Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 934


Головна » 2014 » Квітень » 23 » Конкурс прогнозистів. 1 тур
17:23:04
Конкурс прогнозистів. 1 тур
Прошу не ставити прогнози тих користувачів, які не планують здавати внесок 10 грн. Хто до 3 туру не передасть мені або не перешле цю суму, буде автоматично виключений із учасників конкурсу. Номер моєї приватбанківської карточки 6762468310196823
Щоб переслати із іншої карточки приватбанку гроші, потрібно набрати таку комбінацію у повідомленні із вашого телефону SEND10UAH+XXXX+6762468310196823 на номер 10060
XXXX-чотири останні цифри номера вашої картки
Мій номер телефону 0967402160. Хто мене не знає, я зареєстрваний в ВК, однокласниках і фейсбуці як Курань Андрій

Вже переслали гроші

igroc
Polyoviy(Zhovchiv)
xxx07
НазарКо
Олег16
NK97
Франц
TARASNL9
Patoo
Кузя
Best
nazarBEST
Toha
rema
Taras_Ivantsiv
Gena

Юнашків- Черче
Бабухів- Липівка
Рогатин-Добринів
Васючин- Обелниця
В.Липиця- Лучинці
Долиняни- Помонята
Кліщівна-Букачівці
Козарі-Світанок
Підвиння-Чесники
Пуків- Жовчів
Путятинці- Підкамінь
Н.Липиця-Потік
Чернів-Явче
Діброва-Колоколин
Загіря-Сарники
Вербилівці-Конюшки
Беньківці-Приозерне
Долиняни 2 - Фрага
Воскресінці- Заланів
Руда-Яглуш
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 1033 | Додав: xxx07
Всього коментарів: 46
46 otp6100   (27.04.2014 14:02:41)
Юнашків- Черче 3-0
Бабухів- Липівка 1-0
Рогатин-Добринів 1-4
Васючин- Обелниця 1-1
В.Липиця- Лучинці 2-1
Долиняни- Помонята 1-2
Кліщівна-Букачівці 0-2
Козарі-Світанок 1-2
Підвиння-Чесники 3-1
Пуків- Жовчів 1-2
Путятинці- Підкамінь 2-0
Н.Липиця-Потік 1-1
Чернів-Явче 0-1
Діброва-Колоколин 0-1 
Загіря-Сарники 1-1
Вербилівці-Конюшки 1-2 
Беньківці-Приозерне 1-0
Долиняни 2 - Фрага 1-1
Воскресінці- Заланів 2-1
Руда-Яглуш 0-1

45 Taras_Ivantsiv   (27.04.2014 12:52:10)
Юнашків- Черче 3:0
Бабухів- Липівка 2:2
Рогатин-Добринів 1:3
Васючин- Обелниця 1:2
В.Липиця- Лучинці 2:1
Долиняни- Помонята 0:3
Кліщівна-Букачівці 0:4
Козарі-Світанок 2:2
Підвиння-Чесники 3:2
Пуків- Жовчів 1:3
Путятинці- Підкамінь 3:1
Н.Липиця-Потік 2:1
Чернів-Явче 1:2
Діброва-Колоколин 2:1
Загіря-Сарники 0:1
Вербилівці-Конюшки 2:2
Беньківці-Приозерне 1:0
Долиняни 2 - Фрага 0:3
Воскресінці- Заланів 2:0
Руда-Яглуш 1:2

+1   Спам
44 Vovik   (27.04.2014 11:48:55)
Юнашків- Черче 2-1
Бабухів- Липівка 2-2
Рогатин-Добринів 1-4
Васючин- Обелниця 2-1
В.Липиця- Лучинці 1-1
Долиняни- Помонята 1-2
Кліщівна-Букачівці 1-4
Козарі-Світанок 1-3
Підвиння-Чесники 2-1
Пуків- Жовчів 2-4
Путятинці- Підкамінь 2-1
Н.Липиця-Потік 1-3
Чернів-Явче 1-2
Діброва-Колоколин 1-2
Загіря-Сарники 2-1
Вербилівці-Конюшки 1-2
Беньківці-Приозерне 1-2
Долиняни 2 - Фрага 1-2
Воскресінці- Заланів 2-1
Руда-Яглуш  1-2

+1   Спам
43 Leo   (27.04.2014 11:35:30)
Юнашків- Черче 2-0
Бабухів- Липівка 2-1
Рогатин-Добринів 0-2
Васючин- Обелниця 2-0
В.Липиця- Лучинці 0-1
Долиняни- Помонята 1-3
Кліщівна-Букачівці 0-2
Козарі-Світанок 2-1
Підвиння-Чесники 1-2
Пуків- Жовчів 1-2
Путятинці- Підкамінь 1-0
Н.Липиця-Потік 1-2
Чернів-Явче 0-2
Діброва-Колоколин 2-0
Загіря-Сарники 1-2
Вербилівці-Конюшки 0-2
Беньківці-Приозерне 2-0
Долиняни 2 - Фрага 1-0
Воскресінці- Заланів 2-0
Руда-Яглуш 1-0

+1   Спам
42 DSquareD   (27.04.2014 11:31:16)
Юнашків- Черче  3:0
Бабухів- Липівка 2:2
Рогатин-Добринів 1:3
Васючин- Обелниця 2:0
В.Липиця- Лучинці 1:2
Долиняни- Помонята 1:3
Кліщівна-Букачівці 1:6
Козарі-Світанок 0:2
Підвиння-Чесники 2:1
Пуків- Жовчів 1:2
Путятинці- Підкамінь 2:0 
Н.Липиця-Потік 2:2
Чернів-Явче 2:1
Діброва-Колоколин 1:2
Загіря-Сарники 0:2
Вербилівці-Конюшки 1:3 
Беньківці-Приозерне 1:1
Долиняни 2 - Фрага 0:2
Воскресінці- Заланів 2:1
Руда-Яглуш 2:3

+1   Спам
41 NoVa4oK_VL   (27.04.2014 11:29:28)
Юнашків- Черче 4-0
Бабухів- Липівка 2-0
Рогатин-Добринів 0-2
Васючин- Обелниця 2-1
В.Липиця- Лучинці 0-0
Долиняни- Помонята 1-1
Кліщівна-Букачівці 1-3
Козарі-Світанок 1-1
Підвиння-Чесники 2-0
Пуків- Жовчів 1-2
Путятинці- Підкамінь 3-1
Н.Липиця-Потік 3-1
Чернів-Явче 1-0
Діброва-Колоколин 2-0
Загіря-Сарники 1-1
Вербилівці-Конюшки 1-3
Беньківці-Приозерне 2-1
Долиняни 2 - Фрага 1-3
Воскресінці- Заланів 3-0
Руда-Яглуш 3-1

+1   Спам
40 xxx07   (27.04.2014 11:05:59)
Прогноз Gena

Юнашків- Черче 6-1
Бабухів- Липівка 3-1
Рогатин-Добринів 3-3
Васючин- Обелниця 2-0
В.Липиця- Лучинці 2-2
Долиняни- Помонята 3-0
Кліщівна-Букачівці 1-5
Козарі-Світанок 3-1
Підвиння-Чесники 0-2
Пуків- Жовчів 1-1
Путятинці- Підкамінь 5-4
Н.Липиця-Потік 1-3
Чернів-Явче 6-6
Діброва-Колоколин 3-1
Загіря-Сарники 4-0
Вербилівці-Конюшки 3-3
Беньківці-Приозерне 0-0
Долиняни 2 - Фрага 3-1
Воскресінці- Заланів 4-1
Руда-Яглуш 4-3

+1   Спам
39 Best   (27.04.2014 11:05:08)
Прогноз від nazarBEST:

Юнашків- Черче 3:0 
Бабухів- Липівка 4:2 
Рогатин-Добринів 1:1 
Васючин- Обелниця 2:1 
В.Липиця- Лучинці 1:3 
Долиняни- Помонята 2:0 
Кліщівна-Букачівці 2:3 
Козарі-Світанок 0:1 
Підвиння-Чесники 3:0 
Пуків- Жовчів 2:2 
Путятинці- Підкамінь 3:1 
Н.Липиця-Потік 2:1 
Чернів-Явче 1:1
Діброва-Колоколин 2:2 
Загіря-Сарники 2:1
Вербилівці-Конюшки 0:3
Беньківці-Приозерне 2:1
Долиняни 2 - Фрага 1:3
Воскресінці- Заланів 0:3
Руда-Яглуш 1:1

+1   Спам
38 Slavik   (27.04.2014 11:00:47)
Юнашків- Черче 1-2
 Бабухів- Липівка 2-0  
 Рогатин-Добринів 1-3  
 Васючин- Обелниця 1-2 
 В.Липиця- Лучинці 2-1  
 Долиняни- Помонята 1-3  
Кліщівна-Букачівці 2-3 
 Козарі-Світанок 1-3 
 Підвиння-Чесники 3-1  
Пуків- Жовчів 1-4 
 Путятинці- Підкамінь 3-1  
 Н.Липиця-Потік 1-0  
 Чернів-Явче 3-1  
 Діброва-Колоколин 3-1  
 Загіря-Сарники 2-1 
 Вербилівці-Конюшки 1-3  
 Беньківці-Приозерне 1-3 
 Долиняни 2 - Фрага 1-3  
 Воскресінці- Заланів 3-1  
 Руда-Яглуш 4-1

+2   Спам
37 Тарас   (27.04.2014 10:51:17)
Юнашків- Черче 2:0
Бабухів- Липівка 2:0
Рогатин-Добринів 0:2
Васючин- Обелниця 2:1
В.Липиця- Лучинці 2:2
Долиняни- Помонята 1:2
Кліщівна-Букачівці 1:3
Козарі-Світанок 1:3 
Підвиння-Чесники 2:0
Пуків- Жовчів 1:3
Путятинці- Підкамінь 3:2 
Н.Липиця-Потік 2:1
Чернів-Явче 1:1
Діброва-Колоколин 2:2
Загіря-Сарники 1:0
Вербилівці-Конюшки 1:3
Беньківці-Приозерне 2:1
Долиняни 2 - Фрага 1:2
Воскресінці- Заланів 2:1
Руда-Яглуш 2:2

+1   Спам
36 Best   (27.04.2014 10:26:10)
Юнашків - Черче - 3:1 
Бабухів - Липівка - 1:0 
Рогатин - Добринів - 1:2 
Васючин - Обелниця - 3:0 
В.Липиця - Лучинці - 1:2 
Долиняни - Помонята - 3:1 
Кліщівна - Букачівці - 0:2 
Козарі - Світанок - 2:2 
Підвиня - Чесники - 1:3 
Пуків - Жовчів - 1:3 
Путятинці - Підкамінь - 3:2 
Н.Липиця - Потік - 1:2 
Чернів - Явче - 3:3 
Діброва - Колоколин - 1:3 
Загіря - Сарники - 1:2 
Вербилівці - Конюшки - 1:4 
Беньківці - Приозерне - 1:1 
Долиняни-2 - Фрага - 2:3 
Воскресінці - Заланів - 2:2 
Руда - Яглуш - 1:3

+1   Спам
35 Iv   (27.04.2014 10:05:19)
Юнашків- Черче  3-1 
Бабухів- Липівка  2-1 
Рогатин-Добринів  1-2 
Васючин- Обелниця  0-2 
В.Липиця- Лучинці 2-2 
Долиняни- Помонята  2-2 
Кліщівна-Букачівці  1-3 
Козарі-Світанок  2-1 
Підвиння-Чесники  1-0 
Пуків- Жовчів 0-2 
Путятинці- Підкамінь 3-1 
Н.Липиця-Потік 3-1 
Чернів-Явче  1-1 
Діброва-Колоколин 2-1 
Загіря-Сарники  1-2 
Вербилівці-Конюшки 1-2 
Беньківці-Приозерне 0-1 
Долиняни 2 - Фрага 1-1 
Воскресінці- Заланів 2-0 
Руда-Яглуш 2-0

34 Льова   (27.04.2014 10:03:17)
Юнашків- Черче 3:0
Бабухів- Липівка 2:1
Рогатин-Добринів 2:3
Васючин- Обелниця 4:0
В.Липиця- Лучинці 1:2
Долиняни- Помонята 1:3
Кліщівна-Букачівці 1:5
Козарі-Світанок 1:2
Підвиння-Чесники 2:1
Пуків- Жовчів 2:2
Путятинці- Підкамінь 3:1
Н.Липиця-Потік 2:2
Чернів-Явче 1:2
Діброва-Колоколин 3:1
Загіря-Сарники 3:1
Вербилівці-Конюшки 1:5
Беньківці-Приозерне 3:1
Долиняни 2 - Фрага 1:2
Воскресінці- Заланів 3:1
Руда-Яглуш 3:1

+2   Спам
33 TARASNL9   (27.04.2014 09:47:27)
Юнашків- Черче 4-1
Бабухів- Липівка 2-1
Рогатин-Добринів 0-2
Васючин- Обелниця 1-1
В.Липиця- Лучинці 1-3
Долиняни- Помонята 1-2
Кліщівна-Букачівці 0-3
Козарі-Світанок 2-2
Підвиння-Чесники 2-1
Пуків- Жовчів 1-3
Путятинці- Підкамінь 2-0
Н.Липиця-Потік 3-1
Чернів-Явче 1-3
Діброва-Колоколин 2-0
Загіря-Сарники 2-3
Вербилівці-Конюшки 1-2
Беньківці-Приозерне 4-1
Долиняни 2 - Фрага 0-2
Воскресінці- Заланів 2-0
Руда-Яглуш 2-1

+1   Спам
32 Олег16   (27.04.2014 09:35:01)
Юнашків - Черче - 4:1
Бабухів - Липівка - 2:1
Рогатин - Добринів - 1:3
Васючин - Обелниця - 2:0
В.Липиця - Лучинці - 1:3
Долиняни - Помонята - 1:2
Кліщівна - Букачівці - 0:2
Козарі - Світанок - 1:1
Підвиня - Чесники - 1:0
Пуків - Жовчів - 1:2
Путятинці - Підкамінь - 2:1
Н.Липиця - Потік - 1:1
Чернів - Явче - 1:3
Діброва - Колоколин - 1:1
Загіря - Сарники - 0:1
Вербилівці - Конюшки - 1:2
Беньківці - Приозерне - 3:2
Долиняни-2 - Фрага - 1:3
Воскресінці - Загіря - 4:1
Руда - Яглуш - 3:2

+1   Спам
31 Romashka99   (27.04.2014 08:02:31)
Юнашків 7:1 Черче
Бабухів 2:0 Липівка
Рогатин 0:3 Добринів
Васючин 0:2 Обельниця
В.Липиця 2:2 Лучинці
Долиняни 1:2 Помонята
Кліщівна 1:2 Букачівці
Козарі 1:2 Світанок
Підвиння 2:0 Чесники
Пуків 2:1 Жовчів
Путятинці 3:1 Підкамінь
Н.Липиця 1:2 Потік
Чернів 1:3 Явче
Діброва 1:1 Колоколин
Загіря 2:1 Сарники
Вербилівці 0:3 Конюшки
Беньківці 2:0 Приозерне
Долиняни-2 1:2 Фрага
Воскресінці 3:2 Заланів
Руда 2:0 Яглуш

30 IRUSIK   (26.04.2014 13:41:08)
Юнашків- Черче 3:1
Бабухів- Липівка 2:1
Рогатин-Добринів 3:2
Васючин- Обелниця 4:1
В.Липиця- Лучинці 1:3
Долиняни- Помонята 1:4
Кліщівна-Букачівці 0:2
Козарі-Світанок 1:4
Підвиння-Чесники 0:1
Пуків- Жовчів 1:2
Путятинці- Підкамінь 2:1
Н.Липиця-Потік 1:1
Чернів-Явче 1:3
Діброва-Колоколин 1:2
Загіря-Сарники 1:2
Вербилівці-Конюшки 1:1
Беньківці-Приозерне 1:2
Долиняни 2 - Фрага 1:0
Воскресінці- Заланів 2:1
Руда-Яглуш 3:1

+2   Спам
29 Роналдіньо   (26.04.2014 11:16:01)
Юнашків- Черче 3-1
Бабухів- Липівка 2-1
Рогатин-Добринів 1-1
Васючин- Обелниця 2-0
В.Липиця- Лучинці 1-3
Долиняни- Помонята 1-1
Кліщівна-Букачівці 0-5
Козарі-Світанок 1-2
Підвиння-Чесники 2-1
Пуків- Жовчів 1-2
Путятинці- Підкамінь 2-1
Н.Липиця-Потік 1-2
Чернів-Явче 0-3
Діброва-Колоколин 1-2
Загіря-Сарники 1-2
Вербилівці-Конюшки 0-3
Беньківці-Приозерне 2-1
Долиняни 2 - Фрага 1-2
Воскресінці- Заланів 2-1
Руда-Яглуш 1-1

+2   Спам
28 tarasik   (26.04.2014 11:15:01)
Юнашків- Черче  3-1
Бабухів- Липівка  1-1
Рогатин-Добринів  1-2
Васючин- Обелниця  0-2
В.Липиця- Лучинці 1-2
Долиняни- Помонята  2-2
Кліщівна-Букачівці  1-4
Козарі-Світанок  2-0
Підвиння-Чесники  1-0
Пуків- Жовчів 0-2
Путятинці- Підкамінь 3-1
Н.Липиця-Потік 3-1
Чернів-Явче  1-1
Діброва-Колоколин 2-1
Загіря-Сарники  0-2
Вербилівці-Конюшки 1-2
Беньківці-Приозерне 0-1
Долиняни 2 - Фрага 1-1
Воскресінці- Заланів 2-0
Руда-Яглуш 2-0

-1   Спам
27 Henri   (26.04.2014 10:25:09)
Юнашків- Черче 3-0
Бабухів- Липівка 1-1
Рогатин-Добринів 1-3
Васючин- Обелниця 4-1
В.Липиця- Лучинці 1-1
Долиняни- Помонята 3-1
Кліщівна-Букачівці  1-4
Козарі-Світанок 0-2
Підвиння-Чесники  3-2
Пуків- Жовчів 1-2
Путятинці- Підкамінь 2-0
Н.Липиця-Потік 1-3
Чернів-Явче 1-4
Діброва-Колоколин 2-1
Загіря-Сарники 1-3
Вербилівці-Конюшки 2-3
Беньківці-Приозерне 3-1
Долиняни 2 - Фрага 0-3
Воскресінці- Заланів 1-3
Руда-Яглуш 2-1

+1   Спам
26 Міша=)   (25.04.2014 20:51:52)
Юнашків- Черче            3-1
Бабухів- Липівка                2-1
Рогатин-Добринів              1-3
 Васючин- Обелниця         2-0 
В.Липиця- Лучинці            2-1
 Долиняни- Помоня  та      3-2
Кліщівна-Букачівці             0-5
Козарі-Світанок                 1-2
Підвиння-Чесники              1-2
Пуків- Жовчів                      1-2
Путятинці- Підкамінь          3-2
Н.Липиця-Потік                  1-2
Чернів-Явче                        1-1
Діброва-Колоколин             2-1
Загіря-Сарники                    1-2
 Вербилівці-Конюшки           1-3 
Беньківці-Приозерне            2-1
Долиняни 2 - Фрага             1-2
Воскресінці- Заланів             3-1
Руда-Яглуш                           1-0

+2   Спам
25 Кузя   (25.04.2014 17:10:25)
Юнашків- Черче 2-1
Бабухів- Липівка 1-1
Рогатин-Добринів 1-2
Васючин- Обелниця 2-0
В.Липиця- Лучинці 2-1
Долиняни- Помонята 1-2
Кліщівна-Букачівці 2:1
Козарі-Світанок 1-2
Підвиння-Чесники 2:1
Пуків- Жовчів 1:2
Путятинці- Підкамінь 2-0
Н.Липиця-Потік 2-1
Чернів-Явче 1:1
Діброва-Колоколин 0:2
Загіря-Сарники 1:2
Вербилівці-Конюшки 1-3
Беньківці-Приозерне 3-1
Долиняни 2 - Фрага 1-3
Воскресінці- Заланів 3-1
Руда-Яглуш 3:1

+2   Спам
24 Patoo   (25.04.2014 13:07:02)
Юнашків- Черче 3-1
Бабухів- Липівка 2-2
Рогатин-Добринів 1-2
Васючин- Обелниця 3-0
В.Липиця- Лучинці 2-2
Долиняни- Помонята 2-3
Кліщівна-Букачівці 2:1
Козарі-Світанок 1-2
Підвиння-Чесники 4:0
Пуків- Жовчів 1:3
Путятинці- Підкамінь 2-0
Н.Липиця-Потік 1-1
Чернів-Явче 2:1
Діброва-Колоколин 0:1
Загіря-Сарники 0:1
Вербилівці-Конюшки 1-4
Беньківці-Приозерне 2-0
Долиняни 2 - Фрага 1-2
Воскресінці- Заланів 3-2
Руда-Яглуш 5:2

+1   Спам
23 Бакс   (25.04.2014 12:58:00)
Юнашків- Черче 1-3 
 Бабухів- Липівка 3-1 
 Рогатин-Добринів 1-3 
 Васючин- Обелниця 1-3
 В.Липиця- Лучинці 1-3 
 Долиняни- Помонята 1-3 
Кліщівна-Букачівці 1-3
 Козарі-Світанок 1-3
 Підвиння-Чесники 3-1 
Пуків- Жовчів 1-3
 Путятинці- Підкамінь 3-1 
 Н.Липиця-Потік 1-3 
 Чернів-Явче 3-1 
 Діброва-Колоколин 3-1 
 Загіря-Сарники 3-1
 Вербилівці-Конюшки 1-3 
 Беньківці-Приозерне 1-3
 Долиняни 2 - Фрага 1-3 
 Воскресінці- Заланів 3-1 
 Руда-Яглуш 3-1

+2   Спам
22 rema   (25.04.2014 12:57:08)
Юнашків- Черче 3:1  
Бабухів- Липівка 3:2 
Рогатин-Добринів 0:1
Васючин- Обелниця 2:0
В.Липиця- Лучинці 2:2
Долиняни- Помонята 1:1
Кліщівна-Букачівці 2:4
Козарі-Світанок 2:1
Підвиння-Чесники 2:1
Пуків- Жовчів 0:2
Путятинці- Підкамінь 3:1
Н.Липиця-Потік 1:2
Чернів-Явче 1:2
Діброва-Колоколин 1:3
Загіря-Сарники 1:2
Вербилівці-Конюшки 1:3
Беньківці-Приозерне 2:0
Долиняни 2 - Фрага 0:1
Воскресінці- Заланів 4:1
Руда-Яглуш 2:1

+1   Спам
21 FK_UNASHKIV1988   (25.04.2014 12:16:06)
Юнашків- Черче 2-0
Бабухів- Липівка 2-1
Рогатин-Добринів 2-1
Васючин- Обелниця 3-1
В.Липиця- Лучинці 2-2
Долиняни- Помонята 1-2
Кліщівна-Букачівці 0-3
Козарі-Світанок 1-3
Підвиння-Чесники 1-1
Пуків- Жовчів 1-2
Путятинці- Підкамінь 2-0
Н.Липиця-Потік 1-2
Чернів-Явче 0-2
Діброва-Колоколин 1-2
Загіря-Сарники 3-1
Вербилівці-Конюшки 1-2
Беньківці-Приозерне 1-3
Долиняни 2 - Фрага 0-2
Воскресінці- Заланів 1-1
Руда-Яглуш 2-0

+1   Спам
20 chudo   (24.04.2014 22:30:02)
Юнашків- Черче  3-1 
Бабухів- Липівка  2-1
Рогатин-Добринів  0-3 
Васючин- Обелниця  3-0 
В.Липиця- Лучинці  1-2 
 Долиняни- Помонята 2-3 
Кліщівна-Букачівці  0-2 
Козарі-Світанок  1-1 
Підвиння-Чесники  2-0 
Пуків- Жовчів  1-1 
 Путятинці- Підкамінь 2-0  
Н.Липиця-Потік  1-1 
Чернів-Явче  0-2 
Діброва-Колоколин  2-1 
Загіря-Сарники  3-2 
Вербилівці-Конюшки  1-2 
 Беньківці-Приозерне 2-0  
Долиняни 2 - Фрага  1-1 
 Воскресінці- Заланів 3-2  
Руда-Яглуш 3-1

+1   Спам
19 Kunyk   (24.04.2014 22:02:24)
Юнашків- Черче  5-1
Бабухів- Липівка  2-0
Рогатин-Добринів  1-1
Васючин- Обелниця  3-0
В.Липиця- Лучинці  1-3
 Долиняни- Помонята 2-2 Кліщівна-Букачівці  0-5
Козарі-Світанок  2-1
Підвиння-Чесники  2-0
Пуків- Жовчів  1-1
 Путятинці- Підкамінь 2-1 
Н.Липиця-Потік  1-0
Чернів-Явче  0-3
Діброва-Колоколин  2-1
Загіря-Сарники  3-1
Вербилівці-Конюшки  1-3
 Беньківці-Приозерне 2-0 
Долиняни 2 - Фрага  1-2
 Воскресінці- Заланів 3-2 
Руда-Яглуш 4-2

+2   Спам
17 Romk@   (24.04.2014 19:05:53)
Юнашків- Черче 3-1
Бабухів- Липівка 1-1
Рогатин-Добринів 2-1
Васючин- Обелниця 2-0
В.Липиця- Лучинці 1-3
Долиняни- Помонята 2-1
Кліщівна-Букачівці 1-3
Козарі-Світанок 2-3
Підвиння-Чесники 2-1
Пуків- Жовчів 0-4
Путятинці- Підкамінь 1-1
Н.Липиця-Потік 4-1
Чернів-Явче 2-4
Діброва-Колоколин 2-1
Загіря-Сарники 1-0
Вербилівці-Конюшки 0-3
Беньківці-Приозерне 2-0
Долиняни 2 - Фрага 0-2
Воскресінці- Заланів 4-1
Руда-Яглуш 3-0

+1   Спам
16 romka1986   (24.04.2014 18:20:44)
Юнашків- Черче 2-0 
Бабухів- Липівка 0-1 
Рогатин-Добринів 1-1 
Васючин- Обелниця 4-0 
В.Липиця- Лучинці 1-1 
Долиняни- Помонята 2-1 
Кліщівна-Букачівці 0-4 
Козарі-Світанок 1-3 
Підвиння-Чесники 1-2 
Пуків- Жовчів 0-2
Путятинці- Підкамінь 3-1 
Н.Липиця-Потік 2-1 
Чернів-Явче 1-2 
Діброва-Колоколин 2-1 
Загіря-Сарники 2-1 
Вербилівці-Конюшки 1-3 
Беньківці-Приозерне 2-1 
Долиняни 2 - Фрага 2-1 
Воскресінці- Заланів 2-1 
Руда-Яглуш 2-1

-1   Спам
13 Andriy   (24.04.2014 16:38:08)
Юнашків- Черче 2-0
Бабухів- Липівка 2-0
Рогатин-Добринів 1-1
Васючин- Обелниця 2-0
В.Липиця- Лучинці 2-1
Долиняни- Помонята 2-2
Кліщівна-Букачівці 0-3
Козарі-Світанок 1-2
Підвиння-Чесники 2-1
Пуків- Жовчів 1-2
Путятинці- Підкамінь 1-0
Н.Липиця-Потік 1-1
Чернів-Явче 1-2
Діброва-Колоколин 1-1
Загіря-Сарники 2-1
Вербилівці-Конюшки 1-1
Беньківці-Приозерне 2-1
Долиняни 2 - Фрага 1-1
Воскресінці- Заланів 2-0
Руда-Яглуш 1-2

+2   Спам
12 Франц   (24.04.2014 15:23:49)
Юнашків- Черче          3-1
Бабухів- Липівка          2-0
Рогатин-Добринів        1-3
Васючин- Обелниця      2-2
В.Липиця- Лучинці         2-1
Долиняни- Помонята      2-1
Кліщівна-Букачівці          1-4
Козарі-Світанок               2-1
Підвиння-Чесники           3-1
Пуків- Жовчів                  0-2
Путятинці- Підкамінь      2-1
Н.Липиця-Потік               1-1
Чернів-Явче                     1-3
Діброва-Колоколин          2-1
Загіря-Сарники                 1-2
Вербилівці-Конюшки         1-3
Беньківці-Приозерне         3-1
Долиняни 2 - Фрага           1-3
Воскресінці- Заланів           2-0
Руда-Яглуш                        3-2

11 NK97   (24.04.2014 15:03:46)
Юнашків- Черче 4:0 
Бабухів- Липівка 3:1 
Рогатин-Добринів 1:3 
Васючин- Обелниця 2:0 
В.Липиця- Лучинці 1:2 
Долиняни- Помонята 6:2 
Кліщівна-Букачівці 2:5 
Козарі-Світанок 1:1 
Підвиння-Чесники 2:2 
Пуків- Жовчів 1:1 
Путятинці- Підкамінь 2:0 
Н.Липиця - Потік 1:2 
Чернів-Явче 0:2 
Діброва-Колоколин 2:1 
Загіря-Сарники 1:2 
Вербилівці-Конюшки 0:2 
Беньківці - Приозерне 2:0 
Долиняни 2 - Фрага 1:3 
Воскресінці- Заланів 3:1 
Руда - Яглуш 2:0

14 Oleg(Pomonjata)   (24.04.2014 17:50:45)
ну ну)))

15 НазарКо   (24.04.2014 17:51:40)
Затравив Вас)) хахха

-1   Спам
10 bkashubka   (24.04.2014 13:18:45)
Юнашків - Черче      2-1
Бабухів - Липівка     1-2
Рогатин- Добринів   1-4
Васючин - Обельниця 3-0
В.Липиця - Лучинці  1-2
Долиняни - Помонята 4-2
Кліщівна - Букачівці 0-4
Козарі - Світанок  1-4
Підвиння - Чесники 3-1
Пуків - Жовчів  2-1
Путятинці - Підкамінь  3-1
Н.Липиця - Потік  1-2
Чернів - Явче 0-2
Діброва - Колоколин 1-1
Зігіря - Сарники  1-2
Вербилівці - Конюшки 1-3
Беньківці - Приозерне  1-0
Долиняни 2 - Фрага    1-3
Воскресінці - Заланів  3-1
Руда - Яглуш   3-1

+1   Спам
9 Ivan2879   (24.04.2014 13:04:09)
Юнашків- Черче 3-0
Бабухів- Липівка 2-0
Рогатин-Добринів 0-2
Васючин- Обелниця 4-0
В.Липиця- Лучинці 0-2
Долиняни- Помонята 1-2
Кліщівна-Букачівці 0-5
Козарі-Світанок 0-2
Підвиння-Чесники 2-0
Пуків- Жовчів 1-3
Путятинці- Підкамінь 2-0
Н.Липиця-Потік 2-0
Чернів-Явче 1-2
Діброва-Колоколин 2-0
Загіря-Сарники 1-2
Вербилівці-Конюшки 1-4
Беньківці-Приозерне 2-1
Долиняни 2 - Фрага 1-2
Воскресінці- Заланів 2-0
Руда-Яглуш3-1

8 vova7   (24.04.2014 11:11:37)
Юнашків- Черче 3-1    
Бабухів- Липівка 2-0
Рогатин-Добринів 1-1
Васючин- Обелниця 2-0
В.Липиця- Лучинці 3-1
Долиняни- Помонята 2-2
Кліщівна-Букачівці 1-2
Козарі-Світанок 1-2
Підвиння-Чесники 3-3
Пуків- Жовчів 2-1
Путятинці- Підкамінь 2-0
Н.Липиця-Потік 2-0
Чернів-Явче 1-2
Діброва-Колоколин 2-3
Загіря-Сарники 1-2
Вербилівці-Конюшки 1-3
Беньківці-Приозерне 2-0
Долиняни 2 - Фрага 1-0
Воскресінці- Заланів 2-0
Руда-Яглуш 3-2

+1   Спам
7 Папік0884   (24.04.2014 09:40:24)
Юнашків- Черче 3-0
Бабухів- Липівка 2-2
Рогатин-Добринів 0-2
Васючин- Обелниця 4-0
В.Липиця- Лучинці 2-1
Долиняни- Помонята 1-2
Кліщівна-Букачівці 1-2
Козарі-Світанок 0-2
Підвиння-Чесники 2-0
Пуків- Жовчів 1-3
Путятинці- Підкамінь 2-1
Н.Липиця-Потік 1-2
Чернів-Явче 2-1 
Діброва-Колоколин 2-0
Загіря-Сарники 2-2
Вербилівці-Конюшки 1-4
Беньківці-Приозерне 2-1
Долиняни 2 - Фрага 1-2
Воскресінці- Заланів 2-0
Руда-Яглуш3-1

6 НазарКо   (24.04.2014 00:36:15)
Юнашків- Черче 4:0
Бабухів- Липівка 3:1
Рогатин-Добринів 1:3
Васючин- Обелниця 2:0
В.Липиця- Лучинці 2:2
Долиняни- Помонята 1:2
Кліщівна-Букачівці 0:3
Козарі-Світанок 1:1
Підвиння-Чесники 2:2
Пуків- Жовчів 0:2
Путятинці- Підкамінь 2:0
Н.Липиця - Потік 2:1
Чернів-Явче 0:2
Діброва-Колоколин 2:1
Загіря-Сарники 1:2
Вербилівці-Конюшки 0:3
Беньківці - Приозерне 2:0
Долиняни 2 - Фрага 1:3
Воскресінці- Заланів 3:1
Руда - Яглуш 2:0

+1   Спам
5 igroc   (23.04.2014 21:27:59)
Юнашків- Черче  3:1
Бабухів- Липівка 2:1
Рогатин-Добринів 0:4
Васючин- Обелниця 1:1
В.Липиця- Лучинці 2:2
Долиняни- Помонята 2:0
Кліщівна-Букачівці 1:2
Козарі-Світанок 2:2
Підвиння-Чесники 1:2
Пуків- Жовчів 1:3
Путятинці- Підкамінь 2:1 
Н.Липиця-Потік 2:0
Чернів-Явче 1:2
Діброва-Колоколин 2:0
Загіря-Сарники 3:1
Вербилівці-Конюшки 1:3
Беньківці-Приозерне 2:0
Долиняни 2 - Фрага 1:2
Воскресінці- Заланів 3:1
Руда-Яглуш 2:0

+1   Спам
4 IGOR_08   (23.04.2014 18:22:24)
Юнашків- Черче           3-0
Бабухів- Липівка           2-1
 Рогатин-Добринів       1-3  
 Васючин- Обелниця   0-2
 В.Липиця- Лучинці      0-1
 Долиняни- Помонята   1-3
Кліщівна-Букачівці       0-4
Козарі-Світанок           1-3    
Підвиння-Чесники        1-0
Пуків- Жовчів               1-2 
Путятинці- Підкамінь   1-0
Н.Липиця-Потік            1-2
Чернів-Явче                  1-4
Діброва-Колоколин       1-0
Загіря-Сарники             2-0
Вербилівці-Конюшки     1-3
Беньківці-Приозерне     3-2
Долиняни 2 - Фрага       1-0
Воскресінці- Заланів       2-0
 Руда-Яглуш                   1-3

+1   Спам
3 toha   (23.04.2014 18:02:54)
Юнашків- Черче 3-1
 Бабухів- Липівка 2-1
 Рогатин-Добринів 0-3
 Васючин- Обелниця 3-1
 В.Липиця- Лучинці 1-3
 Долиняни- Помонята 1-2
 Кліщівна-Букачівці 1-4
 Козарі-Світанок 2-3
 Підвиння-Чесники 2-1
 Пуків- Жовчів 1-2
 Путятинці- Підкамінь 2-0
 Н.Липиця-Потік 2-1
 Чернів-Явче 1-3
 Діброва-Колоколин 1-2
 Загіря-Сарники 2-1
 Вербилівці-Конюшки 0-3
 Беньківці-Приозерне 2-0
 Долиняни 2 - Фрага 1-3
 Воскресінці- Заланів 3-1
 Руда-Яглуш 2-0

+2   Спам
2 Polyoviy(Zhovchiv)   (23.04.2014 17:39:32)
Юнашків- Черче 4:2
Бабухів- Липівка 2:0
Рогатин-Добринів 1:2
Васючин- Обелниця 2:1
В.Липиця- Лучинці 2:1
Долиняни- Помонята 1:2
Кліщівна-Букачівці 1:3
Козарі-Світанок 1:3
Підвиння-Чесники 1:2
Пуків- Жовчів 1:3
Путятинці- Підкамінь 3:1 
Н.Липиця-Потік 2:1
Чернів-Явче 1:3
Діброва-Колоколин 3:1 
Загіря-Сарники 2:3
Вербилівці-Конюшки 1:3
Беньківці-Приозерне 3:0
Долиняни 2 - Фрага 2:3
Воскресінці- Заланів 4:1
Руда-Яглуш 2:1

+2   Спам
1 xxx07   (23.04.2014 17:29:12)
Юнашків- Черче 7-1
Бабухів- Липівка 2-1
Рогатин-Добринів 2-1
Васючин- Обелниця 0-0
В.Липиця- Лучинці 1-1
Долиняни- Помонята 2-0
Кліщівна-Букачівці 1-3
Козарі-Світанок 1-1
Підвиння-Чесники 2-3
Пуків- Жовчів 1-3
Путятинці- Підкамінь 2-0
Н.Липиця-Потік 2-1
Чернів-Явче 0-2
Діброва-Колоколин 2-1
Загіря-Сарники 3-0
Вербилівці-Конюшки 1-4
Беньківці-Приозерне 2-0
Долиняни 2 - Фрага 2-2
Воскресінці- Заланів 4-1
Руда-Яглуш 0-0

+2   Спам
18 upiter05   (24.04.2014 21:43:17)
Юнашків- Черче 4:1  
Бабухів- Липівка 3:1 
Рогатин-Добринів 0:1
Васючин- Обелниця 3:0
В.Липиця- Лучинці 1:2
Долиняни- Помонята 1:0
Кліщівна-Букачівці 2:0
Козарі-Світанок 1:1
Підвиння-Чесники 2:1
Пуків- Жовчів 0:3
Путятинці- Підкамінь 4:0
Н.Липиця-Потік 1:2
Чернів-Явче 1:2
Діброва-Колоколин 2:0
Загіря-Сарники 1:0
Вербилівці-Конюшки 0:3
Беньківці-Приозерне 2:0
Долиняни 2 - Фрага 0:1
Воскресінці- Заланів 4:1
Руда-Яглуш 2:1

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Путятинці22009-26
2Яглуш22007-16
3"Спецагропроект"21106-34
4Бабухів21105-44
5Лучинці21012-13
6Загір'я21015-53
7Княгиничі21014-73
8Залужжя20023-60
9Пуків20022-80
10Руда20021-70

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Жовчів220013-46
2Добринів21105-34
3Вербилівці21109-84
4Заланів21017-43
5Більшівці21015-43
6Підкамінь20206-62
7Лучинці-220205-52
8"Авангард"20113-61
9Конюшки20112-61
10Фрага20028-170
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8

Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400

Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09