Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 933


Головна » 2012 » Лютий » 17 » Конкурс прогнозистів. Футзал. 8-9 тури
18:55:45
Конкурс прогнозистів. Футзал. 8-9 тури
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя
Н. Липиця - Путятинці
Чагрів - Банк1
Лучинці - Бабухів
Міліція - Залужжя
Потік - Банк2
Укрлісекспорт - Добринів
Воскресінці - Васючин
Голд Дроп - вихідний

10 тур
Міліція- Бабухів
Потік- Залужжя
Воскресінці- Добринів
Васючин- В Липиця
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк 2
Н Липиця - Лучинці
Чагрів - Путятинці
Голд Дроп - Підгороддя
Банк 1-вихідний

ЗАГАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ ПРОГНОЗИСТІВ ПІСЛЯ 7-ми ТУРІВ

1.avtorutet -65(7+12)
2.the Rock -58(9+8)
Kurt 17 -58(8+9)
3.Irusik -57 (6+11)
4.XXL - 55(5+11)
5.xxx007 - 54(8+7)
6.Gena -52(0+7)
Роналдіньо -52(5+10)
НазарКо - 52(6+11)
7.vovik -51(5+8)
8.Leo - 50(6+9)
9.Stvol -49 (8+8)
10.FoOtbOL - 48(10+5)
11.Tarik - 42(6+8)
12Romk@ -41(10+5)
=NataN= 41(5+14),
DSquareD 41(7+9)
13.タラス 38(9+11)
14.покірмен -35 (24+11)
єє - 35(6+0)
Vilian -35(6+0)
Кнопа -35 (6+4)
15.Zizu - 33 (6+5)
16.Neymar 28(9+13)
17.panchik -25 (10+15)
18.Pato - 23(8+15)
19.Yosipgusak - 20
20.SKOFILD 19(12+7)
21.Ruslan 17(0+17)
22.ВАХА 14
GUF 14(7+7)
Zaluzzj 14(8+6)
23.kobrat -13
24.iv -11(5+6)
25.ЯРІК 8
26.Бакс 7
Gatusso 7
otp 7
27.Bilous 6
28.dan 5
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 477 | Додав: Gena
Всього коментарів: 28
28 Ivan2012   (18.02.2012 12:19:36)
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя 4-3
Н. Липиця - Путятинці 8-6
Чагрів - Банк1 0-7
Лучинці - Бабухів 5-2
Міліція - Залужжя 3-3
Потік - Банк2 6-6
Укрлісекспорт - Добринів 2-5
Воскресінці - Васючин 1-3

27 Роналдіньо   (18.02.2012 12:15:16)
В. Липиця - Підороддя 7-0
Н. Липиця - Путятинці 4-2
Чагрів - Банк1 0-5
Лучинці - Бабухів 2-4
Міліція - Залужжя 3-2
Потік - Банк2 1-4
Укрлісекспорт - Добринів 2-3
Воскресінці - Васючин 2-6
Голд Дроп - вихідний

10 тур
Міліція- Бабухів 2-4
Потік- Залужжя 3-2
Воскресінці- Добринів 1-6
Васючин- В Липиця 2-3
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк 2 2-3
Н Липиця - Лучинці 4-2
Чагрів - Путятинці 3-4
Голд Дроп - Підгороддя 8-1
Банк 1-вихідний

26 КнОпА   (18.02.2012 11:35:24)
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя 4-2
Н. Липиця - Путятинці 2-3
Чагрів - Банк1 0-7
Лучинці - Бабухів 5-2
Міліція - Залужжя 3-3
Потік - Банк2 4-6
Укрлісекспорт - Добринів 2-5
Воскресінці - Васючин 1-3

10 тур
Міліція- Бабухів 4-3
Потік- Залужжя 4-1
Воскресінці- Добринів 2-6
Васючин- В Липиця 3-2
Укрлісекспорт - Банк 2 3-6
Н Липиця - Лучинці 3-5
Чагрів - Путятинці 4-1
Голд Дроп - Підгороддя 5-1

25 StVol   (18.02.2012 11:19:03)
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя 5-1
Н. Липиця - Путятинці 6-2
Чагрів - Банк1 1-7
Лучинці - Бабухів 3-5
Міліція - Залужжя 2-3
Потік - Банк2 2-6
Укрлісекспорт - Добринів 3-4
Воскресінці - Васючин 0-7

10 тур
Міліція- Бабухів 2-4
Потік- Залужжя 2-4
Воскресінці- Добринів 0-6
Васючин- В Липиця 1-2
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк 2 1-3
Н Липиця - Лучинці 7-4
Чагрів - Путятинці 5-3
Голд Дроп - Підгороддя 9-2

24 =NataN=   (18.02.2012 11:14:08)
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя 5-1
Н. Липиця - Путятинці 6-2
Чагрів - Банк1 2-5
Лучинці - Бабухів 1-3
Міліція - Залужжя 4-5
Потік - Банк2 3-6
Укрлісекспорт - Добринів 2-1
Воскресінці - Васючин 2-4
Голд Дроп - вихідний

10 тур
Міліція- Бабухів 3-5
Потік- Залужжя 1-4
Воскресінці- Добринів 2-6
Васючин- В Липиця 2-4
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк 2 3-5
Н Липиця - Лучинці 5-2
Чагрів - Путятинці 3-2
Голд Дроп - Підгороддя 3-1
Банк 1-вихідний

23 Leo   (18.02.2012 09:41:55)
В. Липиця - Підороддя 5-0
Н. Липиця - Путятинці 6-0
Чагрів - Банк1 0-7
Лучинці - Бабухів 4-3
Міліція - Залужжя 5-2
Потік - Банк2 1-4
Укрлісекспорт - Добринів 1-3
Воскресінці - Васючин 0-5
Голд Дроп - вихідний

10 тур
Міліція- Бабухів 2-4
Потік- Залужжя 3-2
Воскресінці- Добринів 0-5
Васючин- В Липиця 3-2
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк 2 3-4
Н Липиця - Лучинці 3-1
Чагрів - Путятинці 1-3
Голд Дроп - Підгороддя 6-1
Банк 1-вихідний

22 НазарКо   (18.02.2012 04:03:49)
В. Липиця - Підороддя 4:0
Н. Липиця - Путятинці 4:1
Чагрів - Банк1 0:3
Лучинці - Бабухів 1:5
Міліція - Залужжя 3:1
Потік - Банк2 0:2
Укрлісекспорт - Добринів 1:4
Воскресінці - Васючин 0:5

10 тур
Міліція- Бабухів 3:2
Потік- Залужжя 2:1
Воскресінці- Добринів 0:4
Васючин- В Липиця 1:3
Укрлісекспорт - Банк 2 1:3
Н Липиця - Лучинці 3:0
Чагрів - Путятинці 1:4
Голд Дроп - Підгороддя 5:1

21 DSquareD   (18.02.2012 01:24:22)
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя 5:1
Н. Липиця - Путятинці 6:0
Чагрів - Банк1 0:5
Лучинці - Бабухів 2:3
Міліція - Залужжя 4:2
Потік - Банк2 1:4
Укрлісекспорт - Добринів 2:4
Воскресінці - Васючин 1:5
Голд Дроп - вихідний

10 тур
Міліція- Бабухів 4:2
Потік- Залужжя 1:3
Воскресінці- Добринів 1:5
Васючин- В Липиця 4:3
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк 2 2:3
Н Липиця - Лучинці 5:2
Чагрів - Путятинці 3:1
Голд Дроп - Підгороддя 4:2
Банк 1-вихідний

20 The_Rok   (17.02.2012 21:58:09)
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя 5-2
Н. Липиця - Путятинці 6-3
Чагрів - Банк1 1-6
Лучинці - Бабухів 3-5
Міліція - Залужжя 5-2
Потік - Банк2 2-6
Укрлісекспорт - Добринів 2-4
Воскресінці - Васючин 1-6
Голд Дроп - вихідний

10 тур
Міліція- Бабухів 3-4
Потік- Залужжя 4-2
Воскресінці- Добринів 1-5
Васючин- В Липиця 4-2
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк 2 2-4
Н Липиця - Лучинці 5-2
Чагрів - Путятинці 5-3
Голд Дроп - Підгороддя 8-2
Банк 1-вихідний

19 Gena   (17.02.2012 20:27:45)
прогноз ххх07
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя 6-1
Н. Липиця - Путятинці 6-2
Чагрів - Банк1 1-7
Лучинці - Бабухів 3-3
Міліція - Залужжя 5-3
Потік - Банк2 2-6
Укрлісекспорт - Добринів 2-1
Воскресінці - Васючин 1-8
Голд Дроп - вихідний

10 тур
Міліція- Бабухів 2-3
Потік- Залужжя 3-1
Воскресінці- Добринів 2-6
Васючин- В Липиця 2-3
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк 2 4-3
Н Липиця - Лучинці 4-2
Чагрів - Путятинці3-4
Голд Дроп - Підгороддя 9-3

18 Kurt17   (17.02.2012 19:40:39)
В. Липиця - Підороддя 7-1
Н. Липиця - Путятинці 5-1
Чагрів - Банк1 0-8
Лучинці - Бабухів 2-3
Міліція - Залужжя 4-2
Потік - Банк2 1-7
Укрлісекспорт - Добринів 3-4
Воскресінці - Васючин 1-4

10 тур
Міліція- Бабухів 2-3
Потік- Залужжя 2-3
Воскресінці- Добринів 0-6
Васючин- В Липиця 4-1
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк 2 2-4
Н Липиця - Лучинці 4-2
Чагрів - Путятинці 2-4
Голд Дроп - Підгороддя 6-1

17 GUF   (17.02.2012 19:20:19)
В. Липиця - Підороддя 5-1
Н. Липиця - Путятинці 4-0
Чагрів - Банк1 0-5
Лучинці - Бабухів 2-2
Міліція - Залужжя 4-2
Потік - Банк2 1-7
Укрлісекспорт - Добринів 2-4
Воскресінці - Васючин 1-4

10 тур
Міліція- Бабухів 2-1
Потік- Залужжя 3-3
Воскресінці- Добринів 0-6
Васючин- В Липиця 1-1
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк 2 1-4
Н Липиця - Лучинці 3-2
Чагрів - Путятинці 1-2
Голд Дроп - Підгороддя 6-1

16 Vovik   (17.02.2012 18:59:43)
В. Липиця - Підороддя 8-1
Н. Липиця - Путятинці 6-1
Чагрів - Банк1 1-5
Лучинці - Бабухів 2-5
Міліція - Залужжя 6-3
Потік - Банк2 3-7
Укрлісекспорт - Добринів 1-2
Воскресінці - Васючин 1-9
Голд Дроп - вихідний

10 тур
Міліція- Бабухів 3-2
Потік- Залужжя 4-3
Воскресінці- Добринів 1-7
Васючин- В Липиця 5-2
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк 2 1-2
Н Липиця - Лучинці 6-2
Чагрів - Путятинці 2-5
Голд Дроп - Підгороддя 6-1
Банк 1-вихідний

15 Gena   (17.02.2012 16:51:39)
9 ТУР
В. Липиця 6-2 Підороддя
Н. Липиця 8-2 Путятинці
Чагрів 1-7 Банк1
Лучинці 3-4 Бабухів
Міліція 4-2 Залужжя
Потік 2-6 Банк2
Укрлісекспорт 5-2 Добринів
Воскресінці 2-7 Васючин
Голд Дроп - вихідний

10 тур
Міліція2-4 Бабухів
Потік2-5 Залужжя
Воскресінці2-5 Добринів
Васючин4-3 В Липиця
Укрлісекспорт(Вербилівці)5 -3 Банк 2
Н Липиця 6-2 Лучинці
Чагрів 2-5 Путятинці
Голд Дроп7 -2 Підгороддя
Банк 1-вихідний

14 ВАХА   (17.02.2012 14:05:35)
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя 5:0
Н. Липиця - Путятинці 5:1
Чагрів - Банк1 0:8
Лучинці - Бабухів 2:4
Міліція - Залужжя 3:1
Потік - Банк2 3:5
Укрлісекспорт - Добринів 2:4
Воскресінці - Васючин 1:4
Голд Дроп - вихідний

10 тур
Міліція- Бабухів 3:3
Потік- Залужжя 3:2
Воскресінці- Добринів 1:4
Васючин- В Липиця 2:2
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк2 3:5
Н Липиця - Лучинці 2:1
Чагрів - Путятинці 2:3
Голд Дроп - Підгороддя 4:0
Банк 1-вихідний

13 IRUSIK   (17.02.2012 10:57:29)
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя 6:2
Н. Липиця - Путятинці 4:1
Чагрів - Банк1 1:7
Лучинці - Бабухів 1:2
Міліція - Залужжя 3:1
Потік - Банк2 2:4
Укрлісекспорт - Добринів 1:3
Воскресінці - Васючин 0:4
Голд Дроп - вихідний

10 тур
Міліція- Бабухів 1:2
Потік- Залужжя 1:3
Воскресінці- Добринів 1:4
Васючин- В Липиця 1:2
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк 2:4
Н Липиця - Лучинці 3:2
Чагрів - Путятинці 1:3
Голд Дроп - Підгороддя 4:1
Банк 1-вихідний

12 Zaluzzj   (15.02.2012 20:14:45)
В. Липиця - Підороддя 6-1
Н. Липиця - Путятинці 5-1
Чагрів - Банк1 0-8
Лучинці - Бабухів 3-2
Міліція - Залужжя 0-3
Потік - Банк2 1-6
Укрлісекспорт - Добринів 2-5
Воскресінці - Васючин 1-7
Голд Дроп - вихідний
10 тур
Міліція- Бабухів 4-2
Потік- Залужжя 2-4
Воскресінці- Добринів 0-5
Васючин- В Липиця 3-1
Укрлісекспорт(Вербилівці) -
Банк 2 2-2
Н Липиця - Лучинці 3-0
Чагрів - Путятинці 2-3
Голд Дроп - Підгороддя 6-2
Банк 1-вихідний
[Відповісти]

11 Zizu   (14.02.2012 11:31:23)
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя 7:0
Н. Липиця - Путятинці 8:2
Чагрів - Банк1 2:6
Лучинці - Бабухів 4:2
Міліція - Залужжя 6:1
Потік - Банк2 1:11
Укрлісекспорт - Добринів 2:3
Воскресінці - Васючин 2:7
Голд Дроп - вихідний

10 тур
Міліція- Бабухів 3:4
Потік- Залужжя 2:5
Воскресінці- Добринів 2:5
Васючин- В Липиця 4:2
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк 2 3:1
Н Липиця - Лучинці 2:3
Чагрів - Путятинці 4:4
Голд Дроп - Підгороддя 7:1
Банк 1-вихідний

10 ПОКІРМЕН   (13.02.2012 21:25:14)
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя 6-1
Н. Липиця - Путятинці 5-1
Чагрів - Банк1 0-8
Лучинці - Бабухів 3-2
Міліція - Залужжя 4-1
Потік - Банк2 1-6
Укрлісекспорт - Добринів 2-5
Воскресінці - Васючин 1-7
Голд Дроп - вихідний
10 тур
Міліція- Бабухів 4-2
Потік- Залужжя 2-4
Воскресінці- Добринів 0-5
Васючин- В Липиця 3-1
Укрлісекспорт(Вербилівці) -
Банк 2 2-5
Н Липиця - Лучинці 4-2
Чагрів - Путятинці 1-3
Голд Дроп - Підгороддя 6-2
Банк 1-вихідний

9 єє   (13.02.2012 18:31:38)
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя 7-2
Н. Липиця - Путятинці 4-4
Чагрів - Банк1 1-6
Лучинці - Бабухів 2-2
Міліція - Залужжя 4-2
Потік - Банк2 3-5
Укрлісекспорт - Добринів 2-4
Воскресінці - Васючин 2-3
10 тур
Міліція- Бабухів 3-4
Потік- Залужжя 2-1
Воскресінці- Добринів 2-6
Васючин- В Липиця 2-2
Укрлісекспорт(Вербилівці) -
Банк 2 1-2
Н Липиця - Лучинці 3-3
Чагрів - Путятинці 2-3
Голд Дроп - Підгороддя 8-1

8 Pato   (13.02.2012 14:10:44)
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя 8:1
Н. Липиця - Путятинці 4:2
Чагрів - Банк1 0:5
Лучинці - Бабухів 1:1
Міліція - Залужжя 2:1
Потік - Банк2 0:3
Укрлісекспорт - Добринів 1:3
Воскресінці - Васючин 0:6
Голд Дроп - вихідний

10 тур
Міліція- Бабухів 2:1
Потік- Залужжя 1:2
Воскресінці- Добринів 0:5
Васючин- В Липиця 2:2
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк 2 1:1
Н Липиця - Лучинці 4:1
Чагрів - Путятинці 1:1
Голд Дроп - Підгороддя 9:2
Банк 1-вихідний

-1   Спам
7 panchik   (13.02.2012 13:05:28)
В. Липиця - Підороддя 9-1
Н. Липиця - Путятинці 5-2
Чагрів - Банк1 1-6
Лучинці - Бабухів 2-4
Міліція - Залужжя 2-1
Потік - Банк2 1-5
Укрлісекспорт - Добринів 3-3
Воскресінці - Васючин 1-9
10 тур
Міліція- Бабухів 3-4
Потік- Залужжя 4-4
Воскресінці- Добринів 2-5
Васючин- В Липиця 3-2
Укрлісекспорт(Вербилівці) -
Банк 2 1-2
Н Липиця - Лучинці 3-1
Чагрів - Путятинці 2-3
Голд Дроп - Підгороддя 8-1

6 avtorutet   (13.02.2012 02:14:51)
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя 9-1
Н. Липиця - Путятинці 5-2
Чагрів - Банк1 1-6
Лучинці - Бабухів 2-4
Міліція - Залужжя 2-1
Потік - Банк2 1-5
Укрлісекспорт - Добринів 3-3
Воскресінці - Васючин 1-9
10 тур
Міліція- Бабухів 3-4
Потік- Залужжя 4-4
Воскресінці- Добринів 2-5
Васючин- В Липиця 3-2
Укрлісекспорт(Вербилівці) -
Банк 2 1-2
Н Липиця - Лучинці 3-1
Чагрів - Путятинці 2-3
Голд Дроп - Підгороддя 8-1

5 XXL   (12.02.2012 23:49:20)
10 тур
Міліція- Бабухів 2-2
Потік- Залужжя 3-2
Воскресінці- Добринів 1-5
Васючин- В Липиця 3-3
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк 2 2-3
Н Липиця - Лучинці 3-1
Чагрів - Путятинці 3-4
Голд Дроп - Підгороддя 8-2

4 XXL   (12.02.2012 23:45:42)
Футзал. 8-9 тури
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя 7-1
Н. Липиця - Путятинці 4-1
Чагрів - Банк1 1-9
Лучинці - Бабухів 2-3
Міліція - Залужжя 3-2
Потік - Банк2 1-5
Укрлісекспорт - Добринів 2-2
Воскресінці - Васючин 2-8

3 Romk@   (12.02.2012 23:14:13)
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя 6:3
Н. Липиця - Путятинці 5:2
Чагрів - Банк1 1:8
Лучинці - Бабухів 3:3
Міліція - Залужжя 3:4 Потік - Банк2 3:6
Укрлісекспорт - Добринів 2:4
Воскресінці - Васючин 2:6
Голд Дроп - вихідний 10 тур
Міліція- Бабухів 5:3
Потік- Залужжя 3:5
Воскресінці- Добринів 2:6
Васючин- В Липиця 3:3
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк 2 4:3 Н Липиця - Лучинці 2:5
Чагрів - Путятинці 5:4
Голд Дроп - Підгороддя 5:2
Банк 1-вихідний

2 Hrafite   (12.02.2012 23:12:53)
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя 5-1
Н. Липиця - Путятинці 4-0
Чагрів - Банк1 2-5
Лучинці - Бабухів 3-4
Міліція - Залужжя 2-1
Потік - Банк2 1-4
Укрлісекспорт - Добринів 2-3
Воскресінці - Васючин 2-5
Голд Дроп - вихідний

10 тур
Міліція- Бабухів 2-2
Потік- Залужжя 1-3
Воскресінці- Добринів 2-5
Васючин- В Липиця 5-2
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк 2 1-2
Н Липиця - Лучинці 1-1
Чагрів - Путятинці 1-3
Голд Дроп - Підгороддя 7-3
Банк 1-вихідний

1 FoOtbOL   (12.02.2012 23:01:39)
9 ТУР
В. Липиця - Підороддя 6-0
Н. Липиця - Путятинці 5-1
Чагрів - Банк1 0-5
Лучинці - Бабухів 3-2
Міліція - Залужжя 4-1
Потік - Банк2 1-3
Укрлісекспорт - Добринів 3-2
Воскресінці - Васючин 0-4
Голд Дроп - вихідний

10 тур
Міліція- Бабухів 3-2
Потік- Залужжя 1-2
Воскресінці- Добринів 0-4
Васючин- В Липиця 3-0
Укрлісекспорт(Вербилівці) - Банк 2 2-4
Н Липиця - Лучинці 4-1
Чагрів - Путятинці 1-3
Голд Дроп - Підгороддя 6-0
Банк 1-вихідний

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09