Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 5
Гостей: 4
Користувачів: 1
НазарКо

Наше опитування
Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 833


Головна » 2014 » Травень » 23 » Конкурс прогнозистів.Анонс 5 туру.
00:59:57
Конкурс прогнозистів.Анонс 5 туру.

Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда
16:00 В.Липиця - Липівка

Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів
16:00 Світанок - Потік

Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів
16:00 Букачівці - Н. Липиця

Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця
16:00 Воскресінці - Лучинці

Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 636 | Додав: xxx07
Всього коментарів: 37
37 Олег16   (25.05.2014 12:40:05)
Кліщівна - Руда - 4:0
В.Липиця - Липівка - 0:1
Помонята - Добринів - 2:2
Світанок - Потік - 1:1
Юнашків - Жовчів - 3:1
Букачівці - Н.Липиця - 5:2
Рогатин - Обельниця - 4:1
Воскресінці - Лучинці - 1:3

36 Vovik   (25.05.2014 12:37:31)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда  5-0
16:00 В.Липиця - Липівка 1-2
Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів  2-2
16:00 Світанок - Потік 1-2
Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 2-1
16:00 Букачівці - Н. Липиця 3-1
Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 4-1
16:00 Воскресінці - Лучинці 0-4

35 Best   (25.05.2014 12:21:29)
Прогноз від nazarBEST:

Стадіон с. Вербилівці  
14:00 Кліщівна - Руда 2:0  
16:00 В.Липиця - Липівка 2:2  
Стадіон с. Путятинці  
14:00 Помонята - Добринів 2:1  
16:00 Світанок - Потік 1:0  
Стадіон с. Потік  
14:00 Юнашків - Жовчів 2:0  
16:00 Букачівці - Н. Липиця 2:0 
Стадіон с. Конюшки  
14:00 Рогатин - Обельниця 2:0  
16:00 Воскресінці - Лучинці 1:3

34 Leo   (25.05.2014 11:20:37)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 3-0
16:00 В.Липиця - Липівка 1-2
Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 1-3
16:00 Світанок - Потік 1-3
Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 1-0
16:00 Букачівці - Н. Липиця 3-0
Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 2-0
16:00 Воскресінці - Лучинці 1-2

33 Льова   (25.05.2014 11:08:59)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 3:1
16:00 В.Липиця - Липівка 2:2
Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 1:3
16:00 Світанок - Потік 1:2
Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 3:1
16:00 Букачівці - Н. Липиця 4:1 
Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 2:1
16:00 Воскресінці - Лучинці 1:4

32 DSquareD   (25.05.2014 11:06:02)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 3:0
16:00 В.Липиця - Липівка 1:2Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 1:2
16:00 Світанок - Потік 0:2Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 2:1
16:00 Букачівці - Н. Липиця 4:0Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 3:0
16:00 Воскресінці - Лучинці 1:3

31 Міша=)   (25.05.2014 09:54:15)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда            3*0
16:00 В.Липиця - Липівка      2*1

Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів   1*2
16:00 Світанок - Потік           2*0

Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів        2*1
16:00 Букачівці - Н. Липиця  3*1

Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця   3*0
16:00 Воскресінці - Лучинці   2*1

30 Best   (25.05.2014 09:23:39)
Стадіон с. Вербилівці 
14:00 Кліщівна - Руда 2:1 
16:00 В.Липиця - Липівка 3:1 
Стадіон с. Путятинці 
14:00 Помонята - Добринів 2:2 
16:00 Світанок - Потік 1:1 
Стадіон с. Потік 
14:00 Юнашків - Жовчів 2:0 
16:00 Букачівці - Н. Липиця 3:1 
Стадіон с. Конюшки 
14:00 Рогатин - Обельниця 2:0 
16:00 Воскресінці - Лучинці 1:2

29 Romk@   (25.05.2014 08:16:55)
Стадіон с. Вербилівці 14:00 Кліщівна - Руда
3:0 16:00 В.Липиця - Липівка 2:2 Стадіон с. Путятинці 14:00 Помонята - Добринів 1:3
16:00 Світанок - Потік 1:4 Стадіон с. Потік 14:00 Юнашків - Жовчів 3:1
16:00 Букачівці - Н. Липиця 3:0 Стадіон с. Конюшки 14:00 Рогатин - Обельниця 3:1
16:00 Воскресінці - Лучинці 0:3

28 Кузя   (25.05.2014 06:30:58)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 3-1
16:00 В.Липиця - Липівка 1-2
Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 2-1
16:00 Світанок - Потік 1-2
Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 2-1
16:00 Букачівці - Н. Липиця 1-1
Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 2-1
16:00 Воскресінці - Лучинці 1-2

27 NoVa4oK_VL   (25.05.2014 00:47:43)
14:00 Кліщівна - Руда 4:0
16:00 В.Липиця - Липівка 3-1

14:00 Помонята - Добринів 2:3
16:00 Світанок - Потік 1:3

14:00 Юнашків - Жовчів 2:1
16:00 Букачівці - Н. Липиця 3:1

14:00 Рогатин - Обельниця 4:1
16:00 Воскресінці - Лучинці 0:2

26 xxx07   (24.05.2014 23:58:39)
ПРОгноз Gena
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 3-1
16:00 В.Липиця - Липівка 2-2
Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 1-5
16:00 Світанок - Потік 1-2
Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 2-0
16:00 Букачівці - Н. Липиця 5-1
Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 2-0
16:00 Воскресінці - Лучинці 3-5

-1   Спам
25 TARASNL9   (24.05.2014 22:33:42)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 6:0
16:00 В.Липиця - Липівка
1:3
Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 2:3
16:00 Світанок - Потік 1:3
Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 2:0
16:00 Букачівці - Н. Липиця 3:0
Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 4:0
16:00 Воскресінці - Лучинці 0:2

-2   Спам
24 igroc   (24.05.2014 21:10:19)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 3:1
16:00 В.Липиця - Липівка 2:3
Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 1:3
16:00 Світанок - Потік 1:2
Стадіон с. Потік 
14:00 Юнашків - Жовчів 1:2
16:00 Букачівці - Н. Липиця 4:1
Стадіон с. Конюшки 
14:00 Рогатин - Обельниця 2:1
16:00 Воскресінці - Лучинці 1:3

+1   Спам
23 xxx07   (24.05.2014 20:30:59)
франц
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 2-1
16:00 В.Липиця - Липівка 2-3
Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 1-4
16:00 Світанок - Потік  2-2
Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 2-1
16:00 Букачівці - Н. Липиця 3-0
Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця  3-1
16:00 Воскресінці - Лучинці  1-3

+1   Спам
22 Роналдіньо   (24.05.2014 15:21:20)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 3-0
16:00 В.Липиця - Липівка 2-1Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 1-2
16:00 Світанок - Потік 1-2Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 2-1
16:00 Букачівці - Н. Липиця 3-0Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 2-0 
16:00 Воскресінці - Лучинці 0-3

+1   Спам
21 Ivan2879   (24.05.2014 14:27:28)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 2:0
16:00 В.Липиця - Липівка
2:1
Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 1:1
16:00 Світанок - Потік 1:1
Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 2:0
16:00 Букачівці - Н. Липиця 2:0
Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 2:0
16:00 Воскресінці - Лучинці 0:3

+1   Спам
20 IGOR_08   (24.05.2014 13:59:49)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда  5-0
16:00 В.Липиця - Липівка 0-2Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 1-4
16:00 Світанок - Потік 1-3  Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 2-0
16:00 Букачівці - Н. Липиця  4-1Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 2-1
16:00 Воскресінці - Лучинці  5-0

+1   Спам
19 Henri   (24.05.2014 11:51:40)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 4-1
16:00 В.Липиця - Липівка 2-2

Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 1-3
16:00 Світанок - Потік 1-2

Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 2-0
16:00 Букачівці - Н. Липиця 4-1

Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 4-0
16:00 Воскресінці - Лучинці 1-3

+1   Спам
18 Slavik   (24.05.2014 10:16:32)
Стадіон с. Вербилівці 
14:00 Кліщівна - Руда 3:2 
16:00 В.Липиця - Липівка 1:2 
Стадіон с. Путятинці 
14:00 Помонята - Добринів 1:3 
16:00 Світанок - Потік 2:1 
Стадіон с. Потік 
14:00 Юнашків - Жовчів 3:1 
16:00 Букачівці - Н. Липиця 3:1 
Стадіон с. Конюшки 
14:00 Рогатин - Обельниця 3:1 
16:00 Воскресінці - Лучинці 0:3

+1   Спам
17 otp6100   (24.05.2014 00:16:03)
14:00 Кліщівна - Руда 4-0
16:00 В.Липиця - Липівка 1-2
14:00 Помонята - Добринів 3-1
16:00 Світанок - Потік 2-1
14:00 Юнашків - Жовчів 2-0
16:00 Букачівці - Н. Липиця 3-0
14:00 Рогатин - Обельниця 2-1
16:00 Воскресінці - Лучинці 0-2

+1   Спам
16 Iv   (24.05.2014 00:01:16)
Стадіон с. Вербилівці 
14:00 Кліщівна - Руда 3-1 
16:00 В.Липиця - Липівка 2-1 
Стадіон с. Путятинці 
14:00 Помонята - Добринів 1-2 
16:00 Світанок - Потік 2-3 
Стадіон с. Потік 
14:00 Юнашків - Жовчів 2-1 
16:00 Букачівці - Н. Липиця 4-1 
Стадіон с. Конюшки 
14:00 Рогатин - Обельниця 2-0 
16:00 Воскресінці - Лучинці 1-3

+1   Спам
15 garik   (23.05.2014 23:06:05)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 3-1
16:00 В.Липиця - Липівка 2-1Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 2-2
16:00 Світанок - Потік 1-2Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 4-1
16:00 Букачівці - Н. Липиця 3-1Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 3-1
16:00 Воскресінці - Лучинці 1-3

+1   Спам
14 Kunyk   (23.05.2014 22:16:46)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 2-1
16:00 В.Липиця - Липівка 3-2

Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 1-1
16:00 Світанок - Потік 1-3

Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 4-0
16:00 Букачівці - Н. Липиця 3-1

Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 2-0
16:00 Воскресінці - Лучинці 1-3

13 IRUSIK   (23.05.2014 18:05:33)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 2:1
16:00 В.Липиця - Липівка 0:2
Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 1:2
16:00 Світанок - Потік 2:1
Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 1:0
16:00 Букачівці - Н. Липиця 2:0
Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 3:1
16:00 Воскресінці - Лучинці 0:3

+1   Спам
12 NK97   (23.05.2014 17:21:43)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 4:0
16:00 В.Липиця - Липівка 1:2
Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 1:6
16:00 Світанок - Потік 1:1
Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 3:1
16:00 Букачівці - Н. Липиця 3:1
Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 3:1
16:00 Воскресінці - Лучинці 0:2

11 tarasik   (23.05.2014 16:58:16)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 2-0
16:00 В.Липиця - Липівка 1-2

Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 1-2
16:00 Світанок - Потік 2-1

Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 1-2
16:00 Букачівці - Н. Липиця 1-2

Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 1-0
16:00 Воскресінці - Лучинці 0-3

+1   Спам
10 bkashubka   (23.05.2014 16:46:24)
Стадіон с.Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 2-0
16:00 В.Липиця - Липівка 2-3
Стадіон с.Путятинці 
14:00 Помонята -  Добринів 1-2 
16:00 Світанок - Потік  1-3
Стадіон с.Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 2-0
16:00 Букачівці - Н.Липиця 3-1
Стадіон с.Конюшки 
14:00 Рогатин - Обельниця 1-2
16:00 Воскресінці - Лучинці 0-2

9 rema   (23.05.2014 15:42:59)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 3:1
16:00 В.Липиця - Липівка 2:2
Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 1:3
16:00 Світанок - Потік 1:2
Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 2:2
16:00 Букачівці - Н. Липиця 4:1
Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 2:0
16:00 Воскресінці - Лучинці 1:3

-1   Спам
8 Romashka99   (23.05.2014 15:01:25)
Кліщівна 4:1 Руда
Верхня Липиця 1:3 Липівка
Помонята 1:2 Добринів
Світанок 1:2 Потік
Юнашків 1:2 Жовчів
Букачівці 3:1 Нижня Липиця
Рогатин 3:1 Обельниця
Воскресінці 1:2 Лучинці

7 Polyoviy(Zhovchiv)   (23.05.2014 14:25:09)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 4:1
16:00 В.Липиця - Липівка 2:1
Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 1:3
16:00 Світанок - Потік 1:2
Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 1:2
16:00 Букачівці - Н. Липиця 4:1
Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 2:0
16:00 Воскресінці - Лучинці 1:3

+1   Спам
6 Бакс   (23.05.2014 12:58:40)
Стадіон с. Вербилівці
 14:00 Кліщівна - Руда 3:1 
16:00 В.Липиця - Липівка 1:3
Стадіон с. Путятинці
 14:00 Помонята - Добринів 1:3
 16:00 Світанок - Потік 3:1
Стадіон с. Потік 
 14:00 Юнашків - Жовчів 3:1 
 16:00 Букачівці - Н. Липиця 3:1 
Стадіон с. Конюшки
 14:00 Рогатин - Обельниця 3:1 
16:00 Воскресінці - Лучинці 1:3

+1   Спам
5 FK_UNASHKIV1988   (23.05.2014 10:37:44)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 3-1
16:00 В.Липиця - Липівка 2-1

Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 2-1
16:00 Світанок - Потік 1-2

Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 2-0
16:00 Букачівці - Н. Липиця 3-1

Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 3-0
16:00 Воскресінці - Лучинці 1-3

+1   Спам
4 romka1986   (23.05.2014 10:29:38)
Стадіон с. Вербилівці 
14:00 Кліщівна - Руда 4-0 
16:00 В.Липиця - Липівка 2-1 
Стадіон с. Путятинці 
14:00 Помонята - Добринів 1-2 
16:00 Світанок - Потік 2-1 
Стадіон с. Потік 
14:00 Юнашків - Жовчів 1-0 
16:00 Букачівці - Н. Липиця 4-1 
Стадіон с. Конюшки 
14:00 Рогатин - Обельниця 3-0 
16:00 Воскресінці - Лучинці 0-2

+2   Спам
3 Patoo   (23.05.2014 09:43:50)
Стадіон с. Вербилівці 14:00 Кліщівна - Руда 3:1
16:00 В.Липиця - Липівка 2:2 Стадіон с. Путятинці 14:00 Помонята - Добринів 1:2
16:00 Світанок - Потік 3:1 Стадіон с. Потік 14:00 Юнашків - Жовчів 2:1
16:00 Букачівці - Н. Липиця 4:0 Стадіон с. Конюшки 14:00 Рогатин - Обельниця 3:1
16:00 Воскресінці - Лучинці 1:4

-2   Спам
2 Taras_Ivantsiv   (23.05.2014 09:37:44)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 4:0
16:00 В.Липиця - Липівка 1:3
Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 1:2
16:00 Світанок - Потік 1:3
Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 1:2
16:00 Букачівці - Н. Липиця 4:1
Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 3:0
16:00 Воскресінці - Лучинці 1:3

+2   Спам
1 xxx07   (23.05.2014 00:43:49)
Стадіон с. Вербилівці
14:00 Кліщівна - Руда 4-1
16:00 В.Липиця - Липівка 2-2
Стадіон с. Путятинці
14:00 Помонята - Добринів 1-4
16:00 Світанок - Потік 1-2
Стадіон с. Потік
14:00 Юнашків - Жовчів 2-1
16:00 Букачівці - Н. Липиця 4-1
Стадіон с. Конюшки
14:00 Рогатин - Обельниця 2-0
16:00 Воскресінці - Лучинці 1-2

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09