Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 934


Головна » 2012 » Травень » 9 » Конкурс прогнозистів. 3 тур.
13:22:03
Конкурс прогнозистів. 3 тур.
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів
17:00 Пуків - В. Липиця

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда
17:00 Путятинці - Підкамінь

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни
17:00 Явче - Укрлісекспорт

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя
17:00 Помонята - Підвиння

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага
17:00 Сарники - Приозерне

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш
17:00 Липівка - Козарі

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів
17:00 Васючин - Чесники

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів
17:00 Лучинці - Кліщівна
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 694 | Додав: Gena
Всього коментарів: 601 2 »
-1   Спам
60 Romk@   (13.05.2012 14:31:16)
15:00 Світанок - Добринів 1-3
17:00 Пуків - В. Липиця 1-2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 1-1
17:00 Путятинці - Підкамінь 2-1

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 2-0
17:00 Явче - Укрлісекспорт 1-10

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 0-1
17:00 Помонята - Підвиння 2-2

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 3-1
17:00 Сарники - Приозерне 0-0

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 3-1
17:00 Липівка - Козарі 1-3

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 1-0
17:00 Васючин - Чесники 3-1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 2-0
17:00 Лучинці - Кліщівна 2-2

-1   Спам
59 Тренер   (13.05.2012 12:41:39)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-2
17:00 Пуків - В. Липиця 1-1

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 3:1
17:00 Путятинці - Підкамінь 2:0

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 2-0
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-5

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 3:2
17:00 Помонята - Підвиння 2:1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 1:1
17:00 Сарники - Приозерне 0:1

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 4:0
17:00 Липівка - Козарі 1:3

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 3:1
17:00 Васючин - Чесники 3:0

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 2:0
17:00 Лучинці - Кліщівна 3:0

-1   Спам
58 otp   (13.05.2012 12:26:20)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 2-1
17:00 Пуків - В. Липиця 0-2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 3:1
17:00 Путятинці - Підкамінь 2:0

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 2-0
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-5

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1:2
17:00 Помонята - Підвиння 2:1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 1:0
17:00 Сарники - Приозерне 0:1

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 4:0
17:00 Липівка - Козарі 1:3

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 3:1
17:00 Васючин - Чесники 3:0

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 1:0
17:00 Лучинці - Кліщівна 1:0

57 Leo   (13.05.2012 11:52:28)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-2
17:00 Пуків - В. Липиця 1-3

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 1-0
17:00 Путятинці - Підкамінь 3-1

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 2-1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-4

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя -0-3
17:00 Помонята - Підвиння 2-0

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 3-1
17:00 Сарники - Приозерне 2-0

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 4-1
17:00 Липівка - Козарі 1-2

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 3-1
17:00 Васючин - Чесники 4-0

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3-1
17:00 Лучинці - Кліщівна 3-1

-1   Спам
56 =NataN=   (13.05.2012 11:46:24)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 2-3
17:00 Пуків - В. Липиця 0-2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 3-1
17:00 Путятинці - Підкамінь 2-1

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 3-2
17:00 Явче - Укрлісекспорт 1-4

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-2
17:00 Помонята - Підвиння 0-1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 1-2
17:00 Сарники - Приозерне 1-3

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 3-2
17:00 Липівка - Козарі 2-4

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 2-1
17:00 Васючин - Чесники 4-2

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 4-1
17:00 Лучинці - Кліщівна 3-1

-1   Спам
55 Міша=)   (13.05.2012 11:12:05)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів2-3
17:00 Пуків - В. Липиця2-1

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда1-2
17:00 Путятинці - Підкамінь2-1

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни2-1
17:00 Явче - Укрлісекспорт0-5

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя2-1
17:00 Помонята - Підвиння1-3

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага2-1
17:00 Сарники - Приозерне1-3

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш2-0
17:00 Липівка - Козарі3-1

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів3-0
17:00 Васючин - Чесники3-0

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів3-1
17:00 Лучинці - Кліщівна 3-1

+2   Спам
54 Vovik   (13.05.2012 11:08:10)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-3
17:00 Пуків - В. Липиця 1-2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 5-1
17:00 Путятинці - Підкамінь 3-1

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 3-1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-5

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-2
17:00 Помонята - Підвиння 3-1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 5-1
17:00 Сарники - Приозерне 1-3

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 4-1
17:00 Липівка - Козарі 1-2

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 4-2
17:00 Васючин - Чесники 4-1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 4-2
17:00 Лучинці - Кліщівна 4-1

-1   Спам
53 The_Rok   (13.05.2012 11:01:49)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-2
17:00 Пуків - В. Липиця 0-2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 3-1
17:00 Путятинці - Підкамінь 2-0

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 2-1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-5

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 3-2
17:00 Помонята - Підвиння 2-0

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 1-1
17:00 Сарники - Приозерне 0-1

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 4-0
17:00 Липівка - Козарі 0-2

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 1-2
17:00 Васючин - Чесники 4-1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3-0
17:00 Лучинці - Кліщівна 2-1

+1   Спам
52 Роналдіньо   (13.05.2012 08:39:24)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-2
17:00 Пуків - В. Липиця 1-3

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 2-1
17:00 Путятинці - Підкамінь 3-2

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 2-1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-6

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-2
17:00 Помонята - Підвиння 0-2

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 2-3
17:00 Сарники - Приозерне 1-2

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 4-1
17:00 Липівка - Козарі 1-2

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 1-2
17:00 Васючин - Чесники 5-1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 5-0
17:00 Лучинці - Кліщівна 2-0

51 torpeda   (13.05.2012 07:56:14)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-2
17:00 Пуків - В. Липиця 0-3

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 2-1
17:00 Путятинці - Підкамінь 2-1

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 3-1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 1-4

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 2-1
17:00 Помонята - Підвиння 2-0

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 1-2
17:00 Сарники - Приозерне 1-3

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 1-0
17:00 Липівка - Козарі 1-1

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 2-1
17:00 Васючин - Чесники 2-0

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3-1
17:00 Лучинці - Кліщівна 3-0

50 Litynskyi   (13.05.2012 01:34:16)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-1
17:00 Пуків - В. Липиця 0-2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 2-0
17:00 Путятинці - Підкамінь 2-0

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 2-1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-3

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-2
17:00 Помонята - Підвиння 2-1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 1-1
17:00 Сарники - Приозерне 1-3

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 2-0
17:00 Липівка - Козарі 1-2

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 1-1
17:00 Васючин - Чесники 2-1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3-2
17:00 Лучинці - Кліщівна 3-1

49 TARIK   (12.05.2012 23:54:59)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-3
17:00 Пуків - В. Липиця 1-3

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 3-1
17:00 Путятинці - Підкамінь 4-1

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 3-1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-4

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-3
17:00 Помонята - Підвиння 3-1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 1-3
17:00 Сарники - Приозерне 1-3

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 4-1
17:00 Липівка - Козарі 1-3

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 3-1
17:00 Васючин - Чесники 3-1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 4-1
17:00 Лучинці - Кліщівна 3-1

+2   Спам
48 Nikalaos   (12.05.2012 18:58:27)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-2
17:00 Пуків - В. Липиця 0-3

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 2-0
17:00 Путятинці - Підкамінь 2-0

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 2-0
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-2

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-2
17:00 Помонята - Підвиння 2-1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 3-1
17:00 Сарники - Приозерне 1-3

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 2-0
17:00 Липівка - Козарі 3-2

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 4-2
17:00 Васючин - Чесники 2-1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3-0
17:00 Лучинці - Кліщівна 3-1

+2   Спам
47 FK_UNASHKIV1988   (12.05.2012 18:04:41)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-2
17:00 Пуків - В. Липиця 0-3

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 2-0
17:00 Путятинці - Підкамінь 2-0

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 2-0
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-2

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-2
17:00 Помонята - Підвиння 2-1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 1-1
17:00 Сарники - Приозерне 1-3

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 2-0
17:00 Липівка - Козарі 2-2

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 1-2
17:00 Васючин - Чесники 2-1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3-2
17:00 Лучинці - Кліщівна 3-1

+2   Спам
46 dog   (11.05.2012 23:25:46)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 2-2
17:00 Пуків - В. Липиця 1-2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 3-1
17:00 Путятинці - Підкамінь 1-3

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 1-0
17:00 Явче - Укрлісекспорт 1-3

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-2
17:00 Помонята - Підвиння 1-1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 2-0
17:00 Сарники - Приозерне 1-1

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 3-0
17:00 Липівка - Козарі 2-2

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 1-2
17:00 Васючин - Чесники 4-1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 1-0
17:00 Лучинці - Кліщівна 2-1

45 dog   (11.05.2012 23:13:07)
17:00 Путятинці - Підкамінь 2-4 cool

+1   Спам
44 Степан   (11.05.2012 16:33:28)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 2:1
17:00 Пуків - В. Липиця 1:3

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 2:1
17:00 Путятинці - Підкамінь 2:0

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни2:0
17:00 Явче - Укрлісекспорт0:6

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя3:2
17:00 Помонята - Підвиння2:2

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 1:0
17:00 Сарники - Приозерне0:2

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 1:1
17:00 Липівка - Козарі 1:3

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів
17:00 Васючин - Чесники

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів
17:00 Лучинці - Кліщівна

+2   Спам
43 Боксер   (11.05.2012 16:28:34)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 4:1
17:00 Пуків - В. Липиця 0:2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 3:0
17:00 Путятинці - Підкамінь 2:0

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 4:1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0:4

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 2:0
17:00 Помонята - Підвиння 2:1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 2:0
17:00 Сарники - Приозерне 1:1

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 4:1
17:00 Липівка - Козарі 1:4

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 2:2
17:00 Васючин - Чесники 3:1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 2:0
17:00 Лучинці - Кліщівна 3:1

42 Пачанчик   (11.05.2012 15:07:43)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-3
17:00 Пуків - В. Липиця 1-4

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 3-0
17:00 Путятинці - Підкамінь 2-1

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 3-1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-6

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 2-1
17:00 Помонята - Підвиння 3-1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 0-2
17:00 Сарники - Приозерне1-2

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 2-1
17:00 Липівка - Козарі 1-2

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 2-0
17:00 Васючин - Чесники 2-0

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 2-1
17:00 Лучинці - Кліщівна3-1

+2   Спам
41 Зізу   (11.05.2012 12:33:12)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-3
17:00 Пуків - В. Липиця 0-3

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 2-1
17:00 Путятинці - Підкамінь 1-2

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 2-0
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-5

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-2
17:00 Помонята - Підвиння 1-1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 1-0
17:00 Сарники - Приозерне 2-1

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 4-0
17:00 Липівка - Козарі 1-0

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 3-0
17:00 Васючин - Чесники 2-1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3-1
17:00 Лучинці - Кліщівна 2-0

+1   Спам
40 Бакс   (11.05.2012 08:45:49)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 2-2
17:00 Пуків - В. Липиця 1-3

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 2-1
17:00 Путятинці - Підкамінь 1-1

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 2-1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-3

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-3
17:00 Помонята - Підвиння 2-1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 2-2
17:00 Сарники - Приозерне 1-2

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 4-1
17:00 Липівка - Козарі 1-3

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 3-1
17:00 Васючин - Чесники 3-0

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3-1
17:00 Лучинці - Кліщівна 3-1

+1   Спам
39 ВАХА   (11.05.2012 08:35:42)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-2
17:00 Пуків - В. Липиця 1-3

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 2-0
17:00 Путятинці - Підкамінь 2-1

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 1-0
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-3

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-2
17:00 Помонята - Підвиння 2-1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 2-1
17:00 Сарники - Приозерне 1-1

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 2-1
17:00 Липівка - Козарі 2-3

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 2-0
17:00 Васючин - Чесники 3-0

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3-1
17:00 Лучинці - Кліщівна 3-1

-3   Спам
38 Pato   (11.05.2012 08:11:46)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1:2
17:00 Пуків - В. Липиця 0:2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 1:3
17:00 Путятинці - Підкамінь 3:2

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 1:0
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0:5

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 3:0
17:00 Помонята - Підвиння 3:1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 0:2
17:00 Сарники - Приозерне

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 2:0
17:00 Липівка - Козарі 1:3

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 1:0
17:00 Васючин - Чесники 2:0

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 4:1
17:00 Лучинці - Кліщівна 0:1

+4   Спам
37 Zaluzzj   (10.05.2012 23:26:59)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1:3
17:00 Пуків - В. Липиця 0:2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 5:1
17:00 Путятинці - Підкамінь 3:1

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 3:1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 1:5

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1:4
17:00 Помонята - Підвиння 3:3

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 2:0
17:00 Сарники - Приозерне 0:3

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 4:0
17:00 Липівка - Козарі 1:3

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 2:1
17:00 Васючин - Чесники 4:2

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3:20
17:00 Лучинці - Кліщівна 3:1

+1   Спам
36 mahno   (10.05.2012 20:13:42)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1:3
17:00 Пуків - В. Липиця 0:2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 5:1
17:00 Путятинці - Підкамінь 2:1

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 3:1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 1:6

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1:2
17:00 Помонята - Підвиння 2:1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 2:0
17:00 Сарники - Приозерне 1:0

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 4:0
17:00 Липівка - Козарі 2:3

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 1:2
17:00 Васючин - Чесники 4:2

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 2:2
17:00 Лучинці - Кліщівна 3:1

+1   Спам
35 Andriy   (10.05.2012 17:23:52)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-1
17:00 Пуків - В. Липиця 0-2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 1-0
17:00 Путятинці - Підкамінь 2-2

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 2-1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-2

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-2
17:00 Помонята - Підвиння 1-1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 2-1
17:00 Сарники - Приозерне 1-1

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 2-0
17:00 Липівка - Козарі 1-2

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 1-1
17:00 Васючин - Чесники 3-0

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 2-0
17:00 Лучинці - Кліщівна 2-1

-3   Спам
34 Loka   (10.05.2012 15:55:58)
Путятинці - Підкамінь 2-0
Обельниця - Руда 1-2
Потік - Яглуш 3-1
Юнашків - Долиняни 3-4

33 рубашний   (10.05.2012 15:21:15)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-2
17:00 Пуків - В. Липиця 0-3

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 1-3
17:00 Путятинці - Підкамінь 4-1

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 1-0
17:00 Явче - Укрлісекспорт 2-0

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-3
17:00 Помонята - Підвиння 4-2

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 0-3
17:00 Сарники - Приозерне 5-0

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 1-1(5-4)
17:00 Липівка - Козарі 1-0

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 2-0
17:00 Васючин - Чесники 2-1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 2-1
17:00 Лучинці - Кліщівна 3-0

32 Romashka99   (10.05.2012 13:38:58)
Жовчів - Фрага 2-2
Сарники - Приозерне 0-2

Потік - Яглуш 3-0
Липівка - Козарі 2-1

Черче - Бабухів 1-2
Васючин - Чесники 1-1

Н.Липиця - Заланів 1-1
Лучинці - Кліщівна 3-0

+2   Спам
31 гідропонік   (10.05.2012 13:33:36)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1:2
17:00 Пуків - В. Липиця 0:2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 5:0
17:00 Путятинці - Підкамінь 1:0

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 2:1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0:3

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя2:1
17:00 Помонята - Підвиння 1:0

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 1:1
17:00 Сарники - Приозерне 1:0

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 4:0
17:00 Липівка - Козарі 1:4

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 2:2
17:00 Васючин - Чесники 3:2

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 1:0
17:00 Лучинці - Кліщівна3:1

-1   Спам
30 Romashka99   (10.05.2012 13:27:57)
Світанок - Добринів 0-3
Пуків - В.Липиця 2-2

Обельниця - Руда 0-0
Путятинці - Підкамінь 0-1

Юнашків - Долиняни 0-0
Явче - Укрлісекспорт 0-5

Колоколин - Залужжя 0-1
Помонята - Підвиння 1-3

+2   Спам
29 ПОКІРМЕН   (10.05.2012 13:27:49)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів
1:3
17:00 Пуків - В. Липиця 0:3
Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 2:1
17:00 Путятинці - Підкамінь 3:1
Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 4:1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0:5
Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1:3
17:00 Помонята - Підвиння 2:1
Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 2:1
17:00 Сарники - Приозерне 2:1
Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 3:1
17:00 Липівка - Козарі 2:1
Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 2:1
17:00 Васючин - Чесники 3:0
Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3:1
17:00 Лучинці - Кліщівна 3:1

+1   Спам
28 КоНоПлЯнКо   (09.05.2012 23:35:50)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1:2
17:00 Пуків - В. Липиця 0:2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 2:1
17:00 Путятинці - Підкамінь 1:0

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 2:1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0:3

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 0:1
17:00 Помонята - Підвиння 1:1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 2:1
17:00 Сарники - Приозерне1:0

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 2:0
17:00 Липівка - Козарі 1:3

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 3:1
17:00 Васючин - Чесники 3:1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3:1
17:00 Лучинці - Кліщівна 3:2

+1   Спам
27 Льова   (09.05.2012 22:37:02)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 2-1
17:00 Пуків - В. Липиця 1-3

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 3-1
17:00 Путятинці - Підкамінь 4-1

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 4-0
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-8

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-2
17:00 Помонята - Підвиння 4-1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 2-0
17:00 Сарники - Приозерне 1-2

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 6-1
17:00 Липівка - Козарі 1-3

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 3-1
17:00 Васючин - Чесники 3-2

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3-1
17:00 Лучинці - Кліщівна 4-1

+2   Спам
26 TARASNL9   (09.05.2012 22:32:30)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 2-1
17:00 Пуків - В. Липиця 3-1 Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 3-0
17:00 Путятинці - Підкамінь 3-1 Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 3-1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-5 Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-3
17:00 Помонята - Підвиння 2-1 Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 3-0
17:00 Сарники - Приозерне 2-1 Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 4-0
17:00 Липівка - Козарі 3-2 Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 3-2
17:00 Васючин - Чесники 4-2 Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3-1
17:00 Лучинці - Кліщівна 4-1

25 igorik   (09.05.2012 22:15:05)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-2
17:00 Пуків - В. Липиця 0-2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 2-0
17:00 Путятинці - Підкамінь 4-0

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 3-1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-7

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-2
17:00 Помонята - Підвиння 3-1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 3-1
17:00 Сарники - Приозерне 0-2

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 3-0
17:00 Липівка - Козарі 1-2

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 3-0
17:00 Васючин - Чесники 3-1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 2-0
17:00 Лучинці - Кліщівна 3-1

24 Volodumur1999   (09.05.2012 22:01:28)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-2
17:00 Пуків - В. Липиця 0-2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 2-1
17:00 Путятинці - Підкамінь 1-1

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 3-2
17:00 Явче - Укрлісекспорт 1-2

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-1
17:00 Помонята - Підвиння 2-2

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 2-3
17:00 Сарники - Приозерне 2-1

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 2-1
17:00 Липівка - Козарі 1-0

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 2-2
17:00 Васючин - Чесники 2-1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 2-1
17:00 Лучинці - Кліщівна 3-2

+2   Спам
23 NK97   (09.05.2012 21:54:09)
15:00 Світанок - Добринів 1-6
17:00 Пуків - В. Липиця 1-2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 3-0
17:00 Путятинці - Підкамінь 6-1

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 4-1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-7

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-2
17:00 Помонята - Підвиння 2-1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 1-1
17:00 Сарники - Приозерне 0-2

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 5-1
17:00 Липівка - Козарі 1-3

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 3-0
17:00 Васючин - Чесники 4-0

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3-1
17:00 Лучинці - Кліщівна 3-2

-1   Спам
22 bizon222   (09.05.2012 21:43:40)
15:00 Світанок - Добринів 1-4
17:00 Пуків - В. Липиця 1-3

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 3-2
17:00 Путятинці - Підкамінь 4-0

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 1-1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-5

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-0
17:00 Помонята - Підвиння 4-1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 2-1
17:00 Сарники - Приозерне 0-2

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 5-1
17:00 Липівка - Козарі 3-1

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 1-0
17:00 Васючин - Чесники 5-2

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3-0
17:00 Лучинці - Кліщівна 3-1

+5   Спам
21 BARON   (09.05.2012 21:34:10)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1:3
17:00 Пуків - В. Липиця 0:4

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 6:1
17:00 Путятинці - Підкамінь 1:0

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 3:0
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0:4

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 0:1
17:00 Помонята - Підвиння 4:2

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 2:0
17:00 Сарники - Приозерне 1:1

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 3:1
17:00 Липівка - Козарі 0:2

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 2:0
17:00 Васючин - Чесники 3:0

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3:0
17:00 Лучинці - Кліщівна 2:1

+3   Спам
20 Рубаха   (09.05.2012 20:51:09)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 2:1
17:00 Пуків - В. Липиця 0:3

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 2:1
17:00 Путятинці - Підкамінь 1:1

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 3:1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0:6

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1:1
17:00 Помонята - Підвиння 3:2

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 3:0
17:00 Сарники - Приозерне 2:1

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 1:1
17:00 Липівка - Козарі 1:2

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 3:0
17:00 Васючин - Чесники 2:0

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3:1
17:00 Лучинці - Кліщівна 4:1

+2   Спам
19 НазарКо   (09.05.2012 20:40:05)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1:3
17:00 Пуків - В. Липиця 0:2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 3:0
17:00 Путятинці - Підкамінь 2:0

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 4:1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0:4

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 2:0
17:00 Помонята - Підвиння 2:1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 2:0
17:00 Сарники - Приозерне 1:1

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 4:1
17:00 Липівка - Козарі 1:4

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 2:2
17:00 Васючин - Чесники 3:1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 2:0
17:00 Лучинці - Кліщівна 3:1

-2   Спам
18 Henri   (09.05.2012 20:20:06)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-2
17:00 Пуків - В. Липиця 1-3

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 4-1
17:00 Путятинці - Підкамінь 2-0

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 1-2
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-8

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 2-1
17:00 Помонята - Підвиння 1-1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 4-1
17:00 Сарники - Приозерне 1-3

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 4-0
17:00 Липівка - Козарі 2-2

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 3-0
17:00 Васючин - Чесники 3-1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 4-1
17:00 Лучинці - Кліщівна 2-0

+1   Спам
17 Bilous   (09.05.2012 19:06:47)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1-2
17:00 Пуків - В. Липиця 0-1

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 1-1
17:00 Путятинці - Підкамінь 2-0

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 2-1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-2

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-2
17:00 Помонята - Підвиння 2-0

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 2-0
17:00 Сарники - Приозерне 1-3

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 3-0
17:00 Липівка - Козарі 1-3

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 2-1
17:00 Васючин - Чесники 2-0

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 2-0
17:00 Лучинці - Кліщівна 2-2

16 chudo   (09.05.2012 18:22:00)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 2-2
17:00 Пуків - В. Липиця 0-3

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 3-2
17:00 Путятинці - Підкамінь 2-1

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 1-1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 1-3

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 2-2
17:00 Помонята - Підвиння 2-1

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 2-1
17:00 Сарники - Приозерне 1-2

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 3-0
17:00 Липівка - Козарі 2-2

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 3-2
17:00 Васючин - Чесники 4-1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 1-1
17:00 Лучинці - Кліщівна 2-1

15 єє   (09.05.2012 17:53:13)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 2-4
17:00 Пуків - В. Липиця 2-1

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 3-1
17:00 Путятинці - Підкамінь 3-2

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 3-3
17:00 Явче - Укрлісекспорт 1-6

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1-2
17:00 Помонята - Підвиння 2-2

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 2-4
17:00 Сарники - Приозерне 2-1

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 5-0
17:00 Липівка - Козарі 2-1

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 2-2
17:00 Васючин - Чесники 4-0

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 2-1
17:00 Лучинці - Кліщівна 3-1

-4   Спам
14 Ruslan   (09.05.2012 17:18:20)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 1:3
17:00 Пуків - В. Липиця 1:2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 1:0
17:00 Путятинці - Підкамінь 1:1
Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 1:2
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0:2

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 2:2
17:00 Помонята - Підвиння 1:4

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 1:3
17:00 Сарники - Приозерне 0:2

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 3:1
17:00 Липівка - Козарі 0:2

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 3:2
17:00 Васючин - Чесники 5:1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 1:0
17:00 Лучинці - Кліщівна 3:1

13 Тарас   (09.05.2012 17:10:20)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 0:2
17:00 Пуків - В. Липиця 0:3

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 3:1
17:00 Путятинці - Підкамінь 3:0
Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 3:2
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0:4

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 1:3
17:00 Помонята - Підвиння 2:3

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 1:2
17:00 Сарники - Приозерне 2:3

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 3:1
17:00 Липівка - Козарі 1:2

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 5:1
17:00 Васючин - Чесники 3:0

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3:0
17:00 Лучинці - Кліщівна 3:1

+2   Спам
12 FoOtbOL   (09.05.2012 16:43:59)
Стадіон с. Жовчів
15:00 Світанок - Добринів 2-3
17:00 Пуків - В. Липиця 1-2

Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 4-1
17:00 Путятинці - Підкамінь 2-0

Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків - Долиняни 2-1
17:00 Явче - Укрлісекспорт 0-6

Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин - Залужжя 3-1
17:00 Помонята - Підвиння 3-2

Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 1-3
17:00 Сарники - Приозерне 1-3

Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 3-0
17:00 Липівка - Козарі 1-0

Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 2-0
17:00 Васючин - Чесники 4-1

Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 3-0
17:00 Лучинці - Кліщівна 1-0

-4   Спам
11 Ivan2879   (09.05.2012 16:42:06)
15:00 Світанок - Добринів 1:2
17:00 Пуків - В. Липиця 1:2
Стадіон с. Добринів
15:00 Обельниця - Руда 1:0
17:00 Путятинці -
Підкамінь 2:0
Стадіон с. Васючин
15:00 Юнашків -
Долиняни 0:1
17:00 Явче -
Укрлісекспорт 0:3
Стадіон с. Лучинці
15:00 Колоколин -
Залужжя 0:1
17:00 Помонята -
Підвиння 3:1
Стадіон с. Верхня Липиця
15:00 Жовчів - Фрага 1:3
17:00 Сарники -
Приозерне 0:1
Стадіон с. Долиняни
15:00 Потік - Яглуш 1:0
17:00 Липівка - Козарі 1:3
Стадіон с. Кліщівна
15:00 Черче - Бабухів 2:1
17:00 Васючин - Чесники 2:0
Стадіон с. Путятинці
15:00 Н. Липиця - Заланів 1:0
17:00 Лучинці - Кліщівна 2:0

1-50 51-60
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Путятинці22009-26
2Яглуш22007-16
3"Спецагропроект"21106-34
4Бабухів21105-44
5Лучинці21012-13
6Загір'я21015-53
7Княгиничі21014-73
8Залужжя20023-60
9Пуків20022-80
10Руда20021-70

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Жовчів220013-46
2Добринів21105-34
3Вербилівці21109-84
4Заланів21017-43
5Більшівці21015-43
6Підкамінь20206-62
7Лучинці-220205-52
8"Авангард"20113-61
9Конюшки20112-61
10Фрага20028-170
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8

Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400

Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09