Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Наше опитування
Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 839


Головна » 2015 » Травень » 15 » Конкурс прогнозистів. Анонс 5 туру.Внесок-50 грн на допомогу хлопцям із АТО.
14:35:58
Конкурс прогнозистів. Анонс 5 туру.Внесок-50 грн на допомогу хлопцям із АТО.

Помонята - Добринів
Лучинці - Н. Липиця
 Букачівці - Рогатин
Бабухів - Липівка
Пуків - Юнашків
Воскресінці - Підвиння
В. Липиця - Загір'я
Конюшки - Кліщівна
Підкамінь - Залужжя
Чернів - Яглуш
Явче - Фрага
Беньківці - Руда

Заланів - Приозерне
Сарники - вихідні

Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 568 | Додав: xxx07
Всього коментарів: 17
17 Олег16   (17.05.2015 12:17:04) [Материал]
Лучинці - Н.Липиця - 2:1
Бабухів - Липівка 1:0
Букачівці - Рогатин - 1:2
Пуків - Юнашків - 0:3
Воскресінці - Підвиня - 2:2
В.Липиця - Загіря - 1:0
Конюшки - Кліщівна - 2:1
Підкамінь - Залужя - 2:2
Чернів - Яглуш - 1:2
Явче - Фрага - 2:3
Беньківці - Руда - 1:4
Заланів - Приозерне - 3:1

0  
16 xxx07   (17.05.2015 11:53:03) [Материал]
Прогноз Gena

Лучинці - Н. Липиця 2-1
 Букачівці - Рогатин 1-2
Бабухів - Липівка 2-1
Пуків - Юнашків 0-2
Воскресінці - Підвиння 3-1
В. Липиця - Загір'я 1-2
Конюшки - Кліщівна 2-1
Підкамінь - Залужжя 1-2
Чернів - Яглуш 1-2
Явче - Фрага 2-1`
Беньківці - Руда 1-3
Заланів - Приозерне 3-0

15 TARASNL9   (17.05.2015 11:42:00) [Материал]
Лучинці - Н. Липиця 1-2
Букачівці - Рогатин 2-1
Бабухів - Липівка 1-1
Пуків - Юнашків 0-3
Воскресінці - Підвиння 3-1
В. Липиця - Загір'я 0-2
Конюшки - Кліщівна 4-1
Підкамінь - Залужжя 0-2
Чернів - Яглуш 2-1
Явче - Фрага 0-2
Беньківці - Руда 1-3
Заланів - Приозерне 2-0

14 Vovik   (17.05.2015 10:54:11) [Материал]
Лучинці - Н. Липиця  2-1
 Букачівці - Рогатин 2-2
Бабухів - Липівка 2-1
Пуків - Юнашків 1-4
Воскресінці - Підвиння 2-1
В. Липиця - Загір'я 1-2
Конюшки - Кліщівна 1-3
Підкамінь - Залужжя 1-2
Чернів - Яглуш 2-1
Явче - Фрага 1-3
Беньківці - Руда 1-4
Заланів - Приозерне 2-0

13 Romashka99   (17.05.2015 10:43:53) [Материал]
Лучинці 2:1 Н.Липиця
Букачівці 1:2 Рогатин
Бабухів 2:2 Липівка
Пуків 0:4 Юнашків
Воскресінці 3:1 Підвиння
В.Липиця 2:1 Загір'я
Конюшки 3:1 Кліщівна
Підкамінь 0:2 Залужжя
Чернів 2:1 Яглуш
Явче 1:2 Фрага
Беньківці 1:3 Руда
Заланів 1:2 Приозерне

12 Roman9085   (17.05.2015 09:50:58) [Материал]
Лучинці - Н. Липиця 0-0
 Букачівці - Рогатин 1-1
Бабухів - Липівка 1-2
Пуків - Юнашків 0-4 
Воскресінці - Підвиння 3-1
В. Липиця - Загір'я 1-1
Конюшки - Кліщівна 2-1
Підкамінь - Залужжя 2-2
Чернів - Яглуш 0-3
Явче - Фрага 1-2
Беньківці - Руда 1-3
Заланів - Приозерне 2-0

11 Leo   (17.05.2015 09:46:51) [Материал]
Лучинці - Н. Липиця 2-1
 Букачівці - Рогатин 1-0
Бабухів - Липівка 2-1
Пуків - Юнашків 0-2
Воскресінці - Підвиння 2-0
В. Липиця - Загір'я 2-1
Конюшки - Кліщівна 3-1
Підкамінь - Залужжя 0-2
Чернів - Яглуш 0-2
Явче - Фрага 3-1
Беньківці - Руда 0-1
Заланів - Приозерне 2-0

10 upiter05   (17.05.2015 09:06:20) [Материал]
Лучинці - Н. Липиця 2-1
 Букачівці - Рогатин 1-3
Бабухів - Липівка 1-0
Пуків - Юнашків 2-2
Воскресінці - Підвиння 3-0
В. Липиця - Загір'я 1-1
Конюшки - Кліщівна 1-2
Підкамінь - Залужжя 1-2
Чернів - Яглуш 0-3
Явче - Фрага 2-1
Беньківці - Руда 0-2
Заланів - Приозерне 2-0

9 romka1986   (17.05.2015 08:52:12) [Материал]
Лучинці - Н. Липиця 2:0
Букачівці - Рогатин 2:1
Бабухів - Липівка 3:1
Пуків - Юнашків 0:3
Воскресінці - Підвиння 2:1
В. Липиця - Загір'я 2:1
Конюшки - Кліщівна 3:1
Підкамінь - Залужжя 1:2
Чернів - Яглуш 2:1
Явче - Фрага 2:1
Беньківці - Руда 1:3
Заланів - Приозерне 1:2

8 Kunyk   (16.05.2015 22:58:25) [Материал]
Помонята - Добринів
Лучинці - Н. Липиця 2-0
 Букачівці - Рогатин 1-2
Бабухів - Липівка 2-2
Пуків - Юнашків 1-4
Воскресінці - Підвиння 3-1
В. Липиця - Загір'я 2-2
Конюшки - Кліщівна 3-1
Підкамінь - Залужжя 0-2
Чернів - Яглуш 0-3
Явче - Фрага 2-1
Беньківці - Руда 0-4
Заланів - Приозерне 2-2
Сарники - вихідні

0  
7 НазарКо   (16.05.2015 22:01:02) [Материал]
Лучинці - Н. Липиця 3:1
Букачівці - Рогатин 1:2
Бабухів - Липівка 1:1
Пуків - Юнашків 0:3
Воскресінці - Підвиння 0:2
В. Липиця - Загір'я 2:1
Конюшки - Кліщівна 3:1
Підкамінь - Залужжя 1:3
Чернів - Яглуш 2:0
Явче - Фрага 1:2
Беньківці - Руда 0:2
Заланів - Приозерне 2:0

6 Roman9085   (16.05.2015 19:32:27) [Материал]
Помонята-добринів 0-3

5 Leo   (16.05.2015 16:09:47) [Материал]
Помонята Добринів 1-2

4 Romashka99   (16.05.2015 15:29:30) [Материал]
Помонята 1:1 Добринів

3 Міша=)   (15.05.2015 20:52:53) [Материал]
Помонята1 -2 Добринів  
Лучинці3 -1 Н. Липиця
Букачівці0 - 0Рогатин*3-2*
Бабухів1 - 2Липівка
Пуків0 -4 Юнашків
Воскресінці2 -1 Підвиння
В. Липиця2 -1 Загір'я
Конюшки1 -2 КліщівнаПідкамінь1 -2 Залужжя
Чернів1 - 2Яглуш
Явче1 -▬2 Фрага
Беньківці1 - 4Руда
Заланів1 -0 Приозерне
Сарники - вихідні

+1   Спам
2 volodyasuslovskyi   (15.05.2015 15:18:01) [Материал]
Помонята - Добринів 1-3 
Лучинці - Н. Липиця 3-1
Букачівці - Рогатин 2-2
Бабухів - Липівка 2-1
Пуків - Юнашків 1-5
Воскресінці - Підвиння 2-1
В. Липиця - Загір'я 1-1
Конюшки - Кліщівна 3-0Підкамінь - Залужжя 0-2
Чернів - Яглуш 1-1
Явче - Фрага 2-1
Беньківці - Руда 1-2
Заланів - Приозерне 1-0
Сарники - вихідні

0  
1 xxx07   (15.05.2015 14:40:54) [Материал]
Помонята - Добринів 1-2
Лучинці - Н. Липиця 1-1
 Букачівці - Рогатин 1-1 
Бабухів - Липівка 2-2 
Пуків - Юнашків 1-3
 Воскресінці - Підвиння 3-1
В. Липиця - Загір'я 1-1
 Конюшки - Кліщівна 2-0
Підкамінь - Залужжя 1-2
Чернів - Яглуш 2-1
Явче - Фрага 2-1
Беньківці - Руда 1-3
Заланів - Приозерне 2-0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сезон 2019/20 рр. 
Суперліга
КомандаІВНПМ'ячіО
1Лучинці954020-619
2Путятинці952219-1317
3Липівка943220-915
4Підвиння943217-815
5Пуків934213-813
6Світанок941416-1713
7Бабухів932413-1711
8Руда923414-239
9Черче922511-168
10В. Липиця90275-312
Перша ліга. Група "А"
КомандаІВНПМ'ячіО
1Залужжя861115-719
2Фрага842214-1214
3Васючин841322-1313
4Сарники-Діброва83239-911
5Н. Липиця813412-226
6Воскресинці80358-173
Перша ліга. Група "Б"
КомандаІВНПМ'ячіО
1Добринів870135-821
2Загіря860222-1018
3Долиняни841321-1213
4Заланів830515-259
5Підкамінь821516-287
6Колоколин81079-353

Дискваліфіковані на __ 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09