Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 933


Головна » 2012 » Лютий » 2 » Анонс 4 туру конкурсу прогнозистів. Футзал. Субота 04.02.2012
22:51:22
Анонс 4 туру конкурсу прогнозистів. Футзал. Субота 04.02.2012
5 тур. 4 лютого (субота)

10.00-- Міліція - Воскресінці
10.30-- 
Потік - "Укрлісекспорт"
11.05-- 
Лучинці - Васючин
11.35-- 
Путятинці - Добринів
12.10-- 
Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 
12.40-- "Голд Дроп" - Залужжя
13.15-- Підгороддя Бабухів   
13.50-- Пуків Нижня Липиця  
14.25-- Верхня Липиця Чагрів
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 491 | Додав: Gena
Всього коментарів: 36
36 Leo   (04.02.2012 10:53:52)
10.00-- Міліція - Воскресінці 3-1
10.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 1-3
11.05-- Лучинці - Васючин 2-4
11.35-- Путятинці - Добринів 2-5
12.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 6-5
12.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 5-2
13.15-- Підгороддя - Бабухів 1-3
13.50-- Пуків - Нижня Липиця 2-5
14.25-- Верхня Липиця - Чагрів 4-2

35 Vovik   (04.02.2012 03:29:58)
10.00-- Міліція - Воскресінці 5-2
10.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 2-4
11.05-- Лучинці - Васючин 2-7
11.35-- Путятинці - Добринів 2-8
12.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 4-2
12.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 6-1
13.15-- Підгороддя - Бабухів 2-5
13.50-- Пуків - Нижня Липиця 2-5
14.25-- Верхня Липиця - Чагрів 5-1

34 Роналдіньо   (04.02.2012 02:54:24)
10.00-- Міліція - Воскресінці 4-2
10.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 1-3
11.05-- Лучинці - Васючин 2-5
11.35-- Путятинці - Добринів 1-6
12.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 1-2
12.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 3-2
13.15-- Підгороддя - Бабухів 1-5
13.50-- Пуків - Нижня Липиця 1-7
14.25-- Верхня Липиця - Чагрів 4-1

33 Iv   (03.02.2012 22:53:13)
5 тур. 4 лютого (субота)
13.00-- Міліція - Воскресінці 4:2
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 1:3
14.05-- Лучинці - Васючин 2:4
14.35-- Путятинці - Добринів 1:4
15.10--Банк"ФіК" -
"ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 3:5
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 4:0
16.15-- Підгороддя - Бабухів 1:5
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 1:7
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 3:5

32 StVol   (03.02.2012 22:10:56)
5 тур. 4 лютого (субота)
10.00-- Міліція - Воскресінці 3-1
10.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 0-3
11.05-- Лучинці - Васючин 2-6
11.35-- Путятинці - Добринів 1-7
12.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 1-2
12.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 2-3
13.15-- Підгороддя - Бабухів 2-5
13.50-- Пуків - Нижня Липиця 2-7
14.25-- Верхня Липиця - Чагрів 2-0

31 The_Rok   (03.02.2012 20:04:10)
10.00-- Міліція - Воскресінці 4-2
10.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 2-5
11.05-- Лучинці - Васючин 3-3
11.35-- Путятинці - Добринів 1-6
12.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 3-2
12.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 5-2
13.15-- Підгороддя - Бабухів 1-5
13.50-- Пуків - Нижня Липиця 2-6
14.25-- Верхня Липиця - Чагрів 2-4

30 SKOFILD   (03.02.2012 16:42:56)
4 лютого (субота)
10.00-- Міліція - Воскресінці 6-1
10.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 3-3
11.05-- Лучинці - Васючин 3-7
11.35-- Путятинці - Добринів 0-7
12.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 5-3
12.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 5-2
13.15-- Підгороддя - Бабухів 2-6
13.50-- Пуків - Нижня Липиця 1-7
14.25-- Верхня Липиця - Чагрів 5-1

29 Zaluzzj   (03.02.2012 15:56:29)
5 тур. 4 лютого (субота)
13.00-- Міліція 5-3 Воскресінці
13.30-- Потік 3-4 "Укрлісекспорт"
14.05-- Лучинці 2-4 Васючин
14.35-- Путятинці 2-8 Добринів
15.10-- Банк"ФіК" 3-3 "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2
15.40-- "Голд Дроп"2 -3 Залужжя
16.15-- Підгороддя 2- 7Бабухів
16.50-- Пуків 2- 6Нижня Липиця
17.25-- Верхня Липиця 6-1 Чагрів

28 Gatusso   (03.02.2012 14:56:38)
Міліція - Воскресінці 4-1
10.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 2-1
11.05-- Лучинці - Васючин 2-6
11.35-- Путятинці - Добринів 2 -8
12.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 3-2
12.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 5-2
13.15-- Підгороддя - Бабухів 6-3
13.50-- Пуків - Нижня Липиця 2-4
14.25-- Верхня Липиця - Чагрів 3-1

27 Ruslan   (03.02.2012 02:13:33)
13.00-- Міліція - Воскресінці 3-2
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 2-2
14.05-- Лучинці - Васючин 2-4
14.35-- Путятинці - Добринів 3-5
15.10-- Банк"ФіК-ЗК-"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 2-1
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 5-1
16.15-- Підгороддя - Бабухів 3-5
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 1-4
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 7-0

26 =NataN=   (03.02.2012 00:36:47)
5 тур. 4 лютого (субота)
13.00-- Міліція - Воскресінці 4-2
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 3-5
14.05-- Лучинці - Васючин 5-4
14.35-- Путятинці - Добринів 2-3
15.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 3-2
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 4-3
16.15-- Підгороддя - Бабухів 2-5
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 3-6
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 4-3

25 IvaN   (02.02.2012 22:06:44)
5 тур. 4 лютого (субота)
13.00-- Міліція - Воскресінці 4:3
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 3:2
14.05-- Лучинці - Васючин 2:4
14.35-- Путятинці - Добринів 1:6
15.10--Банк"ФіК" -
"ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 4:2
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 6:2
16.15-- Підгороддя - Бабухів 1:6
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 0:8
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 6:2

24 Gena   (02.02.2012 20:54:57)
5 тур. 4 лютого (субота)
13.00-- Міліція 5-3 Воскресінці
13.30-- Потік 3-6 "Укрлісекспорт"
14.05-- Лучинці 2-6 Васючин
14.35-- Путятинці 2-8 Добринів
15.10-- Банк"ФіК" 4-2 "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2
15.40-- "Голд Дроп"4 -2 Залужжя
16.15-- Підгороддя 2- 7Бабухів
16.50-- Пуків 2- 6Нижня Липиця
17.25-- Верхня Липиця 6-1 Чагрів

23 GUF   (02.02.2012 19:14:40)
13.00-- Міліція - Воскресінці 3-1
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт"2-5
14.05-- Лучинці - Васючин2-4
14.35-- Путятинці - Добринів1-7
15.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 2-2
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя3-1
16.15-- Підгороддя - Бабухів1-4
16.50-- Пуків - Нижня Липиця1-5
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 3-4

22 DSquareD   (02.02.2012 18:04:38)
13.00-- Міліція - Воскресінці 4:1
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 1:3
14.05-- Лучинці - Васючин 2:4
14.35-- Путятинці - Добринів 1:5
15.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 2:2
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 3:1
16.15-- Підгороддя - Бабухів 1:6
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 2:5
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 4:2

21 КнОпА   (02.02.2012 15:42:16)
13.00-- Міліція - Воскресінці 5-2
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 6-4
14.05-- Лучинці - Васючин 2-4
14.35-- Путятинці - Добринів 3-1
15.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 6-4
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 4-2
16.15-- Підгороддя - Бабухів 2-3
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 2-5
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 3-3

20 otp   (01.02.2012 23:57:55)
5 тур. 4 лютого (субота)
13.00-- Міліція - Воскресінці 5:0
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 5:3
14.05-- Лучинці - Васючин 1:5
14.35-- Путятинці - Добринів 1:5
15.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 5:3
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 6:0
16.15-- Підгороддя - Бабухів 2:6
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 1:6
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 4:0

19 TARIK   (01.02.2012 20:34:45)
5 тур. 4 лютого (субота)
13.00-- Міліція - Воскресінці 5-2
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 1-3
14.05-- Лучинці - Васючин 1-7
14.35-- Путятинці - Добринів 0-6
15.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 3-1
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 4-1
16.15-- Підгороддя - Бабухів 3-6
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 1-5
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 4-1

18 єє   (01.02.2012 18:31:48)
13.00-- Міліція - Воскресінці 5-2
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 3-3
14.05-- Лучинці - Васючин 4-5
14.35-- Путятинці - Добринів 2-8
15.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 3-4
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 4-1
16.15-- Підгороддя - Бабухів 2-5
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 4-3
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 5-2

+2   Спам
17 ЯРІК   (31.01.2012 21:23:20)
5 тур. 4 лютого (субота)
13.00-- Міліція - Воскресінці 4-2
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 1-3
14.05-- Лучинці - Васючин 1-7
14.35-- Путятинці - Добринів 2-8
15.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 3-1
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 5-1
16.15-- Підгороддя - Бабухів 2-9
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 2-5
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 4-3

16 Kurt17   (31.01.2012 21:15:17)
5 тур. 4 лютого (субота)
13.00-- Міліція - Воскресінці 5:2
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 2:5
14.05-- Лучинці - Васючин 2:6
14.35-- Путятинці - Добринів 2:8
15.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 3:2
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 7:3
16.15-- Підгороддя - Бабухів 3:8
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 2:7
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 5:2

15 Romk@   (31.01.2012 18:54:06)
5 тур. 4 лютого (субота)
13.00-- Міліція - Воскресінці 6:2
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 3:5
14.05-- Лучинці - Васючин 2:5
14.35-- Путятинці - Добринів 1:8
15.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 2:1
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 2:4
16.15-- Підгороддя - Бабухів 4:6
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 1:6
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 3:1

14 dan   (31.01.2012 18:38:26)
і кому то мій прогноз не сподобався?

13 FoOtbOL   (31.01.2012 18:38:04)
13.00-- Міліція - Воскресінці 5-2
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 1-3
14.05-- Лучинці - Васючин 2-4
14.35-- Путятинці - Добринів 2-5
15.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 4-3
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 4-1
16.15-- Підгороддя - Бабухів 2-3
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 2-7
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 2-2

12 タラス   (31.01.2012 14:12:24)
13.00-- Міліція - Воскресінці 4-2
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 2-5
14.05-- Лучинці - Васючин 2-4
14.35-- Путятинці - Добринів 2-7
15.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 2-4
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 4-3
16.15-- Підгороддя - Бабухів 2-5
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 3-11
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 5-2

11 xxx07   (31.01.2012 13:22:35)
5 тур. 4 лютого (субота)
13.00-- Міліція - Воскресінці 3-2
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 2-2
14.05-- Лучинці - Васючин 2-5
14.35-- Путятинці - Добринів 2-6
15.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 2-2
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 4-2
16.15-- Підгороддя - Бабухів 3-5
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 3-7
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 4-3

10 IRUSIK   (31.01.2012 13:05:02)
13.00-- Міліція - Воскресінці 3:1
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 1:4
14.05-- Лучинці - Васючин 4:3
14.35-- Путятинці - Добринів 1:6
15.10-- Банк"ФіК" -
"ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 2:1
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 5:2
16.15-- Підгороддя - Бабухів 1:8
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 1:5
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 2:0

9 dan   (31.01.2012 00:05:24)
Міліція - Воскресінці 4:4
Потік - "Укрлісекспорт" 2:2
Лучинці - Васючин 3:2
Путятинці - Добринів 4:3
Банк -Банк-2 0:1
"Голд Дроп" - Залужжя 4:2
Підгороддя - Бабухів 1:5
Пуків - Нижня Липиця 2:2
Верхня Липиця - Чагрів 3:3

8 panchik   (30.01.2012 23:47:10)
5 тур. 4 лютого (субота)
13.00-- Міліція - Воскресінці 4:2
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 1:6
14.05-- Лучинці - Васючин 2:4
14.35-- Путятинці - Добринів 1:6
15.10--Банк"ФіК" -
"ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 1:3
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 6:2
16.15-- Підгороддя - Бабухів 1:4
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 0:4
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 4:1

7 avtorutet   (30.01.2012 22:49:40)
13.00-- Міліція - Воскресінці 3:2
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 1:3
14.05-- Лучинці - Васючин 2:6
14.35-- Путятинці - Добринів 1:5
15.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 5:3
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 4:1
16.15-- Підгороддя - Бабухів 2:4
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 2:7
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 4-1

+1   Спам
6 XXL   (30.01.2012 21:36:55)
13.00-- Міліція - Воскресінці 3-1
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 1-3
14.05-- Лучинці - Васючин 2-8
14.35-- Путятинці - Добринів 1-6
15.10-- Банк"ФіК-ЗК-"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 6-4
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 5-1
16.15-- Підгороддя - Бабухів 1-3
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 1-6
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 2-1

5 НазарКо   (30.01.2012 18:22:16)
13.00-- Міліція - Воскресінці 3:1
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 0:3
14.05-- Лучинці - Васючин 2:5
14.35-- Путятинці - Добринів 1:5
15.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 2:2
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 4:1
16.15-- Підгороддя - Бабухів 0:4
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 2:4
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 2:1

4 Zizu   (30.01.2012 14:10:59)
Міліція-воскресінці 5:1
потік-укрлісекспорт 2:1
лучинці-васючин 2:1
путятинці-добринів 1:7
банк-банк2 3:1
голд-роп-залужжя 4:1
підгороддя-бабухів 0:6
пуків-н.липиця 0:8
в.липиця-чагрів 3:2

3 NK97   (30.01.2012 11:44:22)
Міліція - Воскресінці 4:1
Потік - "Укрлісекспорт" 2:7
Лучинці - Васючин 3:4
Путятинці - Добринів 1:9
Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 2:5
"Голд Дроп" - Залужжя 7:3
Підгороддя - Бабухів 1:3
Пуків - Нижня Липиця 0:7
Верхня Липиця - Чагрів 3:1

-1   Спам
2 Pato   (30.01.2012 09:22:28)
5 тур. 4 лютого (субота)
13.00-- Міліція - Воскресінці 5:1
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 2:4
14.05-- Лучинці - Васючин 0:4
14.35-- Путятинці - Добринів 1:5
15.10-- Банк"ФіК" - "ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 2:2
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 3:1
16.15-- Підгороддя - Бабухів 2:5
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 1:6
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 4:1

-1   Спам
1 ПОКІРМЕН   (29.01.2012 23:48:32)
5 тур. 4 лютого (субота)
13.00-- Міліція - Воскресінці 4:2
13.30-- Потік - "Укрлісекспорт" 1:6
14.05-- Лучинці - Васючин 2:4
14.35-- Путятинці - Добринів 1:6
15.10--Банк"ФіК" -
"ЗК"Банк"ФіК"-"ЗК"-2 1:3
15.40-- "Голд Дроп" - Залужжя 6:2
16.15-- Підгороддя - Бабухів 1:4
16.50-- Пуків - Нижня Липиця 0:4
17.25-- Верхня Липиця - Чагрів 1:2

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09