Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 934


Головна » 2015 » Липень » 3 » Конкурс прогнозистів. Анонс 12 туру.
22:12:53
Конкурс прогнозистів. Анонс 12 туру.

 

 Липівка – Верхня Липиця
 Нижня Липиця - Помонята
 Долиняни – Васючин
 Лучинці – Рогатин
 Бабухів – Юнашків
 Добринів - Букачівці

 Воскресинці- Підвиння
 Черче - Путятинці
 Конюшки - Колоколин

Загір’я - Козарі
 Жовчів - Пуків
 Кліщівна - Чесники

Залужжя - Фрага
 Сарники - Руда
Підкамінь - Приозерне
 Чернів - Заланів
Явче - Беньківці

Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 576 | Додав: xxx07
Всього коментарів: 12
0  
12 НазарКо   (05.07.2015 13:57:57)
Прогноз Олег16
Воскресінці - Підвиня - 3:1
Черче - Путятинці - 2:1
Конюшки - Колоколин - 3:1
Загіря - Козарі - 2:0
Жовчів - Пуків - 2:1
Кліщівна - Чесники - 2:0

Залужя - Фрага - 2:1
Сарники - Руда - 1:2
Підкамінь - Приозерне - 4:1
Чернів - Заланів - 2:3
Явче - Беньківці - 3:1

11 galakton_magio   (05.07.2015 12:51:34)
Суперліга. 8-й тур. 05 липня 2015 р.
14:00. Липівка – Верхня Липиця 3:0
14:00. Нижня Липиця - Помонята 4:0
14:00. Долиняни – Васючин 1:0
14:00. Лучинці – Рогатин 1:0
14:00. Бабухів – Юнашків 2:1
17:00. Добринів - Букачівці 1:1
Перша ліга. 8-й тур. 05 липня 2015 р.
14:00. Воскресинці- Підвиння 3:0
17:00. Черче - Путятинці 2:1
17:00. Конюшки - Колоколин 2:0
17:00. Загір’я - Козарі 2:0
17:00. Жовчів - Пуків 1:1
17:00. Кліщівна - Чесники 3:0
Друга ліга. 10-й тур. 05 липня 2015 р.
17:00. Залужжя - Фрага 2:2
17:00. Сарники - Руда 2:3
17:00. Підкамінь - Приозерне 3:0
17:00. Чернів - Заланів 1:2
17:00. Явче - Беньківці 3:2
Яглуш - вихідний

10 upiter05   (05.07.2015 12:23:32)
Липівка – Верхня Липиця 2-1
 Нижня Липиця - Помонята 4-0
 Долиняни – Васючин 3-0
 Лучинці – Рогатин 2-0
 Бабухів – Юнашків 2-2
 Добринів - Букачівці 2-1
 Воскресинці- Підвиння 2-0
 Черче - Путятинці 3-1
 Конюшки - Колоколин 6-0
Загір’я - Козарі 2-1
 Жовчів - Пуків 1-3
 Кліщівна - Чесники 3-1
Залужжя - Фрага 2-1
 Сарники - Руда 2-2
Підкамінь - Приозерне 3-0
 Чернів - Заланів 1-2
Явче - Беньківці 1-0

9 Leo   (05.07.2015 10:54:49)
Липівка – Верхня Липиця 2-1
 Нижня Липиця - Помонята 4-0
 Долиняни – Васючин 0-1
 Лучинці – Рогатин 2-0
 Бабухів – Юнашків 2-1
 Добринів - Букачівці 0-1
 Воскресинці- Підвиння 3-1
 Черче - Путятинці 2-0
 Конюшки - Колоколин 4-0
Загір’я - Козарі 1-0
 Жовчів - Пуків 1-2
 Кліщівна - Чесники 3-0
Залужжя - Фрага 2-0
 Сарники - Руда 1-2
Підкамінь - Приозерне 2-0
 Чернів - Заланів 1-3
Явче - Беньківці 2-0

8 Leo   (05.07.2015 10:41:53)
Прогноз Vovik                                                                             Липівка – Верхня Липиця 3-1
 Нижня Липиця - Помонята 6-1
 Долиняни – Васючин 1-2
 Лучинці – Рогатин 2-1
 Бабухів – Юнашків 2-1
 Добринів - Букачівці  1-1                                               
Воскресинці- Підвиння 2-1
 Черче - Путятинці 3-1
 Конюшки - Колоколин 5-0
Загір’я - Козарі 2-1
 Жовчів - Пуків 1-3
 Кліщівна - Чесники 2-0
Залужжя - Фрага 2-1
 Сарники - Руда 1-2
Підкамінь - Приозерне 3-0
 Чернів - Заланів 1-3
Явче - Беньківці 2-2

7 Romashka99   (05.07.2015 10:35:19)
Липівка 4:2 Верхня Липиця
Нижня Липиця 4:0 Помонята
Долиняни 2:0 Васючин
Лучинці 2:1 Рогатин
Бабухів 2:2 Юнашків
Добринів 3:3 Букачівці
Воскресінці 3:0 Підвиння
Черче 1:3 Путятинці
Конюшки 5:2 Колоколин
Загір'я 3:1 Козарі
Жовчів 2:2 Пуків
Кліщівна 1:0 Чесники
Залужжя 2:2 Фрага
Сарники 3:3 Руда
Підкамінь 2:0 Приозерне
Чернів 1:3 Заланів
Явче 3:0 Беньківці

6 Роналдіньо   (05.07.2015 10:33:46)
Липівка – Верхня Липиця 3-1
 Нижня Липиця - Помонята 3-0
 Долиняни – Васючин 2-1
 Лучинці – Рогатин 1-2
 Бабухів – Юнашків 1-2
 Добринів - Букачівці 2-1 Воскресинці- Підвиння 2-1
 Черче - Путятинці 2-1
 Конюшки - Колоколин 5-0Загір’я - Козарі 3-1
 Жовчів - Пуків 2-1
 Кліщівна - Чесники 2-1Залужжя - Фрага 2-1
 Сарники - Руда 1-1
Підкамінь - Приозерне 2-1
 Чернів - Заланів 1-2
Явче - Беньківці 2-1

0  
5 xxx07   (05.07.2015 09:08:17)
Прогноз
Gena

Липівка – Верхня Липиця 4-0
 Нижня Липиця - Помонята 3-1
 Долиняни – Васючин 3-1
 Лучинці – Рогатин 2-1
 Бабухів – Юнашків 3-1
 Добринів - Букачівці 3-1 Воскресинці- Підвиння 3-0
 Черче - Путятинці 1-2
 Конюшки - Колоколин 3-0
Загір’я - Козарі 2-3
 Жовчів - Пуків 2-0
 Кліщівна - Чесники 3-1
Залужжя - Фрага 2-0
 Сарники - Руда 2-3
Підкамінь - Приозерне 2-0
 Чернів - Заланів 2-2
Явче - Беньківці 2-2

0  
4 НазарКо   (04.07.2015 20:37:33)
Липівка – Верхня Липиця 1:2
Нижня Липиця - Помонята 2:0
Долиняни – Васючин 0:2
Лучинці – Рогатин 3:1
Бабухів – Юнашків 2:2
Добринів - Букачівці 1:0
Воскресинці- Підвиння 0:1
Черче - Путятинці 3:1
Конюшки - Колоколин 3:0
Загір’я - Козарі 2:2
Жовчів - Пуків 2:0
Кліщівна - Чесники 3:1
Залужжя - Фрага 2:0
Сарники - Руда 1:1
Підкамінь - Приозерне  2:0
Чернів - Заланів 1:3
Явче - Беньківці 2:3

3 TARASNL9   (04.07.2015 14:18:56)
Липівка – Верхня Липиця
2-1
Нижня Липиця - Помонята 4-1
Долиняни – Васючин 3-0
Лучинці – Рогатин 2-0
Бабухів – Юнашків 2-2
Добринів - Букачівці
3-1 Воскресинці- Підвиння 2-0
Черче - Путятинці 3-0
Конюшки - Колоколин 4-0
Загір’я - Козарі 2-1
Жовчів - Пуків 0-2
Кліщівна - Чесники 3-1
Залужжя - Фрага 3-1
Сарники - Руда 2-0
Підкамінь - Приозерне 3-1
Чернів - Заланів 0-2
Явче - Беньківці 1-0

2 Kunyk   (03.07.2015 22:41:17)
Липівка – Верхня Липиця 3-2
 Нижня Липиця - Помонята 4-1
 Долиняни – Васючин 1-3
 Лучинці – Рогатин 2-1
 Бабухів – Юнашків 2-2
 Добринів - Букачівці 2-2 Воскресинці- Підвиння 3-0
 Черче - Путятинці 3-1
 Конюшки - Колоколин 5-2Загір’я - Козарі 3-1
 Жовчів - Пуків 2-3
 Кліщівна - Чесники 3-0Залужжя - Фрага 2-0
 Сарники - Руда 2-1
Підкамінь - Приозерне 1-1
 Чернів - Заланів 1-2
Явче - Беньківці 2-2

0  
1 xxx07   (03.07.2015 22:18:53)
Липівка – Верхня Липиця 3-0
 Нижня Липиця - Помонята 2-0
 Долиняни – Васючин 2-0
 Лучинці – Рогатин 1-1
 Бабухів – Юнашків 2-0
 Добринів - Букачівці 2-1 Воскресинці- Підвиння 3-1
 Черче - Путятинці 2-1
 Конюшки - Колоколин 4-0
Загір’я - Козарі 3-2
 Жовчів - Пуків 2-1
 Кліщівна - Чесники 3-1
Залужжя - Фрага 3-0
 Сарники - Руда 2-1
Підкамінь - Приозерне 2-1
 Чернів - Заланів 0-2
Явче - Беньківці 2-1

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Путятинці22009-26
2Яглуш22007-16
3"Спецагропроект"21106-34
4Бабухів21105-44
5Лучинці21012-13
6Загір'я21015-53
7Княгиничі21014-73
8Залужжя20023-60
9Пуків20022-80
10Руда20021-70

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Жовчів220013-46
2Добринів21105-34
3Вербилівці21109-84
4Заланів21017-43
5Більшівці21015-43
6Підкамінь20206-62
7Лучинці-220205-52
8"Авангард"20113-61
9Конюшки20112-61
10Фрага20028-170
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8

Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400

Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09