Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
НазарКо

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 933


Головна » 2012 » Січень » 23 » Конкурс прогнозистів. Футзал. 2 тур. Прогнозуємо
21:55:49
Конкурс прогнозистів. Футзал. 2 тур. Прогнозуємо

4 тур. 29 січня (неділя)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів
13.30-- Потік- Верхня Липиця
14.05-- Бабухів - Пуків
14.35-- Залужжя - Підгороддя
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп"
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК"
16.15-- Васючин - Путятинці
16.50-- Воскресінці - Лучинці
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 363 | Додав: Gena
Всього коментарів: 28
28 Romk@   (29.01.2012 14:42:35)
Бабухів - Пуків 4-2
14.35-- Залужжя - Підгороддя
5-2
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд
Дроп" 4-4
15.40-- Добринів -
Банк"ФіК"-"ЗК" 2-2
16.15-- Васючин - Путятинці 7-2
16.50-- Воскресінці - Лучинці.3-5
17.25-- "Укрлісекспорт" -
Міліція 2-6

27 Leo   (29.01.2012 14:05:22)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 5-2
13.30-- Потік- Верхня Липиця 3-4
14.05-- Бабухів - Пуків 3-1
14.35-- Залужжя - Підгороддя 4-2
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп"4-3
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК"2-4
16.15-- Васючин - Путятинці 5-2
16.50-- Воскресінці - Лучинці 2-4
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція 3-1

26 yosipgusak   (29.01.2012 13:38:37)
Нижня Липиця - Чагрів 5-1
13.30-- Потік- Верхня Липиця 2-4
14.05-- Бабухів - Пуків 5-2
14.35-- Залужжя - Підгороддя 6-3
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" 3-1
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК"2-4
16.15-- Васючин - Путятинці 5-1
16.50-- Воскресінці - Лучинці 2-4
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція4-1

25 Vovik   (29.01.2012 12:41:06)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 5-1
13.30-- Потік- Верхня Липиця 2-3
14.05-- Бабухів - Пуків 2-4
14.35-- Залужжя - Підгороддя 5-1
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" 3-2
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК" 2-3
16.15-- Васючин - Путятинці 5-1
16.50-- Воскресінці - Лучинці 1-6
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція 4-2

24 =NataN=   (29.01.2012 12:25:22)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 4:2
13.30-- Потік- Верхня Липиця 3:5
14.05-- Бабухів - Пуків 6:3
14.35-- Залужжя - Підгороддя 4:2
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд
Дроп" 4:5
15.40-- Добринів -
Банк"ФіК"-"ЗК" 4:7
16.15-- Васючин - Путятинці 5:2
16.50-- Воскресінці - Лучинці 1:3
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція 2:4

23 Gena   (29.01.2012 11:58:36)
13.00-- Нижня Липиця 8-2 Чагрів
13.30-- Потік2-5 Верхня Липиця
14.05-- Бабухів 6-2 Пуків
14.35-- Залужжя 3-1 Підгороддя
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 4-2 "Голд Дроп"
15.40-- Добринів 2-4 Банк"ФіК"-"ЗК"
16.15-- Васючин 8-2 Путятинці
16.50-- Воскресінці 3-5 Лучинці
17.25-- "Укрлісекспорт"5 -3 Міліція

22 StVol   (29.01.2012 11:20:52)
4 тур. 29 січня (неділя)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 8-4
13.30-- Потік- Верхня Липиця 1-4
14.05-- Бабухів - Пуків 7-1
14.35-- Залужжя - Підгороддя 5-0
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" 4-0
15.40-- Добринів -
Банк"ФіК"-"ЗК" 1-3
16.15-- Васючин - Путятинці 5-2
16.50-- Воскресінці - Лучинці 1-4
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція 0-2

21 КнОпА   (29.01.2012 11:10:30)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 4-1
13.30-- Потік- Верхня Липиця 2-5
14.05-- Бабухів - Пуків 3-0
14.35-- Залужжя - Підгороддя 2-2
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" 6-4
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК" 1-4
16.15-- Васючин - Путятинці 1-3
16.50-- Воскресінці - Лучинці 2-5
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція 3-2

20 Gena   (28.01.2012 20:28:41)
прогноз xxx07
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 5-1
13.30-- Потік- Верхня Липиця 3-2
14.05-- Бабухів - Пуків 4-1
14.35-- Залужжя - Підгороддя 4-1
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" 4-1
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК" 1-3
16.15-- Васючин - Путятинці 4-2
16.50-- Воскресінці - Лучинці 1-4
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція 5-1

19 The_Rok   (28.01.2012 19:49:44)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 3-4
13.30-- Потік- Верхня Липиця 2-5
14.05-- Бабухів - Пуків 5-1
14.35-- Залужжя - Підгороддя 4-2
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" 4-2
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК" 2-3
16.15-- Васючин - Путятинці 5-2
16.50-- Воскресінці - Лучинці 1-3
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція 5-2

18 Iv   (28.01.2012 11:54:43)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 4-4
13.30-- Потік- Верхня Липиця 2-4
14.05-- Бабухів - Пуків 5-2
14.35-- Залужжя - Підгороддя 4-1
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" 5-3
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК" 5-4
16.15-- Васючин - Путятинці 2-2
16.50-- Воскресінці - Лучинці 1-3
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція 3-5

17 Zaluzzj   (27.01.2012 13:10:00)
4 тур. 29 січня (неділя)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 5-2
13.30-- Потік- Верхня Липиця 2-3
14.05-- Бабухів - Пуків 3-1
14.35-- Залужжя - Підгороддя 3-1
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" 3-2
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК" 2-4
16.15-- Васючин - Путятинці 5-1
16.50-- Воскресінці - Лучинці 1-3
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція 1-3

16 SKOFILD   (26.01.2012 19:56:49)
Нижня Липиця - Чагрів 9-0
13.30-- Потік- Верхня Липиця 3-3
14.05-- Бабухів - Пуків 5-3
14.35-- Залужжя - Підгороддя 6-3
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" 5-1
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК"3-4
16.15-- Васючин - Путятинці 12-0
16.50-- Воскресінці - Лучинці 2-4
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція4-1

15 ПОКІРМЕН   (26.01.2012 12:57:34)
Нижня липиця-чагрів 6:1
потік- в.липиця 1:3
бабухів-пуків 6:1
залужжя-підгороддя 4:1
банк1-голд-роп 2:2
добринів-банк-2 1:2
васючин-путятинці 6:3
воскресінці-Лучинці 1:4
укрлісекспорт-міліція 2:3

14 Zizu   (25.01.2012 15:47:58)
Нижня липиця-чагрів 6:2
потік- в.липиця 2:1
бабухів-пуків 6:1
залужжя-підгороддя 3:1
банк1-голд-роп 2:3
добринів-банк2 4:2
васючин-путятинці 5:3
воскресінці-Лучинці 1:5
укрлісекспорт-міліція 3:3

13 タラス   (24.01.2012 22:08:41)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 5-2
13.30-- Потік- Верхня Липиця 2-4
14.05-- Бабухів - Пуків 4-1
14.35-- Залужжя - Підгороддя 2-0
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" 4-2
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК" 3-3
16.15-- Васючин - Путятинці 4-2
16.50-- Воскресінці - Лучинці 2-5
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція 3-4

12 FoOtbOL   (24.01.2012 19:34:24)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 3-1
13.30-- Потік- Верхня Липиця 4-2
14.05-- Бабухів - Пуків 2-0
14.35-- Залужжя - Підгороддя 5-2
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" 2-4
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК" 1-3
16.15-- Васючин - Путятинці 4-1
16.50-- Воскресінці - Лучинці 2-3
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція 2-5

11 IRUSIK   (24.01.2012 16:01:42)
4 тур. 29 січня (неділя)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 5:1
13.30-- Потік- Верхня Липиця 2:4
14.05-- Бабухів - Пуків 4:1
14.35-- Залужжя - Підгороддя 2:0
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд
Дроп" 3:1
15.40-- Добринів -
Банк"ФіК"-"ЗК" 2:3
16.15-- Васючин - Путятинці 2:1
16.50-- Воскресінці - Лучинці 1:3
17.25-- "Укрлісекспорт" -
Міліція 2:3

10 NK97   (24.01.2012 15:48:21)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 6-2
13.30-- Потік- Верхня Липиця 1-3
14.05-- Бабухів - Пуків 3-2
14.35-- Залужжя - Підгороддя 5-4
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" 5-1
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК" 2-4
16.15-- Васючин - Путятинці 6-3
16.50-- Воскресінці - Лучинці 0-4
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція 3-4

9 ВАХА   (24.01.2012 10:57:50)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 6-1
13.30-- Потік- Верхня Липиця 3-2
14.05-- Бабухів - Пуків 5-2
14.35-- Залужжя - Підгороддя 5-1
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" 4-2
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК" 3-4
16.15-- Васючин - Путятинці 3-0
16.50-- Воскресінці - Лучинці 0-3
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція 3-4

8 Бакс   (24.01.2012 10:46:37)
4 тур. 29 січня (неділя)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів -5:1
13.30-- Потік- Верхня Липиця -2:6
14.05-- Бабухів - Пуків -4:2
14.35-- Залужжя - Підгороддя -4:2
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" -2:2
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК" -3:2
16.15-- Васючин - Путятинці -6:1
16.50-- Воскресінці - Лучинці -3:2
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція-3:1

7 XXL   (24.01.2012 09:04:44)
4 тур. 29 січня (неділя)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 5-1
13.30-- Потік- Верхня Липиця 1-3
14.05-- Бабухів - Пуків 4-2
14.35-- Залужжя - Підгороддя 3-2
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд
Дроп" 3-2
15.40-- Добринів -
Банк"ФіК"-"ЗК" 2-4
16.15-- Васючин - Путятинці 6-1
16.50-- Воскресінці - Лучинці 1-2
17.25--"Укрлісекспорт" -Міліція 4-3

6 єє   (24.01.2012 00:47:36)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 5-2
13.30-- Потік- Верхня Липиця 4-3
14.05-- Бабухів - Пуків 2-4
14.35-- Залужжя - Підгороддя 6-2
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" 2-3
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК" 4-3
16.15-- Васючин - Путятинці 4-2
16.50-- Воскресінці - Лучинці 2-4
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція 4-2

5 avtorutet   (24.01.2012 00:11:16)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 6-1
13.30-- Потік- Верхня Липиця 1-3
14.05-- Бабухів - Пуків 4-2
14.35-- Залужжя - Підгороддя 3-1
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд
Дроп" 4-2
15.40-- Добринів -
Банк"ФіК"-"ЗК" 1-3
16.15-- Васючин - Путятинці 5-1
16.50-- Воскресінці - Лучинці 2-2
17.25-- "Укрлісекспорт" -
Міліція 3-2

4 GUF   (23.01.2012 23:21:04)
4 тур. 29 січня (неділя)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 5;2
13.30-- Потік- Верхня Липиця 1:3
14.05-- Бабухів - Пуків 3:1
14.35-- Залужжя - Підгороддя 5:1
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" 2:1
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК" 5:1
16.15-- Васючин - Путятинці 4:0
16.50-- Воскресінці - Лучинці 1:2
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція3:3

3 Роналдіньо   (23.01.2012 23:15:22)
4 тур. 29 січня (неділя)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 6-1
13.30-- Потік- Верхня Липиця 2-3
14.05-- Бабухів - Пуків 5-2
14.35-- Залужжя - Підгороддя 4-2
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" 3-1
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК" 1-3
16.15-- Васючин - Путятинці 5-1
16.50-- Воскресінці - Лучинці 2-4
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція 2-1

2 НазарКо   (23.01.2012 23:06:35)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 4:1
13.30-- Потік- Верхня Липиця 0:3
14.05-- Бабухів - Пуків 5:1
14.35-- Залужжя - Підгороддя 3:2
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" 2:1
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК" 2:2
16.15-- Васючин - Путятинці 4:1
16.50-- Воскресінці - Лучинці 0:3
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція 3:0

1 Kurt17   (23.01.2012 22:59:04)
4 тур. 29 січня (неділя)
13.00-- Нижня Липиця - Чагрів 7-2
13.30-- Потік- Верхня Липиця 2-5
14.05-- Бабухів - Пуків 4-2
14.35-- Залужжя - Підгороддя 3-1
15.10-- Банк"ФіК"-"ЗК"-2 - "Голд Дроп" 3-2
15.40-- Добринів - Банк"ФіК"-"ЗК" 2-4
16.15-- Васючин - Путятинці 7-2
16.50-- Воскресінці - Лучинці 1-3
17.25-- "Укрлісекспорт" - Міліція 3-4

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09