Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 833


Головна » 2012 » Березень » 12 » Конкурс прогнозистів. Футзал. 13-16 тури
00:02:43
Конкурс прогнозистів. Футзал. 13-16 тури
15-й тур
В.Липиця – Путятинці
Н.Липиця – Васючин
Чагрів – Воскресінці
Укрліекспорт – вихідний
Підгороддя – Потік
Голд Дроп – Міліція
Банк1 – Лучинці
Добринів – Бабухів
Банк2 – Залужжя

16-й тур
В.Липиця – Залужжя
Н.Липиця – Добринів
Чагрів – Васючин
Воскресінці – вихідний
Підгороддя – Укрлісекспорт
Голд Дроп – Потік
Банк1 – Міліція
Путятинці – Лучинці
Банк2 – Бабухів

17-й тур
В.Липиця – Лучинці
Н.Липиця – Банк2
Чагрів – Добринів
Васючин – вихідний
Підгороддя – Воскресінці
Голд Дроп – Укрлісекспорт
Банк1 – Потік
Путятинці – Міліція
Залужжя - Бабухів
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 405 | Додав: Gena
Всього коментарів: 27
27 Роналдіньо   (26.03.2012 19:56:07)
17-й тур
В.Липиця – Лучинці 3-4
Н.Липиця – Банк2 3-4
Чагрів – Добринів 0-5
Підгороддя – Воскресінці 4-3
Голд Дроп – Укрлісекспорт 2-3
Банк1 – Потік 5-2
Путятинці – Міліція 2-3
Залужжя - Бабухів 2-5

26 Роналдіньо   (24.03.2012 23:19:34)
16-й тур
В.Липиця – Залужжя 5-2
Н.Липиця – Добринів 3-4
Чагрів – Васючин 0-5
Підгороддя – Укрлісекспорт 3-5
Голд Дроп – Потік 5-3
Банк1 – Міліція 6-1
Путятинці – Лучинці 2-3
Банк2 – Бабухів 4-2

25 The_Rok   (24.03.2012 00:02:27)
16-й тур
В.Липиця – Залужжя 4-3
Н.Липиця – Добринів 2-4
Чагрів – Васючин 0-5
Воскресінці – вихідний
Підгороддя – Укрлісекспорт 2-6
Голд Дроп – Потік 6-3
Банк1 – Міліція 5-2
Путятинці – Лучинці 2-4
Банк2 – Бабухів 6-3

17-й тур
В.Липиця – Лучинці 5-3
Н.Липиця – Банк2 4-2
Чагрів – Добринів 0-5
Васючин – вихідний
Підгороддя – Воскресінці 3-5
Голд Дроп – Укрлісекспорт 4-2
Банк1 – Потік 5-1
Путятинці – Міліція 2-5
Залужжя - Бабухів 3-5

24 Kurt17   (22.03.2012 08:11:57)
16-й тур
В.Липиця – Залужжя 5:1
Н.Липиця – Добринів 4:3
Чагрів – Васючин 0:5
Воскресінці – вихідний
Підгороддя – Укрлісекспорт 1:5
Голд Дроп – Потік 6:2
Банк1 – Міліція 4:2
Путятинці – Лучинці 1:3
Банк2 – Бабухів 5:3

17-й тур
В.Липиця – Лучинці 4:3
Н.Липиця – Банк2 5:3
Чагрів – Добринів 0:5
Васючин – вихідний
Підгороддя – Воскресінці 2:2
Голд Дроп – Укрлісекспорт 3:4
Банк1 – Потік 5:1
Путятинці – Міліція 2:5
Залужжя - Бабухів 2:4

23 NK97   (18.03.2012 21:56:25)
В.Липиця – Залужжя 8:4
Н.Липиця – Добринів 6:4
Чагрів – Васючин 3:8
Воскресінці – вихідний
Підгороддя – Укрлісекспорт 0:7
Голд Дроп – Потік 6:4
Банк1 – Міліція 4:4
Путятинці – Лучинці 0:6
Банк2 – Бабухів 4:6

17-й тур
В.Липиця – Лучинці 6-3
Н.Липиця – Банк2 3-4
Чагрів – Добринів 0-7
Васючин – вихідний
Підгороддя – Воскресінці 1-3
Голд Дроп – Укрлісекспорт 4-4
Банк1 – Потік 13-0
Путятинці – Міліція 2-5
Залужжя - Бабухів 4-3

22 Gena   (18.03.2012 11:14:23)
15-й тур
В.Липиця 8–2 Путятинці
Н.Липиця 6–3 Васючин
Чагрів 2–5 Воскресінці
Укрліекспорт – вихідний
Підгороддя 2–5 Потік
Голд Дроп 6–3 Міліція
Банк1 8–3 Лучинці
Добринів 5–4 Бабухів
Банк2 6–2 Залужжя

16-й тур
В.Липиця 5–2 Залужжя
Н.Липиця 6–5 Добринів
Чагрів 2–8 Васючин
Воскресінці – вихідний
Підгороддя 2–8 Укрлісекспорт
Голд Дроп 8–2 Потік
Банк1 6–2 Міліція
Путятинці 2–4 Лучинці
Банк2 6–2 Бабухів

17-й тур
В.Липиця 5 – 2Лучинці
Н.Липиця 5–4 Банк2
Чагрів 2–6 Добринів
Васючин – вихідний
Підгороддя 6–3 Воскресінці
Голд Дроп 3–5 Укрлісекспорт
Банк1 6–2 Потік
Путятинці 3–5 Міліція
Залужжя 2-3 Бабухів

21 The_Rok   (18.03.2012 11:00:10)
В.Липиця – Путятинці 4-2
Н.Липиця – Васючин 4-3
Чагрів – Воскресінці 0-5
Укрліекспорт – вихідний
Підгороддя – Потік 2-5
Голд Дроп – Міліція 5-2
Банк1 – Лучинці 6-1
Добринів – Бабухів 5-1
Банк2 – Залужжя 4-2

20 Роналдіньо   (18.03.2012 10:55:44)
15-й тур
В.Липиця – Путятинці 6-3
Н.Липиця – Васючин 3-2
Чагрів – Воскресінці 2-3
Підгороддя – Потік 1-5
Голд Дроп – Міліція 4-2
Банк1 – Лучинці 6-2
Добринів – Бабухів 5-3
Банк2 – Залужжя 6-2

19 Vovik   (18.03.2012 10:12:31)
15-й тур
В.Липиця – Путятинці 6-2
Н.Липиця – Васючин 2-4
Чагрів – Воскресінці 3-5
Підгороддя – Потік 2-6
Голд Дроп – Міліція 5-2
Банк1 – Лучинці 6-1
Добринів – Бабухів 6-1
Банк2 – Залужжя 6-2

16-й тур
В.Липиця – Залужжя 6-2
Н.Липиця – Добринів 3-5
Чагрів – Васючин 0-9
Підгороддя – Укрлісекспорт 1-7
Голд Дроп – Потік 7-2
Банк1 – Міліція 5-2
Путятинці – Лучинці 3-5
Банк2 – Бабухів 6-4

17-й тур
В.Липиця – Лучинці 6-3
Н.Липиця – Банк2 2-3
Чагрів – Добринів 0-8
Підгороддя – Воскресінці 2-6
Голд Дроп – Укрлісекспорт 3-3
Банк1 – Потік 5-3
Путятинці – Міліція 2-6
Залужжя - Бабухів 3-5

18 Leo   (18.03.2012 09:48:20)
15-й тур
В.Липиця – Путятинці 4-1
Н.Липиця – Васючин 2-4
Чагрів – Воскресінці 2-5
Укрліекспорт – вихідний
Підгороддя – Потік 2-5
Голд Дроп – Міліція 3-1
Банк1 – Лучинці 4-1
Добринів – Бабухів 3-2
Банк2 – Залужжя 5-2

16-й тур
В.Липиця – Залужжя 5-1
Н.Липиця – Добринів 2-3
Чагрів – Васючин 0-5
Воскресінці – вихідний
Підгороддя – Укрлісекспорт 2-6
Голд Дроп – Потік 4-1
Банк1 – Міліція 5-2
Путятинці – Лучинці 2-4
Банк2 – Бабухів 5-1

17-й тур
В.Липиця – Лучинці 4-3
Н.Липиця – Банк2 2-4
Чагрів – Добринів 2-5
Васючин – вихідний
Підгороддя – Воскресінці 2-3
Голд Дроп – Укрлісекспорт 3-2
Банк1 – Потік 5-2
Путятинці – Міліція 2-4
Залужжя - Бабухів 2-5

17 StVol   (18.03.2012 08:18:26)
15-й тур
В.Липиця – Путятинці 3-0
Н.Липиця – Васючин 4-2
Чагрів – Воскресінці 3-1
Підгороддя – Потік 1-5
Голд Дроп – Міліція 2-3
Банк1 – Лучинці 4-0
Добринів – Бабухів 4-2
Банк2 – Залужжя 3-1

16-й тур
В.Липиця – Залужжя 4-2
Н.Липиця – Добринів 3-3
Чагрів – Васючин 2-5
Підгороддя – Укрлісекспорт 1-6
Голд Дроп – Потік 3-0
Банк1 – Міліція 5-1
Путятинці – Лучинці 1-3
Банк2 – Бабухів 6-3

17-й тур
В.Липиця – Лучинці 3-0
Н.Липиця – Банк2 3-1
Чагрів – Добринів 2-6
Підгороддя – Воскресінці 2-3
Голд Дроп – Укрлісекспорт 1-2
Банк1 – Потік 8-3
Путятинці – Міліція 2-3
Залужжя - Бабухів 1-3

16 Gena   (17.03.2012 22:37:57)
15-й тур
В.Липиця – Путятинці 4-1
Н.Липиця – Васючин 2-5
Чагрів – Воскресінці 2-3
Укрліекспорт – вихідний
Підгороддя – Потік 5-5
Голд Дроп – Міліція 5-3
Банк1 – Лучинці 4-1
Добринів – Бабухів 4-1
Банк2 – Залужжя 4-2

16-й тур
В.Липиця – Залужжя 3-2
Н.Липиця – Добринів 2-2
Чагрів – Васючин 1-9
Воскресінці – вихідний
Підгороддя – Укрлісекспорт 1-2
Голд Дроп – Потік 4-2
Банк1 – Міліція 3-'1
Путятинці – Лучинці 2-3
Банк2 – Бабухів 3-1

17-й тур прогноз ххх07
В.Липиця – Лучинці 2-4
Н.Липиця – Банк2 3-3
Чагрів – Добринів 2-7
Васючин – вихідний
Підгороддя – Воскресінці 5-4
Голд Дроп – Укрлісекспорт 3-4
Банк1 – Потік 7-2
Путятинці – Міліція 2-5
Залужжя - Бабухів 2-3

15 Ruslan   (16.03.2012 23:58:30)
15-й тур
В.Липиця – Путятинці 2:1
Н.Липиця – Васючин 2:3
Чагрів – Воскресінці 3:1
Укрліекспорт – вихідний
Підгороддя – Потік 3:2
Голд Дроп – Міліція 2:1
Банк1 – Лучинці 5:1
Добринів – Бабухів 5:3
Банк2 – Залужжя 4:1

16-й тур
В.Липиця – Залужжя 3:0
Н.Липиця – Добринів 4:4
Чагрів – Васючин 0:8
Воскресінці – вихідний
Підгороддя – Укрлісекспорт 1:3
Голд Дроп – Потік 4:2
Банк1 – Міліція 4:1
Путятинці – Лучинці 2:1
Банк2 – Бабухів 3:1

17-й тур
В.Липиця – Лучинці 1:0
Н.Липиця – Банк2 2:1
Чагрів – Добринів 0:5
Васючин – вихідний
Підгороддя – Воскресінці 2:1
Голд Дроп – Укрлісекспорт 2:3
Банк1 – Потік 7:1
Путятинці – Міліція 2:3
Залужжя - Бабухів 2:1

14 ПОКІРМЕН   (16.03.2012 20:38:18)
15-й тур
В.Липиця – Путятинці 4-1
Н.Липиця – Васючин 2-1 Чагрів – Воскресінці 2-2
Підгороддя – Потік 2-5
Голд Дроп – Міліція 1-3
Банк1 – Лучинці 4-1
Добринів – Бабухів 4-2
Банк2 – Залужжя 5-1
16-й тур
В.Липиця – Залужжя 6-1
Н.Липиця – Добринів 1-2
Чагрів – Васючин 1-6
Підгороддя – Укрлісекспорт 1-4
Голд Дроп – Потік 4-1
Банк1 – Міліція 5-2
Путятинці – Лучинці 1-3
Банк2 – Бабухів 3-1
17-й тур
В.Липиця – Лучинці 3-2
Н.Липиця – Банк2 3-2
Чагрів – Добринів 1-6
Підгороддя – Воскресінці 1-2
Голд Дроп – Укрлісекспорт 3-2
Банк1 – Потік 4-1
Путятинці – Міліція 2-5
Залужжя - Бабухів 2-6

13 КнОпА   (16.03.2012 17:26:34)
15-й тур
В.Липиця – Путятинці 2-4
Н.Липиця – Васючин 2-4
Чагрів – Воскресінці 2-2
Підгороддя – Потік 1-4
Голд Дроп – Міліція 5-2
Банк1 – Лучинці 4-2
Добринів – Бабухів 4-3
Банк2 – Залужжя 5-2
16-й тур
В.Липиця – Залужжя 4-2
Н.Липиця – Добринів 2-3
Чагрів – Васючин 0-6
Підгороддя – Укрлісекспорт 2-5
Голд Дроп – Потік 4-2
Банк1 – Міліція 5-2
Путятинці – Лучинці 2-2
Банк2 – Бабухів 3-2
17-й тур
В.Липиця – Лучинці 3-2
Н.Липиця – Банк2 2-2
Чагрів – Добринів 1-5
Підгороддя – Воскресінці 1-2
Голд Дроп – Укрлісекспорт 2-2
Банк1 – Потік 4-1
Путятинці – Міліція 3-1
Залужжя - Бабухів 2-4

12 avtorutet   (16.03.2012 09:33:10)
15-й тур
В.Липиця – Путятинці 3-1
Н.Липиця – Васючин 1-4
Чагрів – Воскресінці 2-1
Підгороддя – Потік 2-4
Голд Дроп – Міліція 4-2
Банк1 – Лучинці 3-1
Добринів – Бабухів 5-3
Банк2 – Залужжя 5-2

16-й тур
В.Липиця – Залужжя 4-1
Н.Липиця – Добринів 1-2
Чагрів – Васючин 1-7
Підгороддя – Укрлісекспорт 1-5
Голд Дроп – Потік 4-1
Банк1 – Міліція 5-1
Путятинці – Лучинці 1-2
Банк2 – Бабухів 2-1

17-й тур
В.Липиця – Лучинці 3-2
Н.Липиця – Банк2 3-3
Чагрів – Добринів 1-6
Підгороддя – Воскресінці 1-2
Голд Дроп – Укрлісекспорт 2-2
Банк1 – Потік 5-1
Путятинці – Міліція 2-2
Залужжя - Бабухів 2-4

11 panchik   (16.03.2012 00:08:50)
В.Липиця – Путятинці 4:1
Н.Липиця – Васючин 2:1
Чагрів – Воскресінці 3:2
Укрліекспорт – вихідний
Підгороддя – Потік 3:3
Голд Дроп – Міліція 4:3
Банк1 – Лучинці 3:0
Добринів – Бабухів 5:1
Банк2 – Залужжя 4:2

16-й тур
В.Липиця – Залужжя 3:2
Н.Липиця – Добринів 1:2
Чагрів – Васючин 0:6
Воскресінці – вихідний
Підгороддя – Укрлісекспорт 1:3
Голд Дроп – Потік 4:0
Банк1 – Міліція 4:2
Путятинці – Лучинці 2:2
Банк2 – Бабухів 3:2

17-й тур
В.Липиця – Лучинці 1:0
Н.Липиця – Банк2 2:1
Чагрів – Добринів 0:5
Васючин – вихідний
Підгороддя – Воскресінці 2:1
Голд Дроп – Укрлісекспорт 2:3
Банк1 – Потік 7:1
Путятинці – Міліція 2:3
Залужжя - Бабухів 2:1

10 IRUSIK   (14.03.2012 13:44:17)
15-й тур
В.Липиця – Путятинці 3:1
Н.Липиця – Васючин 2:1
Чагрів – Воскресінці 3:2
Укрліекспорт – вихідний
Підгороддя – Потік 1:4
Голд Дроп – Міліція 3:2
Банк1 – Лучинці 4:1
Добринів – Бабухів 2:0
Банк2 – Залужжя 5:1

16-й тур
В.Липиця – Залужжя 4:2
Н.Липиця – Добринів 2:1
Чагрів – Васючин 1:6
Воскресінці – вихідний
Підгороддя – Укрлісекспорт 1:7
Голд Дроп – Потік 4:2
Банк1 – Міліція 6:2
Путятинці – Лучинці 1:2
Банк2 – Бабухів 4:2

17-й тур
В.Липиця – Лучинці 3:1
Н.Липиця – Банк2 1:2
Чагрів – Добринів 1:5
Васючин – вихідний
Підгороддя – Воскресінці 1:3
Голд Дроп – Укрлісекспорт 2:1
Банк1 – Потік 6:2
Путятинці – Міліція 2:5
Залужжя - Бабухів 2:5

9 GUF   (13.03.2012 22:33:42)
15-й тур
В.Липиця – Путятинці 4-1
Н.Липиця – Васючин 3-3
Чагрів – Воскресінці 2-1
Укрліекспорт – вихідний
Підгороддя – Потік 2-4
Голд Дроп – Міліція 2-1
Банк1 – Лучинці 3-0
Добринів – Бабухів 5-1
Банк2 – Залужжя 6-1

16-й тур
В.Липиця – Залужжя 3-2
Н.Липиця – Добринів 3-4
Чагрів – Васючин 1-5
Воскресінці – вихідний
Підгороддя – Укрлісекспорт0-3
Голд Дроп – Потік 3-1
Банк1 – Міліція 3-1
Путятинці – Лучинц3-3
Банк2 – Бабухів 3-1

17-й тур
В.Липиця – Лучинці 3-2
Н.Липиця – Банк2 3-4
Чагрів – Добринів 1-7
Васючин – вихідний
Підгороддя – Воскресінці 2-2
Голд Дроп – Укрлісекспорт 3-4
Банк1 – Потік 5-1
Путятинці – Міліці1-2
Залужжя - Бабухів1-4

8 FoOtbOL   (13.03.2012 19:02:58)
15-й тур
В.Липиця – Путятинці 4-1
Н.Липиця – Васючин 2-3
Чагрів – Воскресінці 1-3
Укрліекспорт – вихідний
Підгороддя – Потік 1-5
Голд Дроп – Міліція 2-1
Банк1 – Лучинці 4-2
Добринів – Бабухів 3-1
Банк2 – Залужжя 4-1

16-й тур
В.Липиця – Залужжя 5-2
Н.Липиця – Добринів 2-1
Чагрів – Васючин 1-5
Воскресінці – вихідний
Підгороддя – Укрлісекспорт 0-5
Голд Дроп – Потік 3-1
Банк1 – Міліція 4-2
Путятинці – Лучинці 1-2
Банк2 – Бабухів 4-1

17-й тур
В.Липиця – Лучинці 2-0
Н.Липиця – Банк2 3-1
Чагрів – Добринів 1-6
Васючин – вихідний
Підгороддя – Воскресінці 1-3
Голд Дроп – Укрлісекспорт 2-4
Банк1 – Потік 4-1
Путятинці – Міліція 1-3
Залужжя - Бабухів 2-3

7 タラス   (13.03.2012 19:02:11)
В.Липиця – Путятинці 5-2
Н.Липиця – Васючин 3-1
Чагрів – Воскресінці 3-2
Укрліекспорт – вихідний
Підгороддя – Потік 4-5
Голд Дроп – Міліція 5-3
Банк1 – Лучинці 5-2
Добринів – Бабухів 3-3
Банк2 – Залужжя 5-2

16-й тур
В.Липиця – Залужжя 6-3
Н.Липиця – Добринів 4-1
Чагрів – Васючин 2-6
Воскресінці – вихідний
Підгороддя – Укрлісекспорт 3-7
Голд Дроп – Потік 6-3
Банк1 – Міліція 7-2
Путятинці – Лучинці 3
Банк2 – Бабухів

17-й тур
В.Липиця – Лучинці 6-4
Н.Липиця – Банк2 5-3
Чагрів – Добринів 3-6
Васючин – вихідний
Підгороддя – Воскресінці 3-2
Голд Дроп – Укрлісекспорт 5-6
Банк1 – Потік 4-1
Путятинці – Міліція 2-6
Залужжя - Бабухів2-6

6 єє   (13.03.2012 15:44:11)
15-й тур
В.Липиця – Путятинці 4-2
Н.Липиця – Васючин 3-3
Чагрів – Воскресінці 1-3
Укрліекспорт – вихідний
Підгороддя – Потік 2-7
Голд Дроп – Міліція 4-2
Банк1 – Лучинці 6-1
Добринів – Бабухів 5-2
Банк2 – Залужжя 5-0

16-й тур
В.Липиця – Залужжя 5-2
Н.Липиця – Добринів 3-4
Чагрів – Васючин 1-7
Воскресінці – вихідний
Підгороддя – Укрлісекспорт 1-6
Голд Дроп – Потік 5-3
Банк1 – Міліція 5-1
Путятинці – Лучинці 3-4
Банк2 – Бабухів 4-3

17-й тур
В.Липиця – Лучинці 3-1
Н.Липиця – Банк2 3-3
Чагрів – Добринів 1-6
Васючин – вихідний
Підгороддя – Воскресінці 5-6
Голд Дроп – Укрлісекспорт 4-3
Банк1 – Потік 7-2
Путятинці – Міліція 2-4
Залужжя - Бабухів 3-5

5 kobrat   (13.03.2012 01:50:02)
спрогнозував Ruslan

4 kobrat   (13.03.2012 01:49:03)
15-й тур
В.Липиця – Путятинці 3-0
Н.Липиця – Васючин 1-3
Чагрів – Воскресінці 2-1
Підгороддя – Потік 3-5
Голд Дроп – Міліція 3-2
Банк1 – Лучинці 4-1
Добринів – Бабухів 4-2
Банк2 – Залужжя 7-4
16-й тур
В.Липиця – Залужжя 4-1
Н.Липиця – Добринів 2-2
Чагрів – Васючин 0-5
Підгороддя – Укрлісекспорт 2-4
Голд Дроп – Потік 4-1
Банк1 – Міліція 3-1
Путятинці – Лучинці 2-4
Банк2 – Бабухів 3-2
17-й тур
В.Липиця – Лучинці 3-2
Н.Липиця – Банк2 2-3
Чагрів – Добринів 0-4
Підгороддя – Воскресінці 1-2
Голд Дроп – Укрлісекспорт 2-1
Банк1 – Потік 4-1
Путятинці – Міліція 1-5
Залужжя - Бабухів 2-4

3 XXL   (12.03.2012 18:40:28)
15-й тур
В.Липиця – Путятинці 3-1
Н.Липиця – Васючин 2-4
Чагрів – Воскресінці 2-2
Підгороддя – Потік 1-4
Голд Дроп – Міліція 5-2
Банк1 – Лучинці 4-2
Добринів – Бабухів 4-3
Банк2 – Залужжя 5-2
16-й тур
В.Липиця – Залужжя 4-2
Н.Липиця – Добринів 2-3
Чагрів – Васючин 0-6
Підгороддя – Укрлісекспорт 2-5
Голд Дроп – Потік 4-2
Банк1 – Міліція 5-2
Путятинці – Лучинці 2-2
Банк2 – Бабухів 3-2
17-й тур
В.Липиця – Лучинці 3-2
Н.Липиця – Банк2 2-2
Чагрів – Добринів 1-5
Підгороддя – Воскресінці 1-2
Голд Дроп – Укрлісекспорт 2-2
Банк1 – Потік 4-1
Путятинці – Міліція 1-3
Залужжя - Бабухів 2-4

2 Pato   (12.03.2012 18:24:41)
15-й тур
В.Липиця – Путятинці 4:1
Н.Липиця – Васючин 2:1
Чагрів – Воскресінці 3:2
Укрліекспорт – вихідний
Підгороддя – Потік 3:3
Голд Дроп – Міліція 4:3
Банк1 – Лучинці 3:0
Добринів – Бабухів 5:1
Банк2 – Залужжя 4:2

16-й тур
В.Липиця – Залужжя 3:2
Н.Липиця – Добринів 1:2
Чагрів – Васючин 0:6
Воскресінці – вихідний
Підгороддя – Укрлісекспорт 1:3
Голд Дроп – Потік 4:0
Банк1 – Міліція 4:2
Путятинці – Лучинці 2:2
Банк2 – Бабухів 3:2

17-й тур
В.Липиця – Лучинці 1:0
Н.Липиця – Банк2 2:1
Чагрів – Добринів 0:5
Васючин – вихідний
Підгороддя – Воскресінці 2:1
Голд Дроп – Укрлісекспорт 2:3
Банк1 – Потік 7:1
Путятинці – Міліція 2:3
Залужжя - Бабухів 2:1

1 Zizu   (12.03.2012 15:12:17)
15-й тур
В.Липиця – Путятинці 5:1
Н.Липиця – Васючин 3:2
Чагрів – Воскресінці 6:1
Укрліекспорт – вихідний
Підгороддя – Потік 2:6
Голд Дроп – Міліція 3:3
Банк1 – Лучинці 1:0
Добринів – Бабухів 5:4
Банк2 – Залужжя 9:2

16-й тур
В.Липиця – Залужжя 8:4
Н.Липиця – Добринів 6:4
Чагрів – Васючин 3:8
Воскресінці – вихідний
Підгороддя – Укрлісекспорт 0:7
Голд Дроп – Потік 6:4
Банк1 – Міліція 4:4
Путятинці – Лучинці 0:6
Банк2 – Бабухів 4:6

17-й тур
В.Липиця – Лучинці 1:4
Н.Липиця – Банк2 4:2
Чагрів – Добринів 0:6
Васючин – вихідний
Підгороддя – Воскресінці 6:6
Голд Дроп – Укрлісекспорт 2:4
Банк1 – Потік 6:1
Путятинці – Міліція 1:5
Залужжя - Бабухів 2:8

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09