Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 934


Головна » 2016 » Серпень » 4 » Конкурс прогнозистів 2016. 15 етап
21:22:12
Конкурс прогнозистів 2016. 15 етап
Анонс 07.08. 2016 р. до 12:30

12:30 ФК Загір'я - ФК Конюшки
12:00 ФК Липівка - ФК Воскресинці
14:30 ФК Кліщівна - "Дністер" Козарі
12:30 ФК Верхня Липиця - ФК Бабухів
17:30 ФК Лучинці - "Ураган" Добринів

17:00 ФК Підкамінь - ФК Руда
15:00 ФК Потік - ФК Долиняни
12:30 ФК Черче - ФК Фрага
14:30 ФК Беньківці - ФК Яглуш

15:00 ФК Юнашків - ФК Пуків
16:00 ФК Жовчів - "Сокіл" Помонята
12:30 ФК Колоколин - ФК Явче
17:00 ФК Путятинці - ФК Залужжя
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 724 | Додав: КнОпА
Всього коментарів: 10
10 Міша=)   (07.08.2016 12:39:27)
12:30 ФК Загір'я3 - 1ФК Конюшки 
12:00 ФК Липівка1 -0 ФК Воскресинці 
14:30 ФК Кліщівна 0-3 "Дністер" Козарі 
12:30 ФК Верхня Липиця3 -1 ФК Бабухів 
17:30 ФК Лучинці 1-1 "Ураган" Добринів 

17:00 ФК Підкамінь0 -2 ФК Руда 
15:00 ФК Потік1 -0 ФК Долиняни 
12:30 ФК Черче3 -0 ФК Фрага 
14:30 ФК Беньківці0 -2 ФК Яглуш 

15:00 ФК Юнашків1 -1 ФК Пуків 
16:00 ФК Жовчів2 -1 "Сокіл" Помонята 
12:30 ФК Колоколин3 -0 ФК Явче 
17:00 ФК Путятинці1 -0ФК Залужжя

9 Vovik   (07.08.2016 10:18:14)
12:30 ФК Загір'я - ФК Конюшки  1-2 
12:00 ФК Липівка - ФК Воскресинці 3-1
14:30 ФК Кліщівна - "Дністер" Козарі тп - тв
12:30 ФК Верхня Липиця - ФК Бабухів 3-0
17:30 ФК Лучинці - "Ураган" Добринів 3-1

17:00 ФК Підкамінь - ФК Руда  1-3
15:00 ФК Потік - ФК Долиняни 2-0
12:30 ФК Черче - ФК Фрага 3-1
14:30 ФК Беньківці - ФК Яглуш1-3 

15:00 ФК Юнашків - ФК Пуків 1-3
16:00 ФК Жовчів - "Сокіл" Помонята  2-1
12:30 ФК Колоколин - ФК Явче 1-2
17:00 ФК Путятинці - ФК Залужжя 2-1

8 Leo   (07.08.2016 09:46:30)
12:30 ФК Загір'я - ФК Конюшки  0-2
12:00 ФК Липівка - ФК Воскресинці 3-1
14:30 ФК Кліщівна - "Дністер" Козарі 0-3
12:30 ФК Верхня Липиця - ФК Бабухів 2-1
17:30 ФК Лучинці - "Ураган" Добринів 3-0

17:00 ФК Підкамінь - ФК Руда 0-2
15:00 ФК Потік - ФК Долиняни 2-1
12:30 ФК Черче - ФК Фрага 3-1
14:30 ФК Беньківці - ФК Яглуш 1-2

15:00 ФК Юнашків - ФК Пуків 0-2
16:00 ФК Жовчів - "Сокіл" Помонята 1-3
12:30 ФК Колоколин - ФК Явче 3-0
17:00 ФК Путятинці - ФК Залужжя 0-2

7 upiter05   (07.08.2016 09:11:31)
12:30 ФК Загір'я - ФК Конюшки 1-2
12:00 ФК Липівка - ФК Воскресинці 3-0
14:30 ФК Кліщівна - "Дністер" Козарі 0-3
12:30 ФК Верхня Липиця - ФК Бабухів 3-0
17:30 ФК Лучинці - "Ураган" Добринів  2-0

17:00 ФК Підкамінь - ФК Руда 1-2
15:00 ФК Потік - ФК Долиняни 2-2
12:30 ФК Черче - ФК Фрага 3-0
14:30 ФК Беньківці - ФК Яглуш 1-2

15:00 ФК Юнашків - ФК Пуків 0-2
16:00 ФК Жовчів - "Сокіл" Помонята 2-1
12:30 ФК Колоколин - ФК Явче 2-1
17:00 ФК Путятинці - ФК Залужжя 1-1

0  
6 xxx07   (07.08.2016 09:07:51)
ФК Загір'я - ФК Конюшки 1-1
  ФК Липівка - ФК Воскресинці 2-1
  ФК Верхня Липиця - ФК Бабухів 5-0
  ФК Лучинці - "Ураган" Добринів  3-0

  ФК Підкамінь - ФК Руда 1-1
  ФК Потік - ФК Долиняни 2-1
  ФК Черче - ФК Фрага 4-0
ФК Беньківці - ФК Яглуш 1-1

ФК Юнашків - ФК Пуків 2-3
ФК Жовчів - "Сокіл" Помонята 2-2
ФК Колоколин - ФК Явче 2-0
 ФК Путятинці - ФК Залужжя 1-1

5 Romashka99   (07.08.2016 07:42:25)
Загір'я 0:3 Конюшки
Липівка 1:1 Воскресинці
Кліщівна 0:2 Козарі
В.Липиця 2:0 Бабухів
Лучинці 3:0 Добринів
Підкамінь 1:3 Руда
Потік 2:1 Долиняни
Черче 2:0 Фрага
Беньківці 2:4 Яглуш
Юнашків 0:3 Пуків
Жовчів 2:2 Помонята
Колоколин 2:0 Явче
Путятинці 1:1 Залужжя

0  
4 НазарКо   (06.08.2016 20:59:48)
12:30 ФК Загір'я - ФК Конюшки 1:2
12:00 ФК Липівка - ФК Воскресинці3:1 
14:30 ФК Кліщівна - "Дністер" Козарі 
12:30 ФК Верхня Липиця - ФК Бабухів 2:0 
17:30 ФК Лучинці - "Ураган" Добринів 3:1

17:00 ФК Підкамінь - ФК Руда 1:1
15:00 ФК Потік - ФК Долиняни 1:3
12:30 ФК Черче - ФК Фрага 2:0
14:30 ФК Беньківці - ФК Яглуш 0:2 

15:00 ФК Юнашків - ФК Пуків 0:2
16:00 ФК Жовчів - "Сокіл" Помонята 1:3
12:30 ФК Колоколин - ФК Явче 2:0
17:00 ФК Путятинці - ФК Залужжя 3:1

3 Patoo   (06.08.2016 09:05:14)
12:30 ФК Загір'я - ФК Конюшки 1:1
12:00 ФК Липівка - ФК Воскресинці 3:0
14:30 ФК Кліщівна - "Дністер" Козарі 0:2
12:30 ФК Верхня Липиця - ФК Бабухів 1:0
17:30 ФК Лучинці - "Ураган" Добринів 2:1

17:00 ФК Підкамінь - ФК Руда 2:3
15:00 ФК Потік - ФК Долиняни 2:1
12:30 ФК Черче - ФК Фрага 5:1
14:30 ФК Беньківці - ФК Яглуш 0:4

15:00 ФК Юнашків - ФК Пуків1:2
16:00 ФК Жовчів - "Сокіл" Помонята 2:2
12:30 ФК Колоколин - ФК Явче 5:2
17:00 ФК Путятинці - ФК Залужжя 2:1

2 Kunyk   (05.08.2016 22:38:12)
12:30 ФК Загір'я - ФК Конюшки  2-2
12:00 ФК Липівка - ФК Воскресинці  1-1
14:30 ФК Кліщівна - "Дністер" Козарі  1-4
12:30 ФК Верхня Липиця - ФК Бабухів  3-1
17:30 ФК Лучинці - "Ураган" Добринів  2-1

17:00 ФК Підкамінь - ФК Руда  1-3
15:00 ФК Потік - ФК Долиняни  0-2
12:30 ФК Черче - ФК Фрага  3-1
14:30 ФК Беньківці - ФК Яглуш  2-4

15:00 ФК Юнашків - ФК Пуків  0-3
16:00 ФК Жовчів - "Сокіл" Помонята  1-1
12:30 ФК Колоколин - ФК Явче  3-1
17:00 ФК Путятинці - ФК Залужжя 2-2

1 igroc   (05.08.2016 19:18:59)
12:30 ФК Загір'я - ФК Конюшки 0:3
12:00 ФК Липівка - ФК Воскресинці 5:1
14:30 ФК Кліщівна - "Дністер" Козарі 0:5
12:30 ФК Верхня Липиця - ФК Бабухів 4:0
17:30 ФК Лучинці - "Ураган" Добринів 3:0

17:00 ФК Підкамінь - ФК Руда 1:3
15:00 ФК Потік - ФК Долиняни 2:1
12:30 ФК Черче - ФК Фрага 4:1
14:30 ФК Беньківці - ФК Яглуш 2:4

15:00 ФК Юнашків - ФК Пуків 1:2
16:00 ФК Жовчів - "Сокіл" Помонята 3:1
12:30 ФК Колоколин - ФК Явче 2:0
17:00 ФК Путятинці - ФК Залужжя 1:1

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Путятинці22009-26
2Яглуш22007-16
3"Спецагропроект"21106-34
4Бабухів21105-44
5Лучинці21012-13
6Загір'я21015-53
7Княгиничі21014-73
8Залужжя20023-60
9Пуків20022-80
10Руда20021-70

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Жовчів220013-46
2Добринів21105-34
3Вербилівці21109-84
4Заланів21017-43
5Більшівці21015-43
6Підкамінь20206-62
7Лучинці-220205-52
8"Авангард"20113-61
9Конюшки20112-61
10Фрага20028-170
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8

Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400

Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09