Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 933


Головна » 2015 » Липень » 17 » Конкурс прогнозистів. Анонс 14 туру.
18:23:00
Конкурс прогнозистів. Анонс 14 туру.

Липівка – Добринів
Долиняни – В.Липиця
Лучинці – Букачівці
Н.Липиця – Рогатин
Помонята – Юнашків

Воскресінці- Черче
Конюшки - Підвиння
Загір’я - Путятинці
Жовчів - Колоколин
Кліщівна - Козарі
Чесники - Пуків

Яглуш -Сарники
 Фрага - Підкамінь
Руда - Чернів
Приозерне - Явче
Заланів - Беньківці

Переглядів: 474 | Додав: xxx07
Всього коментарів: 11
11 Leo   (19.07.2015 12:10:25)
Липівка – Добринів 3-0
Долиняни – В.Липиця 1-2
Лучинці – Букачівці 2-1
Н.Липиця – Рогатин 3-0
Помонята – Юнашків 1-2
Воскресінці- Черче 3-1
Конюшки - Підвиння 6-0
Загір’я - Путятинці 2-0
Жовчів - Колоколин 3-1
Кліщівна - Козарі 3-0
Чесники - Пуків 1-2
Яглуш -Сарники 2-0
 Фрага - Підкамінь 2-1
Руда - Чернів 3-0
Приозерне - Явче 0-4
Заланів - Беньківці 3-1

10 galakton_magio   (19.07.2015 11:39:59)
Супер ліга. 10 тур.
Липівка – Добринів 1:2
Долиняни – В.Липиця 0:3
Лучинці – Букачівці 3:0
Н.Липиця – Рогатин 2:2
Помонята – Юнашків 1:3
Перша ліга. 10 тур.
Воскресінці- Черче 3:1
Конюшки - Підвиння 8:0
Загір’я - Путятинці 4:1
Жовчів - Колоколин 2:1
Кліщівна - Козарі 2:2
Чесники - Пуків 1:2
Друга ліга.12 тур.
Яглуш -Сарники 3:1
Фрага - Підкамінь 2:1
Руда - Чернів 4:0
Приозерне - Явче 0:2
Заланів - Беньківці 1:2

9 Vovik   (19.07.2015 11:35:59)
Липівка – Добринів  2-1
Долиняни – В.Липиця 0-3
Лучинці – Букачівці 3-1
Н.Липиця – Рогатин 3-1
Помонята – Юнашків 1-2
Воскресінці- Черче 1-2
Конюшки - Підвиння 5-1
Загір’я - Путятинці 3-1
Жовчів - Колоколин1-2
Кліщівна - Козарі 2-1
Чесники - Пуків 1-3
Яглуш -Сарники 2-0
 Фрага - Підкамінь 2-1
Руда - Чернів 4-1
Приозерне - Явче 1-2
Заланів - Беньківці 2-1

8 TARASNL9   (19.07.2015 11:20:02)
Липівка - Добринів - 1:3
Долиняни - В.Липиця - 1:3
Лучинці - Букачівці - 2:0
Н.Липиця - Рогатин - 3:0
Помонята - Юнашків - 1:4
Воскресінці - Черче - 1:2
Конюшки - ідвиня - 5:0
Загіря - Путятинці - 3:1
Жовчів - Колоколин - 2:0
Кліщівна - Козарі - 3:2
Чесники - Пуків - 1:3
Яглуш - Сарники - 0:1
Фрага - Підкамінь - 2:0
Руда - Чернів - 3:0
Приозерне - Явче - 0:3
Заланів - Беньківці - 2:1

7 Romashka99   (19.07.2015 11:00:16)
Липівка 1:1 Добринів
Долиняни 0:3 Верхня Липиця
Лучинці 3:1 Букачівці
Нижня Липиця 2:1 Рогатин
Помонята 1:3 Юнашків
Воскресінці 2:1 Черче
Конюшки 5:1 Підвиння
Загір'я 4:2 Путятинці
Жовчів 3:2 Колоколин
Кліщівна 3:1 Козарі
Чесники 1:3 Пуків
Яглуш 2:3 Сарники
Фрага 4:2 Підкамінь
Руда 6:2 Чернів
Приозерне 3:5 Явче
Заланів 3:3 Беньківці

6 upiter05   (19.07.2015 10:08:44)
Липівка – Добринів 2-1
Долиняни – В.Липиця 0-2
Лучинці – Букачівці 2-1
Н.Липиця – Рогатин 2-1
Помонята – Юнашків 1-3
Воскресінці- Черче 2-3
Конюшки - Підвиння 7-0
Загір’я - Путятинці 3-1
Жовчів - Колоколин 3-0
Кліщівна - Козарі 2-0 
Чесники - Пуків 0-2
Яглуш -Сарники 2-1
 Фрага - Підкамінь 1-2
Руда - Чернів 3-0
Приозерне - Явче 0-3
Заланів - Беньківці 1-1

5 Олег16   (19.07.2015 09:50:43)
Липівка - Добринів - 1:2
Долиняни - В.Липиця - 1:3
Лучинці - Букачівці - 3:1
Н.Липиця - Рогатин - 1:2
Помонята - Юнашків - 1:3

Воскресінці - Черче - 2:2
Конюшки - Підвиня - 3:0
Загіря - Путятинці - 3:0
Жовчів - Колоколин - 2:1
Кліщівна - Козарі - 3:1
Чесники - Пуків - 2:2

Яглуш - Сарники - 1:1
Фрага - Підкамінь - 1:2
Руда - Чернів - 5:0
Приозерне - Явче - 1:3
Заланів - Беньківці - 2:2

0  
4 xxx07   (19.07.2015 08:04:33)
Прогноз Gena

Липівка – Добринів 2-1
Долиняни – В.Липиця 1-3
Лучинці – Букачівці 2-0
Н.Липиця – Рогатин 1-2
Помонята – Юнашків 1-3
Воскресінці- Черче 2-1
Конюшки - Підвиння 4-0
Загір’я - Путятинці 3-0
Жовчів - Колоколин 2-0
Кліщівна - Козарі 3-1
Чесники - Пуків  1-0
Яглуш -Сарники 1-2
Фрага - Підкамінь 2-0
Руда - Чернів 3-0
Приозерне - Явче 2-1
Заланів - Беньківці 2-0

+1   Спам
3 Kunyk   (18.07.2015 22:30:21)
Липівка – Добринів 1-1
Долиняни – В.Липиця 0-3
Лучинці – Букачівці 2-0
Н.Липиця – Рогатин 2-2
Помонята – Юнашків 2-1Воскресінці- Черче 1-1
Конюшки - Підвиння 6-0
Загір’я - Путятинці 3-1
Жовчів - Колоколин 2-1
Кліщівна - Козарі 3-1
Чесники - Пуків 1-2Яглуш -Сарники 3-2
 Фрага - Підкамінь 2-0
Руда - Чернів 4-0
Приозерне - Явче 1-3
Заланів - Беньківці 2-1

0  
2 НазарКо   (18.07.2015 20:04:20)
Долиняни – В.Липиця 0:3
Лучинці – Букачівці 3:1
Н.Липиця – Рогатин 2:2
Помонята – Юнашків 1:3
Воскресінці- Черче 1:2
Конюшки - Підвиння 5:0
Загір’я - Путятинці 4:2
Жовчів - Колоколин 3:1
Кліщівна - Козарі 2:0
Чесники - Пуків 0:2
Яглуш -Сарники 2:2
 Фрага - Підкамінь 1:2
Руда - Чернів 3:0
Приозерне - Явче 1:4
Заланів - Беньківці 0:2

0  
1 xxx07   (17.07.2015 19:14:27)
Липівка – Добринів 1-1
Долиняни – В.Липиця 1-1
Лучинці – Букачівці 2-0
Н.Липиця – Рогатин 2-1
Помонята – Юнашків 1-2
Воскресінці- Черче 2-0
Конюшки - Підвиння 4-0
Загір’я - Путятинці 2-1
Жовчів - Колоколин 2-0
Кліщівна - Козарі 3-1
Чесники - Пуків 2-0
Яглуш -Сарники 2-0
 Фрага - Підкамінь 2-0
Руда - Чернів 3-0
Приозерне - Явче 1-2
Заланів - Беньківці 2-1

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09