Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 833


Головна » 2016 » Квітень » 18 » Конкурс прогнозистів 2016. 2 етап
14:23:28
Конкурс прогнозистів 2016. 2 етап
До Вашої уваги результати першого туру:
GRYBUU  16
upiter05  15
aviem94  14
Romashka99   14
Kunyk   13
DDT 12
Patoo  12
Vovik  11
Fanat777  10
Джон2715  10
toha  9
igroc   9
Льова  9
xxx07   8
КнОпА  8
Ivanka-11   8
kaxa_maluy6474 7
Leo  7
НазарКо 7
 pintik  6
Henri   6

Другий тур з 18.04.2016 по 24.04.2016 12:00 включно.
Нагадую, за правильно вгаданий рахунок 4 бали, за вгадану різницю 2 бали, за правильно вгаданого переможця 1 бал.
Також, згадуючи минулі роки, пропоную запровадити початковий внесок у розмірі 10-15 гривень. Приз буде ділитися між першими місцями, або ж піде на допомогу хлопцям з ато. Так буде цікавіше прогнозувати, прогнозисти будуть боротись до кінця за грошовий приз, який для переможця складе 50% від суми стартового внеску всіх учасників, за 2 місце-30%, за 3-20% . Стосовно цього ,буду відслідковувати коментарі, і до 3 туру щось вирішимо.

Анонс другого туру:
Рогатин-Сокіл "Павлівка"
Загір’я-Лучинці
Верхня Липиця-Добринів
Нижня Липиця -Бабухів
Кліщівна-Букачівці
Липівка-Козарі
Конюшки-Воскресинці

Підкамінь-Черче
Заланів-Беньківці
Руда-Яглуш
Долиняни-Фрага

Помонята-Явче
Пуків-Залужжя
Вербилівці-Путятинці
Юнашків-Колоколин

Усім успіху та перемог =)
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 877 | Додав: КнОпА
Всього коментарів: 26
26 JogaFootball   (24.04.2016 11:53:25)
Рогатин-Сокіл "Павлівка" 2-0 
 
Загір’я-Лучинці 1-2   
Верхня Липиця-Добринів 1-3 
Нижня Липиця -Бабухів  2-1  
Кліщівна-Букачівці 1-1  
Липівка-Козарі 3-0   
Конюшки-Воскресинці 2-0 

Підкамінь-Черче 1-2
Заланів-Беньківці 2-1
Руда-Яглуш 3-1 
Долиняни-Фрага 2-1

Помонята-Явче 1-2
Пуків-Залужжя 2-2 
Вербилівці-Путятинці 1-3
Юнашків-Колоколин  1-2

25 Leo   (24.04.2016 11:18:07)
Рогатин-Сокіл "Павлівка" 2-1
Загір’я-Лучинці 0-2
Верхня Липиця-Добринів 0-1
Нижня Липиця -Бабухів 2-1
Кліщівна-Букачівці 0-1
Липівка-Козарі 2-0
Конюшки-Воскресинці 2-0

Підкамінь-Черче 1-3
Заланів-Беньківці 2-0
Руда-Яглуш 1-2
Долиняни-Фрага 2-0

Помонята-Явче 1-0
Пуків-Залужжя 2-1
Вербилівці-Путятинці 1-0
Юнашків-Колоколин 2-1

24 Vovik   (24.04.2016 10:36:13)
Рогатин-Сокіл "Павлівка"  2-1
Загір’я-Лучинці  1-3
Верхня Липиця-Добринів 1-2
Нижня Липиця -Бабухів 1-1
Кліщівна-Букачівці  1-2
Липівка-Козарі  3-1
Конюшки-Воскресинці 2-1

Підкамінь-Черче 1-4
Заланів-Беньківці 2-1
Руда-Яглуш 2-2
Долиняни-Фрага 2-0

Помонята-Явче 3-1
Пуків-Залужжя 3-1
Вербилівці-Путятинці 1-1
Юнашків-Колоколин 1-2

+2   Спам
23 Олег16   (24.04.2016 06:15:46)
Рогатин - Сокіл''Павлівка - 2:2
Загіря - Лучинці - 1:2
В.Липиця - Добринів - 2:2
Н.Липиця - Бабухів - 1:0
Кліщівна - Букачівці - 2:1
Липівка - Козарі - 3:1
Конюшки - Воскресінці - 2:0

Підкамінь - Черче - 0:2
Заланів - Беньківці - 2:1
Руда - Яглуш - 2:1
Долиняни - Фрага - 1:1

Помонята - Явче - 4:1
Пуків - Залужя - 2:2
Вербилівці - Путятинці - 1:2
Юнашків - Колоколин - 2:3

22 Ivanka-11   (23.04.2016 22:48:39)
Рогатин-Сокіл "Павлівка" 2-1 
Загір’я-Лучинці 2-2 
Верхня Липиця-Добринів 1-1 
Нижня Липиця -Бабухів 1-0 
Кліщівна-Букачівці 1-2 
Липівка-Козарі 4-1 
Конюшки-Воскресинці 5-1 

Підкамінь-Черче 1-3 
Руда-Яглуш 2-1
Заланів-Беньківці 1-0
Долиняни-Фрага 3-0 

Помонята-Явче 1-1 
Пуків-Залужжя 1-0 
Вербилівці-Путятинці 1-1 
Юнашків-Колоколин 1-3


21 Kunyk   (23.04.2016 22:10:34)
Рогатин-Сокіл "Павлівка" 2-0
Загір’я-Лучинці  0-2
Верхня Липиця-Добринів  2-2
Нижня Липиця -Бабухів  3-1
Кліщівна-Букачівці  1-1
Липівка-Козарі  3-2
Конюшки-Воскресинці  4-1

Підкамінь-Черче  1-3
Заланів-Беньківці  2-2
Руда-Яглуш  1-1
Долиняни-Фрага  4-0

Помонята-Явче  3-1
Пуків-Залужжя  1-2
Вербилівці-Путятинці  1-3
Юнашків-Колоколин 3-2

0  
20 НазарКо   (23.04.2016 20:36:41)
Рогатин-Сокіл "Павлівка" 1:2
Загір’я-Лучинці 1:0
Верхня Липиця-Добринів 1:2
Нижня Липиця -Бабухів 1:1
Кліщівна-Букачівці 0:2
Липівка-Козарі 3:1
Конюшки-Воскресинці 2:0

Підкамінь-Черче 1:3
Заланів-Беньківці 2:0
Руда-Яглуш 1:3
Долиняни-Фрага 2:1

Помонята-Явче 2:0
Пуків-Залужжя 1:3
Вербилівці-Путятинці 0:2
Юнашків-Колоколин 1:2

19 mishakiv747   (23.04.2016 18:33:57)
Рогатин-Сокіл "Павлівка-2-1
Загір’я-Лучинці 1-2
Верхня Липиця-Добринів 2-1
Нижня Липиця -Бабухів 1-1
Кліщівна-Букачівці 1-2
Липівка-Козарі 3-0
Конюшки-Воскресинці 2-1

Підкамінь-Черче 1-2
Заланів-Беньківці 1-2
Руда-Яглуш 2-1
Долиняни-Фрага 2-1

Помонята-Явче 2-1
Пуків-Залужжя 3-1
Вербилівці-Путятинці1-2 
Юнашків-Колоколин 2-1

Усім успіху та перемог =)


18 upiter05   (23.04.2016 10:09:46)
Рогатин-Сокіл "Павлівка" 2-1
Загір’я-Лучинці 1-1
Верхня Липиця-Добринів 2-1
Нижня Липиця -Бабухів 1-0
Кліщівна-Букачівці 1-2
Липівка-Козарі 3-1
Конюшки-Воскресинці 4-1

Підкамінь-Черче 0-3
Заланів-Беньківці 2-2
Руда-Яглуш 2-1
Долиняни-Фрага 3-0

Помонята-Явче 2-1
Пуків-Залужжя 1-0
Вербилівці-Путятинці 1-1
Юнашків-Колоколин 0-2

0  
17 xxx07   (22.04.2016 21:22:31)
Рогатин-Сокіл "Павлівка"  2-2
Загір’я-Лучинці 1-1
Верхня Липиця-Добринів 1-1
Нижня Липиця -Бабухів 2-0
Кліщівна-Букачівці 1-2
Липівка-Козарі 2-1
Конюшки-Воскресинці 3-0

Підкамінь-Черче 1-3
Заланів-Беньківці 1-1
Руда-Яглуш 2-2
Долиняни-Фрага  2-1

Помонята-Явче 3-1
Пуків-Залужжя 2-2
Вербилівці-Путятинці 2-1
Юнашків-Колоколин 2-1

16 КнОпА   (22.04.2016 16:07:34)
Рогатин-Сокіл "Павлівка" 1-2 
Загір’я-Лучинці 1-1  
Верхня Липиця-Добринів 3-2 
Нижня Липиця -Бабухів  1-0 
Кліщівна-Букачівці 0-2  
Липівка-Козарі 3-0  
Конюшки-Воскресинці 2-1 

Підкамінь-Черче 0-1
Заланів-Беньківці 1-0 
Руда-Яглуш 2-1  
Долиняни-Фрага 1-1  

Помонята-Явче 1-0  
Пуків-Залужжя 2-1 
Вербилівці-Путятинці 1-3  
Юнашків-Колоколин  3-1

15 Romashka99   (22.04.2016 14:45:13)
Рогатин 3:0 ''Сокіл''
Загір'я 1:3 Лучинці
Верхня Липиця 3:0 Добринів
Нижня Липиця 2:0 Бабухів
Кліщівна 0:2 Букачівці
Липівка 4:0 Козарі
Конюшки 2:1 Воскресінці
Підкамінь 0:3 Черче
Заланів 1:0 Беньківці
Руда 3:1 Яглуш
Долиняни 2:2 Фрага
Помонята 2:0 Явче
Пуків 1:2 Залужжя
Вербилівці 0:2 Путятинці
Юнашків 2:1 Колоколин

14 Patoo   (21.04.2016 16:54:56)
Рогатин-Сокіл "Павлівка"  1:0
Загір’я-Лучинці  1:2
Верхня Липиця-Добринів 1:2 
Нижня Липиця -Бабухів 2:2
Кліщівна-Букачівці  1:0
Липівка-Козарі  4:2
Конюшки-Воскресинці 2:1 

Підкамінь-Черче  0:2
Заланів-Беньківці  3:3
Руда-Яглуш  1:2
Долиняни-Фрага 2:1 

Помонята-Явче  5:0
Пуків-Залужжя 3:1
Вербилівці-Путятинці 1:1 
Юнашків-Колоколин  2:0

13 torgan_misha   (21.04.2016 15:16:41)
Рогатин-Сокіл "Павлівка" 3-1 Загір’я-Лучинці 1-2
Верхня Липиця-Добринів 2-1 Нижня Липиця -Бабухів 2-1
Кліщівна-Букачівці 1-3
Липівка-Козарі 5-1
Конюшки-Воскресинці 2-1 Підкамінь-Черче 1-1
Заланів-Беньківці 2-1
Руда-Яглуш 1-2
Долиняни-Фрага 4-1 Помонята-Явче 4-1
Пуків-Залужжя 1-3
Вербилівці-Путятинці 0-3
Юнашків-Колоколин 3-1

12 toha   (20.04.2016 21:16:59)
Рогатин-Сокіл "Павлівка" 2-0
Загір’я-Лучинці 1-2  
Верхня Липиця-Добринів 1-1 
Нижня Липиця -Бабухів  2-2 
Кліщівна-Букачівці 0-1  
Липівка-Козарі 5-0  
Конюшки-Воскресинці 2-1 

Підкамінь-Черче 0-1 
Заланів-Беньківці 2-0 
Руда-Яглуш 1-2  
Долиняни-Фрага 2-0  

Помонята-Явче 2-0  
Пуків-Залужжя 1-3 
Вербилівці-Путятинці 0-3  
Юнашків-Колоколин  2-1

11 igroc   (20.04.2016 20:57:03)
Рогатин-Сокіл "Павлівка" 1:2
Загір’я-Лучинці 1:2
Верхня Липиця-Добринів 2:1
Нижня Липиця -Бабухів 1:1
Кліщівна-Букачівці 3:1
Липівка-Козарі 4:1
Конюшки-Воскресинці 3:0

Підкамінь-Черче 1:3
Заланів-Беньківці 3:2
Руда-Яглуш 2:3
Долиняни-Фрага 2:1

Помонята-Явче 3:1
Пуків-Залужжя 2:0
Вербилівці-Путятинці 2:2
Юнашків-Колоколин 1:2

10 DDT   (20.04.2016 20:22:37)
Рогатин-Сокіл "Павлівка" 2-0
Загір’я-Лучинці  1-2
Верхня Липиця-Добринів  2-1
Нижня Липиця -Бабухів 2-1
Кліщівна-Букачівці 1-3
Липівка-Козарі  4-1
Конюшки-Воскресинці 6-0 

Підкамінь-Черче  2-4
Заланів-Беньківці 2-0
Руда-Яглуш 2-2
Долиняни-Фрага  2-0

Помонята-Явче 2-0
Пуків-Залужжя 3-1
Вербилівці-Путятинці 1-3
Юнашків-Колоколин 2-0

9 Henri   (20.04.2016 18:47:34)
Рогатин-Сокіл "Павлівка" 2-1
Загір’я-Лучинці 0-2
Верхня Липиця-Добринів 1-2
Нижня Липиця -Бабухів 2-0
Кліщівна-Букачівці 1-2
Липівка-Козарі 4-1
Конюшки-Воскресинці 1-0

Підкамінь-Черче 1-2
Заланів-Беньківці 3-1
Руда-Яглуш 2-1
Долиняни-Фрага 2-1

Помонята-Явче 2-0
Пуків-Залужжя 1-2
Вербилівці-Путятинці 2-1
Юнашків-Колоколин 3-1

+1   Спам
8 kaxa_maluy6474   (20.04.2016 09:21:55)
Рогатин - Сокіл "Павлівка"  1-2
Загір*я - Лучинці 2-1
Верхня Липиця - Добринів 0-1
Нижня Липиця - Бабухів 1-2
Кліщівна - Букачівці 2-1
Липівка - Козарі 4-0
Конюшки - 5-1

Підкамінь - Черче  1-3
Заланів - Беньківці 1-1
Руда - Яглуш   3-2
Долиняни - Фрага 2-1

Помонята - Явче 2-1
Пуків - Залужжя 2-3
Вербилівці - Путятинці  1-1
Юнашків - Колоколин  0-1

+1   Спам
7 Льова   (20.04.2016 08:55:01)
Рогатин-Сокіл "Павлівка"  1:2
Загір’я-Лучинці 1:3
Верхня Липиця-Добринів 0:2 
Нижня Липиця -Бабухів 1:2
Кліщівна-Букачівці 2:4
Липівка-Козарі 4:1
Конюшки-Воскресинці 5:0

Підкамінь-Черче 1:3
Заланів-Беньківці 2:0
Руда-Яглуш 2:1
Долиняни-Фрага 3:1

Помонята-Явче 3:1
Пуків-Залужжя 1:2
Вербилівці-Путятинці 1:2 
Юнашків-Колоколин 2:2

6 pintik   (20.04.2016 08:52:33)
Рогатин-Сокіл "Павлівка" 1-1
Загір’я-Лучинці 1-2
Верхня Липиця-Добринів 3-1 
Нижня Липиця -Бабухів 1-1
Кліщівна-Букачівці 0-2
Липівка-Козарі 3-0
Конюшки-Воскресинці1-0 

Підкамінь-Черче 0-2
Заланів-Беньківці 1-1
Руда-Яглуш 3-1
Долиняни-Фрага 2-1

Помонята-Явче3-0 
Пуків-Залужжя 1-3
Вербилівці-Путятинці0-2 
Юнашків-Колоколин2-2

5 aviem94   (20.04.2016 06:23:19)
Рогатин-Сокіл "Павлівка" 2-2

Загір’я-Лучинці 0-4
Верхня Липиця-Добринів 2-0
Нижня Липиця -Бабухів 2-3
Кліщівна-Букачівці 1-1
Липівка-Козарі 3-1
Конюшки-Воскресинці 6-2

Підкамінь-Черче 0-2
Заланів-Беньківці 1-3
Руда-Яглуш 2-0
Долиняни-Фрага 0-0
Помонята-Явче 2-0
Пуків-Залужжя 3-1
Вербилівці-Путятинці 1-2
Юнашків-Колоколин 1-3

+1   Спам
4 TARASNL9   (19.04.2016 20:52:54)
Рогатин-Сокіл "Павлівка" 0-2
Загір’я-Лучинці 2-1
Верхня Липиця-Добринів 3-1
Нижня Липиця -Бабухів 2-0
Кліщівна-Букачівці 0-2
Липівка-Козарі 4-1
Конюшки-Воскресинці 3-0

Підкамінь-Черче 0-3
Заланів-Беньківці 2-1
Руда-Яглуш 2-2
Долиняни-Фрага 0-2

Помонята-Явче 2-0
Пуків-Залужжя 2-1
Вербилівці-Путятинці 0-3
Юнашків-Колоколин 3-1

+1   Спам
3 Папік0884   (19.04.2016 19:32:39)
Рогатин-Сокіл "Павлівка" 3-1
Загір’я-Лучинці 1-1
Верхня Липиця-Добринів 3-0
Нижня Липиця -Бабухів 1-1
Кліщівна-Букачівці 3-1
Липівка-Козарі 3-0
Конюшки-Воскресинці 2-1

Підкамінь-Черче 1-4
Заланів-Беньківці 1-1
Руда-Яглуш 2-3
Долиняни-Фрага 2-2

Помонята-Явче 3-1
Пуків-Залужжя 0-1
Вербилівці-Путятинці 1-1
Юнашків-Колоколин 2-1

Усім успіху та перемог =)

-1   Спам
2 Джон2715   (19.04.2016 18:53:32)
Рогатин-Сокіл "Павлівка" 3-0 
Загір’я-Лучинці 1-3  
Верхня Липиця-Добринів 1-1
Нижня Липиця -Бабухів  2-1 
Кліщівна-Букачівці 2-2  
Липівка-Козарі 4-0  
Конюшки-Воскресинці 3-1 

Підкамінь-Черче 0-2 
Заланів-Беньківці 2-0 
Руда-Яглуш 3-1  
Долиняни-Фрага 2-1  

Помонята-Явче 1-0  
Пуків-Залужжя 1-1
Вербилівці-Путятинці 0-2  
Юнашків-Колоколин  2-1

1 GRYBUU   (19.04.2016 17:42:41)
Рогатин-Сокіл "Павлівка" 3-0
Загір’я-Лучинці 2-1 
Верхня Липиця-Добринів 2-0
Нижня Липиця -Бабухів  1-1
Кліщівна-Букачівці 0-2 
Липівка-Козарі 4-0 
Конюшки-Воскресинці 1-1

Підкамінь-Черче 0-2
Заланів-Беньківці 1-0
Руда-Яглуш 2-2 
Долиняни-Фрага 0-1 

Помонята-Явче 0-0 
Пуків-Залужжя 1-2
Вербилівці-Путятинці 0-2 
Юнашків-Колоколин  1-1

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09