кон
Кліщ. 1:1 Лип
Дол 1:1 Ягл
Руда 1:1 Бень
Зал 1:1 Чер
Підк 1:1 Пот
Юнаш 1:1 Жов
Верб 1:1 Кол
Пук 1:1 Пут
Пом 1:1 Залуж

5 upiter05   (17.07.2016 12:47:35)
15:00. Бабухів - Загір’я 0-2
12:30. Добринів - Букачівці 2-1
17:00. Лучинці - Козарі 1-2
15:00. Верхня Липиця - Воскресинці 2-0
17:30. Нижня Липиця - Конюшки 1-3
15:00. Кліщівна - Липівка 1-2

Перша ліга. 12-й тур. 17 липня 2016 р. 

Зона "Північ" 

12:30. Долиняни - Яглуш 2-2
17:30. Руда - Беньківці 2-0
12:30. Заланів - Черче 0-4
15:00. Підкамінь - Потік 1-1

Зона "Південь" 

12:30. Юнашків - Жовчів 1-2
17:30. Вербилівці - Колоколин 1-2 
17:30. Пуків - Путятинці 2-0
17:30. Помонята - Залужжя 1-1

0  
4 НазарКо   (17.07.2016 12:15:40)
15:00. Бабухів - Загір’я 0:2
12:30. Добринів - Букачівці 2:0 
17:00. Лучинці - Козарі 1:1
15:00. Верхня Липиця - Воскресинці 2:0
17:30. Нижня Липиця - Конюшки 0:2
15:00. Кліщівна - Липівка 0:2

Перша ліга. 12-й тур. 17 липня 2016 р. 

Зона "Північ" 

12:30. Долиняни - Яглуш 1:2
17:30. Руда - Беньківці 2:0
12:30. Заланів - Черче 0:2
15:00. Підкамінь - Потік 2:2

Зона "Південь" 

12:30. Юнашків - Жовчів 1:3
17:30. Вербилівці - Колоколин 1:2
17:30. Пуків - Путятинці 0:1
17:30. Помонята - Залужжя 2:1

3 Kunyk   (17.07.2016 11:39:45)
15:00. Бабухів - Загір’я  1-3
12:30. Добринів - Букачівці  4-1
17:00. Лучинці - Козарі  2-1
15:00. Верхня Липиця - Воскресинці  3-1
17:30. Нижня Липиця - Конюшки  2-2
15:00. Кліщівна - Липівка  1-2

Перша ліга. 12-й тур. 17 липня 2016 р. 

Зона "Північ" 

12:30. Долиняни - Яглуш  2-0
17:30. Руда - Беньківці  4-1
12:30. Заланів - Черче  0-5
15:00. Підкамінь - Потік  1-2

Зона "Південь" 

12:30. Юнашків - Жовчів  3-2
17:30. Вербилівці - Колоколин  0-4
17:30. Пуків - Путятинці  3-1
17:30. Помонята - Залужжя 3-2

2 Leo   (17.07.2016 11:30:10)
Прогноз від Vovik   -

15:00. Бабухів - Загір’я 1-3
12:30. Добринів - Букачівці 3-0
17:00. Лучинці - Козарі 1-2
15:00. Верхня Липиця - Воскресинці 3-1
17:30. Нижня Липиця - Конюшки 1-3
15:00. Кліщівна - Липівка 0-2

Перша ліга. 12-й тур. 17 липня 2016 р.

Зона "Північ"

12:30. Долиняни - Яглуш 1-2
17:30. Руда - Беньківці 3-0
12:30. Заланів - Черче 1-3
15:00. Підкамінь - Потік 1-3

Зона "Південь"

12:30. Юнашків - Жовчів 0-2
17:30. Вербилівці - Колоколин 1-3
17:30. Пуків - Путятинці 2-0
17:30. Помонята - Залужжя 1-2

1 Leo   (17.07.2016 11:25:33)
15:00. Бабухів - Загір’я 1-3
12:30. Добринів - Букачівці 2-0
17:00. Лучинці - Козарі 2-1
15:00. Верхня Липиця - Воскресинці 3-1
17:30. Нижня Липиця - Конюшки 0-1
15:00. Кліщівна - Липівка 0-2

Перша ліга. 12-й тур. 17 липня 2016 р.

Зона "Північ"

12:30. Долиняни - Яглуш 3-1
17:30. Руда - Беньківці 3-0
12:30. Заланів - Черче 0-3
15:00. Підкамінь - Потік 1-3

Зона "Південь"

12:30. Юнашків - Жовчів 3-1
17:30. Вербилівці - Колоколин 0-2
17:30. Пуків - Путятинці 2-1
17:30. Помонята - Залужжя 3-1

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09