Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 933


Головна » 2014 » Лютий » 4 » Конкурс прогнозистів. Прогнозуємо 3-ий тур конкурсу
19:54:33
Конкурс прогнозистів. Прогнозуємо 3-ий тур конкурсу
11:50 "Надія" - Верхня Липиця
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок
13:00 Лучинці - Бабухів
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці
14:10 Долиняни - Добринів

14:45 Підвиння - Обельниця
15:20 Явче – Підкамінь
15:55 Конюшки – Підгороддя
16:30 "Олімп" – Чесники

09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я
10:05 Залужжя - Васючин-2
10:40 Букачівці - Воскресінці
11:15 Потік - Юнашків

Добринів –«Голд Дроп»
ДЮСШ-1 – В.Липиця
Світанок – «Надія»
МФК Рогатин – Бабухів
Путятинці - Лучинці

Обельниця – Підгороддя
Конюшки – Сарники
Чесники – Явче
Підвиння – Олімп

Васючин-2 – Юнашків
Потік - Загір’я
ДЮСШ-2 – Букачівці
Воскресінці - Черче
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 653 | Додав: IRUSIK
Всього коментарів: 35
35 NoVa4oK_VL   (08.02.2014 23:02:23)
Добринів –«Голд Дроп» 2-5
ДЮСШ-1 – В.Липиця 2-2
Світанок – «Надія» 6-1
МФК Рогатин – Бабухів 2-4
Путятинці - Лучинці 1-6

Обельниця – Підгороддя 2-4
Конюшки – Сарники 3-2
Чесники – Явче 6-0
Підвиння – Олімп 2-4

Васючин-2 – Юнашків 1-4
Потік - Загір’я 4-2
ДЮСШ-2 – Букачівці 4-2
Воскресінці - Черче 1-4

-1   Спам
34 Папік0884   (08.02.2014 22:34:16)
Ну неоцінили ви всі Підгороддя,такшо тетер вибачайте ми граємо тільки для себе і зараді себе. Слава Україні.

33 Romashka99   (08.02.2014 21:31:59)
Васючин-2 2:4 Юнашків
Потік 4:1 Загір'я
ДЮСШ-2 4:2 Букачівці
Воскресінці 0:2 Черче

32 Romashka99   (08.02.2014 21:27:46)
Обельниця 1:3 Підгороддя
Конюшки 4:3 Сарники
Чесники 5:1 Явче
Підвиння 3:2 Олімп

31 Romashka99   (08.02.2014 21:24:36)
Добринів 3:1 Голд Дроп
ДЮСШ-1 4:3 Верхня Липиця
Світанок 4:2 Надія
Рогатин 1:3 Бабухів
Путятинці 0:6 Лучинці

30 vova7   (08.02.2014 13:11:50)
Добринів –«Голд Дроп»  3-1    
ДЮСШ-1 – В.Липиця  1-2
Світанок – «Надія»  3-0
МФК Рогатин – Бабухів  2-2
Путятинці - Лучинці  1-4

Обельниця – Підгороддя  3-1
Конюшки – Сарники  2-0
Чесники – Явче  4-2
 Підвиння – Олімп 3-3 

Васючин-2 – Юнашків  2-3
Потік - Загір’я  3-1
 ДЮСШ-2 – Букачівці 3-2 
Воскресінці - Черче 2-4

29 Міша=)   (08.02.2014 10:59:33)
"Надія" - Верхня Липиця 1-2
МФК "Рогатин" - Світанок 1-3
Лучинці - Бабухів 3-1
"Голд Дроп" - Путятинці 7-0
Долиняни - Добринів 0-5
Підвиння - Обельниця 3-1
Явче – Підкамінь 0-3
Конюшки – Підгороддя 3-1
"Олімп" – Чесники 2-1
"ДЮСШ-2" - Загір'я 6-0
Залужжя - Васючин-2 1-4
Букачівці - Воскресінці 5-0
Потік - Юнашків 0-2

Добринів –«Голд Дроп» 1-2
ДЮСШ-1 – В.Липиця 3-1
Світанок – «Надія» 2-1
МФК Рогатин – Бабухів 1-3
Путятинці - Лучинці 0-6
Обельниця – Підгороддя 3-1
Конюшки – Сарники 3-2
Чесники – Явче 5-1
Підвиння – Олімп 1-3
Васючин-2 – Юнашків 0-1
Потік - Загір’я 3-1
ДЮСШ-2 – Букачівці 2-1
Воскресінці - Черче 1-4

28 НазарКо   (08.02.2014 02:51:09)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця 1:3
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 1:4
13:00 Лучинці - Бабухів 3:1
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці 5:1
14:10 Долиняни - Добринів 0:4

14:45 Підвиння - Обельниця 3:0
15:20 Явче – Підкамінь 1:4
15:55 Конюшки – Підгороддя 4:1
16:30 "Олімп" – Чесники 0:1

09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я 3:1
10:05 Залужжя - Васючин-2 3:3
10:40 Букачівці - Воскресінці 4:0
11:15 Потік - Юнашків 1:4

Добринів –«Голд Дроп» 1:4
ДЮСШ-1 – В.Липиця 3:1
Світанок – «Надія» 3:0
МФК Рогатин – Бабухів 2:1 
Путятинці - Лучинці 1:3

Обельниця – Підгороддя 1:3 
Конюшки – Сарники 2:2
Чесники – Явче 5:0
Підвиння – Олімп 3:2

Васючин-2 – Юнашків 1:3 
Потік - Загір’я 1:4
ДЮСШ-2 – Букачівці 3:0
Воскресінці - Черче 1:4

27 Henri   (08.02.2014 02:35:34)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця 2-4
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 2-5
13:00 Лучинці - Бабухів 4-3
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці 8-1
14:10 Долиняни - Добринів 2-6

14:45 Підвиння - Обельниця 5-1
15:20 Явче – Підкамінь 1-4
15:55 Конюшки – Підгороддя 5-1
16:30 "Олімп" – Чесники 4-2

09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я 9-1
10:05 Залужжя - Васючин-2 3-4
10:40 Букачівці - Воскресінці 5-2
11:15 Потік - Юнашків 1-3

Добринів –«Голд Дроп» 1-4
ДЮСШ-1 – В.Липиця 3-2
Світанок – «Надія» 4-1
МФК Рогатин – Бабухів 2-4
Путятинці - Лучинці 1-5

Обельниця – Підгороддя 3-2
Конюшки – Сарники 3-5
Чесники – Явче 5-0
Підвиння – Олімп 4-1

Васючин-2 – Юнашків 2-3
Потік - Загір’я 5-1
ДЮСШ-2 – Букачівці 3-2
Воскресінці - Черче 2-5

26 Romashka99   (07.02.2014 21:08:05)
Підвиння 3:1 Обельниця
Явче 1:4 Підкамінь
Конюшки 3:1 Підгороддя
,,Олімп'' 1:3 Чесники

25 Romashka99   (07.02.2014 21:04:22)
ДЮСШ-2 3:1 Загір'я
Залужжя 4:3 Васючин-2
Букачівці 3:1 Воскресінці
Потік 2:4 Юнашків

24 Romashka99   (07.02.2014 21:00:30)
,,Надія'' 6:4 Верхня Липиця
Рогатин 2:3 Світанок
Лучинці 3:2 Бабухів
,,Голд Дроп'' 2:1 Путятинці
Долиняни 0:5 Добринів

23 NoVa4oK_VL   (07.02.2014 20:18:02)
"Надія" - Верхня Липиця 3-6
МФК "Рогатин" - Світанок 3-5
Лучинці - Бабухів 3-4
"Голд Дроп" - Путятинці 7-1
Долиняни - Добринів 2-8

Підвиння - Обельниця 5-1
Явче – Підкамінь 2-4
Конюшки – Підгороддя 5-2
"Олімп" – Чесники 2-4

"ДЮСШ-2" - Загір'я 6-1
Залужжя - Васючин-2 4-2
Букачівці - Воскресінці 4-2
Потік - Юнашків 1-3

22 Zaluzzj   (07.02.2014 13:32:12)
"Надія" - Верхня Липиця3-2 
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 1-3 
13:00 Лучинці - Бабухів 5-5 
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці 5-0 
14:10 Долиняни - Добринів 1-5 

14:45 Підвиння - Обельниця 6-1 
15:20 Явче – Підкамінь 2-3 
15:55 Конюшки – Підгороддя 4-2 
16:30 "Олімп" – Чесники 2- 1

09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я 6-4 
10:05 Залужжя - Васючин-2 4-2 
10:40 Букачівці - Воскресінці 4-3 
11:15 Потік - Юнашків 3-1 

Добринів –«Голд Дроп» 1-4 
ДЮСШ-1 – В.Липиця 2-1
Світанок – «Надія» 5-1 
МФК Рогатин – Бабухів 2-3 
Путятинці - Лучинці 1-6 

Обельниця – Підгороддя 4-1 
Конюшки – Сарники 1-3 
Чесники – Явче 3-3 
Підвиння – Олімп 4-1 

Васючин-2 – Юнашків 5-1 
Потік - Загір’я 4-1 
ДЮСШ-2 – Букачівці 2-2 
Воскресінці - Черче 1-5

21 Льова   (07.02.2014 12:47:47)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця 2:4
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 1:4
13:00 Лучинці - Бабухів 5:4
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці 6:2
14:10 Долиняни - Добринів 1:4

14:45 Підвиння - Обельниця 3:1
15:20 Явче – Підкамінь 1:3
15:55 Конюшки – Підгороддя 6:0
16:30 "Олімп" – Чесники 4:3

09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я 5:0
10:05 Залужжя - Васючин-2 1:3
10:40 Букачівці - Воскресінці 4:2
11:15 Потік - Юнашків 1:3

Добринів –«Голд Дроп» 2:2
ДЮСШ-1 – В.Липиця 4:3
Світанок – «Надія» 4:1
МФК Рогатин – Бабухів 1:5 
Путятинці - Лучинці 1:7

Обельниця – Підгороддя 1:3 
Конюшки – Сарники 2:3
Чесники – Явче 4:1
Підвиння – Олімп 1:4

Васючин-2 – Юнашків 2:2
Потік - Загір’я 3:1
ДЮСШ-2 – Букачівці 4:2
Воскресінці - Черче 2:3

20 Ruslan   (07.02.2014 01:53:25)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця 3-3 
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 3-5 
13:00 Лучинці - Бабухів 2-0 
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці 4-2 
14:10 Долиняни - Добринів 0-3 

14:45 Підвиння - Обельниця 5-0 
15:20 Явче – Підкамінь 2-2 
15:55 Конюшки – Підгороддя 3-1 
16:30 "Олімп" – Чесники 5-5 

09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я 4-0 
10:05 Залужжя - Васючин-2 2-1 
10:40 Букачівці - Воскресінці 3-1 
11:15 Потік - Юнашків 2-3 

Добринів –«Голд Дроп» 3-5  
ДЮСШ-1 – В.Липиця 3-2  
Світанок – «Надія» 3-1  
МФК Рогатин – Бабухів 1-3  
Путятинці - Лучинці 1-3  

Обельниця – Підгороддя 2-3  
Конюшки – Сарники 1-2  
Чесники – Явче 2-0  
Підвиння – Олімп 3-1  

Васючин-2 – Юнашків 2-1  
Потік - Загір’я 2-1  
ДЮСШ-2 – Букачівці 3-3  
Воскресінці - Черче 0-2

19 Romk@   (07.02.2014 01:50:44)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця 2-2
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 2-5
13:00 Лучинці - Бабухів 4-4
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці 7-1
14:10 Долиняни - Добринів 2-5

14:45 Підвиння - Обельниця 7-2
15:20 Явче – Підкамінь 1-4
15:55 Конюшки – Підгороддя 5-2
16:30 "Олімп" – Чесники 4-2

09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я 7-2
10:05 Залужжя - Васючин-2 5-2
10:40 Букачівці - Воскресінці 5-2
11:15 Потік - Юнашків 1-4

Добринів –«Голд Дроп» 2-5
ДЮСШ-1 – В.Липиця 3-1
Світанок – «Надія» 4-1
МФК Рогатин – Бабухів 3-3
Путятинці - Лучинці 1-5

Обельниця – Підгороддя 2-4
Конюшки – Сарники 2-3
Чесники – Явче 5-0
Підвиння – Олімп 4-1

Васючин-2 – Юнашків 1-3
Потік - Загір’я 5-1
ДЮСШ-2 – Букачівці 4-2
Воскресінці - Черче 1-3

18 neymar19   (06.02.2014 18:32:24)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця 2-6
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 3-6
13:00 Лучинці - Бабухів 5-5
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці 8-1
14:10 Долиняни - Добринів 1-9

14:45 Підвиння - Обельниця 6-1
15:20 Явче – Підкамінь 2-2
15:55 Конюшки – Підгороддя 4-2
16:30 "Олімп" – Чесники 1-6

09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я 6-4
10:05 Залужжя - Васючин-2 1-5
10:40 Букачівці - Воскресінці 4-3
11:15 Потік - Юнашків 5-1

Добринів –«Голд Дроп» 3-3
ДЮСШ-1 – В.Липиця 1-6
Світанок – «Надія» 5-1
МФК Рогатин – Бабухів 2-2
Путятинці - Лучинці 1-6

Обельниця – Підгороддя 4-1
Конюшки – Сарники 1-3
Чесники – Явче 3-3
Підвиння – Олімп 4-1

Васючин-2 – Юнашків 5-1
Потік - Загір’я 4-1
ДЮСШ-2 – Букачівці 6-1
Воскресінці - Черче 1-5

17 yosipgusak   (06.02.2014 10:22:10)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця 2-4
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 1-3
13:00 Лучинці - Бабухів 3-3
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці 5-2
14:10 Долиняни - Добринів 1-5
14:45 Підвиння - Обельниця 5-2
15:20 Явче – Підкамінь 1-4 
15:55 Конюшки – Підгороддя 4-2
 16:30 "Олімп" – Чесники 2-4
09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я 4-1 
10:05 Залужжя - Васючин-2 4-3
 10:40 Букачівці - Воскресінці 5-3
11:15 Потік - Юнашків 3-5 
Добринів –«Голд Дроп» 3-5  
ДЮСШ-1 – В.Липиця 4-1
Світанок – «Надія» 4-2 
МФК Рогатин – Бабухів 1-3  
Путятинці - Лучинці 3-4
Обельниця – Підгороддя 2-3 
 Конюшки – Сарники 4-2
  Чесники – Явче 4-1
  Підвиння – Олімп 3-1
  Васючин-2 – Юнашків 2-4
 Потік - Загір’я 3-2
 ДЮСШ-2 – Букачівці 4-2
  Воскресінці - Черче3-3

16 Олег16   (06.02.2014 01:26:37)
Надія - В.Липиця - 2:2
Рогатин - Світанок - 2:3
Лучинці - Бабухів - 4:3
Гал-Дроп - Путятинці - 6:1
Долиняни - Добринів - 1:7
Підвиня - Обелниця - 6:1
Явче - Підкамінь - 2:4
Конюшки - Підгородя - 5:1
Олімп - Чесники - 5:2
ДЮСШ -2 - Загіря - 6:2
Залужя - Васючин-2 - 2:3
Букачівці - Воскресінці - 4:1
Потік - Юнашків - 3:6

Добринів - Гал-Дроп - 2:5 
ДЮСШ - В.Липиця - 3:1 
Світанок - Надія - 6:3 
Рогатин - Бабухів - 2:4 
Путятинці - Лучинці - 1:8 
Обельниця - Підгородя - 1:3 
Конюшки - Сарники - 2:3 
Чесники - Явче - 2:5 
Підвиня - Олімп - 1:5 
Васючин-2 - Юнашків - 4:2 
Потік - Загіря - 6:2 
ДЮСШ-2 - Букачівці - 3:2 
Воскресінці - Черче - 1:4

15 IGOR_08   (05.02.2014 23:27:16)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця  1-2
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 2-3 
13:00 Лучинці - Бабухів 3-1
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці 4-2
14:10 Долиняни - Добринів 1-4

14:45 Підвиння - Обельниця 3-1
15:20 Явче – Підкамінь  1-3
15:55 Конюшки – Підгороддя 3-2
16:30 "Олімп" – Чесники 2-4

09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я 5=1
10:05 Залужжя - Васючин-2   2-1
10:40 Букачівці - Воскресінці  4-2 
11:15 Потік - Юнашків 2-3

Добринів –«Голд Дроп»  4-1 
ДЮСШ-1 – В.Липиця 7-1
Світанок – «Надія» 2-1
МФК Рогатин – Бабухів   2-4
Путятинці - Лучинці  2-4

Обельниця – Підгороддя 2-1
Конюшки – Сарники  4-2 
Чесники – Явче 3-1
Підвиння – Олімп 3-2

Васючин-2 – Юнашків 3-2
Потік - Загір’я 5-1
ДЮСШ-2 – Букачівці 0=1
Воскресінці - Черче  0-3

14 TARASNL9   (05.02.2014 22:19:50)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця 2:3
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 2:5
13:00 Лучинці - Бабухів 5:2
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці 7:1
14:10 Долиняни - Добринів 0:6

14:45 Підвиння - Обельниця 3:1
15:20 Явче – Підкамінь 1:4
15:55 Конюшки – Підгороддя 5:2
16:30 "Олімп" – Чесники 1:3

09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я 5:1
10:05 Залужжя - Васючин-2 3:0
10:40 Букачівці - Воскресінці 3:1
11:15 Потік - Юнашків 1:4

Добринів –«Голд Дроп» 1-3 
ДЮСШ-1 – В.Липиця 6-1 
Світанок – «Надія» 5-1 
МФК Рогатин – Бабухів 2-4 
Путятинці - Лучинці 2-6 
Обельниця – Підгороддя 2-1 
Конюшки – Сарники 1-3 
Чесники – Явче 5-1 
Підвиння – Олімп 3-1 
Васючин-2 – Юнашків 2-4 
Потік - Загір’я 2-2 
ДЮСШ-2 – Букачівці 3-2 
Воскресінці - Черче4-3

13 Ivan2879   (05.02.2014 21:35:49)
"Надія" - Верхня Липиця 1-4
МФК "Рогатин" - Світанок 1-4
Лучинці - Бабухів 2-2
"Голд Дроп" - Путятинці 7-0
Долиняни - Добринів 2-5
Підвиння - Обельниця 3-1
Явче – Підкамінь 0-3
Конюшки – Підгороддя 3-1
"Олімп" – Чесники 2-1
"ДЮСШ-2" - Загір'я 6-0
Залужжя - Васючин-2 1-4
Букачівці - Воскресінці 5-0
Потік - Юнашків 0-2

12 Bоротнік   (05.02.2014 20:26:18)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця 2-3
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 1-4
13:00 Лучинці - Бабухів4-2
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці 7-2
14:10 Долиняни - Добринів 1-3

14:45 Підвиння - Обельниця 4-1
15:20 Явче – Підкамінь 1-4
15:55 Конюшки – Підгороддя4-1
16:30 "Олімп" – Чесники 3-2

09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я 3-1
10:05 Залужжя - Васючин-2 2-4
10:40 Букачівці - Воскресінці 5-2
11:15 Потік - Юнашків 2-5

Добринів –«Голд Дроп» 3-5 
ДЮСШ-1 – В.Липиця 4-2 
Світанок – «Надія» 5-3 
МФК Рогатин – Бабухів 1-3 
Путятинці - Лучинці 3-7 

Обельниця – Підгороддя 1-3 
Конюшки – Сарники 4-3 
Чесники – Явче 4-2 
Підвиння – Олімп 3-2 

Васючин-2 – Юнашків 3-5 
Потік - Загір’я 4-2 
ДЮСШ-2 – Букачівці 1-3 
Воскресінці - Черче2-4

11 NK97   (05.02.2014 19:24:46)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця  2-5
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 2-2
13:00 Лучинці - Бабухів  6-3
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці 4-2
14:10 Долиняни - Добринів  2-7

14:45 Підвиння - Обельниця  3-1
15:20 Явче – Підкамінь 1-4
15:55 Конюшки – Підгороддя  3-1
16:30 "Олімп" – Чесники  4-3

09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я  4-1
10:05 Залужжя - Васючин-2  3-4
10:40 Букачівці - Воскресінці  6-1
11:15 Потік - Юнашків 3-3

Добринів –«Голд Дроп» 3:3 
ДЮСШ-1 – В.Липиця 3:2
Світанок – «Надія» 5:1 
МФК Рогатин – Бабухів 4:2 
Путятинці - Лучинці 2:7

Обельниця – Підгороддя 1:3 
Конюшки – Сарники 2:2 
Чесники – Явче 11:3 
Підвиння – Олімп 2:4

Васючин-2 – Юнашків 5:3 
Потік - Загір’я 6:1
ДЮСШ-2 – Букачівці 2:2 
Воскресінці - Черче 2:5

10 romka1986   (05.02.2014 18:44:50)
"Надія" - Верхня Липиця 1-2
МФК "Рогатин" - Світанок 1-3
Лучинці - Бабухів 3-1
"Голд Дроп" - Путятинці 7-0
Долиняни - Добринів 0-5
Підвиння - Обельниця 3-1
Явче – Підкамінь 0-3
Конюшки – Підгороддя 3-1
"Олімп" – Чесники 2-1
"ДЮСШ-2" - Загір'я 6-0
Залужжя - Васючин-2 1-4
Букачівці - Воскресінці 5-0
Потік - Юнашків 0-2

Добринів –«Голд Дроп» 1-2 
ДЮСШ-1 – В.Липиця 3-1 
Світанок – «Надія» 2-1 
МФК Рогатин – Бабухів 1-3  
Путятинці - Лучинці 0-6 
Обельниця – Підгороддя 3-1  
Конюшки – Сарники 3-2 
Чесники – Явче 5-1 
Підвиння – Олімп 1-3 
Васючин-2 – Юнашків 0-1  
Потік - Загір’я 3-1 
ДЮСШ-2 – Букачівці 2-1 
Воскресінці - Черче 1-4

9 vasyok   (05.02.2014 16:55:15)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця  3-1
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 2-0 
13:00 Лучинці - Бабухів  3-0
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці  2-1
14:10 Долиняни - Добринів  1-3

14:45 Підвиння - Обельниця  4-1
15:20 Явче – Підкамінь 0-5 
15:55 Конюшки – Підгороддя  5-1
16:30 "Олімп" – Чесники  1-3

09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я  5-1
10:05 Залужжя - Васючин-2  4-1
10:40 Букачівці - Воскресінці  2-1
11:15 Потік - Юнашків1-4

8 tushka   (05.02.2014 16:21:12)
олімп-чесники 6-1
воскресінці-букачівці 4-2

7 Роналдіньо   (05.02.2014 15:20:01)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця 3-2
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 1-4
13:00 Лучинці - Бабухів 3-2
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці 7-0
14:10 Долиняни - Добринів 1-3

14:45 Підвиння - Обельниця 4-1
15:20 Явче – Підкамінь 1-4
15:55 Конюшки – Підгороддя 3-1
16:30 "Олімп" – Чесники 3-2

09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я 5-1
10:05 Залужжя - Васючин-2 3-2
10:40 Букачівці - Воскресінці 5-2
11:15 Потік - Юнашків 2-1

Добринів –«Голд Дроп» 1-5 
ДЮСШ-1 – В.Липиця 3-2 
Світанок – «Надія» 3-1 
МФК Рогатин – Бабухів 1-3 
Путятинці - Лучинці 1-5 

Обельниця – Підгороддя 2-4 
Конюшки – Сарники 2-3 
Чесники – Явче 5-0 
Підвиння – Олімп 2-1 

Васючин-2 – Юнашків 2-1 
Потік - Загір’я 5-1 
ДЮСШ-2 – Букачівці 2-1 
Воскресінці - Черче 1-2

6 vova7   (05.02.2014 13:49:47)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця 1-3
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 2-3
13:00 Лучинці - Бабухів 4-2
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці 6-2
14:10 Долиняни - Добринів 0-7

14:45 Підвиння - Обельниця 1-1
15:20 Явче – Підкамінь 2-0
15:55 Конюшки – Підгороддя 3-0
16:30 "Олімп" – Чесники 3-2

09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я 2-1
10:05 Залужжя - Васючин-2 1-3
10:40 Букачівці - Воскресінці 4-3
11:15 Потік - Юнашків 5-3

4 Тарас   (05.02.2014 12:16:02)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця 2:4
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 3:5
13:00 Лучинці - Бабухів 3:4
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці  9:0
14:10 Долиняни - Добринів 2:5

14:45 Підвиння - Обельниця 5:2
15:20 Явче – Підкамінь 1:4
15:55 Конюшки – Підгороддя 5:1
16:30 "Олімп" – Чесники 2:1

09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я 4:2
10:05 Залужжя - Васючин-2 2:4
10:40 Букачівці - Воскресінці 2:2
11:15 Потік - Юнашків 2:4

Добринів –«Голд Дроп» 3-5    
ДЮСШ-1 – В.Липиця 4-1  
Світанок – «Надія» 4-2   
МФК Рогатин – Бабухів 1-5    
Путятинці - Лучинці 0-8  
Обельниця – Підгороддя 4-1  
 Конюшки – Сарники 4-2  
  Чесники – Явче 4-1  
  Підвиння – Олімп 3-1  
  Васючин-2 – Юнашків 3-4  
 Потік - Загір’я 3-2  
 ДЮСШ-2 – Букачівці 4-3  
  Воскресінці - Черче4-3

3 Бакс   (05.02.2014 11:55:03)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця 3-1
 12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 3-1 
 13:00 Лучинці - Бабухів 3-1
 13:35 "Голд Дроп" - Путятинці 3-1 
 14:10 Долиняни - Добринів 1-3 

14:45 Підвиння - Обельниця 3-1
 15:20 Явче – Підкамінь 1-3
 15:55 Конюшки – Підгороддя 3-1 
 16:30 "Олімп" – Чесники 1-3 

 09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я 3-1 
 10:05 Залужжя - Васючин-2 1-3 
10:40 Букачівці - Воскресінці 3-1
 11:15 Потік - Юнашків 3-1

5 igor11   (05.02.2014 12:54:19)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця  6:4
 12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 5:2 
13:00 Лучинці - Бабухів  5:3
 13:35 "Голд Дроп" - Путятинці 9:1 
14:10 Долиняни - Добринів  7:2

14:45 Підвиння - Обельниця 4:0
15:20 Явче – Підкамінь  4:2
15:55 Конюшки – Підгороддя  7:4
16:30 "Олімп" – Чесники  6:2

 09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я 4:2 
10:05 Залужжя - Васючин-2  5:2
 10:40 Букачівці - Воскресінці 7:3 
11:15 Потік - Юнашків 5:2

2 Франц   (05.02.2014 01:20:59)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця     2-4
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок   3-4
13:00 Лучинці - Бабухів                 3-5
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці      7-2
14:10 Долиняни - Добринів            5-0

14:45 Підвиння - Обельниця          3-1
15:20 Явче – Підкамінь                    2-5
15:55 Конюшки – Підгороддя          6-2
16:30 "Олімп" – Чесники                2-3

09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я               4-1
10:05 Залужжя - Васючин-2            4-3
10:40 Букачівці - Воскресінці          3-1
11:15 Потік - Юнашків                     2-5

Добринів –«Голд Дроп»  2-4     
ДЮСШ-1 – В.Липиця        4-3 
Світанок – «Надія»           3-1 
МФК Рогатин – Бабухів     3-4 
Путятинці - Лучинці         2-6 

Обельниця – Підгороддя    1-3 
Конюшки – Сарники           5-2 
Чесники – Явче                 5-2 
Підвиння – Олімп 

Васючин-2 – Юнашків        2-3 
Потік - Загір’я                     3-2 
ДЮСШ-2 – Букачівці           4-2 
Воскресінці - Черче           1-3

1 Polyoviy(Zhovchiv)   (04.02.2014 20:54:44)
11:50 "Надія" - Верхня Липиця 1:3
12:25 МФК "Рогатин" - Світанок 2:4
13:00 Лучинці - Бабухів 4:3
13:35 "Голд Дроп" - Путятинці 5:2
14:10 Долиняни - Добринів 1:7

14:45 Підвиння - Обельниця 4:1
15:20 Явче – Підкамінь 1:2
15:55 Конюшки – Підгороддя 5:1
16:30 "Олімп" – Чесники 1:3

09:30 "ДЮСШ-2" - Загір'я 3:1
10:05 Залужжя - Васючин-2 4:2
10:40 Букачівці - Воскресінці 3:1
11:15 Потік - Юнашків 1:4

Добринів –«Голд Дроп» 3:1 
ДЮСШ-1 – В.Липиця 4:2 
Світанок – «Надія» 3:1 
МФК Рогатин – Бабухів 3:1 
Путятинці - Лучинці 1:4 

Обельниця – Підгороддя 4:2 
Конюшки – Сарники 3:2 
Чесники – Явче 7:1 
Підвиння – Олімп 3:2 

Васючин-2 – Юнашків 1:5 
Потік - Загір’я 4:2 
ДЮСШ-2 – Букачівці 2:3 
Воскресінці - Черче 1:3

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09