Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 933


Головна » 2010 » Квітень » 28 » Конкурс прогнозистів. 4 тур
10:52:45
Конкурс прогнозистів. 4 тур

До Вашої уваги матчі 3 туру конкурсу прогнозистів. Ми будемо гадати над 16-ма матчами 1/16 кубка району. Центральними матчами туру на мою думку будуть матчі Рогатин - Бабухів, Н.Липиця - Обельниця.

1)Букачівці-Козари, 
2)Воскресінці-Чагрів, 
3)Любша-Помонята 
4)Беньківці-Вербилівці,
5)Липівка-Лучинці,
6)Фрага-Долиняни 
7)Обельниця-Н.Липиця,
8)Руда-Путятинці 
9)Бабухів-Рогатин,
10)Григорів-Черче,
11)Васючин-Залужжя
12)В.Липиця-Пуків2,
13)Пуків-Добринів 
14)Кліщівна-Заланів,
15)Загіря-Конюшки,
16)Потік-Юнашків
Переглядів: 433 | Додав: НазарКо
Всього коментарів: 33
33 vaspa   (11.05.2010 13:07:23)
1)Букачівці-Козари 5-1
2)Воскресінці-Чагрів 2-0
3)Любша-Помонята 0-2
4)Беньківці-Вербилівці 1-3
5)Липівка-Лучинці 2-1
6)Фрага-Долиняни 0-0
7)Обельниця-Н.Липиця 2-2
8)Руда-Путятинці 0-3
9)Бабухів-Рогатин 0-3
10)Григорів-Черче 0-5
11)Васючин-Залужя 2-0
12)В.Липиця-Пуків2 3-2
13)Пуків-Добринів 1-1
14)Кліщівна-Заланів 1-1
15)Загіря-Конюшки0-4
16)Потік-Юнашків 0-3

32 НазарКо   (02.05.2010 11:34:44)
Прогноз користувача Льова
1)Букачівці-Козари 3-1
2)Воскресінці-Чагрів 3-1
3)Любша-Помонята 0-2
4)Беньківці-Вербилівці 0-2
5)Липівка-Лучинці 1-3
6)Фрага-Долиняни 1-4
7)Обельниця-Н.Липиця 2-4
8)Руда-Путятинці 0-4
9)Бабухів-Рогатин 1-3
10)Григорів-Черче 1-4
11)Васючин-Залужжя 3-0
12)В.Липиця-Пуків2 6-0
13)Пуків-Добринів 2-0
14)Кліщівна-Заланів 1-2
15)Загіря-Конюшки 1-3
16)Потік-Юнашків 2-0

31 НазарКо   (02.05.2010 11:22:56)
)Букачівці-Козари-2:1
2)Воскресінці-Чагрів-3:0
3)Любша-Помонята-1:4
4)Беньківці-Вербилівці-1:1
5)Липівка-Лучинці-0:3
6)Фрага-Долиняни-1:4
7)Обельниця-Н.Липиця-1:1
8)Руда-Путятинці-2:4
9)Бабухів-Рогатин-1:3
10)Григорів-Черче-0:4
11)Васючин-Залужжя-2:1
12)В.Липиця-Пуків2 5:0
13)Пуків-Добринів-2:0
14)Кліщівна-Заланів-1:3
15)Загіря-Конюшки 2:2
16)Потік-Юнашків-3:1

30 Vovik   (02.05.2010 10:49:56)
Так спрогнозував матчі Best:
1)Букачівці-Козари-2:1
2)Воскресінці-Чагрів-2:0
3)Любша-Помонята-1:4
4)Беньківці-Вербилівці-1:1
5)Липівка-Лучинці-0:2
6)Фрага-Долиняни-0:3
7)Обельниця-Н.Липиця-1:1
8)Руда-Путятинці-2:4
9)Бабухів-Рогатин-1:2
10)Григорів-Черче-0:4
11)Васючин-Залужжя-2:1
12)В.Липиця-Пуків2-3:0
13)Пуків-Добринів-2:0
14)Кліщівна-Заланів-1:3
15)Загіря-Конюшки 2:2
16)Потік-Юнашків-2:0

29 IVSVOVAN   (02.05.2010 10:19:16)
1)Букачівці-Козари-2:1
2)Воскресінці-Чагрів-3:1
3)Любша-Помонята-1:4
4)Беньківці-Вербилівці-0:2
5)Липівка-Лучинці-1:3
6)Фрага-Долиняни-1:4
7)Обельниця-Н.Липиця-2:3
8)Руда-Путятинці-1:4
9)Бабухів-Рогатин-1:3
10)Григорів-Черче-1:5
11)Васючин-Залужжя-3:1
12)В.Липиця-Пуків2-6:0
13)Пуків-Добринів-2:1
14)Кліщівна-Заланів-1:1
15)Загіря-Конюшки2:0
16)Потік-Юнашків-3:1

28 Vovik   (02.05.2010 09:42:57)
1)Букачівці-Козари 3-1
2)Воскресінці-Чагрів 4-1
3)Любша-Помонята 1-3
4)Беньківці-Вербилівці 1-1
5)Липівка-Лучинці 1-3
6)Фрага-Долиняни 1-3
7)Обельниця-Н.Липиця 1-3
8)Руда-Путятинці 0-3
9)Бабухів-Рогатин 1-3
10)Григорів-Черче 1-4
11)Васючин-Залужжя 3-0
12)В.Липиця-Пуків2 7-0
13)Пуків-Добринів 2-1
14)Кліщівна-Заланів 1-2
15)Загіря-Конюшки 2-1
16)Потік-Юнашків 3-1

27 Malush   (02.05.2010 09:31:13)
1)Букачівці-Козари 2-0
2)Воскресінці-Чагрів 3-1
3)Любша-Помонята 0-3
4)Беньківці-Вербилівці 2-1
5)Липівка-Лучинці 1-3
6)Фрага-Долиняни 1-4
7)Обельниця-Н.Липиця 1-2
8)Руда-Путятинці 1-3
9)Бабухів-Рогатин 0-3
10)Григорів-Черче 1-5
11)Васючин-Залужжя 4-2
12)В.Липиця-Пуків2 5-0
13)Пуків-Добринів 2-2
14)Кліщівна-Заланів 1-4
15)Загіря-Конюшки 2-2
16)Потік-Юнашків 2-1

+1   Спам
26 rea2009   (01.05.2010 22:45:20)
1)Букачівці-Козари, 1-0
2)Воскресінці-Чагрів, 2-2
3)Любша-Помонята 1-1
4)Беньківці-Вербилівці,0-2
5)Липівка-Лучинці,2-1
6)Фрага-Долиняни 2-0
7)Обельниця-Н.Липиця, 0-5
8)Руда-Путятинці 1-3
9)Бабухів-Рогатин,1-3
10)Григорів-Черче,0-2
11)Васючин-Залужжя 2-1
12)В.Липиця-Пуків2,5-0
13)Пуків-Добринів 3-0
14)Кліщівна-Заланів,0-0
15)Загіря-Конюшки,1-3
16)Потік-Юнашків 1-3

25 Orel   (01.05.2010 22:31:18)
1)Букачівці-Козари 2-2
2)Воскресінці-Чагрів 3-1
3)Любша-Помонята 0-3
4)Беньківці-Вербилівці 1-2
5)Липівка-Лучинці 2-1
6)Фрага-Долиняни 1-4
7)Обельниця-Н.Липиця 0-2
8)Руда-Путятинці 1-2
9)Бабухів-Рогатин 1-4
10)Григорів-Черче 1-4
11)Васючин-Залужжя 2-2
12)В.Липиця-Пуків2 9-0
13)Пуків-Добринів 1-2
14)Кліщівна-Заланів 1-3
15)Загіря-Конюшки 3-1
16)Потік-Юнашків 1-1

24 Leo   (01.05.2010 21:17:14)
1)Букачівці-Козари 3-1
2)Воскресінці-Чагрів 2-1
3)Любша-Помонята 1-3
4)Беньківці-Вербилівці 0-1
5)Липівка-Лучинці 0-2
6)Фрага-Долиняни 0-2
7)Обельниця-Н.Липиця 1-2
8)Руда-Путятинці 0-3
9)Бабухів-Рогатин 1-3
10)Григорів-Черче 0-5
11)Васючин-Залужжя 3-0
12)В.Липиця-Пуків2 4-0
13)Пуків-Добринів 3-0
14)Кліщівна-Заланів 0-1
15)Загіря-Конюшки 0-1
16)Потік-Юнашків 3-0

23 Kelvin_Terry   (01.05.2010 16:34:00)
1)Букачівці-Козари 3:1
2)Воскресінці-Чагрів 4:0
3)Любша-Помонята 1:3
4)Беньківці-Вербилівці 2:1
5)Липівка-Лучинці 1:3
6)Фрага-Долиняни 2:4
7)Обельниця-Н.Липиця 2:3
8)Руда-Путятинці 0:4
9)Бабухів-Рогатин 1:3
10)Григорів-Черче 0:5
11)Васючин-Залужжя 2:0
12)В.Липиця-Пуків2 - 4:0
13)Пуків-Добринів - 1:1
14)Кліщівна-Заланів 2:1
15)Загіря-Конюшки 1:1
16)Потік-Юнашків 3:1

22 Smith   (01.05.2010 14:59:02)
1)Букачівці-Козари - 2-0
2)Воскресінці-Чагрів - 2-0
3)Любша-Помонята - 1:3
4)Беньківці-Вербилівці 0:2
5)Липівка-Лучинці - 1:2
6)Фрага-Долиняни - 1:3
7)Обельниця-Н.Липиця - 1:3
8)Руда-Путятинці - 0:2
9)Бабухів-Рогатин - 1:3
10)Григорів-Черче - 0:6
11)Васючин-Залужжя - 2:0
12)В.Липиця-Пуків2 - 10:0
13)Пуків-Добринів - 2:1
14)Кліщівна-Заланів - 0:1
15)Загіря-Конюшки - 2:1
16)Потік-Юнашків - 1:0

21 geol25   (30.04.2010 22:16:10)
Хлопці, не важко буде потім це все рахувати?

1)Букачівці-Козари - 1:2
2)Воскресінці-Чагрів - 1:1
3)Любша-Помонята - 1:3
4)Беньківці-Вербилівці - 0:2
5)Липівка-Лучинці - 2:2
6)Фрага-Долиняни - 1:4
7)Обельниця-Н.Липиця - 1:3
8)Руда-Путятинці - 12:12
9)Бабухів-Рогатин - 1:3
10)Григорів-Черче - 0:5 (і ще один Віті)
11)Васючин-Залужжя - 4:0
12)В.Липиця-Пуків2 - 7:0
13)Пуків-Добринів - 2:1
14)Кліщівна-Заланів - 1:3
15)Загіря-Конюшки - 2:2
16)Потік-Юнашків - 1:2


20 otp   (30.04.2010 22:07:31)
1)Букачівці-Козари 2-1
2)Воскресінці-Чагрів 2-2
3)Любша-Помонята 0-3
4)Беньківці-Вербилівці 0-1
5)Липівка-Лучинці 1-2
6)Фрага-Долиняни 0-2
7)Обельниця-Н.Липиця 1-1
8)Руда-Путятинці 0-2
9)Бабухів-Рогатин 0-3
10)Григорів-Черче 0-3
11)Васючин-Залужжя 2-1
12)В.Липиця-Пуків2 3-0
13)Пуків-Добринів 1-0
14)Кліщівна-Заланів 2-1
15)Загіря-Конюшки 2-0
16)Потік-Юнашків 2-0

19 myzik88   (30.04.2010 21:55:07)
1)Букачівці-Козари 2-1
2)Воскресінці-Чагрів 4-0
3)Любша-Помонята 0-2
4)Беньківці-Вербилівці 1-2
5)Липівка-Лучинці 1-3
6)Фрага-Долиняни 1-3
7)Обельниця-Н.Липиця 0-2
8)Руда-Путятинці 0-2
9)Бабухів-Рогатин1-3
10)Григорів-Черче0-4
11)Васючин-Залужжя 2-0
12)В.Липиця-Пуків2 4-0 (Пуків не хоче їхати, невідома чи відбудеться матч)
13)Пуків-Добринів 1-0
14)Кліщівна-Заланів,1-2
15)Загіря-Конюшки 1-1
16)Потік-Юнашків 3-0

18 Deleon666   (30.04.2010 11:31:20)
Букачівці-Козари 2-1
Воскресінці-Чагрів 3-0
Любша-Помонята 0-2
Беньківці-Вербилівці 1-2
Липівка-Лучинці 1-2
Фрага-Долиняни 0:4
Обельниця-Н.Липиця 1-3
Руда-Путятинці 0-2
Бабухів-Рогатин 1-3
Григорів-Черче 0-3
Васючин-Залужжя 2-1
В.Липиця-Пуків2 5-0
Пуків-Добринів 1-0
Кліщівна-Заланів 1-1
Загіря-Конюшки 1-2
Потік-Юнашків 3-1

17 www   (30.04.2010 09:21:08)
Букачівці-Козари 3:1
Воскресінці-Чагрів 2:1
Любша-Помонята 1:3
Беньківці-Вербилівці 1:2
Липівка-Лучинці 2:1
Фрага-Долиняни 0:2
Обельниця-Н.Липиця 1:3
Руда-Путятинці 0:3
Бабухів-Рогатин 1:2
Григорів-Черче 0:4
Васючин-Залужжя 3:1
В.Липиця-Пуків2 6:0
Пуків-Добринів 3:1
Кліщівна-Заланів 0:2
Загіря-Конюшки 0:2
Потік-Юнашків 1:2

angry


16 Романіто(Блокирован)   (30.04.2010 02:11:07)
1)Букачівці-Козари, 1;3
2)Воскресінці-Чагрів3:0
3)Любша-Помонята 1:4
4)Беньківці-Вербилівці 2:3
5)Липівка-Лучинці 2:0
6)Фрага-Долиняни 1:2
7)Обельниця-Н.Липиця 3:1
8)Руда-Путятинці :5
9)Бабухів-Рогатин 1:7
10)Григорів-Черче 3:1
11)Васючин-Залужжя
12)В.Липиця-Пуків2,:2
13)Пуків-Добринів 1:1
14)Кліщівна-Заланів 1:3
15)Загіря-Конюшки 1:4
16)Потік-Юнашків 2:3

15 Demsky_V   (30.04.2010 00:28:51)
1)Букачівці-Козари 2-0
2)Воскресінці-Чагрів 2-0
3)Любша-Помонята 1-2
4)Беньківці-Вербилівці 1-1
5)Липівка-Лучинці 0-2
6)Фрага-Долиняни 0:3
7)Обельниця-Н.Липиця 0-3
8)Руда-Путятинці 1-1
9)Бабухів-Рогатин 1-3
10)Григорів-Черче 0-4
11)Васючин-Залужжя 3-1
12)В.Липиця-Пуків2 6-0
13)Пуків-Добринів 1-0
14)Кліщівна-Заланів 0-2
15)Загіря-Конюшки 1-0
16)Потік-Юнашків 2-0

+1   Спам
14 Vasia   (29.04.2010 22:44:34)
)Букачівці-Козари 2-1
2)Воскресінці-Чагрів, 3-1
3)Любша-Помонята 0-3
4)Беньківці-Вербилівці, 1-2
5)Липівка-Лучинці, 0-2
6)Фрага-Долиняни 1-3
7)Обельниця-Н.Липиця, 2-1
8)Руда-Путятинці 0-3
9)Бабухів-Рогатин, 0-3
10)Григорів-Черче, 0-9
11)Васючин-Залужжя 1-2
12)В.Липиця-Пуків2, 4-0
13)Пуків-Добринів 2-0
14)Кліщівна-Заланів, 2-1
15)Загіря-Конюшки, 1-1
16)Потік-Юнашкі 2-0

-2   Спам
13 Goal   (29.04.2010 18:06:11)
Букачівці-Козари 2-1
Воскресінці-Чагрів 4-1
Любша-Помонята 1-3
Беньківці-Вербилівці 1-2
Липівка-Лучинці 1-3
Фрага-Долиняни 1-3
Обельниця-Н.Липиця 1-2
Руда-Путятинці 2-3
Бабухів-Рогатин 1-2
Григорів-Черче 0-5
Васючин-Залужжя 3-1
В.Липиця-Пуків-2 6-1
Пуків-Добринів 2-1
Кліщівна-Заланів 2-2
Загір'я-Конюшки 1-1
Потік-Юнашків 1-2

+1   Спам
12 Roman   (29.04.2010 16:40:10)
1)Букачівці-Козари 3-1
2)Воскресінці-Чагрів 2-1
3)Любша-Помонята 0-2
4)Беньківці-Вербилівці 0-2
5)Липівка-Лучинці 1-2
6)Фрага-Долиняни 0-3
7)Обельниця-Н.Липиця 1-3
8)Руда-Путятинці 1-3
9)Бабухів-Рогатин 1-2
10)Григорів-Черче 1-4
11)Васючин-Залужжя 2-0
12)В.Липиця-Пуків2 5-0
13)Пуків-Добринів 2-0
14)Кліщівна-Заланів 1-0
15)Загіря-Конюшки 0-0
16)Потік-Юнашків 1-0

-1   Спам
11 XXL   (29.04.2010 15:31:06)
1)Букачівці-Козари, 2:1
2)Воскресінці-Чагрів, 3:1
3)Любша-Помонята 0:3
4)Беньківці-Вербилівці, 1:3
5)Липівка-Лучинці, 2:1
6)Фрага-Долиняни 0:3
7)Обельниця-Н.Липиця, 2:2
8)Руда-Путятинці 0:2
9)Бабухів-Рогатин, 1:3
10)Григорів-Черче, 1:5
11)Васючин-Залужжя 2:0
12)В.Липиця-Пуків2, 7:0
13)Пуків-Добринів 2:1
14)Кліщівна-Заланів, 2:1
15)Загіря-Конюшки, 2:0
16)Потік-Юнашків 1:2

-1   Спам
10 Andriy   (29.04.2010 15:04:26)
Букачівці-Козари 2-1
Воскресінці-Чагрів 2-0
Любша-Помонята 0-3
Беньківці-Вербилівці 0-1
Липівка-Лучинці 1-1
Фрага-Долиняни 0-1
Обельниця-Н.Липиця 1-3
Руда-Путятинці 0-2
Бабухів-Рогатин 1-3
Григорів-Черче 0-8
Васючин-Залужжя 2-0
В.Липиця-Пуків2 8-0
Пуків-Добринів 2-1
Кліщівна-Заланів 1-1
Загіря-Конюшки 1-1
Потік-Юнашків 1-1

+2   Спам
9 Кузя   (29.04.2010 15:00:32)
1)Букачівці-Козари-2:1
2)Воскресінці-Чагрів-3:1
3)Любша-Помонята-1:3
4)Беньківці-Вербилівці-1:2
5)Липівка-Лучинці-1:3
6)Фрага-Долиняни-0:4
7)Обельниця-Н.Липиця-1:2
8)Руда-Путятинці-0:2
9)Бабухів-Рогатин-1:3
10)Григорів-Черче-1:4
11)Васючин-Залужжя-2:1
12)В.Липиця-Пуків2-4:0
13)Пуків-Добринів-1:0
14)Кліщівна-Заланів-2:1
15)Загіря-Конюшки-1:2
16)Потік-Юнашків-2:1

+1   Спам
8 Iv   (29.04.2010 14:50:37)
1)Букачівці-Козари-2:1
2)Воскресінці-Чагрів-2:4
3)Любша-Помонята -2:2
4)Беньківці-Вербилівці-1:2
5)Липівка-Лучинці-0:1
6)Фрага-Долиняни -1:3
7)Обельниця-Н.Липиця-3:2
8)Руда-Путятинці -0:1
9)Бабухів-Рогатин-2:1
10)Григорів-Черче-0:5
11)Васючин-Залужжя-1:0
12)В.Липиця-Пуків2,-4:0
13)Пуків-Добринів -1:1
14)Кліщівна-Заланів,-2:1
15)Загіря-Конюшки,-2:1
16)Потік-Юнашків--2:0
wacko

7 ВАХА   (29.04.2010 11:34:20)
1)Букачівці-Козари-1:0
2)Воскресінці-Чагрів-2:0
3)Любша-Помонята-0:2
4)Беньківці-Вербилівці-1:2
5)Липівка-Лучинці-1:1
6)Фрага-Долиняни-0:3
7)Обельниця-Н.Липиця-0:2
8)Руда-Путятинці-0:2
9)Бабухів-Рогатин-1:3
10)Григорів-Черче-0:3
11)Васючин-Залужжя-1:1
12)В.Липиця-Пуків2-5:0
13)Пуків-Добринів-2:0
14)Кліщівна-Заланів-2:1
15)Загіря-Конюшки-1:1
16)Потік-Юнашків-2:1
ВСІМ УСПІХУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile

6 VKomVL   (29.04.2010 09:04:14)
1)Букачівці-Козари-1:2
2)Воскресінці-Чагрів-2:1
3)Любша-Помонята-1:3
4)Беньківці-Вербилівці-0:2
5)Липівка-Лучинці-1:3
6)Фрага-Долиняни-0:3
7)Обельниця-Н.Липиця-1:3
8)Руда-Путятинці-1:3
9)Бабухів-Рогатин-0:2
10)Григорів-Черче-0:2
11)Васючин-Залужжя-2:1
12)В.Липиця-Пуків2-????
13)Пуків-Добринів-2:1
14)Кліщівна-Заланів-1:2
15)Загіря-Конюшки1:1
16)Потік-Юнашків-3:1

-1   Спам
5 Pato   (28.04.2010 20:39:20)
1)Букачівці-Козари, 2:1
2)Воскресінці-Чагрів, 2:0
3)Любша-Помонята 1:3
4)Беньківці-Вербилівці, 0:2
5)Липівка-Лучинці, 1:0
6)Фрага-Долиняни 2:3
7)Обельниця-Н.Липиця, 1:3
8)Руда-Путятинці 1:0
9)Бабухів-Рогатин, 1:2
10)Григорів-Черче, 0:4
11)Васючин-Залужжя 2:1
12)В.Липиця-Пуків2, 6:0
13)Пуків-Добринів 1:1
14)Кліщівна-Заланів, 2:2
15)Загіря-Конюшки, 1:2
16)Потік-Юнашків 1:1

4 Ruslan   (28.04.2010 16:58:54)
1)Букачівці-Козари-2:3
2)Воскресінці-Чагрів-3:2
3)Любша-Помонята-2:1
4)Беньківці-Вербилівці-1:2
5)Липівка-Лучинці-0:1
6)Фрага-Долиняни-1:2
7)Обельниця-Н.Липиця-3:2
8)Руда-Путятинці-0:2
9)Бабухів-Рогатин-1:2
10)Григорів-Черче-0:2
11)Васючин-Залужжя-4:0
12)В.Липиця-Пуків2-7:0
13)Пуків-Добринів-0:0
14)Кліщівна-Заланів-1:2
15)Загіря-Конюшки1:1
16)Потік-Юнашків-1:3

+1   Спам
3 rema   (28.04.2010 13:15:09)
1)Букачівці-Козари-3:1
2)Воскресінці-Чагрів-3:1
3)Любша-Помонята-1:3
4)Беньківці-Вербилівці-1:3
5)Липівка-Лучинці-0:3
6)Фрага-Долиняни-1:3
7)Обельниця-Н.Липиця-2:4
8)Руда-Путятинці-0:2
9)Бабухів-Рогатин-1:3
10)Григорів-Черче-1:4
11)Васючин-Залужжя-3:1
12)В.Липиця-Пуків2-4:0
13)Пуків-Добринів-2:1
14)Кліщівна-Заланів-1:2
15)Загіря-Конюшки1:2
16)Потік-Юнашків-3:1

-1   Спам
2 romka1986   (28.04.2010 12:49:21)
1)Букачівці-Козари 3:1 ,
2)Воскресінці-Чагрів 2:1,
3)Любша-Помонята 1:3
4)Беньківці-Вербилівці 0:3,
5)Липівка-Лучинці 1:2,
6)Фрага-Долиняни 0:2
7)Обельниця-Н.Липиця 0:1,
8)Руда-Путятинці 0:1
9)Бабухів-Рогатин 1:2,
10)Григорів-Черче 0:6,
11)Васючин-Залужжя 2:0
12)В.Липиця-Пуків2 5:0,
13)Пуків-Добринів 0:0
14)Кліщівна-Заланів 0:2,
15)Загіря-Конюшки 0:1,
16)Потік-Юнашків 0:2

-1   Спам
1 Бакс   (28.04.2010 11:08:38)
1)Букачівці-Козари-2:1
2)Воскресінці-Чагрів-3:1
3)Любша-Помонята-1:4
4)Беньківці-Вербилівці-0:2
5)Липівка-Лучинці-1:3
6)Фрага-Долиняни-1:4
7)Обельниця-Н.Липиця-2:4
8)Руда-Путятинці-1:4
9)Бабухів-Рогатин-1:3
10)Григорів-Черче-1:4
11)Васючин-Залужжя-2:1
12)В.Липиця-Пуків2-5:0
13)Пуків-Добринів-2:2
14)Кліщівна-Заланів-1:2
15)Загіря-Конюшки2:0
16)Потік-Юнашків-3:1

Я так розумію вгадуємо лише основний час зустрічі ????


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09