Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 833


Головна » 2016 » Травень » 11 » Конкурс прогнозистів 2016. 4 етап
14:48:56
Конкурс прогнозистів 2016. 4 етап
Четвертий тур з 11.05.2016 по 25.05.2016 12:00 включно.

До 15.05.2016 прошу внести початковий внесок у розмірі 20 гривень на картку Приватбанку 4731 1856 0157 7478 Гнaткiв H.В.
Зберігайте чек! У випадку не зарахування грошей і без наявності чеку внесок не враховується і вам доведеться платити ще раз!
Хто вніс гроші - напишіть мені тут в приватні повідомлення, або у ВК https://vk.com/knopa_bykina
Приз для переможця складе 50% від суми стартового внеску всіх учасників, за 2 місце-30%, за 3-20% .

[i][b][size=16]Увага! Хто не вніс гроші прогнози враховуватися не будуть!
Чому? Тому що поки до кінця ще багато турів шанси на перемогу є у всіх. З часом, будуть лідери, і інші учасники проігнорують конкурс,і перестануть брати участь ,а отже і внесок не внесуть а це получиться не справедливо smile Думаю, всі згодні?
На даний момент є 28 учасників, оплат поступило в рази менше.

Анонс 4 туру:
Воскресінці-Загір"я
Козарі-Конюшки
Букачівці-Липівка
Бабухів-Кліщівна
Добринів-Нижня Липиця
Лучинці-Верхня Липиця

Явче-Залужжя
Помонята-Путятинці
Пуків-Колоколин
Вербилівці-Жовчів

Заланів-Потік
Руда-Черче
Долиняни-Беньківці
Фрага-Яглуш

Сокіл "Павлівка"-ФК Рогатин
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 781 | Додав: КнОпА
Всього коментарів: 17
17 upiter05   (15.05.2016 10:26:25)
Воскресінці-Загір"я 1-2
Козарі-Конюшки 1-1
Букачівці-Липівка 1-2
Бабухів-Кліщівна 1-0
Добринів-Нижня Липиця 1-0
Лучинці-Верхня Липиця 1-1

Явче-Залужжя 1-2
Помонята-Путятинці 2-2
Пуків-Колоколин 1-0
Вербилівці-Жовчів 1-2

Заланів-Потік 0-2
Руда-Черче 1-2
Долиняни-Беньківці  2-0
Фрага-Яглуш 1-2

Сокіл "Павлівка"-ФК Рогатин 1-2

0  
16 НазарКо   (15.05.2016 10:16:12)
Воскресінці-Загір"я 1-3
Козарі-Конюшки 0-2
Букачівці-Липівка 2-2
Бабухів-Кліщівна 2-0
Добринів-Нижня Липиця 2-0
Лучинці-Верхня Липиця 1-2

Явче-Залужжя 0-2
Помонята-Путятинці 2-0
Пуків-Колоколин 1-2
Вербилівці-Жовчів 1-2

Заланів-Потік 0-2
Руда-Черче 1-3
Долиняни-Беньківці 2-0
Фрага-Яглуш  1-3

Сокіл "Павлівка"-ФК Рогатин 2-2

15 Vovik   (15.05.2016 09:55:56)
Воскресінці-Загір"я  1-2
Козарі-Конюшки 1-2
Букачівці-Липівка 2-1
Бабухів-Кліщівна 2-1
Добринів-Нижня Липиця 3-1
Лучинці-Верхня Липиця 1-1

Явче-Залужжя 1-2
Помонята-Путятинці 2-1
Пуків-Колоколин 2-1
Вербилівці-Жовчів 1-0

Заланів-Потік 0-2
Руда-Черче 1-2
Долиняни-Беньківці 1-0
Фрага-Яглуш 0-2

Сокіл "Павлівка"-ФК Рогатин   1-2

14 Leo   (15.05.2016 09:43:50)
Воскресінці-Загір"я 0-1
Козарі-Конюшки 1-1
Букачівці-Липівка 0-1
Бабухів-Кліщівна 1-3
Добринів-Нижня Липиця 2-0
Лучинці-Верхня Липиця 2-1

Явче-Залужжя 0-2
Помонята-Путятинці 1-2
Пуків-Колоколин 0-1
Вербилівці-Жовчів 1-0

Заланів-Потік 1-2
Руда-Черче 0-2
Долиняни-Беньківці 1-0
Фрага-Яглуш 0-1

Сокіл "Павлівка"-ФК Рогатин 0-1

13 КнОпА   (15.05.2016 09:06:38)
Воскресінці Загір'я 0-1
Козарі Конюшки 2-3
Букачівці Липівка 0-2
Бабухів Кліщівна 1-3
Добринів Нижня Липиця 3-1
Лучинці Верхня Липиця 0-2
Явче Залужжя 0-2
Помонята Путятинці 1-1
Пуків Колоколин 3-1
Вербилівці Жовчів 2-1
Заланів Потік 1-3
Руда Черче 2-2
Долиняни Беньківці 2-1
Фрага Яглуш 1-2
''Сокіл'' Рогатин 1-3

12 TARASNL9   (14.05.2016 22:55:15)
Воскресінці-Загір"я 1-2
Козарі-Конюшки 1-3
Букачівці-Липівка 0-1
Бабухів-Кліщівна 2:1
Добринів-Нижня Липиця 2-0
Лучинці-Верхня Липиця 2-0

Явче-Залужжя 0-4
Помонята-Путятинці 1-2
Пуків-Колоколин 2-0
Вербилівці-Жовчів 1-3

Заланів-Потік 0-3
Руда-Черче 0-2
Долиняни-Беньківці 4-0
Фрага-Яглуш 1:0


Сокіл "Павлівка"-ФК Рогатин 1-2

11 torgan_misha   (14.05.2016 22:13:30)
Воскресінці-Загір"я 1:3
Козарі-Конюшки 1:2
Букачівці-Липівка 1:4
Бабухів-Кліщівна 1:1
Добринів-Нижня Липиця 3:1
Лучинці-Верхня Липиця 0:1
Явче-Залужжя 1:4
Помонята-Путятинці 3:1
Пуків-Колоколин 2:1
Вербилівці-Жовчів 1:2
Заланів-Потік 1:4
Руда-Черче 1:2
Долиняни-Беньківці 3:1
Фрага-Яглуш 1:2
Сокіл "Павлівка"-ФК Рогатин 1:2

10 igroc   (14.05.2016 19:55:23)
Воскресінці-Загір"я 1:3
Козарі-Конюшки 1:2
Букачівці-Липівка 1:3
Бабухів-Кліщівна 0:2
Добринів-Нижня Липиця 3:1
Лучинці-Верхня Липиця 0:1

Явче-Залужжя 1:4
Помонята-Путятинці  2:0
Пуків-Колоколин 2:2
Вербилівці-Жовчів 1:3

Заланів-Потік 2:4
Руда-Черче 3:2
Долиняни-Беньківці 3:1 
Фрага-Яглуш 1:3

Сокіл "Павлівка"-ФК Рогатин 1:3

9 Romashka99   (14.05.2016 13:50:13)
Воскресінці 1:2 Загір'я
Козарі 1:2 Конюшки
Букачівці 0:1 Липівка
Бабухів 1:3 Кліщівна
Добринів 4:0 Нижня Липиця
Лучинці 0:1 Верхня Липиця
Явче 0:3 Залужжя
Помонята 2:2 Путятинці
Пуків 3:1 Колоколин
Вербилівці 2:2 Жовчів
Заланів 1:3 Потік
Руда 2:2 Черче
Долиняни 1:1 Беньківці
Фрага 1:2 Яглуш
''Сокіл'' 1:3 Рогатин

8 Джон2715   (14.05.2016 08:56:09)
Воскресінці-Загір"я  1-2  Козарі-Конюшки  1-1
Букачівці-Липівка  1-2
Бабухів-Кліщівна  2-1
Добринів-Нижня Липиця 3-1
Лучинці-Верхня Липиця  3-1

Явче-Залужжя  1-2  
Помонята-Путятинці 4-1
Пуків-Колоколин  1-0
Вербилівці-Жовчів  0-0

Заланів-Потік  1-3 
Руда-Черче  1-2
Долиняни-Беньківці 2-1
Фрага-Яглуш 2-1

Сокіл "Павлівка"-ФК Рогатин 1-1

7 Ivanka-11   (13.05.2016 22:45:49)
Воскресінці-Загір"я  1:2 
Козарі-Конюшки  2:3 
Букачівці-Липівка  1:1 
Бабухів-Кліщівна  0:1 
Добринів-Нижня Липиця 3:1 
Лучинці-Верхня Липиця  2:1 

Явче-Залужжя  1:4 
Помонята-Путятинці 2:2 
Пуків-Колоколин  1:2 
Вербилівці-Жовчів  1:3 

Заланів-Потік  0:3 
Руда-Черче  1:2 
Долиняни-Беньківці 1:1 
Фрага-Яглуш 0:4 

Сокіл "Павлівка"-ФК Рогатин 1:3

6 Kunyk   (13.05.2016 22:17:36)
Воскресінці-Загір"я 1-2
Козарі-Конюшки  2-2
Букачівці-Липівка  1-1
Бабухів-Кліщівна  1-2
Добринів-Нижня Липиця  4-1
Лучинці-Верхня Липиця  2-1

Явче-Залужжя  0-2
Помонята-Путятинці  3-1
Пуків-Колоколин  3-0
Вербилівці-Жовчів  1-1
Заланів-Потік  0-4
Руда-Черче  2-2
Долиняни-Беньківці  4-1
Фрага-Яглуш  2-3

Сокіл "Павлівка"-ФК Рогатин 1-2

5 JogaFootball   (13.05.2016 22:03:16)
Воскресінці-Загір"я 2-1
Козарі-Конюшки 0-0
Букачівці-Липівка 1-2
Бабухів-Кліщівна 1-1
Добринів-Нижня Липиця 4-0
Лучинці-Верхня Липиця 2-1 

Явче-Залужжя 0-2
Помонята-Путятинці 2-1
Пуків-Колоколин 1-2
Вербилівці-Жовчів 2-2

Заланів-Потік 0-2 
Руда-Черче 2-1
Долиняни-Беньківці 2-0 
Фрага-Яглуш 1-3 

Сокіл "Павлівка"-ФК Рогатин 1-3

0  
4 xxx07   (13.05.2016 21:36:37)
Воскресінці-Загір"я 1-1
Козарі-Конюшки 1-1
Букачівці-Липівка 0-1
Бабухів-Кліщівна 1-3
Добринів-Нижня Липиця 3-1
Лучинці-Верхня Липиця 1-1

Явче-Залужжя 0-3
Помонята-Путятинці 2-2
Пуків-Колоколин 3-1
Вербилівці-Жовчів 1-1

Заланів-Потік 0-3
Руда-Черче 1-2
Долиняни-Беньківці 4-0
Фрага-Яглуш 1-2

Сокіл "Павлівка"-ФК Рогатин 1-1

3 Patoo   (13.05.2016 16:37:15)
Воскресінці-Загір"я  1:2
Козарі-Конюшки  2:4
Букачівці-Липівка  0:1
Бабухів-Кліщівна  2:1
Добринів-Нижня Липиця 3:1
Лучинці-Верхня Липиця  2:1

Явче-Залужжя  0:4
Помонята-Путятинці 2:2
Пуків-Колоколин  2:2
Вербилівці-Жовчів  1:3

Заланів-Потік  0:3
Руда-Черче  1:2
Долиняни-Беньківці 1:1
Фрага-Яглуш 0:4

Сокіл "Павлівка"-ФК Рогатин 1:3

2 toha   (12.05.2016 22:22:43)
Воскресінці-Загір"я 1-2
Козарі-Конюшки 1-2
Букачівці-Липівка 1-3
Бабухів-Кліщівна 1-2
Добринів-Нижня Липиця 2-0
Лучинці-Верхня Липиця 2-1

Явче-Залужжя 0-3
Помонята-Путятинці 1-2
Пуків-Колоколин 2-1
Вербилівці-Жовчів 1-2

Заланів-Потік 0-2
Руда-Черче 2-2
Долиняни-Беньківці 2-0
Фрага-Яглуш 1-3

Сокіл "Павлівка"-ФК Рогатин 1-2

1 kaxa_maluy6474   (12.05.2016 15:25:17)
Воскресинці - Загір*я 1-2
Козарі - Конюшки 2-4
Букачівці - Липівка  2-3
Бабухів- Кліщівна 2-3
Добринів - Н.Липиця  3-1
Лучинці - В.Липиця 0-1

Явче- Залужжя 1-2
Помонята - Путятинці 1-1
Пуків - Колоколин 0-2
Вербилівці - Жовчів 1-2

Заланів - Потік 1-3
Руда - Черче 3-2
Долиняни - Беньківці 2-1
Фрага - Яглуш 1-1

Сокіл"Павлівка" - Фк Рогатин 2-2

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Путятинці22009-26
2Яглуш22007-16
3"Спецагропроект"21106-34
4Бабухів21105-44
5Лучинці21012-13
6Загір'я21015-53
7Княгиничі21014-73
8Залужжя20023-60
9Пуків20022-80
10Руда20021-70

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Жовчів220013-46
2Добринів21105-34
3Вербилівці21109-84
4Заланів21017-43
5Більшівці21015-43
6Підкамінь20206-62
7Лучинці-220205-52
8"Авангард"20113-61
9Конюшки20112-61
10Фрага20028-170
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8

Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400

Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09