Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 833


Головна » 2012 » Червень » 23 » Конкурс прогнозистів. 8 тур.
00:16:35
Конкурс прогнозистів. 8 тур.
Кубок району.Півфінали.

Васючин - Укрлісекспорт
В.Липиця - Добринів

7-тур
Добринів – Черче
Долиняни – Н. Липиця
В. Липиця – Укрлісекспорт
Юнашків – Козарі
Васючин – Обельниця

Беньківці - Кліщівна
Путятинці - Липівка
Залужжя - Потік
Приозерне - Помонята

5 тур
Яглуш - Любша
Григорів - Руда
Заланів - Підкамінь

Бабухів - Конюшки
Сарники - Світанок
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 515 | Додав: Gena
Всього коментарів: 631 2 »
63 ПОКІРМЕН   (01.07.2012 11:20:11)
7-тур
Добринів – Черче 3:1
Долиняни – Н. Липиця 2:1
В. Липиця – Укрлісекспорт 2:2
Юнашків – Козарі 2:1
Васючин – Обельниця 2:0

Беньківці - Кліщівна 1:4
Путятинці - Липівка 2:2
Залужжя - Потік 1:2
Приозерне - Помонята 0:4

5 тур
Яглуш - Любша 1:2
Григорів - Руда 1:4
Заланів - Підкамінь 1:3

Бабухів - Конюшки 1:2
Сарники - Світанок 1:3

-1   Спам
62 Romk@   (01.07.2012 02:45:03)
7-тур
Добринів – Черче 3-1
Долиняни – Н. Липиця 1-1
В. Липиця – Укрлісекспорт 2-0
Юнашків – Козарі 3-0
Васючин – Обельниця 2-2 Беньківці - Кліщівна 0-1
Путятинці - Липівка 1-4
Залужжя - Потік 1-2
Приозерне - Помонята 0-4 5 ту
Яглуш - Любша 1-1
Григорів - Руда 0-2
Заланів - Підкамінь 3-1 Бабухів - Конюшки
2-2 Сарники - Світанок 0-5

-3   Спам
61 FoOtbOL   (30.06.2012 23:44:47)
Добринів – Черче 3-1
Долиняни – Н. Липиця 1-0
В. Липиця – Укрлісекспорт 1-1
Юнашків – Козарі 2-1
Васючин – Обельниця 3-2

Беньківці - Кліщівна 1-2
Путятинці - Липівка 0-1
Залужжя - Потік 0-2
Приозерне - Помонята 2-4

5 тур
Яглуш - Любша 3-1
Григорів - Руда 1-5
Заланів - Підкамінь 1-2

Бабухів - Конюшки 2-1
Сарники - Світанок 2-5

-1   Спам
60 FK_UNASHKIV1988   (30.06.2012 20:24:18)
7-тур
Добринів – Черче 1-1
Долиняни – Н. Липиця 2-1
В. Липиця – Укрлісекспорт 2-1
Юнашків – Козарі 2-0
Васючин – Обельниця 2-1

Беньківці - Кліщівна 1-2
Путятинці - Липівка 2-1
Залужжя - Потік 1-2
Приозерне - Помонята 1-3

5 тур
Яглуш - Любша 2-1
Григорів - Руда 1-3
Заланів - Підкамінь 2-1

-1   Спам
59 Romashka99   (30.06.2012 14:27:51)
1 ліга , 7 тур :

Беньківці 3-1 Кліщівна
Путятинці 1-3 Липівка
Залужжя 2-1 Потік
Приозерне 2-2 Помонята

-1   Спам
58 Romashka99   (30.06.2012 14:15:20)
Супер-ліга , 7тур :

Добринів 2-1 Черче
Долиняни 2-0 Нижня Липиця
Верхня Липиця 2-1 Укрлісекспорт
Юнашків 2-0 Козарі
Васючин 3-1 Обельниця

-3   Спам
57 Роналдіньо   (30.06.2012 13:20:52)
7-тур
Добринів – Черче 3-1
Долиняни – Н. Липиця 2-1
В. Липиця – Укрлісекспорт 2-0
Юнашків – Козарі 2-0
Васючин – Обельниця 2-1

Беньківці - Кліщівна 3-1
Путятинці - Липівка 1-3
Залужжя - Потік 1-2
Приозерне - Помонята 1-3

5 тур
Яглуш - Любша 3-1
Григорів - Руда 1-3
Заланів - Підкамінь 1-3

Бабухів - Конюшки 3-2
Сарники - Світанок 0-4

+1   Спам
56 DSquareD   (29.06.2012 10:30:46)
7-тур
Добринів – Черче 2:0
Долиняни – Н. Липиця 2:0
В. Липиця – Укрлісекспорт 2:2
Юнашків – Козарі 3:1
Васючин – Обельниця 3:0

Беньківці - Кліщівна 1:2
Путятинці - Липівка 2:1
Залужжя - Потік 1:2
Приозерне - Помонята 0:2

5 тур
Яглуш - Любша 0:2
Григорів - Руда 1:3
Заланів - Підкамінь 2:3

Бабухів - Конюшки 1:2
Сарники - Світанок 1:2

-2   Спам
55 Nikalaos   (28.06.2012 16:57:48)
Добринів – Черче 1-0 Долиняни – Н. Липиця 2-3 В. Липиця – Укрлісекспорт 3-0
Юнашків – Козарі 2-0
Васючин – Обельниця 3-1 Беньківці - Кліщівна 1-2
Путятинці - Липівка 3-1
Залужжя - Потік 1-2
Приозерне - Помонята 0-2 5 тур
Яглуш - Любша 4-2
Григорів - Руда 0-3 Бабухів - Конюшки 2-1
Сарники - Світанок 0-3

-4   Спам
54 igorik   (28.06.2012 10:17:29)
Васючин - Укрлісекспорт 3:2
В.Липиця - Добринів 2:1

7-тур
Добринів – Черче 2:1
Долиняни – Н. Липиця 1:1
В. Липиця – Укрлісекспорт 2:1
Юнашків – Козарі 2:0
Васючин – Обельниця 3:1

Беньківці - Кліщівна 0:3
Путятинці - Липівка 2:2
Залужжя - Потік 1:2
Приозерне - Помонята 0:1

5 тур
Яглуш - Любша 1:2
Григорів - Руда 0:2
Заланів - Підкамінь 2-0

Бабухів - Конюшки 3:1
Сарники - Світанок 0:7

-3   Спам
53 flatron   (28.06.2012 09:53:06)
7-тур
Добринів – Черче 2:1
Долиняни – Н. Липиця 2:1
В. Липиця –
Укрлісекспорт 2:0
Юнашків – Козарі 1:2
Васючин – Обельниця 3:1
Беньківці - Кліщівна 1:3
Путятинці - Липівка 0:2
Залужжя - Потік 0:3
Приозерне - Помонята 2:0
5 тур
Яглуш - Любша 1:1
Григорів - Руда 0:0
Заланів - Підкамінь 4:1
Бабухів - Конюшки 2:2
Сарники - Світанок 1:1

-2   Спам
52 otp   (27.06.2012 11:20:50)
Добринів – Черче 2-0
Долиняни – Н. Липиця 2-0
В. Липиця – Укрлісекспорт 2-0
Юнашків – Козарі 2-0
Васючин – Обельниця 2-0

Беньківці - Кліщівна 1-1
Путятинці - Липівка 2-1
Залужжя - Потік 0-2
Приозерне - Помонята 1-1

5 тур
Яглуш - Любша 2-1
Григорів - Руда 1-2
Заланів - Підкамінь 2-1

Бабухів - Конюшки 3-2
Сарники - Світанок 0-3

-2   Спам
51 Zaluzzj   (27.06.2012 01:54:38)
Васючин - Укрлісекспорт 3-1
В.Липиця - Добринів 1-3
7-тур
Добринів – Черче 1-2
Долиняни – Н. Липиця 2-1
В. Липиця – Укрлісекспорт 2-1
Юнашків – Козарі 3-1
Васючин – Обельниця 2-1

Беньківці - Кліщівна 2-2
Путятинці - Липівка 2-1
Залужжя - Потік 2- 1
Приозерне - Помонята 1-3

5 тур
Яглуш - Любша 1-1
Григорів - Руда 3-1
Заланів - Підкамінь 3-1

Бабухів - Конюшки 3-1
Сарники - Світанок 1-4

+2   Спам
50 Рубаха   (26.06.2012 12:53:07)
7-тур
Добринів – Черче 3:2
Долиняни – Н. Липиця 2:1
В. Липиця – Укрлісекспорт 2:1
Юнашків – Козарі 3:0
Васючин – Обельниця 2:1

Беньківці - Кліщівна 1:1
Путятинці - Липівка 4:3
Залужжя - Потік 1:3
Приозерне - Помонята 1:4

5 тур
Яглуш - Любша 2:2
Григорів - Руда 1:3
Заланів - Підкамінь 2:1

Бабухів - Конюшки 2:3
Сарники - Світанок 3:2

-2   Спам
49 Степан   (26.06.2012 11:15:28)
7-тур
Добринів – Черче 2:1
Долиняни – Н. Липиця 1:3
В. Липиця – Укрлісекспорт 1:1
Юнашків – Козарі 3:1
Васючин – Обельниця 3:1

Беньківці - Кліщівна 2:1
Путятинці - Липівка 3:0
Залужжя - Потік 0:2
Приозерне - Помонята1:4

5 тур
Яглуш - Любша 1:3
Григорів - Руда 1:0
Заланів - Підкамінь0:0

Бабухів - Конюшки 2:2
Сарники - Світанок1:4

-4   Спам
48 upiter05   (26.06.2012 10:23:36)
Добринів – Черче 1-0
Долиняни – Н. Липиця 2-1
В. Липиця – Укрлісекспорт 1-0
Юнашків – Козарі 2-0
Васючин – Обельниця 3-1

Беньківці - Кліщівна 1-2
Путятинці - Липівка 1-1
Залужжя - Потік 1-2
Приозерне - Помонята 0-2

5 тур
Яглуш - Любша 2-2
Григорів - Руда 0-4
Заланів - Підкамінь 2-1

Бабухів - Конюшки 2-2
Сарники - Світанок 0-5

-2   Спам
47 НазарКо   (24.06.2012 16:19:06)
В.Липиця - Добринів 3:1

7-тур
Добринів – Черче 2:1
Долиняни – Н. Липиця 1:1
В. Липиця – Укрлісекспорт 2:1
Юнашків – Козарі 3:1
Васючин – Обельниця 2:2

Беньківці - Кліщівна 3:1
Путятинці - Липівка 2:2
Залужжя - Потік 1:3
Приозерне - Помонята 2:2

5 тур
Яглуш - Любша 1:3
Григорів - Руда 2:2
Заланів - Підкамінь 1:3

Бабухів - Конюшки 1:3
Сарники - Світанок 1:5

46 Олег   (24.06.2012 14:20:21)
Васючин - Укрлісекспорт 2-2
В.Липиця - Добринів 2-2

7-тур
Добринів – Черче 3-2
Долиняни – Н. Липиця 2-2
В. Липиця – Укрлісекспорт 2-1
Юнашків – Козарі 4-1
Васючин – Обельниця2-0

Беньківці - Кліщівна 1-1
Путятинці - Липівка 2-2
Залужжя - Потік 3-2
Приозерне - Помонята 2-2

5 тур
Яглуш - Любша 2-1
Григорів - Руда 1-4
Заланів - Підкамінь 3-1

Бабухів - Конюшки 0-3
Сарники - Світанок0-5

45 Romashka99   (24.06.2012 13:43:22)
Кубок району, 1/2 фіналу

Васючин 1-1 Укрлісекспорт
Верхня Липиця 1-2 Добринів

44 =NataN=   (24.06.2012 13:26:36)
Кубок району.Півфінали.

Васючин - Укрлісекспорт 3-2
В.Липиця - Добринів 1-0

7-тур
Добринів – Черче 0-1
Долиняни – Н. Липиця 1-1
В. Липиця – Укрлісекспорт 2-1
Юнашків – Козарі 3-0
Васючин – Обельниця 2-0

Беньківці - Кліщівна 3-1
Путятинці - Липівка 2-0
Залужжя - Потік 3-2
Приозерне - Помонята 1-1

5 тур
Яглуш - Любша 1-0
Григорів - Руда 1-2
Заланів - Підкамінь 1-2

Бабухів - Конюшки 1-2
Сарники - Світанок 0-3

43 FK_UNASHKIV1988   (24.06.2012 13:02:46)
Васючин - Укрлісекспорт 2-1
В.Липиця - Добринів 2-1

-1   Спам
42 IRUSIK   (24.06.2012 12:57:42)
Кубок району.Півфінали.
Васючин - Укрлісекспорт 3:1
В.Липиця - Добринів 2:1
7-тур
Добринів – Черче 2:1
Долиняни – Н. Липиця 1:0
В. Липиця – Укрлісекспорт 1:2
Юнашків – Козарі 2:0
Васючин – Обельниця 3:2
Беньківці - Кліщівна 1:3
Путятинці - Липівка 2:1
Залужжя - Потік 1:3
Приозерне - Помонята 1:4
5 тур
Яглуш - Любша 1:2
Григорів - Руда 1:3
Заланів - Підкамінь 2:4
Бабухів - Конюшки 1:2
Сарники - Світанок 1:3

41 Романіто   (24.06.2012 12:50:08)
дан ти не віриш що є прихильність суддів до кліщівної??

-2   Спам
40 Бакс   (24.06.2012 11:56:58)
Васючин - Укрлісекспорт 3-1
В.Липиця - Добринів 1-3
7-тур
Добринів – Черче 1-2
Долиняни – Н. Липиця 2-1
В. Липиця – Укрлісекспорт 2-1
Юнашків – Козарі 3-1
Васючин – Обельниця 2-1

Беньківці - Кліщівна 2-2
Путятинці - Липівка 2-1
Залужжя - Потік 1-2
Приозерне - Помонята 1-3

5 тур
Яглуш - Любша 1-1
Григорів - Руда 3-1
Заланів - Підкамінь 3-1

Бабухів - Конюшки 3-1
Сарники - Світанок 1-4

-2   Спам
39 TARASNL9   (24.06.2012 11:55:41)
Васючин - Укрлісекспорт 3-1 В.Липиця - Добринів 1-2 7-тур
Добринів – Черче 3-1
Долиняни – Н. Липиця 1-2
В. Липиця – Укрлісекспорт 2-0
Юнашків – Козарі 3-1
Васючин – Обельниця 2-0 Беньківці - Кліщівна 0-2
Путятинці - Липівка 2-1
Залужжя - Потік 1-1
Приозерне - Помонята 0-3 5 тур
Яглуш - Любша 2-0
Григорів - Руда 0-3
Заланів - Підкамінь 1-0 Бабухів - Конюшки 2-2
Сарники - Світанок 0-4

-5   Спам
38 BARON   (24.06.2012 11:54:27)
Васючин - Укрлісекспорт 2-0
В.Липиця - Добринів 1-0

7-тур
Добринів – Черче 0-1
Долиняни – Н. Липиця 2-1
В. Липиця – Укрлісекспорт 3-1
Юнашків – Козарі 2-0
Васючин – Обельниця 1-2

Беньківці - Кліщівна 1-4
Путятинці - Липівка 3-1
Залужжя - Потік 0-3
Приозерне - Помонята 1-2

5 тур
Яглуш - Любша 1-3
Григорів - Руда 2-3
Заланів - Підкамінь 1-3

Бабухів - Конюшки 3-0
Сарники - Світанок 1-5

+4   Спам
37 Leo   (24.06.2012 11:22:17)
Васючин - Укрлісекспорт 1-2
В.Липиця - Добринів1-0

7-тур
Добринів – Черче 2-1
Долиняни – Н. Липиця 1-1
В. Липиця – Укрлісекспорт 1-2
Юнашків – Козарі 3-1
Васючин – Обельниця 2-1

Беньківці - Кліщівна 1-2
Путятинці - Липівка 1-3
Залужжя - Потік 1-2
Приозерне - Помонята 3-1

5 тур
Яглуш - Любша 1-0
Григорів - Руда 2-1
Заланів - Підкамінь 2-0

Бабухів - Конюшки 1-3
Сарники - Світанок 0-4

-1   Спам
36 Vovik   (24.06.2012 10:58:18)
Кубок району.Півфінали.
Васючин - Укрлісекспорт 2-1
В.Липиця - Добринів 1-2
7-тур
Добринів – Черче 3-1
Долиняни – Н. Липиця 2-2
В. Липиця – Укрлісекспорт 1-1
Юнашків – Козарі 2-1
Васючин – Обельниця 2-1

Беньківці - Кліщівна 3-1
Путятинці - Липівка 1-3
Залужжя - Потік 1-3
Приозерне - Помонята 1-1

5 тур
Яглуш - Любша 1-2
Григорів - Руда 3-2
Заланів - Підкамінь 3-1

Бабухів - Конюшки 3-2
Сарники - Світанок 1-4

-1   Спам
35 Tarik_sport-man   (24.06.2012 10:38:40)
Васючин - Укрлісекспорт 3-2
В.Липиця - Добринів 1-3

Добринів-Черче 4-1
Долиняни-Н.Липиця 2-2
В.Липиця-Укрлісекспорт 2-1
Юнашків-Козарі 2-1
Васючин-Обельниця 3-0

+1   Спам
34 Міша=)   (24.06.2012 10:30:22)
Убрать рекламный баннер
Кубок району.Півфінали.

Васючин - Укрлісекспорт 5-1
В.Липиця - Добринів 1-3

7-тур
Добринів – Черче 2-1
Долиняни – Н. Липиця 2-1
В. Липиця – Укрлісекспорт 2-1
Юнашків – Козарі 2-1
Васючин – Обельниця 3-1

Беньківці - Кліщівна 3-1
Путятинці - Липівка 2-0
Залужжя - Потік 1-2
Приозерне - Помонята 2-3

5 тур
Яглуш - Любша 0-2
Григорів - Руда 0-4
Заланів - Підкамінь 1-4

Бабухів - Конюшки 1-3
Сарники - Світанок 1-4

+1   Спам
32 Романіто   (24.06.2012 09:13:25)
7-тур
Добринів – Черче 1-1
Долиняни – Н. Липиця 2-0
В. Липиця – Укрлісекспорт 2-2
Юнашків – Козарі 2-1
Васючин – Обельниця 3-1

Беньківці - Кліщівна 1-1
Путятинці - Липівка 0-1(судді зроблять)
Залужжя - Потік 1-1
Приозерне - Помонята 2-2

5 тур
Яглуш - Любша 2-0
"УДАР" Григорів - Руда 4-1(я знаю що кажу)))
Заланів - Підкамінь

Бабухів - Конюшки 1-2
Сарники - Світанок1-3

33 dan   (24.06.2012 09:18:06)
про суддів знаєш чи думаєш?

+1   Спам
31 Reef20   (24.06.2012 07:51:13)
Васючин - Укрлісекспорт 2-3
В.Липиця - Добринів 2-1
7-тур
Добринів – Черче 3-1
Долиняни – Н. Липиця 0-2
В. Липиця – Укрлісекспорт 2-2
Юнашків – Козарі 2-1
Васючин – Обельниця 1-2
Беньківці - Кліщівна 1-0
Путятинці - Липівка1-2
Залужжя - Потік 2-3
Приозерне - Помонята 2-3
5 тур
Яглуш - Любша 1-0
Григорів - Руда 0-2
Заланів - Підкамінь 2-1
Бабухів - Конюшки 1-3
Сарники - Світанок 0-2

-4   Спам
30 Gena   (24.06.2012 03:24:49)
Васючин 2- 5Укрлісекспорт
В.Липиця 4-1 Добринів

7-тур
Добринів 2–4 Черче
Долиняни 1–2 Н. Липиця
В. Липиця 2–4 Укрлісекспорт
Юнашків 1– 3Козарі
Васючин 2–4 Обельниця

Беньківці 3-1 Кліщівна
Путятинці 2-2 Липівка
Залужжя 2-3 Потік
Приозерне 1-3 Помонята

5 тур
Яглуш 1-4 Любша
Григорів 1-6 Руда
Заланів 4-2 Підкамінь

Бабухів 5-3 Конюшки
Сарники 4-2 Світанок

+4   Спам
29 рубашний   (24.06.2012 01:35:52)
Кубок району.Півфінали.

Васючин - Укрлісекспорт 3-1
В.Липиця - Добринів 1-3

7-тур
Добринів – Черче 2-1
Долиняни – Н. Липиця 3-1
В. Липиця – Укрлісекспорт 2-1
Юнашків – Козарі 3-0
Васючин – Обельниця 3-0

Беньківці - Кліщівна 3-1
Путятинці - Липівка 2-1
Залужжя - Потік 2-1
Приозерне - Помонята 0-2

5 тур
Яглуш - Любша 0-2
Григорів - Руда 2-1
Заланів - Підкамінь 1-0

Бабухів - Конюшки 0-3
Сарники - Світанок 5-0

+2   Спам
28 TARIK   (24.06.2012 00:32:57)
Васючин - Укрлісекспорт 4-1
В.Липиця - Добринів 1-3

7-тур
Добринів – Черче 4-1
Долиняни – Н. Липиця 1-3
В. Липиця – Укрлісекспорт 3-1
Юнашків – Козарі 2-1
Васючин – Обельниця 3-1

Беньківці - Кліщівна 3-1
Путятинці - Липівка 2-1
Залужжя - Потік 0=2
Приозерне - Помонята 0-3

5 тур
Яглуш - Любша 2-1
Григорів - Руда 1-4
Заланів - Підкамінь 2-1

Бабухів - Конюшки 1-2
Сарники - Світанок 0-4

-5   Спам
27 Andriy   (23.06.2012 22:42:04)
Васючин - Укрлісекспорт 1-4
В.Липиця - Добринів 1-1

7-тур
Добринів – Черче 2-0
Долиняни – Н. Липиця 1-1
В. Липиця – Укрлісекспорт 1-2
Юнашків – Козарі 2-0
Васючин – Обельниця 3-0

Беньківці - Кліщівна 2-1
Путятинці - Липівка 1-1
Залужжя - Потік 1-1
Приозерне - Помонята 1-1

5 тур
Яглуш - Любша 2-0
Григорів - Руда 0-1
Заланів - Підкамінь 1-1

Бабухів - Конюшки 2-2
Сарники - Світанок 0-3

+2   Спам
26 НазарКо   (23.06.2012 22:10:04)
хах...3 товариські, які закінчились в нічию, дають про себе знати... Дуже багато поставили на 3:3 і інші результативні нічийні рахунки

-4   Спам
25 Мєля   (23.06.2012 21:47:05)
Кубок району
Васючин-Укрлісекспорт 1:2
В.Липиця-Добринів 2:2
7-тур
Добринів-Черче 2:1
Долиняни-Н.Липиця 3:1
В.Липиця-Укрлісекспорт 0:1
Юнашків-Козари 3:1
Васючин-Обельниця 3:2

Беньківці-Кліщівна 1:2
Путятинці-Липівка 3:2
Залужжя-Потік 0:1
Приозерна-Помонята 1:3

Яглуш-Любша 1:3
Григорів-Руда 1:4
Заланів-Підкамінь 1:1
Бабухів-Конюшки 3:3
Сарники-Світанок 0:7

-5   Спам
24 Zizu   (23.06.2012 20:05:02)
Васючин - Укрлісекспорт 3:2
В.Липиця - Добринів 2:2

7-тур
Добринів – Черче 3:1
Долиняни – Н. Липиця 3:1
В. Липиця – Укрлісекспорт 3:2
Юнашків – Козарі 3:1
Васючин – Обельниця 2:1

Беньківці - Кліщівна 2:2
Путятинці - Липівка 3:2
Залужжя - Потік 1:4
Приозерне - Помонята 0:4

5 тур
Яглуш - Любша 2:2
Григорів - Руда 2:2
Заланів - Підкамінь 3:1

Бабухів - Конюшки 3:3
Сарники - Світанок 0:4

-5   Спам
23 torpeda   (23.06.2012 18:25:53)
Васючин - Укрлісекспорт 3-0
В.Липиця - Добринів 2-1
Добринів – Черче 1-1
Долиняни – Н. Липиця 2-1
В. Липиця – Укрлісекспорт 2-0
Юнашків – Козарі 2-1
Васючин – Обельниця 2-1
Беньківці - Кліщівна 3-2
Путятинці - Липівка 1-1
Залужжя - Потік 2-0
Приозерне - Помонята 1-0
Яглуш - Любша 2-1
Григорів - Руда 1-2
Заланів - Підкамінь 1-2
Бабухів - Конюшки 1-1
Сарники - Світанок 2-1

-5   Спам
21 mahno   (23.06.2012 14:55:30)
Кубок району.Півфінали.

Васючин - Укрлісекспорт 1:2
В.Липиця - Добринів 3:2

7-тур
Добринів – Черче 2:2
Долиняни – Н. Липиця 1:2
В. Липиця – Укрлісекспорт 0:2
Юнашків – Козарі 3:1
Васючин – Обельниця 3:1

Беньківці - Кліщівна 2:3
Путятинці - Липівка 3:0
Залужжя - Потік 1:2
Приозерне - Помонята 0:1

5 тур
Яглуш - Любша 3:1
Григорів - Руда 1:4
Заланів - Підкамінь 1:2

Бабухів - Конюшки 2:1
Сарники - Світанок 0:4

-5   Спам
20 Pato   (23.06.2012 14:22:18)
Кубок району
Васючин-Укрлісекспорт 2:0
В.Липиця-Добринів 2:2
7-тур
Добринів-Черче 2:1
Долиняни-Н.Липиця 3:0
В.Липиця-Укрлісекспорт 1:0
Юнашків-Козари 3:1
Васючин-Обельниця 5:2

Беньківці-Кліщівна 1:2
Путятинці-Липівка 3:2
Залужжя-Потік 0:1
Приозерна-Помонята 1:4

Яглуш-Любша 1:3
Григорів-Руда 1:5
Заланів-Підкамінь 1:1
Бабухів-Конюшки 3:3
Сарники-Світанок 2:1

+1   Спам
19 chudo   (23.06.2012 13:58:32)
Васючин - Укрлісекспорт 3-1
В.Липиця - Добринів 2-2
Добринів – Черче 1-1
Долиняни – Н. Липиця 2-0
В. Липиця – Укрлісекспорт 2-1
Юнашків – Козарі 2-1
Васючин – Обельниця 2-2
Беньківці - Кліщівна 4-2
Путятинці - Липівка 1-0
Залужжя - Потік 2-1
Приозерне - Помонята 1-2
Яглуш - Любша 1-1
Григорів - Руда -2
Заланів - Підкамінь 2-3
Бабухів - Конюшки 1-3
Сарники - Світанок 0-4

-4   Спам
18 Polyoviy(Zhovchiv)   (23.06.2012 13:55:41)
Васючин - Укрлісекспорт 3:2
В.Липиця - Добринів 2:1

7-тур
Добринів – Черче 2:1
Долиняни – Н. Липиця 1:1
В. Липиця – Укрлісекспорт 2:1
Юнашків – Козарі 2:0
Васючин – Обельниця 3:1

Беньківці - Кліщівна 0:3
Путятинці - Липівка 2:2
Залужжя - Потік 1:2
Приозерне - Помонята 0:1

5 тур
Яглуш - Любша 1:2
Григорів - Руда 0:2
Заланів - Підкамінь 2-0

Бабухів - Конюшки 3:1
Сарники - Світанок 0:7

-5   Спам
17 myzik88   (23.06.2012 13:43:22)
Васючин - Укрлісекспорт 5-?
В.Липиця - Добринів 3-2

7-тур
Добринів – Черче 4-0
Долиняни – Н. Липиця 5-2
В. Липиця – Укрлісекспорт 3-?
Юнашків – Козарі 4-1
Васючин – Обельниця 5-3

Беньківці - Кліщівна 3-1
Путятинці - Липівка 2-2
Залужжя - Потік 1-5
Приозерне - Помонята 1-4

5 тур
Яглуш - Любша 2-0
Григорів - Руда 3-3
Заланів - Підкамінь 2-3

Бабухів - Конюшки 3-1
Сарники - Світанок 1-2

-3   Спам
16 Henri   (23.06.2012 13:35:11)
Васючин - Укрлісекспорт 3-2
В.Липиця - Добринів 2-1
7-тур
Добринів – Черче 3-2
Долиняни – Н. Липиця 1-1
В. Липиця – Укрлісекспорт 1-0
Юнашків – Козарі 2-1
Васючин – Обельниця 3-1
Беньківці - Кліщівна 1-2
Путятинці - Липівка 2-1
Залужжя - Потік 1-2
Приозерне - Помонята 1-3
5 тур
Яглуш - Любша 0-2
Григорів - Руда 1-2
Заланів - Підкамінь 3-1
Бабухів - Конюшки 2-2
Сарники - Світанок1-5

15 Роналдіньо   (23.06.2012 13:06:55)
Кубок району.Півфінали.

Васючин - Укрлісекспорт 3-1
В.Липиця - Добринів 1-2

-3   Спам
14 igroc   (23.06.2012 12:09:33)
Кубок району.Півфінали.

Васючин - Укрлісекспорт 2:1
В.Липиця - Добринів 1:1

7-тур
Добринів – Черче 2:1
Долиняни – Н. Липиця 1:1
В. Липиця – Укрлісекспорт 1:2
Юнашків – Козарі 2:0
Васючин – Обельниця 3:1

Беньківці - Кліщівна 0:3
Путятинці - Липівка 2:2
Залужжя - Потік 1:2
Приозерне - Помонята 0:1

5 тур
Яглуш - Любша 1:2
Григорів - Руда 0:2
Заланів - Підкамінь 0:1

Бабухів - Конюшки 2:1
Сарники - Світанок 0:5

-1   Спам
13 Льова   (23.06.2012 11:16:13)
Кубок району.Півфінали.

Васючин - Укрлісекспорт 2:2(2:3)
В.Липиця - Добринів 2:1

7-тур
Добринів – Черче 3:2
Долиняни – Н. Липиця 1:2
В. Липиця – Укрлісекспорт 1:2
Юнашків – Козарі 3:1
Васючин – Обельниця 1:1

Беньківці - Кліщівна 1:3
Путятинці - Липівка 2:1
Залужжя - Потік 1:3
Приозерне - Помонята 2:4

5 тур
Яглуш - Любша 2:1
Григорів - Руда 1:3
Заланів - Підкамінь 2:1

Бабухів - Конюшки 2:4
Сарники - Світанок 1:7

12 Ivan2879   (23.06.2012 10:40:24)
Васючин - Укрлісекспорт 2-1
В.Липиця - Добринів 1-2
Добринів – Черче 3-1
Долиняни – Н. Липиця 2-0
В. Липиця – Укрлісекспорт 1-2
Юнашків – Козарі 3-1
Васючин – Обельниця 2-1
Беньківці - Кліщівна 1-2
Путятинці - Липівка 3-1
Залужжя - Потік 1-3
Приозерне - Помонята 1-3
Яглуш - Любша 1-2
Григорів - Руда 0-1
Заланів - Підкамінь 1-2
Бабухів - Конюшки 2-3
Сарники - Світанок 1-3

1-50 51-61
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09