Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
НазарКо

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 933


Головна » 2012 » Квітень » 28 » Конкурс прогнозистів. 1 тур.
21:32:45
Конкурс прогнозистів. 1 тур.
СУПЕРЛІГА. 2-й тур

13:00 Черче - В. Липиця
13:00 Юнашків - Долиняни
13:00 Васючин - Лучинці
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця
16:00 Обельниця - Добринів
16:00 Козарі - Пуків

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці
13:00 Букачівці - Підвиння
16:00 Кліщівна - Залужжя
16:00 Чесники - Путятинці
16:00 Приозерне - Колоколин
16:00 Потік - Липівка

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Діброва - Жовчів
Бабухів - Сарники

Група Захід
Яглуш - Фрага
Княгиничі - Загір'я
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 437 | Додав: Gena
Всього коментарів: 32
-2   Спам
32 Ivan2012   (29.04.2012 18:12:37)
СУПЕРЛІГА. 2-й тур

13:00 Черче - В. Липиця 1-2
13:00 Юнашків - Долиняни 4-0
13:00 Васючин - Лучинці 2-2
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 1-0
16:00 Обельниця - Добринів 1-3
16:00 Козарі - Пуків 1-1

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 2-0
13:00 Букачівці - Підвиння 0-1
16:00 Кліщівна - Залужжя 3-0
16:00 Чесники - Путятинці 1-1
16:00 Приозерне - Колоколин 5-3
16:00 Потік - Липівка 4-0

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Конюшки - вихідні
Юнашків-2 - Світанок 1-2
Явче - Пуків-2 1-2
Діброва - Жовчів 1-0
Бабухів - Сарники 2-0

Група "Захід"
Руда - Любша 2-1
Воскресінці - Підкамінь 3-0
Яглуш - Фрага 1-4
Княгиничі - Загір'я 1-0
Григорів - Заланів 1-0

-2   Спам
31 Ivantsiv   (29.04.2012 14:04:29)
СУПЕРЛІГА. 2-й тур

13:00 Черче - В. Липиця 1:3
13:00 Юнашків - Долиняни 2:1
13:00 Васючин - Лучинці 2:1
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 3:2
16:00 Обельниця - Добринів 0:3
16:00 Козарі - Пуків 1:1

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 2:0
13:00 Букачівці - Підвиння 1:2
16:00 Кліщівна - Залужжя 1:2
16:00 Чесники - Путятинці 1:3
16:00 Приозерне - Колоколин 3:1
16:00 Потік - Липівка 0:3
2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Конюшки - вихідні
Юнашків-2 - Світанок 1:2
Явче - Пуків-2 0:2
Діброва - Жовчів 0:1
Бабухів - Сарники 2:1

Група "Захід"
Руда - Любша 3:2
Воскресінці - Підкамінь 2-0
Яглуш - Фрага 2:2
Княгиничі - Загір'я 1:1
Григорів - Заланів 1:1

30 antonio   (29.04.2012 13:34:42)
СУПЕРЛІГА. 2-й тур

13:00 Черче - В. Липиця 0-3
13:00 Юнашків - Долиняни 3-1
13:00 Васючин - Лучинці 1-2
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 1-0
16:00 Обельниця - Добринів 0-2
16:00 Козарі - Пуків 3-1

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 0-2
13:00 Букачівці - Підвиння 0-3
16:00 Кліщівна - Залужжя 2-1
16:00 Чесники - Путятинці 2-2
16:00 Приозерне - Колоколин 1-1
16:00 Потік - Липівка 0-4

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Діброва - Жовчів 2-0
Бабухів - Сарники 1-0

Група Захід
Яглуш - Фрага 0-3
Княгиничі - Загір'я 1-1

29 upiter05   (29.04.2012 13:30:35)
СУПЕРЛІГА. 2-й тур

13:00 Черче - В. Липиця 0-2
13:00 Юнашків - Долиняни 2-1
13:00 Васючин - Лучинці 3-1
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 1-1
16:00 Обельниця - Добринів 0-2
16:00 Козарі - Пуків 1-1

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 2-0
13:00 Букачівці - Підвиння 1-4
16:00 Кліщівна - Залужжя 2-0
16:00 Чесники - Путятинці 1-2
16:00 Приозерне - Колоколин 1-1
16:00 Потік - Липівка 1-2

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Діброва - Жовчів 1-1
Бабухів - Сарники 3-0

Група Захід
Яглуш - Фрага 1-2
Княгиничі - Загір'я 1-1

28 єє   (29.04.2012 13:25:00)
СУПЕРЛІГА. 2-й тур

13:00 Черче - В. Липиця 3-2
13:00 Юнашків - Долиняни 1-1
13:00 Васючин - Лучинці 4-1
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 1-2
16:00 Обельниця - Добринів 0-2
16:00 Козарі - Пуків 2-2

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 4-1
13:00 Букачівці - Підвиння 2-5
16:00 Кліщівна - Залужжя 3-1
16:00 Чесники - Путятинці 1-4
16:00 Приозерне - Колоколин 3-3
16:00 Потік - Липівка 2-0

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Діброва - Жовчів 1-3
Бабухів - Сарники 2-0

Група Захід
Яглуш - Фрага 1-3
Княгиничі - Загір'я 3-2

27 otp   (29.04.2012 12:26:37)
13:00 Черче - В. Липиця 0-3
13:00 Юнашків - Долиняни 3-0
13:00 Васючин - Лучинці 2-1
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 1-1
16:00 Обельниця - Добринів 0-2
16:00 Козарі - Пуків 2-0

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 3-0
13:00 Букачівці - Підвиння 1-2
16:00 Кліщівна - Залужжя 2-1
16:00 Чесники - Путятинці 1-1
16:00 Приозерне - Колоколин 3--1
16:00 Потік - Липівка 3-1

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Діброва - Жовчів 1-0
Бабухів - Сарники 2-1

Група Захід
Яглуш - Фрага 0-2
Княгиничі - Загір'я 2-1

26 Gatusso   (29.04.2012 12:05:37)
13:00 Черче - В. Липиця 0-2
13:00 Юнашків - Долиняни 3-1
13:00 Васючин - Лучинці 2-1
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 1-1
16:00 Обельниця - Добринів 1-3
16:00 Козарі - Пуків 2-1

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 2-0
13:00 Букачівці - Підвиння 0-5
16:00 Кліщівна - Залужжя 2-0
16:00 Чесники - Путятинці 2-1
16:00 Приозерне - Колоколин 2-1
16:00 Потік - Липівка 2-1

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Діброва - Жовчів 2-1
Бабухів - Сарники 3-1

Група Захід
Яглуш - Фрага 1-2
Княгиничі - Загір'я1-2

25 Роналдіньо   (29.04.2012 12:01:30)
СУПЕРЛІГА. 2-й тур

13:00 Черче - В. Липиця 1-3
13:00 Юнашків - Долиняни 3-1
13:00 Васючин - Лучинці 3-2
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 2-1
16:00 Обельниця - Добринів 0-3
16:00 Козарі - Пуків 2-0

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 3-2
13:00 Букачівці - Підвиння 1-3
16:00 Кліщівна - Залужжя 3-1
16:00 Чесники - Путятинці 2-2
16:00 Приозерне - Колоколин 2-1
16:00 Потік - Липівка 2-1

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Діброва - Жовчів 2-1
Бабухів - Сарники 3-1

Група Захід
Яглуш - Фрага 1-3
Княгиничі - Загір'я 5-1

24 Andriy   (29.04.2012 11:54:56)
13:00 Черче - В. Липиця 1-3
13:00 Юнашків - Долиняни 2-0
13:00 Васючин - Лучинці 2-1
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 2-0
16:00 Обельниця - Добринів 0-2
16:00 Козарі - Пуків 3-0

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 2-1
13:00 Букачівці - Підвиння 1-3
16:00 Кліщівна - Залужжя 2-1
16:00 Чесники - Путятинці 1-1
16:00 Приозерне - Колоколин 1-1
16:00 Потік - Липівка 1-2

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Діброва - Жовчів 1-2
Бабухів - Сарники 2-1

Група Захід
Яглуш - Фрага 1-1
Княгиничі - Загір'я 3-1

23 Мм   (29.04.2012 11:53:51)
СУПЕРЛІГА. 2-й тур
13:00 Черче - В. Липиця 0:2
13:00 Юнашків - Долиняни 2:1
13:00 Васючин - Лучинці 2:2
13:00 Укрлісекспорт - Н.
Липиця 3:1
16:00 Обельниця - Добринів 1:3
16:00 Козарі - Пуків 2:1

+1   Спам
22 grutsay   (29.04.2012 11:47:45)
СУПЕРЛІГА. 2-й тур
13:00 Черче - В. Липиця 0:2
13:00 Юнашків - Долиняни 2:2
13:00 Васючин - Лучинці 2:2
13:00 Укрлісекспорт - Н.
Липиця 3:0
16:00 Обельниця - Добринів 1:1
16:00 Козарі - Пуків 2:1

21 BARON   (29.04.2012 11:38:55)
СУПЕРЛІГА. 2-й тур

13:00 Черче - В. Липиця 3-2
13:00 Юнашків - Долиняни 1-3
13:00 Васючин - Лучинці 3-0
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 1-0
16:00 Обельниця - Добринів 3-1
16:00 Козарі - Пуків 4-1

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 2-0
13:00 Букачівці - Підвиння 0-1
16:00 Кліщівна - Залужжя 3-0
16:00 Чесники - Путятинці 1-1
16:00 Приозерне - Колоколин 5-3
16:00 Потік - Липівка 2-2

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Конюшки - вихідні
Юнашків-2 - Світанок 1-2
Явче - Пуків-2 1-2
Діброва - Жовчів 1-0
Бабухів - Сарники 2-0

Група "Захід"
Руда - Любша 2-1
Воскресінці - Підкамінь 3-0
Яглуш - Фрага 1-4
Княгиничі - Загір'я 1-0
Григорів - Заланів 1-0

-1   Спам
20 Vovik   (29.04.2012 11:11:05)
13:00 Черче - В. Липиця 1-3
13:00 Юнашків - Долиняни 2-1
13:00 Васючин - Лучинці 3-1
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 2-1
16:00 Обельниця - Добринів 1-4
16:00 Козарі - Пуків 2-1

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 3-1
13:00 Букачівці - Підвиння 1-3
16:00 Кліщівна - Залужжя 2-1
16:00 Чесники - Путятинці 1-2
16:00 Приозерне - Колоколин 1-3
16:00 Потік - Липівка 1-2

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Діброва - Жовчів 1-2
Бабухів - Сарники 2-1

Група Захід
Яглуш - Фрага 1-3
Княгиничі - Загір'я 3-1

-1   Спам
19 Тренер   (29.04.2012 10:57:35)
3:00 Черче - В. Липиця 1:1
13:00 Юнашків - Долиняни 3:1
13:00 Васючин - Лучинці 3:2
13:00 Укрлісекспорт - Н.
Липиця 4:1
16:00 Обельниця - Добринів 1:4
16:00 Козарі - Пуків 4:0
1-а ліга. 2-й тур
13:00 Помонята - Беньківці 2:0
13:00 Букачівці - Підвиння 1:4
16:00 Кліщівна - Залужжя 2:2
16:00 Чесники - Путятинці 2:1
16:00 Приозерне - Колоколин 2:2
16:00 Потік - Липівка 1:1
2-а ліга. 1-й тур.
Група "Схід"
Діброва - Жовчів 1:2
Бабухів - Сарники 2:1
Група Захід
Яглуш - Фрага 2:3
Княгиничі - Загір'я 1:1

-1   Спам
18 Litynskyi   (29.04.2012 10:43:31)
СУПЕРЛІГА. 2-й тур
13:00 Черче - В. Липиця 1-2
13:00 Юнашків - Долиняни 3-0
13:00 Васючин - Лучинці 2-2
13:00 Укрлісекспорт - Н.
Липиця 1-0
16:00 Обельниця - Добринів
1-3
16:00 Козарі - Пуків 2-0
1-а ліга. 2-й тур
13:00 Помонята - Беньківці 2-1
13:00 Букачівці - Підвиння 1-4
16:00 Кліщівна - Залужжя 3-1
16:00 Чесники - Путятинці 1-2
16:00 Приозерне - Колоколин
2-1
16:00 Потік - Липівка 2-2
2-а ліга. 1-й тур.
Група "Схід"
Діброва - Жовчів 2-0
Бабухів - Сарники 2-0
Група Захід
Яглуш - Фрага 1-2
Княгиничі - Загір'я 2-1

-1   Спам
17 FoOtbOL   (29.04.2012 10:31:39)
13:00 Черче - В. Липиця 2-1
13:00 Юнашків - Долиняни 2-0
13:00 Васючин - Лучинці 3-1
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 3-0
16:00 Обельниця - Добринів 1-4
16:00 Козарі - Пуків 3-2

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 1-0
13:00 Букачівці - Підвиння 1-3
16:00 Кліщівна - Залужжя 2-0
16:00 Чесники - Путятинці 1-2
16:00 Приозерне - Колоколин 1-2
16:00 Потік - Липівка 0-2

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Діброва - Жовчів 2-1
Бабухів - Сарники 3-0

Група Захід
Яглуш - Фрага 1-2
Княгиничі - Загір'я 2-2

-1   Спам
16 mahno   (29.04.2012 10:26:22)
СУПЕРЛІГА. 2-й тур

13:00 Черче - В. Липиця 3:1
13:00 Юнашків - Долиняни 2:0
13:00 Васючин - Лучинці 1:2
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 4:1
16:00 Обельниця - Добринів 1:2
16:00 Козарі - Пуків 2:1

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 2:1
13:00 Букачівці - Підвиння 1:5
16:00 Кліщівна - Залужжя 2:3
16:00 Чесники - Путятинці 1:3
16:00 Приозерне - Колоколин 2:1
16:00 Потік - Липівка 3:1

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Діброва - Жовчів 2:1
Бабухів - Сарники 3:0

Група Захід
Яглуш - Фрага 1:3
Княгиничі - Загір'я 2:1

-2   Спам
15 IRUSIK   (29.04.2012 10:09:13)
СУПЕРЛІГА. 2-й тур
13:00 Черче - В. Липиця 0:2
13:00 Юнашків - Долиняни 3:1
13:00 Васючин - Лучинці 4:2
13:00 Укрлісекспорт - Н.
Липиця 3:1
16:00 Обельниця - Добринів 1:2
16:00 Козарі - Пуків 3:0
1-а ліга. 2-й тур
13:00 Помонята - Беньківці 2:0
13:00 Букачівці - Підвиння 1:4
16:00 Кліщівна - Залужжя 2;3
16:00 Чесники - Путятинці 4:1
16:00 Приозерне - Колоколин 2:4
16:00 Потік - Липівка 1:3
2-а ліга. 1-й тур.
Група "Схід"
Діброва - Жовчів 1:2
Бабухів - Сарники 2:1
Група Захід
Яглуш - Фрага 2:3
Княгиничі - Загір'я 1:2

14 Leo   (29.04.2012 09:47:54)
13:00 Черче - В. Липиця 1-3
13:00 Юнашків - Долиняни 3-2
13:00 Васючин - Лучинці 2-1
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 3-1
16:00 Обельниця - Добринів 1-4
16:00 Козарі - Пуків 3-1

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 3-1
13:00 Букачівці - Підвиння 1-4
16:00 Кліщівна - Залужжя 3-1
16:00 Чесники - Путятинці 1-4
16:00 Приозерне - Колоколин 1-0
16:00 Потік - Липівка 2-0

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Діброва - Жовчів 3-1
Бабухів - Сарники 3-1

Група Захід
Яглуш - Фрага 2-0
Княгиничі - Загір'я 3-1

-1   Спам
13 ПОКІРМЕН   (29.04.2012 09:20:24)
СУПЕРЛІГА. 2-й тур
13:00 Черче - В. Липиця 1-2
13:00 Юнашків - Долиняни 3-1
13:00 Васючин - Лучинці 1-2
13:00 Укрлісекспорт - Н.
Липиця 3-0
16:00 Обельниця - Добринів
1-4
16:00 Козарі - Пуків 1-0
1-а ліга. 2-й тур
13:00 Помонята - Беньківці 2-1
13:00 Букачівці - Підвиння 1-4
16:00 Кліщівна - Залужжя 4-1
16:00 Чесники - Путятинці 1-3
16:00 Приозерне - Колоколин
4-1
16:00 Потік - Липівка 2-2
2-а ліга. 1-й тур.
Група "Схід"
Діброва - Жовчів 2-1
Бабухів - Сарники 3-0
Група Захід
Яглуш - Фрага 1-2
Княгиничі - Загір'я 2-1

-1   Спам
12 Romk@   (29.04.2012 09:01:22)
СУПЕРЛІГА. 2-й тур 13:00 Черче - В. Липиця 1- 2
13:00 Юнашків - Долиняни 2-0
13:00 Васючин - Лучинці 2-2
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 2-0
16:00 Обельниця - Добринів 0-3
16:00 Козарі - Пуків 3-2 1-а ліга. 2-й тур 13:00 Помонята - Беньківці 3- 1
13:00 Букачівці - Підвиння 1-4
16:00 Кліщівна - Залужжя 3-1
16:00 Чесники - Путятинці 2-2
16:00 Приозерне - Колоколин 1-1
16:00 Потік - Липівка 1-1 2-а ліга. 1-й тур. Група "Схід"
Діброва - Жовчів 2-1
Бабухів - Сарники 4-0 Група Захід
Яглуш - Фрага 0-1
Княгиничі - Загір'я 2-2

-3   Спам
11 Gena   (29.04.2012 08:47:22)
13:00 Черче 1-3 В. Липиця
13:00 Юнашків 5-1 Долиняни
13:00 Васючин 3-2 Лучинці
13:00 Укрлісекспорт 3-2 Н. Липиця
16:00 Обельниця 1-4 Добринів
16:00 Козарі 5-2 Пуків

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята 4-2 Беньківці
13:00 Букачівці 3-1 Підвиння
16:00 Кліщівна 1-3 Залужжя
16:00 Чесники 4-2 Путятинці
16:00 Приозерне 6-1 Колоколин
16:00 Потік 3-2 Липівка

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Діброва 5-2 Жовчів
Бабухів 3-1 Сарники

Група Захід
Яглуш 2-5 Фрага
Княгиничі 6-3 Загір'я

-1   Спам
10 The_Rok   (29.04.2012 08:31:26)
СУПЕРЛІГА. 2-й тур

13:00 Черче - В. Липиця 1-1
13:00 Юнашків - Долиняни 2-1
13:00 Васючин - Лучинці 2-2
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 2-0
16:00 Обельниця - Добринів 1-4
16:00 Козарі - Пуків 1-0

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 3-1
13:00 Букачівці - Підвиння 1-3
16:00 Кліщівна - Залужжя 2-1
16:00 Чесники - Путятинці 1-3
16:00 Приозерне - Колоколин 3-1
16:00 Потік - Липівка 2-1

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Діброва - Жовчів 1-1
Бабухів - Сарники 3-0

Група Захід
Яглуш - Фрага 1-1
Княгиничі - Загір'я 1-1

-1   Спам
9 igroc   (29.04.2012 07:57:33)
13:00 Черче - В. Липиця 1:2
13:00 Юнашків - Долиняни 3:1
13:00 Васючин - Лучинці 1:1
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 2:0
16:00 Обельниця - Добринів 0:3
16:00 Козарі - Пуків 2:0

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 3:0
13:00 Букачівці - Підвиння 1:2
16:00 Кліщівна - Залужжя 2:0
16:00 Чесники - Путятинці 2:1
16:00 Приозерне - Колоколин 1:2
16:00 Потік - Липівка 0:4

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Конюшки - вихідні
Юнашків-2 - Світанок 0-2
Явче - Пуків-2 1-2
Діброва - Жовчів 0-2
Бабухів - Сарники 2-0

Група "Захід"
Руда - Любша 2-0
Воскресінці - Підкамінь 3-0
Яглуш - Фрага 1-4
Княгиничі - Загір'я 1-0
Григорів - Заланів 1-0

-1   Спам
8 flatron   (29.04.2012 06:20:44)
13:00 Черче - В. Липиця 1:1
13:00 Юнашків -
Долиняни 2:2
13:00 Васючин - Лучинці 3:1
13:00 Укрлісекспорт - Н.
Липиця 1:2
16:00 Обельниця -
Добринів 1:2
16:00 Козарі - Пуків 0:0
1-а ліга. 2-й тур
13:00 Помонята -
Беньківці 2:2
13:00 Букачівці -
Підвиння 2:1
16:00 Кліщівна - Залужжя 3:2
16:00 Чесники -
Путятинці 3:1
16:00 Приозерне -
Колоколин 1:2
16:00 Потік - Липівка 2:0
2-а ліга. 1-й тур.
Група "Схід"
Діброва - Жовчів 4:1
Бабухів - Сарники 3:0
Група Захід
Яглуш - Фрага 1:4
Княгиничі - Загір'я 2:3

-1   Спам
7 НазарКо   (29.04.2012 01:15:59)
13:00 Черче - В. Липиця 0:3
13:00 Юнашків - Долиняни 3:0
13:00 Васючин - Лучинці 2:1
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 2:0
16:00 Обельниця - Добринів 1:4
16:00 Козарі - Пуків 2:0

1-а ліга. 2-й тур
13:00 Помонята - Беньківці 2:0
13:00 Букачівці - Підвиння 1:4
16:00 Кліщівна - Залужжя 3:1
16:00 Чесники - Путятинці 1:3
16:00 Приозерне - Колоколин 3:1
16:00 Потік - Липівка 4:2

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Діброва - Жовчів 1:2
Бабухів - Сарники 3:0

Група Захід
Яглуш - Фрага 1:3
Княгиничі - Загір'я 2:0

-1   Спам
6 Bilous   (29.04.2012 00:04:50)
СУПЕРЛІГА. 2-й тур

13:00 Черче - В. Липиця 1-3
13:00 Юнашків - Долиняни 2-1
13:00 Васючин - Лучинці 3-2
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 2-0
16:00 Обельниця - Добринів 0-3
16:00 Козарі - Пуків 2-0

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 1-0
13:00 Букачівці - Підвиння 3-0
16:00 Кліщівна - Залужжя 4-1
16:00 Чесники - Путятинці 2-1
16:00 Приозерне - Колоколин 1-1
16:00 Потік - Липівка 2-0

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Діброва - Жовчів 1-1
Бабухів - Сарники 3-1

Група Захід
Яглуш - Фрага 0-1
Княгиничі - Загір'я 2-2

-1   Спам
5 Polyoviy(Zhovchiv)   (28.04.2012 23:37:53)
СУПЕРЛІГА. 2-й тур

13:00 Черче - В. Липиця 1-2
13:00 Юнашків - Долиняни 4-1
13:00 Васючин - Лучинці 2-1
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 3-0
16:00 Обельниця - Добринів 0-4
16:00 Козарі - Пуків 2-0

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 2-0
13:00 Букачівці - Підвиння 0-2
16:00 Кліщівна - Залужжя 3-0
16:00 Чесники - Путятинці 1-2
16:00 Приозерне - Колоколин 4-2
16:00 Потік - Липівка 2-2

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Конюшки - вихідні
Юнашків-2 - Світанок 0-5
Явче - Пуків-2 1-3
Діброва - Жовчів 1-3
Бабухів - Сарники 2-0

Група "Захід"
Руда - Любша 2-0
Воскресінці - Підкамінь 3-0
Яглуш - Фрага 1-4
Княгиничі - Загір'я 1-0
Григорів - Заланів 1-0

-1   Спам
4 TARASNL9   (28.04.2012 23:29:44)
13:00 Черче - В. Липиця 1-3 13:00 Юнашків - Долиняни 4-2 13:00 Васючин - Лучинці 2-2
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 1-2
16:00 Обельниця - Добринів 1-5
16:00 Козарі - Пуків 2-1
1-а ліга. 2-й тур
13:00 Помонята - Беньківці 4-1 13:00 Букачівці - Підвиння 1-4
16:00 Кліщівна - Залужжя 2-2
16:00 Чесники - Путятинці 3-2
16:00 Приозерне - Колоколин 2-3
16:00 Потік - Липівка 1-1
2-а ліга. 1-й тур. Група "Схід"
Конюшки - вихідні
Юнашків-2 - Світанок 1-5
Явче - Пуків-2 1-4
Діброва - Жовчів 1-3
Бабухів - Сарники 4-2 Група "Захід"
Руда - Любша 2-0
Воскресінці - Підкамінь 4-1
Яглуш - Фрага 0-2
Княгиничі - Загір'я 1-1
Григорів - Заланів 0-4

3 Ruslan   (28.04.2012 22:31:05)
13:00 Черче - В. Липиця 0-3
13:00 Юнашків - Долиняни 2-1
13:00 Васючин - Лучинці 2-1
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 0-0
16:00 Обельниця - Добринів 0-5
16:00 Козарі - Пуків 2-0
1-а ліга. 2-й тур
13:00 Помонята - Беньківці 2-1
13:00 Букачівці - Підвиння 0-5
16:00 Кліщівна - Залужжя 2-2
16:00 Чесники - Путятинці 4-1
16:00 Приозерне - Колоколин 0-2
16:00 Потік - Липівка 1-2
2-а ліга. 1-й тур.
Група "Схід"
Конюшки - вихідні
Юнашків-2 - Світанок 0-4
Явче - Пуків-2 0-3
Діброва - Жовчів 1-2
Бабухів - Сарники 2-2
Група "Захід"
Руда - Любша 4-0
Воскресінці - Підкамінь 3-1
Яглуш - Фрага 0-2
Княгиничі - Загір'я 1-2
Григорів - Заланів 0-2

-1   Спам
2 Тарас   (28.04.2012 22:06:29)
13:00 Черче - В. Липиця 1-1
13:00 Юнашків - Долиняни 3-1
13:00 Васючин - Лучинці 1-2
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 3-0
16:00 Обельниця - Добринів 1-2
16:00 Козарі - Пуків 2-1

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 3-1
13:00 Букачівці - Підвиння 1-3
16:00 Кліщівна - Залужжя 1-0
16:00 Чесники - Путятинці 3-2
16:00 Приозерне - Колоколин 2-2
16:00 Потік - Липівка 0-2

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Конюшки - вихідні
Юнашків-2 - Світанок 1-3
Явче - Пуків-2 1-2
Діброва - Жовчів 1-2
Бабухів - Сарники 1-2

Група "Захід"
Руда - Любша 4-1
Воскресінці - Підкамінь 3-1
Яглуш - Фрага 1-3
Княгиничі - Загір'я 1-0
Григорів - Заланів 0-1

-1   Спам
1 Gena   (28.04.2012 21:50:17)
Прогноз ХХХ07
СУПЕРЛІГА. 2-й тур

13:00 Черче - В. Липиця 1-2
13:00 Юнашків - Долиняни 4-0
13:00 Васючин - Лучинці 2-2
13:00 Укрлісекспорт - Н. Липиця 1-0
16:00 Обельниця - Добринів 1-3
16:00 Козарі - Пуків 1-1

1-а ліга. 2-й тур

13:00 Помонята - Беньківці 2-0
13:00 Букачівці - Підвиння 0-1
16:00 Кліщівна - Залужжя 3-0
16:00 Чесники - Путятинці 1-1
16:00 Приозерне - Колоколин 5-3
16:00 Потік - Липівка 2-2

2-а ліга. 1-й тур.

Група "Схід"
Конюшки - вихідні
Юнашків-2 - Світанок 1-2
Явче - Пуків-2 1-2
Діброва - Жовчів 1-0
Бабухів - Сарники 2-0

Група "Захід"
Руда - Любша 2-1
Воскресінці - Підкамінь 3-0
Яглуш - Фрага 1-4
Княгиничі - Загір'я 1-0
Григорів - Заланів 1-0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09