Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 934


Головна » 2011 » Квітень » 6 » Конкурс прогнозистів 2 ліга.
20:22:33
Конкурс прогнозистів 2 ліга.
Група "Схід"
Залужжя - Чесники
Добринів - Вербилівці
Діброва - Конюшки
Сарники - Пуків-2
Підвиння - Жовчів

Група "Центр"
Любша - Фрага
Кліщівна - Липівка
Підгороддя - Руда (матч відбудеться на Залип'ю)
Заланів - Яглуш
Підкамінь - Беньківці

Група "Захід"
Григорів - Журів
Приозерна - Долиняни-2
Вишнів - Колоколин
Помонята - Чагрів
Воскресинці - Загір'я.

Категорія: 2 ліга | Переглядів: 722 | Додав: Pato
Всього коментарів: 591 2 »
59 xxx07   (10.04.2011 15:44:20)
Підвиння-Жовчів 3-1
Дібринів-Вербилі.3-0
Залужжя-Чесники1-2
Діброва-Конюшки2-2

приозерн-долин20-4
Кліщівна-Липівка2-1
Заланів-Яглуш 3-0
Підгородя-РУДА 1-2
Підкамінь-Беньків2-2
любша-фрага 0-3
Помонята-чагрів 3-1
григорів-журів 2-0
воскресінці-загіря2-2


58 MaRiAnNoChK@   (10.04.2011 12:34:52)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 1-2
Добринів - Вербилівці 2-3
Діброва - Конюшки 1-2
Сарники - Пуків-2 1-2
Підвиння - Жовчів 3-1

Група "Центр"
Любша - Фрага 1-2
Кліщівна - Липівка 1-0
Підгороддя - Руда 1-2
Заланів - Яглуш 1-2
Підкамінь - Беньківці 1-3

Група "Захід"
Григорів - Журів 1-0
Приозерна - Долиняни-2 1-1
Вишнів - Колоколин 1-1
Помонята - Чагрів 1-2
Воскресинці - Загір'я. 0-1


57 Reef20   (10.04.2011 12:31:03)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 1-3
Добринів - Вербилівці 1-2
Діброва - Конюшки 0-2
Сарники - Пуків-2 1-0
Підвиння - Жовчів 3-1

Група "Центр"
Любша - Фрага 0-0
Кліщівна - Липівка 2-0
Підгороддя - Руда 0-4
Заланів - Яглуш 4-1
Підкамінь - Беньківці 2-1

Група "Захід"
Григорів - Журів 1-1
Приозерна - Долиняни-2 0-2
Вишнів - Колоколин 1-3
Помонята - Чагрів 1-0
Воскресинці - Загір'я.


-3   Спам
56 IVSVOVAN   (10.04.2011 12:10:06)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 1-2
Добринів - Вербилівці 3-0
Діброва - Конюшки 2-1
Сарники - Пуків-2 3-1
Підвиння - Жовчів 3-1
Група "Центр"
Любша - Фрага 0-2
Кліщівна - Липівка 2-1
Підгороддя - Руда 0-3
Заланів - Яглуш 4-1
Підкамінь - Беньківці 2-1

Група "Захід"
Григорів - Журів 3-2
Приозерна - Долиняни-2 3-1
Вишнів - Колоколин 0-7
Помонята - Чагрів 2-0
Воскресинці - Загір'я 2-1


55 Vovik   (10.04.2011 11:26:41)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 1-4
Добринів - Вербилівці 3-1
Діброва - Конюшки 1-2
Сарники - Пуків-2 1-2
Підвиння - Жовчів 3-1

Група "Центр"
Любша - Фрага 1-2
Кліщівна - Липівка 1-2
Підгороддя - Руда 1-1
Заланів - Яглуш 2-1
Підкамінь - Беньківці 2-1

Група "Захід"
Григорів - Журів 3-1
Приозерна - Долиняни-2 1-2
Вишнів - Колоколин 1-4
Помонята - Чагрів 2-2
Воскресинці - Загір'я. 1-2


54 Best   (10.04.2011 11:07:02)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 2-2
Добринів - Вербилівці 5-0
Діброва - Конюшки 0-2
Сарники - Пуків-2 3-1
Підвиння - Жовчів 3-2
Група "Центр"
Любша - Фрага 0-2
Кліщівна - Липівка 2-1
Підгороддя - Руда 0-4
Заланів - Яглуш 6-0
Підкамінь - Беньківці 3-1

Група "Захід"
Григорів - Журів 3-3
Приозерна - Долиняни-2 3-1
Вишнів - Колоколин 0-7
Помонята - Чагрів 2-0
Воскресинці - Загір'я 1-1


-2   Спам
53 Leo   (10.04.2011 11:06:04)
Залужжя - Чесники 1-3
Добринів - Вербилівці 4-0
Діброва - Конюшки 2-1
Сарники - Пуків-2 2-1
Підвиння - Жовчів 3-0

Любша - Фрага 3-1
Кліщівна - Липівка 2-0
Підгороддя - Руда 2-1
Заланів - Яглуш 3-1
Підкамінь - Беньківці 2-0

Григорів - Журів 3-0
Приозерна - Долиняни-2 1-3
Вишнів - Колоколин 0-6
Помонята - Чагрів 4-1
Воскресинці - Загір'я. 4-2


-2   Спам
52 vilhovyyrus   (10.04.2011 01:03:17)
Конкурс прогнозистів 2 ліга.
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 1-2
Добринів - Вербилівці 3-1
Діброва - Конюшки 3-1
Сарники - Пуків-2 4-1
Підвиння - Жовчів 3-1

Група "Центр"
Любша - Фрага 1-3
Кліщівна - Липівка 2-3
Підгороддя - Руда (матч відбудеться на Залип'ю) 1-3
Заланів - Яглуш 4-1
Підкамінь - Беньківці 3-2

Група "Захід"
Григорів - Журів 3-1
Приозерна - Долиняни-2 2-2
Вишнів - Колоколин 1-3
Помонята - Чагрів 2-2
Воскресинці - Загір'я. 3-1


51 TARIK   (09.04.2011 22:10:33)
Залужжя-Чесники1:2
Добринів-Вербилівці3:1
Діброва-Конюшки1:0
Сарники-Пуків-2 2:1
Підвиня-Жовчів3:0

Любша-Фрага1:2
Кліщівна-Липівка1:2
Підгороддя-Руда1:0
Заланів-Яглуш3:0
Підкамінь-Беньківці0:2

Григорів-Журів2:1
Приозерна-Долиняни-2 2:1
Вишнів-Колоколин0:5
Помонята-Чагрів2:1
Воскресінці-Загіря1:0


50 panchik   (09.04.2011 22:01:57)
Залужжя-Чесники1:3
Добринів-Вербилівці1:1
Діброва-Конюшки0:0
Сарники-Пуків-2 2:0
Підвиня-Жовчів4:0

Любша-Фрага1:1
Кліщівна-Липівка2:2
Підгороддя-Руда0:1
Заланів-Яглуш3:0
Підкамінь-Беньківці1:1

Григорів-Журів3:0
Приозерна-Долиняни-2 2:2
Вишнів-Колоколин0:3
Помонята-Чагрів1:0
Воскресінці-Загіря0:1 biggrin


49 FK_UNASHKIV1988   (09.04.2011 20:45:08)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 1-3
Добринів - Вербилівці 3-0
Діброва - Конюшки 2-1
Сарники - Пуків-2 2-3
Підвиння - Жовчів 2-1

Група "Центр"
Любша - Фрага 1-3
Кліщівна - Липівка 1-3
Підгороддя - Руда 1-2
Заланів - Яглуш 3-1
Підкамінь - Беньківці 0-2

Група "Захід"
Григорів - Журів 0-2
Приозерна - Долиняни-2 1-2
Вишнів - Колоколин 0-3
Помонята - Чагрів 2-2
Воскресинці - Загір'я 1-2


47 Stepashka   (09.04.2011 18:45:57)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 2-2
Добринів - Вербилівці 3-1
Діброва - Конюшки 5-2
Сарники - Пуків-2 3-0
Підвиння - Жовчів 5-1
Група "Центр"
Любша - Фрага 1-3
Кліщівна - Липівка 1-2
Підгороддя - Руда 1-3
Заланів - Яглуш 3-0
Підкамінь - Беньківці 2-3
Група "Захід"
Григорів - Журів 3-2
Приозерна - Долиняни-2 1-3
Вишнів - Колоколин 1-4
Помонята - Чагрів 3-0
Воскресинці - Загір'я.1-2

48 Zaluzzj   (09.04.2011 19:56:09)
Залужжя - Чесники 4-1
Добринів - Вербилівці 3-3
Діброва - Конюшки 3-2
Сарники - Пуків-2 1-5
Підвиння - Жовчів 5-1
Група "Центр"
Любша - Фрага 1-3
Кліщівна - Липівка 1-2
Підгороддя - Руда 1-3
Заланів - Яглуш 3-0
Підкамінь - Беньківці 2-3
Група "Захід"
Григорів - Журів 3-2
Приозерна - Долиняни-2 1-3
Вишнів - Колоколин 1-4
Помонята - Чагрів 3-0
Воскресинці - Загір'я.1-

-1   Спам
46 gvb   (09.04.2011 16:46:43)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 0-2
Добринів - Вербилівці 3-1
Діброва - Конюшки 2-2
Сарники - Пуків-2 1-1
Підвиння - Жовчів 3-1

Група "Центр"
Любша - Фрага 1-3
Кліщівна - Липівка 1-2
Підгороддя - Руда 0-2
Заланів - Яглуш 3-0
Підкамінь - Беньківці 1-1

Група "Захід"
Григорів - Журів 2-1
Приозерна - Долиняни-2 1-1
Вишнів - Колоколин 0-3
Помонята - Чагрів 1-2
Воскресинці - Загір'я 2-2


-1   Спам
45 StVol   (09.04.2011 14:24:32)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 1-3
Добринів - Вербилівці 2-3
Діброва - Конюшки 3-1
Сарники - Пуків-2 4-2
Підвиння - Жовчів 2-0

Група "Центр"
Любша - Фрага 0-2
Кліщівна - Липівка 1-4
Підгороддя - Руда 2-2
Заланів - Яглуш 4-0
Підкамінь - Беньківці 3-1

Група "Захід"
Григорів - Журів 0-1
Приозерна - Долиняни-2 2-1
Вишнів - Колоколин 0-5
Помонята - Чагрів 2-1
Воскресинці - Загір'я 1-4


-2   Спам
44 DSquareD   (09.04.2011 12:33:18)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 0:2
Добринів - Вербилівці 3:1
Діброва - Конюшки 2:0
Сарники - Пуків-2 2:1
Підвиння - Жовчів 4:0

Група "Центр"
Любша - Фрага 0:2
Кліщівна - Липівка 1:3
Підгороддя - Руда (матч відбудеться на Залип'ю) 0:1
Заланів - Яглуш 3:0
Підкамінь - Беньківці 0:2

Група "Захід"
Григорів - Журів 0:1
Приозерна - Долиняни-2 1:1
Вишнів - Колоколин 0:3
Помонята - Чагрів 4:1
Воскресинці - Загір'я 3:1


43 Shpin11   (09.04.2011 12:29:27)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 0:3
Добринів - Вербилівці 2:4
Діброва - Конюшки 1:1
Сарники - Пуків-2 0:0
Підвиння - Жовчів 1:1

Група "Центр"
Любша - Фрага 1:2
Кліщівна - Липівка 0:2
Підгороддя - Руда 3:1
Заланів - Яглуш 4:0
Підкамінь - Беньківці 1:1

Група "Захід"
Григорів - Журів 2:1
Приозерна - Долиняни-2 2:0
Вишнів - Колоколин 0:5
Помонята - Чагрів 2:0
Воскресинці - Загір'я. 2:1


-1   Спам
42 otp   (09.04.2011 11:23:24)
Залужжя Чесники 2-1
Добринів -Вербилівці 4-1
Діброва - Конюшки 2-0
Сарники -Пуків2 1-0
Підвиння -Жовчів 4-1

Любша - Фрага 1-3
Кліщівна - Липівка 3-1
Підгороддя - Руда 3-2
Зеланів -Яглуш 3-0
Підкамінь - Бенківці 2-3

Григорів - Журів 0-1
Приозерна - Долиняни 2 1-2
Вишнів - Колоколин 1-5
Помонята - Чагрів 2-2
Воскресінці - Загіря 1-2


+1   Спам
41 Stop   (09.04.2011 09:46:45)
Залужжя Чесники 1-3
Добринів -Вербилівці 1-1
Діброва - Конюшки 2-2
Сарники -Пуків2 4-1
Підвиння -Жовчів 3-1

Любша - Фрага 0-3
Кліщівна - Липівка 0-0
Підгороддя - Руда 1-2
Зеланів -Яглуш 4-1
Підкамінь - Бенківці 2-3

Григорів - Журів 0-1
Приозерна - Долиняни 2 3-1
Вишнів - Колоколин 1-5
Помонята - Чагрів 3-1
Воскресінці - Загіря 4-2


+1   Спам
40 f1stawka   (09.04.2011 08:07:25)
Залужжя Чесники 2-4
Добринів -Вербилівці 3-0
Діброва - Конюшки 2-2
Сарники -Пуків2 2-1
Підвиння -Жовчів 3-1

Любша - Фрага 2-2
Кліщівна - Липівка 3-3
Підгороддя - Руда 1-4
Зеланів -Яглуш 2-0
Підкамінь - Бенківці 1-4

Григорів - Журів 3-1
Приозерна - Долиняни 2 4-0
Вишнів - Колоколин 4-2
Помонята - Чагрів 2-0
Воскресінці - Загіря 4-1


-2   Спам
39 Романіто   (09.04.2011 00:12:46)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 1:3
Добринів - Вербилівці 4:2
Діброва - Конюшки 2:0
Сарники - Пуків-2 2:2
Підвиння - Жовчів 3:1

Група "Центр"
Любша - Фрага 2:0
Кліщівна - Липівка 1:4
Підгороддя - Руда 0:3
Заланів - Яглуш 7:1
Підкамінь - Беньківці 1:6

Група "Захід"
Григорів - Журів 5:1
Приозерна - Долиняни-2 1:7
Вишнів - Колоколин 2:4
Помонята - Чагрів 3:1
Воскресинці - Загір'я. 2:0


-1   Спам
38 ПОКІРМЕН   (08.04.2011 22:13:01)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 0:3
Добринів - Вербилівці 3:1
Діброва - Конюшки 2:1
Сарники - Пуків-2 3:2
Підвиння - Жовчів 1:0
Група "Центр"
Любша - Фрага 0:2
Кліщівна - Липівка 1:3
Підгороддя - Руда 1:2
Заланів - Яглуш 3:0
Підкамінь - Беньківці 1:2
Група "Захід"
Григорів - Журів 1:1
Приозерна - Долиняни-2 1:0
Вишнів - Колоколин 1:2
Помонята - Чагрів 1:3
Воскресинці - Загір'я. 1:2

37 Zizu   (08.04.2011 20:24:52)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 1:2
Добринів - Вербилівці 1:1
Діброва - Конюшки 1:2
Сарники - Пуків-2 0:2
Підвиння - Жовчів 1:0

Група "Центр"
Любша - Фрага 1:1
Кліщівна - Липівка 1:3
Підгороддя - Руда 2:2
Заланів - Яглуш 3:0
Підкамінь - Беньківці 2:3

Група "Захід"
Григорів - Журів 0:1
Приозерна - Долиняни-2 1:2
Вишнів - Колоколин 0:2
Помонята - Чагрів 2:2
Воскресинці - Загір'я 3:3
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


36 Boduk   (08.04.2011 17:04:31)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 1-3
Добринів - Вербилівці 3-0
Діброва - Конюшки 1-2
Сарники - Пуків-2 2-1
Підвиння - Жовчів 1-1

Група "Центр"
Любша - Фрага 1-1
Кліщівна - Липівка 1-3
Підгороддя - Руда (матч відбудеться на Залип'ю) 1-3
Заланів - Яглуш 3-0
Підкамінь - Беньківці 2-1

Група "Захід"
Григорів - Журів 2-1
Приозерна - Долиняни-2 2-3
Вишнів - Колоколин 1-4
Помонята - Чагрів 3-2
Воскресинці - Загір'я.2-2


-1   Спам
35 vaspa   (08.04.2011 15:29:19)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 2-1
Добринів - Вербилівці 0-1
Діброва - Конюшки 2-0
Сарники - Пуків-2 3-0
Підвиння - Жовчів 1-0

Група "Центр"
Любша - Фрага 1-1
Кліщівна - Липівка 1-1
Підгороддя - Руда (матч відбудеться на Залип'ю) 1-0
Заланів - Яглуш 2-0
Підкамінь - Беньківці 0-4

Група "Захід"
Григорів - Журів 2-0
Приозерна - Долиняни-2 3-1
Вишнів - Колоколин 0-6
Помонята - Чагрів 2-1
Воскресинці - Загір'я. 4-1


34 Slavik   (08.04.2011 14:55:24)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 2-2
Добринів - Вербилівці 3-1
Діброва - Конюшки 5-2
Сарники - Пуків-2 3-0
Підвиння - Жовчів 5-1
Група "Центр"
Любша - Фрага 1-3
Кліщівна - Липівка 1-2
Підгороддя - Руда 1-3
Заланів - Яглуш 3-0
Підкамінь - Беньківці 2-3

Група "Захід"
Григорів - Журів 3-2
Приозерна - Долиняни-2 1-3
Вишнів - Колоколин 1-4
Помонята - Чагрів 3-0
Воскресинці - Загір'я.1-2


-1   Спам
33 Hrafite   (08.04.2011 11:41:47)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 1-3
Добринів - Вербилівці 2-0
Діброва - Конюшки 1-1
Сарники - Пуків-2 2-1
Підвиння - Жовчів 2-0

Група "Центр"
Любша - Фрага 0-3
Кліщівна - Липівка 1-3
Підгороддя - Руда 1-1
Заланів - Яглуш 2-0
Підкамінь - Беньківці 2-2

Група "Захід"
Григорів - Журів 2-1
Приозерна - Долиняни-2 1-2
Вишнів - Колоколин 0-3
Помонята - Чагрів 2-0
Воскресинці - Загір'я. 1-0


-3   Спам
32 Бакс   (08.04.2011 10:04:13)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 3-1
Добринів - Вербилівці 3-1
Діброва - Конюшки 3-1
Сарники - Пуків-2 3-1
Підвиння - Жовчів 3-1

Група "Центр"
Любша - Фрага 1-3
Кліщівна - Липівка 1-3
Підгороддя - Руда 1-3
Заланів - Яглуш 3-1
Підкамінь - Беньківці 3-1

Група "Захід"
Григорів - Журів 3-1
Приозерна - Долиняни-2 1-3
Вишнів - Колоколин 1-3
Помонята - Чагрів 3-1
Воскресинці - Загір'я 3-1


-3   Спам
31 Кузя   (08.04.2011 07:49:41)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 2-1
Добринів - Вербилівці 2-1
Діброва - Конюшки 2-1
Сарники - Пуків-2 3-0
Підвиння - Жовчів 3-1

Група "Центр"
Любша - Фрага 1-2
Кліщівна - Липівка 1-3
Підгороддя - Руда 1-2
Заланів - Яглуш 3-0
Підкамінь - Беньківці 2-1

Група "Захід"
Григорів - Журів 0-2
Приозерна - Долиняни-2 3-1
Вишнів - Колоколин 1-5
Помонята - Чагрів 2-1
Воскресинці - Загір'я 3-1


+3   Спам
30 torpeda   (07.04.2011 21:56:31)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 2:1
Добринів - Вербилівці 3:2
Діброва - Конюшки 1:3
Сарники - Пуків-2 3:2
Підвиння - Жовчів 3:1

Група "Центр"
Любша - Фрага 1:4
Кліщівна - Липівка 1:3
Підгороддя - Руда 1:2
Заланів - Яглуш 2:0
Підкамінь - Беньківці 1:3

Група "Захід"
Григорів - Журів 3:1
Приозерна - Долиняни-2 0:2
Вишнів - Колоколин 1:4
Помонята - Чагрів 3:1
Воскресинці - Загір'я 2:1[color=gray]


+3   Спам
29 koyot   (07.04.2011 19:33:10)
Залужжя - Чесники 0:1
Добринів - Вербилівці 3:2
Діброва - Конюшки 1:3
Сарники - Пуків-2 5:2
Підвиння - Жовчів 1:0

Любша - Фрага 0:2
Кліщівна - Липівка 2:3
Підгороддя - Руда 0:3
Заланів - Яглуш 5:1
Підкамінь - Беньківці2:3

Григорів - Журів 3:1
Приозерна - Долиняни-2 0:2
Вишнів - Колоколин 1:4[hide]
Помонята - Чагрів 0:0
Воскресинці - Загір'я 2:1


28 Villa   (07.04.2011 18:44:44)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 1:2
Добринів - Вербилівці 1:3
Діброва - Конюшки 2:2
Сарники - Пуків-2 3:1
Підвиння - Жовчів 3:2

Група "Центр"
Любша - Фрага 1:2
Кліщівна - Липівка 2:0
Підгороддя - Руда 0:2
Заланів - Яглуш 3:1
Підкамінь - Беньківці 1:2

Група "Захід"
Григорів - Журів 2:2
Приозерна - Долиняни-2 1:2
Вишнів - Колоколин 1:4
Помонята - Чагрів 2:3
Воскресинці - Загір'я. 2:1


+3   Спам
27 antonio   (07.04.2011 18:12:56)
Залужжя - Чесники 0:2
Добринів - Вербилівці1:2
Діброва - Конюшки0:1
Сарники - Пуків-2 2:1
Підвиння - Жовчів 3:1
Група "Центр"
Любша - Фрага 0:2
Кліщівна - Липівка 1:1
Підгороддя - Руда (матч відбудеться на 2:1
Залип'ю)
Заланів - Яглуш 4:0
Підкамінь - Беньківці 0:5
Група "Захід"
Григорів - Журів 3:1
Приозерна - Долиняни-2 2:0
Вишнів - Колоколин0:8
Помонята - Чагрів1:2
Воскресинці - Загір'я. 2:3

26 yosipgusak   (07.04.2011 18:03:31)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 0:2
Добринів - Вербилівці 3:1
Діброва - Конюшки 1:3
Сарники - Пуків-2 1:1
Підвиння - Жовчів 3:0

Група "Центр"
Любша - Фрага 0:2
Кліщівна - Липівка 0:1
Підгороддя - Руда 3:1
Заланів - Яглуш 4:1
Підкамінь - Беньківці 1:0

Група "Захід"
Григорів - Журів 0:2
Приозерна - Долиняни-2 2:2
Вишнів - Колоколин 1:1
Помонята - Чагрів 1:3
Воскресинці - Загір'я 3:1


-5   Спам
25 Romk@   (07.04.2011 16:54:35)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 0:2
Добринів - Вербилівці 2:0
Діброва - Конюшки 1:0
Сарники - Пуків-2 1:0
Підвиння - Жовчів 2:0
Група "Центр"
Любша - Фрага 1:3
Кліщівна - Липівка 1:1
Підгороддя - Руда (матч відбудеться на Залип'ю) 1:2
Заланів - Яглуш 3:0
Підкамінь - Беньківці 0:0

Група "Захід"
Григорів - Журів 2:0
Приозерна - Долиняни-2 1:1
Вишнів - Колоколин 1:3
Помонята - Чагрів 2:2
Воскресинці - Загір'я. 2:0


+1   Спам
24 POMEO   (07.04.2011 15:00:04)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 0:2
Добринів - Вербилівці 3:1
Діброва - Конюшки 1:2
Сарники - Пуків-2 2:0
Підвиння - Жовчів 2:0

Група "Центр"
Любша - Фрага 0:2
Кліщівна - Липівка 0:1
Підгороддя - Руда 3:1
Заланів - Яглуш 4:1
Підкамінь - Беньківці 1:0

Група "Захід"
Григорів - Журів 0:2
Приозерна - Долиняни-2 2:2
Вишнів - Колоколин 1:1
Помонята - Чагрів 1:3
Воскресинці - Загір'я 3:1


+1   Спам
23 Льова   (07.04.2011 14:42:42)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 1-3
Добринів - Вербилівці 0-2
Діброва - Конюшки 1-4
Сарники - Пуків-2 4-0
Підвиння - Жовчів 4-1
Група "Центр"
Любша - Фрага 0-2
Кліщівна - Липівка 1-3
Підгороддя - Руда 0-0
Заланів - Яглуш 5-1
Підкамінь - Беньківці 1-3

Група "Захід"
Григорів - Журів 1-3
Приозерна - Долиняни-2 2-1
Вишнів - Колоколин 0-6
Помонята - Чагрів 1-2
Воскресинці - Загір'я 1-2


+3   Спам
22 SyTeNeR   (07.04.2011 14:39:49)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 1-2
Добринів - Вербилівці 0-0
Діброва - Конюшки 0-3
Сарники - Пуків-2 1-0
Підвиння - Жовчів 1-0

Група "Центр"
Любша - Фрага 0-1
Кліщівна - Липівка 1-2
Підгороддя - Руда 0-0
Заланів - Яглуш 2-1
Підкамінь - Беньківці 2-3

Група "Захід"
Григорів - Журів 1-2
Приозерна - Долиняни-2 1-2
Вишнів - Колоколин 2-2
Помонята - Чагрів 1-2
Воскресинці - Загір'я.0-3


-4   Спам
21 Зізу   (07.04.2011 14:26:45)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 2-1
Добринів - Вербилівці 3-1
Діброва - Конюшки 3-1
Сарники - Пуків-2 4-0
Підвиння - Жовчів 2-0

Група "Центр"
Любша - Фрага 1-3
Кліщівна - Липівка 0-2
Підгороддя - Руда 2-1
Заланів - Яглуш 2-0
Підкамінь - Беньківці 1-1

Група "Захід"
Григорів - Журів 0-2
Приозерна - Долиняни-2 3-1
Вишнів - Колоколин 1-4
Помонята - Чагрів 2-0
Воскресинці - Загір'я 3-1


-2   Спам
20 Ukraine   (07.04.2011 13:47:45)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 1:2
Добринів - Вербилівці 3:0
Діброва - Конюшки 2:0
Сарники - Пуків-2 2:0
Підвиння - Жовчів 3:1

Група "Центр"
Любша - Фрага 0:2
Кліщівна - Липівка 2:1
Підгороддя - Руда (матч відбудеться на Залип'ю) 1:1
Заланів - Яглуш 3:0
Підкамінь - Беньківці 0:2

Група "Захід"
Григорів - Журів 0:0
Приозерна - Долиняни-2 0:1
Вишнів - Колоколин 0:2
Помонята - Чагрів 2:1
Воскресинці - Загір'я 3:1


-3   Спам
19 avtorutet   (07.04.2011 12:14:13)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 1-3
Добринів - Вербилівці 2-1
Діброва - Конюшки 3-1
Сарники - Пуків-2 3-0
Підвиння - Жовчів 2-2
Група "Центр"
Любша - Фрага 1-3
Кліщівна - Липівка 1-2
Підгороддя - Руда 1-2
Заланів - Яглуш 2-0
Підкамінь - Беньківці 1-1
Група "Захід"
Григорів - Журів 2-1
Приозерна - Долиняни-2 2-2
Вишнів - Колоколин 0-4
Помонята - Чагрів 2-1
Воскресинці - Загір'я 2-1

-2   Спам
18 ВАХА   (07.04.2011 10:47:19)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 1-3
Добринів - Вербилівці 3-1
Діброва - Конюшки 2-1
Сарники - Пуків-2 3-0
Підвиння - Жовчів 2-0

Група "Центр"
Любша - Фрага 1-3
Кліщівна - Липівка 2-2
Підгороддя - Руда 1-1
Заланів - Яглуш 2-0
Підкамінь - Беньківці 0-1

Група "Захід"
Григорів - Журів 2-1
Приозерна - Долиняни-2 2-1
Вишнів - Колоколин 0-6
Помонята - Чагрів 2-1
Воскресинці - Загір'я 2-0


+2   Спам
17 rema   (07.04.2011 09:48:22)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 0:2
Добринів - Вербилівці 3:1
Діброва - Конюшки 1:2
Сарники - Пуків-2 2:2
Підвиння - Жовчів 4:1

Група "Центр"
Любша - Фрага 1:3
Кліщівна - Липівка 1:3
Підгороддя - Руда 0:2
Заланів - Яглуш 2:1
Підкамінь - Беньківці 1:2

Група "Захід"
Григорів - Журів 1:1
Приозерна - Долиняни-2 1:2
Вишнів - Колоколин 0:5
Помонята - Чагрів 3:1
Воскресинці - Загір'я 1:1


-4   Спам
16 upiter05   (07.04.2011 09:24:08)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 0:3
Добринів - Вербилівці 3:1
Діброва - Конюшки 3:1
Сарники - Пуків-2 3:1
Підвиння - Жовчів 2:0

Група "Центр"
Любша - Фрага 1:3
Кліщівна - Липівка 1:1
Підгороддя - Руда 0:3
Заланів - Яглуш 6:0
Підкамінь - Беньківці 0:4

Група "Захід"
Григорів - Журів 1:1
Приозерна - Долиняни-2 1:2
Вишнів - Колоколин 0:6
Помонята - Чагрів 2:2
Воскресинці - Загір'я 1:1


-4   Спам
15 SILVA   (07.04.2011 09:21:45)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 0:2
Добринів - Вербилівці 3:1
Діброва - Конюшки 3:1
Сарники - Пуків-2 1:1
Підвиння - Жовчів 3:1

Група "Центр"
Любша - Фрага 0:2
Кліщівна - Липівка 1:3
Підгороддя - Руда 0:2
Заланів - Яглуш 3:1
Підкамінь - Беньківці 1-3

Група "Захід"
Григорів - Журів 4:3
Приозерна - Долиняни-2 1:2
Вишнів - Колоколин 1:5
Помонята - Чагрів 2:1
Воскресинці - Загір'я. 2-2


-5   Спам
14 bizon222   (07.04.2011 09:19:51)
Діброва - Конюшки 3:1
Сарники - Пуків-2 2:1
Підвиння - Жовчів 5:0

Любша - Фрага 1:2
Кліщівна - Липівка 0:2
Підгороддя - Руда 1:2
Заланів - Яглуш 2:1
Підкамінь - Беньківці 2:2

Григорів - Журів 0:1
Приозерна - Долиняни-2 2:0
Вишнів - Колоколин 1:2
Помонята - Чагрів 0:0
Воскресинці - Загір'я 3:1


+4   Спам
13 Степан   (07.04.2011 00:51:34)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 0:2
Добринів - Вербилівці 1:3
Діброва - Конюшки 0:3
Сарники - Пуків-2 2:0
Підвиння - Жовчів 3:2

Група "Центр"
Любша - Фрага 1:4
Кліщівна - Липівка3:1
Підгороддя - Руда 2:2
Заланів - Яглуш 1:2
Підкамінь - Беньківці 0:3

Група "Захід"
Григорів - Журів 4:2
Приозерна - Долиняни-2 1:0
Вишнів - Колоколин 1:3
Помонята - Чагрів 1:0
Воскресинці - Загір'я. 2:0


-2   Спам
12 GrAnT   (07.04.2011 00:46:44)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 1-3
Добринів - Вербилівці 2-0
Діброва - Конюшки 1-1
Сарники - Пуків-2 2-1
Підвиння - Жовчів 2-0

Група "Центр"
Любша - Фрага 0-3
Кліщівна - Липівка 1-3
Підгороддя - Руда 1-1
Заланів - Яглуш 2-0
Підкамінь - Беньківці 2-2

Група "Захід"
Григорів - Журів 2-1
Приозерна - Долиняни-2 1-2
Вишнів - Колоколин 0-3
Помонята - Чагрів 2-0
Воскресинці - Загір'я. 1-0


+1   Спам
11 Andriy   (07.04.2011 00:07:36)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 0-3
Добринів - Вербилівці 2-0
Діброва - Конюшки 2-2
Сарники - Пуків-2 3-1
Підвиння - Жовчів 2-0

Група "Центр"
Любша - Фрага 1-3
Кліщівна - Липівка 2-3
Підгороддя - Руда 1-1
Заланів - Яглуш 2-0
Підкамінь - Беньківці 1-1

Група "Захід"
Григорів - Журів 2-1
Приозерна - Долиняни-2 2-2
Вишнів - Колоколин 0-6
Помонята - Чагрів 2-1
Воскресинці - Загір'я 2-0


-3   Спам
10 Петричак   (06.04.2011 23:12:30)
Група "Схід"
Залужжя - Чесники 0-1
Добринів - Вербилівці 0-2
Діброва - Конюшки 1-1
Сарники - Пуків-2 2-2
Підвиння - Жовчів 3-0

Група "Центр"
Любша - Фрага 0-2
Кліщівна - Липівка 1-1
Підгороддя - Руда (матч відбудеться на Залип'ю) 0-0
Заланів - Яглуш 5-1
Підкамінь - Беньківці 0-3

Група "Захід"
Григорів - Журів 1-0
Приозерна - Долиняни-2 2-1
Вишнів - Колоколин 0-2
Помонята - Чагрів 2-0
Воскресинці - Загір'я.3-0


9 НазарКо   (06.04.2011 23:08:02)
Прогноз Lampard

Група "Схід"
Залужжя - Чесники 0:2
Добринів - Вербилівці 3:1
Діброва - Конюшки 1:3
Сарники - Пуків-2 1:1
Підвиння - Жовчів 3:0

Група "Центр"
Любша - Фрага 0:2
Кліщівна - Липівка 0:1
Підгороддя - Руда 3:1
Заланів - Яглуш 4:1
Підкамінь - Беньківці 1:0

Група "Захід"
Григорів - Журів 0:2
Приозерна - Долиняни-2 2:2
Вишнів - Колоколин 1:1
Помонята - Чагрів 1:3
Воскресинці - Загір'я 3:1


1-50 51-58
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Путятинці22009-26
2Яглуш22007-16
3"Спецагропроект"21106-34
4Бабухів21105-44
5Лучинці21012-13
6Загір'я21015-53
7Княгиничі21014-73
8Залужжя20023-60
9Пуків20022-80
10Руда20021-70

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Жовчів220013-46
2Добринів21105-34
3Вербилівці21109-84
4Заланів21017-43
5Більшівці21015-43
6Підкамінь20206-62
7Лучинці-220205-52
8"Авангард"20113-61
9Конюшки20112-61
10Фрага20028-170
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8

Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400

Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09