Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 833


Головна » 2014 » Лютий » 20 » Конкурс прогнозистів. Ставимо прогнози. Завершальні тури першої ліги
22:14:50
Конкурс прогнозистів. Ставимо прогнози. Завершальні тури першої ліги
СУБОТА

11:50 Бабухів - Долиняни
12:25 ДЮСШ-1 - Путятинці
13:00 Добринів - Верхня Липиця
13:35 Лучинці - МФК "Рогатин"
14:10"Надія" - "Голд Дроп"

14:45 Підкамінь - Сарники
15:20 Чесники - Підгороддя
15:55 Підвиння - Конюшки
16:30 Явче - Обельниця

09:30 Залужжя - Черче
10:05 Юнашків – Букачівці
10:40 Загір’я – Воскресінці
11:15 Васючин-2 – ДЮСШ-2

НЕДІЛЯ

Добринів– МФК Рогатин
Лучинці – «Надія»
ДЮСШ-1 – «Голд Дроп»
Долиняни – Путятинці
В.Липиця - Світанок

Обельниця – Підкамінь
Конюшки – "Олімп"
Підгороддя – Підвиння
Сарники – Чесники

Потік – Воскресінці
Загір’я – Букачівці
Юнашків – Черче
Залужжя – ДЮСШ-2
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 450 | Додав: IRUSIK
Всього коментарів: 20
20 NoVa4oK_VL   (02.03.2014 10:27:57)
Добринів– МФК Рогатин 5-2
Лучинці – «Надія» 4-1
ДЮСШ-1 – «Голд Дроп» 1-2
Долиняни – Путятинці 2-4
В.Липиця - Світанок 2-6

Обельниця – Підкамінь 3-2
Конюшки – "Олімп" 4-1
Підгороддя – Підвиння 1-3
Сарники – Чесники 1-4

Потік – Воскресінці 3-1
Загір’я – Букачівці 1-4
Юнашків – Черче 4-2
Залужжя – ДЮСШ-2 2-4

19 Олег16   (02.03.2014 10:16:50)
Добринів - Рогатин - 5:4
Лучинці - Надія - 5:2
ДЮСШ - Гал-Дроп - 3:2
Долиняни - Путятинці - 2:4
В.Липиця - Світанок - 1:3
Обелниця - Підкамінь - 2:4
Конюшки - Олімп - 1:3
Підгородя - Підвиня - 2:5
Сарники - Чесники - 2:3
Потік - Воскресінці - 4:2
Загіря - Букачівці - 2:3
Юнашків - Черче - 5:2
Залужя - ДЮСШ-2 - 3:5

18 Romashka99   (01.03.2014 12:07:11)
Підкамінь 3:2 Сарники
Чесники 4:0 Підгороддя
Підвиння 3:2 Конюшки
Явче 1:3 Обельниця

17 NoVa4oK_VL   (01.03.2014 10:33:15)
11:50 Бабухів - Долиняни 5-1
12:25 ДЮСШ-1 - Путятинці 5-1
13:00 Добринів - Верхня Липиця 5-3
13:35 Лучинці - МФК "Рогатин" 4-1
14:10"Надія" - "Голд Дроп" 1-6
14:45 Підкамінь - Сарники 4-2
15:20 Чесники - Підгороддя 5-2
15:55 Підвиння - Конюшки 3-2
16:30 Явче - Обельниця 4-1
09:30 Залужжя - Черче 3-2
10:05 Юнашків – Букачівці 5-2
10:40 Загір’я – Воскресінці 2-4
11:15 Васючин-2 – ДЮСШ-2 .3-1

16 НазарКо   (28.02.2014 23:33:06)
11:50 Бабухів - Долиняни 3:0
12:25 ДЮСШ-1 - Путятинці 3:0
13:00 Добринів - Верхня Липиця 2:2
13:35 Лучинці - МФК "Рогатин" 4:2
14:10"Надія" - "Голд Дроп" 1:5

14:45 Підкамінь - Сарники 3:0
15:20 Чесники - Підгороддя 4:0
15:55 Підвиння - Конюшки 4:2
16:30 Явче - Обельниця 3:1

09:30 Залужжя - Черче 4:2
10:05 Юнашків – Букачівці 3:1
10:40 Загір’я – Воскресінці 1:3
11:15 Васючин-2 – ДЮСШ-2 1:3

Неділя 

Добринів– МФК Рогатин 3:1
Лучинці – «Надія» 3:0
ДЮСШ-1 – «Голд Дроп» 2:2
Долиняни – Путятинці 2:2
В.Липиця - Світанок 1:3

Обельниця – Підкамінь 3:1
Конюшки – "Олімп" 2:2
Підгороддя – Підвиння 1:4
Сарники – Чесники 1:5

Потік – Воскресінці 3:1
Загір’я – Букачівці 0:3
Юнашків – Черче 2:2
Залужжя – ДЮСШ-2 1:1

15 TARASNL9   (28.02.2014 22:21:28)
11:50 Бабухів - Долиняни 5-0
12:25 ДЮСШ-1 - Путятинці 5-1
13:00 Добринів - Верхня
Липиця 4-2
13:35 Лучинці - МФК "Рогатин"
4-1
14:10"Надія" - "Голд Дроп" 1-5
14:45 Підкамінь - Сарники 3-2
15:20 Чесники - Підгороддя
4-1
15:55 Підвиння - Конюшки 3-1
16:30 Явче - Обельниця 5-2
09:30 Залужжя - Черче 2-4
10:05 Юнашків – Букачівці 6-3
10:40 Загір’я – Воскресінці 2-2
11:15 Васючин-2 – ДЮСШ-2
3-1
НЕДІЛЯ
Добринів– МФК Рогатин 5-2
Лучинці – «Надія» 4-1
ДЮСШ-1 – «Голд Дроп» 1-2
Долиняни – Путятинці 1-4
В.Липиця - Світанок 2-4
Обельниця – Підкамінь 3-2
Конюшки – "Олімп" 1-3
Підгороддя – Підвиння 0-2
Сарники – Чесники 1-3
Потік – Воскресінці 2-2
Загір’я – Букачівці 0-3
Юнашків – Черче 3-2
Залужжя – ДЮСШ-2 1-3

14 Romashka99   (28.02.2014 21:08:41)
Бабухів 3:0 Долиняни
ДЮСШ 4:2 Путятинці
Добринів 4:3 Верхня Липиця
Лучинці 4:3 Рогатин
''Надія'' 1:7 ''Голд Дроп''

13 Romashka99   (28.02.2014 21:03:49)
Залужжя 3:2 Черче
Юнашків 3:3 Букачівці
Загір'я 2:1 Воскресінці
Васючин-2 3:5 ДЮСШ-2

12 Міша=)   (28.02.2014 20:29:19)
11:50 Бабухів - Долиняни 7:1 
12:25 ДЮСШ-1 - Путятинці 6:2
13:00 Добринів - Верхня Липиця 1:3
 13:35 Лучинці - МФК "Рогатин" 2-1 
14:10"Надія" - "Голд Дроп" 1:7

14:45 Підкамінь - Сарники 4:2
15:20 Чесники - Підгороддя 3:1
15:55 Підвиння - Конюшки 3:1
 16:30 Явче - Обельниця  3-1

09:30 Залужжя - Черче 3:2
 10:05 Юнашків – Букачівці 3:1 
 10:40 Загір’я – Воскресінці 2-5 
 11:15 Васючин-2 – ДЮСШ-2 -3 

НЕДІЛЯ

  Добринів– МФК Рогатин 1:4
 Лучинці – «Надія» 5:0
 ДЮСШ-1 – «Голд Дроп» 3:1 
 Долиняни – Путятинці 1-2 
 В.Липиця - Світанок 1-3 

 Обельниця – Підкамінь1-3 
Конюшки – "Олімп" 1:3
 Підгороддя – Підвиння 0:3 
  Сарники – Чесники 2-3  

 Потік – Воскресінці 1- 3
 Загір’я – Букачівці 1:3 
 Юнашків – Черче 4:1 
 Залужжя – ДЮСШ-2 1:4

11 NK97   (28.02.2014 19:00:33)
СУБОТА 01.03.2014

11:50 Бабухів - Долиняни  3-1 
 12:25 ДЮСШ-1 - Путятинці  5-0 
 13:00 Добринів - Верхня Липиця 6-2 
 13:35 Лучинці - МФК "Рогатин"  4-3 
 14:10"Надія" - "Голд Дроп"  1-8 

 14:45 Підкамінь - Сарники  3-3 
 15:20 Чесники - Підгороддя  3-1 
 15:55 Підвиння - Конюшки  2-3 
 16:30 Явче - Обельниця  5-3 

 09:30 Залужжя - Черче  3-4 
 10:05 Юнашків – Букачівці  5-2 
 10:40 Загір’я – Воскресінці  3-2 
 11:15 Васючин-2 – ДЮСШ-2  2-1 

НЕДІЛЯ 02.03.2014

 Добринів– МФК Рогатин  4-3 
 Лучинці – «Надія»  3-1 
 ДЮСШ-1 – «Голд Дроп» 0-4  
 Долиняни – Путятинці  2-3 
 В.Липиця - Світанок  2-3 

 Обельниця – Підкамінь  3-1 
 Конюшки – "Олімп"  1-5 
 Підгороддя – Підвиння  1-4 
 Сарники – Чесники  2-2 

 Потік – Воскресінці  3-2 
 Загір’я – Букачівці  0-4 
 Юнашків – Черче  4-2 
 Залужжя – ДЮСШ-2 2-2

10 Bоротнік   (27.02.2014 19:28:45)
11:50 Бабухів - Долиняни  4-1 
 12:25 ДЮСШ-1 - Путятинці  4-2 
 13:00 Добринів - Верхня Липиця 4-3 
 13:35 Лучинці - МФК "Рогатин"  4-2 
 14:10"Надія" - "Голд Дроп"  2-5 

 14:45 Підкамінь - Сарники  3-3 
 15:20 Чесники - Підгороддя  3-1 
 15:55 Підвиння - Конюшки  4-5 
 16:30 Явче - Обельниця  5-3 

 09:30 Залужжя - Черче  3-4 
 10:05 Юнашків – Букачівці  4-3
 10:40 Загір’я – Воскресінці  3-4 
 11:15 Васючин-2 – ДЮСШ-2  2-1 

НЕДІЛЯ 

 Добринів– МФК Рогатин  4-3 
 Лучинці – «Надія»  4-1 
 ДЮСШ-1 – «Голд Дроп» 2-3  
 Долиняни – Путятинці  2-3 
 В.Липиця - Світанок  2-3 

 Обельниця – Підкамінь  3-1 
 Конюшки – "Олімп"  3-4
 Підгороддя – Підвиння  1-4 
 Сарники – Чесники  2-3 

 Потік – Воскресінці  3-2 
 Загір’я – Букачівці  0-4 
 Юнашків – Черче  4-2 
 Залужжя – ДЮСШ-23-2

9 Henri   (26.02.2014 21:02:49)
11:50 Бабухів - Долиняни  4-1
 12:25 ДЮСШ-1 - Путятинці  4-2
 13:00 Добринів - Верхня Липиця 4-4
 13:35 Лучинці - МФК "Рогатин"  4-2
 14:10"Надія" - "Голд Дроп"  2-5

 14:45 Підкамінь - Сарники  3-3
 15:20 Чесники - Підгороддя  3-1
 15:55 Підвиння - Конюшки  4-3
 16:30 Явче - Обельниця  5-3

 09:30 Залужжя - Черче  3-4
 10:05 Юнашків – Букачівці  5-2
 10:40 Загір’я – Воскресінці  3-2
 11:15 Васючин-2 – ДЮСШ-2  2-1

НЕДІЛЯ

 Добринів– МФК Рогатин  4-3
 Лучинці – «Надія»  3-1
 ДЮСШ-1 – «Голд Дроп» 2-2 
 Долиняни – Путятинці  2-3
 В.Липиця - Світанок  2-3

 Обельниця – Підкамінь  3-1
 Конюшки – "Олімп"  1-5
 Підгороддя – Підвиння  1-4
 Сарники – Чесники  2-2

 Потік – Воскресінці  3-2
 Загір’я – Букачівці  0-4
 Юнашків – Черче  4-2
 Залужжя – ДЮСШ-2 2-3

8 vasyok   (26.02.2014 18:56:57)
11:50 Бабухів - Долиняни 3-0
12:25 ДЮСШ-1 - Путятинці 5-1
13:00 Добринів - Верхня Липиця 3-1
13:35 Лучинці - МФК "Рогатин" 4-1
14:10"Надія" - "Голд Дроп" 1-3

14:45 Підкамінь - Сарники 3-1
15:20 Чесники - Підгороддя 4-1
15:55 Підвиння - Конюшки 2-2
16:30 Явче - Обельниця 3-1

09:30 Залужжя - Черче 2-1
10:05 Юнашків – Букачівці 3-0
10:40 Загір’я – Воскресінці 1-2
11:15 Васючин-2 – ДЮСШ-2 1-4

НЕДІЛЯ 

Добринів– МФК Рогатин 3-1
Лучинці – «Надія» 3-1
ДЮСШ-1 – «Голд Дроп» 1-3
Долиняни – Путятинці 1-3
В.Липиця - Світанок 1-3

Обельниця – Підкамінь 2-4
Конюшки – "Олімп" 2-2
Підгороддя – Підвиння 1-5
Сарники – Чесники 1-4

Потік – Воскресінці 2-1
Загір’я – Букачівці 1-4
Юнашків – Черче 4-0
Залужжя – ДЮСШ-2 1-3

7 vova7   (24.02.2014 14:48:56)
11:50 Бабухів - Долиняни 6-2    
12:25 ДЮСШ-1 - Путятинці 5-1
13:00 Добринів - Верхня Липиця 2-3
13:35 Лучинці - МФК "Рогатин" 2-4
14:10"Надія" - "Голд Дроп" 1-5

14:45 Підкамінь - Сарники 3-3
15:20 Чесники - Підгороддя 2-0
15:55 Підвиння - Конюшки 2-3
16:30 Явче - Обельниця 3-1

09:30 Залужжя - Черче 2-3
10:05 Юнашків – Букачівці 3-1
10:40 Загір’я – Воскресінці 3-3
11:15 Васючин-2 – ДЮСШ-2 3-5

НЕДІЛЯ 

Добринів– МФК Рогатин 2-2
Лучинці – «Надія» 4-0
ДЮСШ-1 – «Голд Дроп» 4-3
Долиняни – Путятинці 4-2
В.Липиця - Світанок 2-6

Обельниця – Підкамінь 2-0
Конюшки – "Олімп" 2-5
Підгороддя – Підвиння 3-1
Сарники – Чесники 2-4

Потік – Воскресінці 3-1
Загір’я – Букачівці 3-3
Юнашків – Черче 3-0
Залужжя – ДЮСШ-2 4-6

6 IRUSIK   (21.02.2014 22:34:34)
слава Україні!
слава ГЕРОЯМ України!!!

4 geol25   (21.02.2014 12:46:01)
Чемпіонат Івано-Франківська по футзалу, який проводиться в Муніципальному ФОЦ м.Івано-Франківська у зв'язку з подіями в нашій
державі, зупинено. Таке рішення було прийнято сьогодні керівництвом Івано-Франківської міської федерації футболу за погодженням із командами, які беруть участь в змаганні.
 По суті, рішення є логічним, так як на даний момент, коли гинуть люди - наші співвітчизники, проведення будь-яких спортивних
змагань видається, як мінімум, неправильним.

Мудре рішення!!! А що у нас???

5 8787   (21.02.2014 15:17:06)
В  суботу 22,02 і неділю 23,02 ігор не буде,офіційно повідомив Трач В В

3 Олег16   (21.02.2014 11:59:01)
Бабухів - Долиняни - 8:2
ДЮСШ - Путятинці - 8:0
Добринів - В.Липиця - 3:2
Лучинці - Рогатин - 4:2
Надія - Гал-Дроп - 1:3
Підкамінь - Сарники - 5:1
Чесники - Підгородя - 4:1
Підвиня - Конюшки - 3:2
Явче - Обелниця - 6:2
Залужя - Черче - 3:2
Юнашків - Букачівці - 4:1
Загіря - Воскресінці - 2:1
Васючин-2 - ДЮСШ-2 - 3:2

2 Франц   (21.02.2014 10:43:11)
11:50 Бабухів - Долиняни       4-1
12:25 ДЮСШ-1 - Путятинці      3-2
13:00 Добринів - Верхня Липиця   3-1
13:35 Лучинці - МФК "Рогатин"     3-2
14:10"Надія" - "Голд Дроп"        1-6

14:45 Підкамінь - Сарники       3-1
15:20 Чесники - Підгороддя      4-2
15:55 Підвиння - Конюшки       2-4
16:30 Явче - Обельниця          2-3

09:30 Залужжя - Черче            3-1
10:05 Юнашків – Букачівці         3-3
10:40 Загір’я – Воскресінці        3-4
11:15 Васючин-2 – ДЮСШ-2       2-4

НЕДІЛЯ

Добринів– МФК Рогатин   3-2
Лучинці – «Надія»          3-1
ДЮСШ-1 – «Голд Дроп»   2-5
Долиняни – Путятинці      3-4
В.Липиця - Світанок         3-3

Обельниця – Підкамінь      3-2
Конюшки – "Олімп"           3-4
Підгороддя – Підвиння        4-3
Сарники – Чесники            2-5

Потік – Воскресінці          3-1
Загір’я – Букачівці          2-4
Юнашків – Черче            4-1
Залужжя – ДЮСШ-2        3-2

+1   Спам
1 Polyoviy(Zhovchiv)   (21.02.2014 00:56:02)
11:50 Бабухів - Долиняни  5:1
12:25 ДЮСШ-1 - Путятинці  6:2
13:00 Добринів - Верхня Липиця  1:3
13:35 Лучинці - МФК "Рогатин"  2:4
14:10"Надія" - "Голд Дроп" 1:7

14:45 Підкамінь - Сарники  4:2
15:20 Чесники - Підгороддя  3:1
15:55 Підвиння - Конюшки  3:1
16:30 Явче - Обельниця  1:3

09:30 Залужжя - Черче  3:2
10:05 Юнашків – Букачівці  3:2
10:40 Загір’я – Воскресінці  5:3
11:15 Васючин-2 – ДЮСШ-2  4:1

НЕДІЛЯ

 Добринів– МФК Рогатин 1:3 
Лучинці – «Надія» 5:1
ДЮСШ-1 – «Голд Дроп»  3:6
Долиняни – Путятинці  4:2
В.Липиця - Світанок   4:2

Обельниця – Підкамінь  3:1
Конюшки – "Олімп" 1:3
Підгороддя – Підвиння  0:4
 Сарники – Чесники 1:4 

Потік – Воскресінці  3:1
Загір’я – Букачівці  1:4
Юнашків – Черче  5:1
Залужжя – ДЮСШ-2 2:3

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09