Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
НазарКо

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 933


Головна » 2016 » Липень » 27 » Конкурс прогнозистів 2016. 14 етап
16:26:25
Конкурс прогнозистів 2016. 14 етап
Анонс 31 липня 2016 р. до 12:30

Добринів - Загір’я
Лучинці - Бабухів
Верхня Липиця - Букачівці
Нижня Липиця - Козарі
Кліщівна - Воскресинці
Липівка - Конюшки

Фрага - Беньківці
Долиняни - Черче
Руда - Потік
Заланів - Підкамінь

Вербилівці - Юнашків
Пуків - Жовчів
Помонята - Колоколин
Явче - Путятинці
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 610 | Додав: КнОпА
Всього коментарів: 10
0  
10 НазарКо   (31.07.2016 12:10:07)
Добринів - Загір’я :3
Лучинці - Бабухів 2:0
Верхня Липиця - Букачівці 
Нижня Липиця - Козарі 0:2
Кліщівна - Воскресинці 1:3
Липівка - Конюшки 1:2

Фрага - Беньківці 1:3
Долиняни - Черче 0:2
Руда - Потік 1:1
Заланів - Підкамінь 0:2

Вербилівці - Юнашків 1:3
Пуків - Жовчів 2:1
Помонята - Колоколин 1:1
Явче - Путятинці0:2

9 Vovik   (31.07.2016 10:06:19)
Добринів - Загір’я 2-1
Лучинці - Бабухів 3-1
Верхня Липиця - Букачівці  тв-тп
Нижня Липиця - Козарі 0-3
Кліщівна - Воскресинці 2-1
Липівка - Конюшки 0-1

Фрага - Беньківці 1-0
Долиняни - Черче 1-3
Руда - Потік 2-2
Заланів - Підкамінь1-2

Вербилівці - Юнашків 1-0
Пуків - Жовчів 2-1
Помонята - Колоколин 1-2
Явче - Путятинці 1-2

8 Kunyk   (31.07.2016 09:42:30)
Добринів - Загір’я  2-2
Лучинці - Бабухів  3-1
Нижня Липиця - Козарі   1-2
Кліщівна - Воскресинці   3-1
Липівка - Конюшки  1-1

Фрага - Беньківці  1-2
Долиняни - Черче  0-2
Руда - Потік  2-2
Заланів - Підкамінь  1-3

Вербилівці - Юнашків  0-2
Пуків - Жовчів  3-1
Помонята - Колоколин  3-2
Явче - Путятинці 1-2

7 upiter05   (31.07.2016 09:16:12)
Добринів - Загір’я 1-1
Лучинці - Бабухів 2-0
Верхня Липиця - Букачівці 3-0
Нижня Липиця - Козарі 1-1
Кліщівна - Воскресинці 2-1
Липівка - Конюшки 2-1

Фрага - Беньківці 1-1
Долиняни - Черче 1-2
Руда - Потік 2-2
Заланів - Підкамінь 2-1

Вербилівці - Юнашків 1-1
Пуків - Жовчів 2-1
Помонята - Колоколин 2-1
Явче - Путятинці 1-2

6 Romashka99   (31.07.2016 06:50:49)
Добринів 2:1 Загір'я
Лучинці 2:2 Бабухів
Н.Липиця 0:1 Козарі
Кліщівна 2:1 Воскресинці
Липівка 1:0 Конюшки
Фрага 0:2 Беньківці
Долиняни 1:2 Черче
Руда 1:1 Потік
Заланів 1:4 Підкамінь
Вербилівці 1:2 Юнашків
Пуків 2:1 Жовчів
Помонята 2:1 Колоколин
Явче 1:4 Путятинці

5 igroc   (30.07.2016 22:57:49)
Добринів - Загір’я 0:2
Лучинці - Бабухів 4:1
Верхня Липиця - Букачівці 3:0
Нижня Липиця - Козарі 1:4
Кліщівна - Воскресинці 4:2
Липівка - Конюшки 2:1

Фрага - Беньківці 1:4
Долиняни - Черче 1:2
Руда - Потік 2:1
Заланів - Підкамінь 2:3

Вербилівці - Юнашків 1:2
Пуків - Жовчів 1:2
Помонята - Колоколин 3:1
Явче - Путятинці 1:3

0  
4 xxx07   (30.07.2016 22:17:14)
Добринів - Загір’я 2-0
Лучинці - Бабухів 5-0
Нижня Липиця - Козарі 1-1
Кліщівна - Воскресинці 2-1
Липівка - Конюшки 2-1

Фрага - Беньківці 1-2
Долиняни - Черче 1-1
Руда - Потік 1-1
Заланів - Підкамінь 2-2

Вербилівці - Юнашків 2-1
Пуків - Жовчів 2-2
Помонята - Колоколин 2-1
Явче - Путятинці 1-2

3 Leo   (30.07.2016 18:39:54)
Добринів - Загір’я 1-2
Лучинці - Бабухів  3-0

Нижня Липиця - Козарі 0-1
Кліщівна - Воскресинці 2-1
Липівка - Конюшки 2-1

Фрага - Беньківці 1-2
Долиняни - Черче 1-2
Руда - Потік 2-0
Заланів - Підкамінь 0-1

Вербилівці - Юнашків 1-0
Пуків - Жовчів 2-1
Помонята - Колоколин 2-0
Явче - Путятинці 0-2

2 Міша=)   (30.07.2016 10:14:03)
Добринів0 - 2Загір’я 
Лучинці2 -2 Бабухів 
Верхня ЛипицяB -P Букачівці 
Нижня Липиця 0-4 Козарі 
Кліщівна1 - 0Воскресинці 
Липівка1 -1 Конюшки 

Фрага0 -2 Беньківці 
Долиняни1 -3 Черче 
Руда2 -1Потік 
Заланів1 -2Підкамінь 

Вербилівці1 - 2Юнашків 
Пуків3 - 1Жовчів 
Помонята1 - 1Колоколин 
Явче1 - 2Путятинці

1 Patoo   (28.07.2016 16:43:26)
Добринів - Загір’я  2:1
Лучинці - Бабухів 1:0
Верхня Липиця - Букачівці 2:2 
Нижня Липиця - Козарі 1:2
Кліщівна - Воскресинці 2:0
Липівка - Конюшки 1:0

Фрага - Беньківці 1:3
Долиняни - Черче  0:2
Руда - Потік 1:1
Заланів - Підкамінь 1:4 

Вербилівці - Юнашків 2:2
Пуків - Жовчів 1:0
Помонята - Колоколин 0:3
Явче - Путятинці 1:4

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09