Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 833


Головна » 2016 » Травень » 6 » Конкурс прогнозистів 2016. Анонс кубка району
08:57:41
Конкурс прогнозистів 2016. Анонс кубка району
Кубок району. 1/16 фіналу. По 08.05.2016 13:00 включно

Липівка - Явче
Підкамінь - Колоколин
Путятинці - Потік
Добринів - Конюшки
Яглуш - Кліщівна
Лучинці- Воскресинці
Вербилівці - Помонята
Пуків - Долиняни
Фрага - Беньківці
Черче - Заланів
Руда - Верхня Липиця
Нижня Липиця - Бабухів
Букачівці - Юнашків
Загір'я - Козарі

ФК Рогатин-Дністер-Рітас "с. Побережжя"

До 15.05.2016 прошу внести початковий внесок у розмірі 20 гривень на картку Приватбанку 4731 1856 0157 7478 Гнaткiв H.В.
Зберігайте чек! У випадку не зарахування грошей і без наявності чеку внесок не враховується і вам доведеться платити ще раз!
Хто вніс гроші - напишіть мені тут в приватні повідомлення, або у ВК https://vk.com/knopa_bykina
Приз для переможця складе 50% від суми стартового внеску всіх учасників, за 2 місце-30%, за 3-20% .
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 715 | Додав: КнОпА
Всього коментарів: 21
21 toha   (08.05.2016 13:03:22)
Липівка - Явче 4-0
Підкамінь - Колоколин 2-1
Путятинці - Потік 2-0
Добринів - Конюшки 2-1
Яглуш - Кліщівна 2-1
Лучинці- Воскресинці 2-0
Вербилівці - Помонята 1-3 
Пуків - Долиняни 3-1
Фрага - Беньківці 1-2 
Черче - Заланів 2-1
Руда - Верхня Липиця 1-3
Нижня Липиця - Бабухів 1-1
Букачівці - Юнашків 2-1
Загір'я - Козарі 2-1

ФК Рогатин-Дністер-Рітас "с. Побережжя" 4-0

20 Олег16   (08.05.2016 11:08:26)
Липівка - Явче - 4:0
Підкамінь - Колоколин - 2:3
Путятинці - Потік - 1:1
Добринів - Конюшки - 0:0
Яглуш - Кліщівна - 0:2
Лучинці - Воскресінці - 3:1
Вербилівці - Помонята - 1:3
Пуків - Долиняни - 1:2
Фрага - Беньківці - 2:2
Черче - Заланів - 3:0
Руда - В.Липиця - 1:2
Н.Липиця - Бабухів - 1:0
Букачівці - Юнашків - 1:1
Загіря - Козарі - 2:2

19 КнОпА   (08.05.2016 11:01:42)
Липівка - Явче 3-0
Підкамінь - Колоколин 2-1
Путятинці - Потік 1-1
Добринів - Конюшки 2-1
Яглуш - Кліщівна 1-3
Лучинці- Воскресинці 5-1
Вербилівці - Помонята 3-1
Пуків - Долиняни 3-1
Фрага - Беньківці 1-1
Черче - Заланів 3-0
Руда - Верхня Липиця 1-3
Нижня Липиця - Бабухів 2-1
Букачівці - Юнашків 3-1
Загір'я - Козарі 2-2

ФК Рогатин-Дністер-Рітас "с. Побережжя" 4-1

0  
18 НазарКо   (08.05.2016 11:00:48)
Липівка - Явче 3-0
Підкамінь - Колоколин 1-1
Путятинці - Потік 1-0
Добринів - Конюшки 0-2
Яглуш - Кліщівна 1-3
Лучинці- Воскресинці 2-1
Вербилівці - Помонята 0-2
Пуків - Долиняни 1-0
Фрага - Беньківці 3-1
Черче - Заланів 2-0
Руда - Верхня Липиця 0-3
Нижня Липиця - Бабухів 1-1
Букачівці - Юнашків 3-1
Загір'я - Козарі 2-1

ФК Рогатин-Дністер-Рітас "с. Побережжя"  3-0

17 Ivanka-11   (08.05.2016 10:06:44)
Липівка - Явче 3-0 
Підкамінь - Колоколин 1-3 
Путятинці - Потік 2-1 
Добринів - Конюшки 1-1 
Яглуш - Кліщівна 0-2 
Лучинці- Воскресинці 4-1 
Вербилівці - Помонята 1-2 
Пуків - Долиняни 2-2 
Фрага - Беньківці1-2 
Черче - Заланів 3-1 
Руда - Верхня Липиця 0-3 
Нижня Липиця - Бабухів 1-2 
Букачівці - Юнашків 3-1 
Загір'я - Козарі 0-1
ФК Рогатин-Дністер-Рітас "с. Побережжя" 3-1

16 Leo   (08.05.2016 09:53:25)
ФК Рогатин-Дністер-Рітас "с. Побережжя"4-0

15 Leo   (08.05.2016 09:52:02)
Липівка - Явче  4-0
Підкамінь - Колоколин 2-0
Путятинці - Потік 0-2
Добринів - Конюшки 0-1
Яглуш - Кліщівна 1-2
Лучинці- Воскресинці 3-0
Вербилівці - Помонята 1-0
Пуків - Долиняни 3-1
Фрага - Беньківці 0-1
Черче - Заланів 2-0
Руда - Верхня Липиця 1-3
Нижня Липиця - Бабухів 2-1
Букачівці - Юнашків 2-1
Загір'я - Козарі 1-3

14 Romashka99   (08.05.2016 08:42:41)
Липівка 4:1 Явче
Підкамінь 2:1 Колоколин
Путятинці 1:2 Потік
Добринів 1:0 Конюшки
Яглуш 1:3 Кліщівна
Лучинці 3:0 Воскресінці
Вербилівці 2:2 Помонята
Пуків 2:1 Долиняни
Фрага 2:1 Беньківці
Черче 3:0 Заланів
Руда 1:2 Верхня Липиця
Нижня Липиця 0:0 Бабухів
Букачівці 2:0 Юнашків
Загір'я 2:1Козарі
Рогатин 4:0 ''Дністер-Рітас''

13 Vovik   (08.05.2016 08:38:13)
Липівка - Явче  4-0
Підкамінь - Колоколин 2-1
Путятинці - Потік  1-2
Добринів - Конюшки 1-2
Яглуш - Кліщівна 1-3
Лучинці- Воскресинці 5-1
Вербилівці - Помонята 2-1
Пуків - Долиняни  3-1
Фрага - Беньківці 1-1
Черче - Заланів 3-0
Руда - Верхня Липиця 1-4
Нижня Липиця - Бабухів 2-1
Букачівці - Юнашків 3-1
Загір'я - Козарі 2-2

ФК Рогатин-Дністер-Рітас "с. Побережжя"  4-1

12 torgan_misha   (08.05.2016 07:52:03)
Липівка - Явче 5-1
Підкамінь - Колоколин 2-1
Путятинці - Потік 2-1
Добринів - Конюшки 1-2
Яглуш - Кліщівна 1-3
Лучинці- Воскресинці 3-0 Вербилівці - Помонята 1-2
Пуків - Долиняни 2-2
Фрага - Беньківці 1-2
Черче - Заланів 3-1
Руда - Верхня Липиця 1-3
Нижня Липиця - Бабухів 1-2 Букачівці - Юнашків 1-2
Загір'я - Козарі 2-1 ФК Рогатин-Дністер-Рітас "с. Побережжя" 4-1

11 Kunyk   (07.05.2016 22:25:19)
Липівка - Явче  5-1
Підкамінь - Колоколин  2-2
Путятинці - Потік  1-2
Добринів - Конюшки  2-1
Яглуш - Кліщівна  1-3
Лучинці- Воскресинці  2-0
Вербилівці - Помонята  0-3
Пуків - Долиняни  1-2
Фрага - Беньківці  2-2
Черче - Заланів  4-0
Руда - Верхня Липиця  0-4
Нижня Липиця - Бабухів  1-2
Букачівці - Юнашків  3-2
Загір'я - Козарі  1-2

ФК Рогатин-Дністер-Рітас "с. Побережжя" 4-0

10 pintik   (07.05.2016 21:18:04)
Липівка - Явче 4-1
Підкамінь - Колоколин 1-4
Путятинці - Потік 2-1
Добринів - Конюшки 3-1
Яглуш - Кліщівна 2-0
Лучинці- Воскресинці 4-1
Вербилівці - Помонята 0-5
Пуків - Долиняни 2-2
Фрага - Беньківці1-2
Черче - Заланів 4-1
Руда - Верхня Липиця 0-3
Нижня Липиця - Бабухів 2-2
Букачівці - Юнашків 3-1
Загір'я - Козарі 1-0

9 upiter05   (07.05.2016 19:41:57)
Липівка - Явче 5-0
Підкамінь - Колоколин 1-2
Путятинці - Потік 2-2
Добринів - Конюшки 1-1
Яглуш - Кліщівна 1-2
Лучинці- Воскресинці 2-0
Вербилівці - Помонята 1-2
Пуків - Долиняни 1-0
Фрага - Беньківці 2-2
Черче - Заланів 3-0
Руда - Верхня Липиця 1-3
Нижня Липиця - Бабухів 1-1
Букачівці - Юнашків 2-0
Загір'я - Козарі 1-2

ФК Рогатин-Дністер-Рітас "с. Побережжя" 3-0

8 GRYBUU   (07.05.2016 18:38:35)
Липівка - Явче  3-0
Підкамінь - Колоколин 1-2
Путятинці - Потік  1-2
Добринів - Конюшки 0-2
Яглуш - Кліщівна  1-3
Лучинці- Воскресинці 3-0
Вербилівці - Помонята 0-3
Пуків - Долиняни 2-1 
Фрага - Беньківці  1-1
Черче - Заланів  3-1
Руда - Верхня Липиця 1-2
Нижня Липиця - Бабухів 2-2
Букачівці - Юнашків 3-0
Загір'я - Козарі 2-1

ФК Рогатин-Дністер-Рітас "с. Побережжя" 4-0

7 aviem94   (07.05.2016 16:46:52)
Липівка - Явче 3:0 
Підкамінь - Колоколин 1:2 
Путятинці - Потік 3:1 
Добринів - Конюшки 2:2
Яглуш - Кліщівна 0:3 
Лучинці- Воскресинці 6:1 
Вербилівці - Помонята 2:2 
Пуків - Долиняни 2:1 
Фрага - Беньківці 2:3 
Черче - Заланів 3:1
Руда - Верхня Липиця 0:4 
Нижня Липиця - Бабухів 2:1 
Букачівці - Юнашків 3:0 
Загір'я - Козарі 4:2 

ФК Рогатин-Дністер-Рітас "с. Побережжя" 4:0

6 TARASNL9   (07.05.2016 16:40:16)
Липівка - Явче 4:0
Підкамінь - Колоколин 1:2
Путятинці - Потік 1:1
Добринів - Конюшки 2:2
Яглуш - Кліщівна 0:3
Лучинці- Воскресинці 3:0
Вербилівці - Помонята 0:2
Пуків - Долиняни 2:0
Фрага - Беньківці 2:0
Черче - Заланів 3:0
Руда - Верхня Липиця 1:3
Нижня Липиця - Бабухів 3:1
Букачівці - Юнашків 2:1
Загір'я - Козарі 2:1

ФК Рогатин-Дністер-Рітас "с. Побережжя" 4:1

5 igroc   (07.05.2016 15:52:59)
Липівка - Явче 4:0
Підкамінь - Колоколин 1:3
Путятинці - Потік 1:1
Добринів - Конюшки 2:1
Яглуш - Кліщівна 1:3
Лучинці- Воскресинці 5:1
Вербилівці - Помонята 1:3
Пуків - Долиняни 2:1
Фрага - Беньківці 2:4
Черче - Заланів 3:0
Руда - Верхня Липиця 0:2
Нижня Липиця - Бабухів 1:1
Букачівці - Юнашків 2:0
Загір'я - Козарі 3:2

ФК Рогатин-Дністер-Рітас "с. Побережжя" 6:0

4 kaxa_maluy6474   (07.05.2016 14:57:35)
Липівка - Явче 3-0
Підкамінь - Колоколин 1-2
Путятинці - Потік 1-0
Добринів - Конюшки 1-0
Яглуш - Кліщівна 0-2
Лучинці - Воскресинці 4-2
Вербилівці - Помонята 0-1
Пуків - Долиняни 1-0
Фрага - Беньківці 0-0
Черче - Заланів 2-1
Руда - Верхня Липиця 0-2
Нижня Липиця - Бабухів 0-0
Букачівці - Юнашків  1-0
Загір*я - Козарі 1-0

ФК Рогатин - Дністер-Рітас"с.Побережжя" 3-1

3 Папік0884   (07.05.2016 12:18:14)
Липівка - Явче 5-1
Підкамінь - Колоколин 3-1
Путятинці - Потік 1-2
Добринів - Конюшки 1-2
Яглуш - Кліщівна 1-3
Лучинці- Воскресинці 3-0
Вербилівці - Помонята 1-3
Пуків - Долиняни 1-1
Фрага - Беньківці2-2
Черче - Заланів 3-1
Руда - Верхня Липиця 1-2
Нижня Липиця - Бабухів 2-2
Букачівці - Юнашків 2-0
Загір'я - Козарі 3-1

ФК Рогатин-Дністер-Рітас "с. Побережжя" 5-0

2 Patoo   (06.05.2016 16:40:28)
Липівка - Явче  5:0
Підкамінь - Колоколин  2:1
Путятинці - Потік  1:1
Добринів - Конюшки  2:1
Яглуш - Кліщівна 2:4
Лучинці- Воскресинці  3:1 
Вербилівці - Помонята  2:3
Пуків - Долиняни 2:0
Фрага - Беньківці  2:2
Черче - Заланів 3:0
Руда - Верхня Липиця 1:2 
Нижня Липиця - Бабухів  1:1
Букачівці - Юнашків  4:2
Загір'я - Козарі  0:1

ФК Рогатин-Дністер-Рітас "с. Побережжя"  4:1

1 Джон2715   (06.05.2016 16:14:30)
Липівка - Явче  4-1Підкамінь - Колоколин  1-3
Путятинці - Потік 0-0
Добринів - Конюшки 1-1
Яглуш - Кліщівна 1-3
Лучинці- Воскресинці 5-1
Вербилівці - Помонята 1-3
Пуків - Долиняни 2-2
Фрага - Беньківці 2-1
Черче - Заланів 4-1
Руда - Верхня Липиця 1-3
Нижня Липиця - Бабухів 1-1
Букачівці - Юнашків  2-1
Загір'я - Козарі 1-1

ФК Рогатин-Дністер-Рітас "с. Побережжя" 2-1

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Путятинці22009-26
2Яглуш22007-16
3"Спецагропроект"21106-34
4Бабухів21105-44
5Лучинці21012-13
6Загір'я21015-53
7Княгиничі21014-73
8Залужжя20023-60
9Пуків20022-80
10Руда20021-70

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Жовчів220013-46
2Добринів21105-34
3Вербилівці21109-84
4Заланів21017-43
5Більшівці21015-43
6Підкамінь20206-62
7Лучинці-220205-52
8"Авангард"20113-61
9Конюшки20112-61
10Фрага20028-170
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8

Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400

Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09