Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 3
Гостей: 2
Користувачів: 1
НазарКо

Наше опитування
Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 833


Головна » 2013 » Серпень » 7 » Konkurs prognozystiv.Анонс 14 туру.
13:55:45
Konkurs prognozystiv.Анонс 14 туру.
Прогнозуємо ось такі матчі

Васючин - В. Липиця
Помонята - Добринів
Черче - Долиняни
Н. Липиця - Обельниця
Лучинці - Потік
Юнашків - Укрлісекспорт
Бабухів - Світанок
Кліщівна - Пуків
Підвиння - Беньківці
Козара - Путятинці
Фрага- Воскресінці
Колоколин - Підкамінь
Конюшки - Сарники
Руда- Діброва
Чесники- Загіря
Григорів- Яглуш
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 534 | Додав: xxx07
Всього коментарів: 631 2 »
63 Romashka99   (11.08.2013 13:55:28)
Григорів 1:3 Яглуш

62 Best   (11.08.2013 13:25:10)
Васючин - В. Липиця 1:3  
Помонята - Добринів  1:1 
Черче - Долиняни  2:0 
Н. Липиця - Обельниця  1:1 
Лучинці - Потік  2:1 
Юнашків - Укрлісекспорт 1:1   
Бабухів - Світанок 2:2  
Кліщівна - Пуків 1:0   
Підвиння - Беньківці  4:1 
Козара - Путятинці  2:1 
Фрага- Воскресінці  1:1 
Колоколин - Підкамінь 1:3  
Конюшки - Сарники 3:1 
Руда- Діброва  2:0 
Чесники- Загіря 2:1   
Григорів- Яглуш 0:2

61 Міша=)   (11.08.2013 12:59:48)
Васючин - В. Липиця 1:1
Помонята - Добринів 2:1
Черче - Долиняни 2:1
Н. Липиця - Обельниця 0:1
Лучинці - Потік 3:1
Юнашків - Укрлісекспорт 2:1
Бабухів - Світанок 1:0
Кліщівна - Пуків 3:1
Підвиння - Беньківці 2:1
Козара - Путятинці 3:1
Фрага- Воскресінці 1:2
Колоколин - Підкамінь 1:2
Конюшки - Сарники 1:1
Руда- Діброва 2:1
Чесники- Загіря 3:1
Григорів- Яглуш 1:3

60 Олег16   (11.08.2013 12:55:11)
Vasjuchyn - V.Lypytcja - 1:0
Pomonjata - Dobryniv - 3:1
Cherche - Dolynjany - 1:1
N.Lypytcja - Obelnytcja - 1:2
Luchyntci - Potik - 4:2
Junashkiv - ULE - 3:1

Babuhiv - Svitanok - 2:1
Klichivna - Pukiv - 4:1
Pidvynja - Benkivtci - 1:0
Kozari - Putjatyntci - 1:1
Fraga - Voskresintci - 1:3
Kolokolyn - Pidkamin - 1:3
Hrygoriv - Jaglush - 1:4
Konjushky - Sarnyky - 3:1
Ruda - Dibrova - 2:1
Chesnyky - Zagirja - 3:0

59 TARASNL9   (11.08.2013 12:54:11)
Васючин - В. Липиця 1-1
Помонята - Добринів 3-1
Черче - Долиняни 2-0
Н. Липиця - Обельниця 3-1
Лучинці - Потік 3-0
Юнашків - Укрлісекспорт 4-1
Бабухів - Світанок 2-0
Кліщівна - Пуків 3-0
Підвиння - Беньківці 3-1
Козара - Путятинці 1-2
Фрага- Воскресінці 2-1
Колоколин - Підкамінь 1-3
Конюшки - Сарники 1-1
Руда- Діброва 1-2
Чесники- Загіря 3-0
Григорів- Яглуш 0-3

58 НазарКо   (11.08.2013 12:46:52)
Васючин - В. Липиця 1:2
Помонята - Добринів 1:2
Черче - Долиняни 2:1
Н. Липиця - Обельниця 0:1
Лучинці - Потік 4:1
Юнашків - Укрлісекспорт 2:1
Бабухів - Світанок 1:0
Кліщівна - Пуків 2:1
Підвиння - Беньківці 3:1
Козара - Путятинці 1:2
Фрага- Воскресінці 1:3
Колоколин - Підкамінь 1:3
Конюшки - Сарники 3:1
Руда- Діброва 2:1
Чесники- Загіря 2:2
Григорів- Яглуш 1:4

57 =NataN=   (11.08.2013 12:07:26)
Васючин - В. Липиця 1-3
Помонята - Добринів 2-0
Черче - Долиняни 1-2
Н. Липиця - Обельниця 1-3
Лучинці - Потік 0-2
Юнашків - Укрлісекспорт 2-0
Бабухів - Світанок 3-1
Кліщівна - Пуків 2-1
Підвиння - Беньківці 1-0
Козара - Путятинці 2-1
Фрага- Воскресінці 0-1
Колоколин - Підкамінь 1-3
Конюшки - Сарники 3-1
Руда- Діброва 2-0
Чесники- Загіря 1-1
Григорів- Яглуш 2-1

56 GverFalkom   (11.08.2013 11:27:31)
Васючин - В. Липиця 1-2
Помонята - Добринів 2-1
Черче - Долиняни 2-1
Н. Липиця - Обельниця 2-2
Лучинці - Потік 2-1
Юнашків - Укрлісекспорт 8-0
Бабухів - Світанок 1-0
Кліщівна - Пуків 3-1
Підвиння - Беньківці 2-1
Козара - Путятинці 3-1
Фрага- Воскресінці 2-1
Колоколин - Підкамінь 1-2
Конюшки - Сарники 2-1
Руда- Діброва 2-1
Чесники- Загіря 3-1
Григорів- Яглуш 1-3

55 Romk@   (11.08.2013 11:20:18)
Васючин - В. Липиця 0:2 
Помонята - Добринів 1:2 
Черче - Долиняни 1:3 
Н. Липиця - Обельниця 0:2 
Лучинці - Потік 2:1 
Юнашків - Укрлісекспорт 3:2 
Бабухів - Світанок 2:1 
Кліщівна - Пуків 2:1 
Підвиння - Беньківці 3:0 
Козара - Путятинці 3:1 
Фрага- Воскресінці1:3 
Колоколин - Підкамінь 1:4 
Конюшки - Сарники 2:1 
Руда- Діброва 2:2 
Чесники- Загіря 4:1 
Григорів- Яглуш 1:4

54 Leo   (11.08.2013 11:09:09)
Васючин - В. Липиця 2-1
Помонята - Добринів 0-1
Черче - Долиняни 2-1
Н. Липиця - Обельниця 1-2
Лучинці - Потік 3-0
Юнашків - Укрлісекспорт 2-1
Бабухів - Світанок 0-0
Кліщівна - Пуків 2-0
Підвиння - Беньківці 1-0
Козара - Путятинці 1-0
Фрага- Воскресінці 2-1
Колоколин - Підкамінь 1-3
Конюшки - Сарники 2-1
Руда- Діброва 1-2
Чесники- Загіря 3-0
Григорів- Яглуш 0-3

53 Trener   (11.08.2013 11:05:01)
Васючин - В. Липиця 1:2  
Помонята - Добринів 2:1
Черче - Долиняни 2:1
 Н. Липиця - Обельниця 1:1 
Лучинці - Потік 3:1
 Юнашків - Укрлісекспорт 3:1  
Бабухів - Світанок 1:0
Кліщівна - Пуків 3:1
Підвиння - Беньківці 2:1
Козара - Путятинці 3:1
Фрага- Воскресінці 1:2
 Колоколин - Підкамінь 2:1  
 Конюшки - Сарники 2:0 
Руда- Діброва 2:1
Чесники- Загіря 3:1
Григорів- Яглуш 1:3

52 Iv   (11.08.2013 10:57:51)
Васючин - В. Липиця 0:1  
Помонята - Добринів  2:1 
Черче - Долиняни  2:1 
Н. Липиця - Обельниця  0:1 
Лучинці - Потік  3:1 
Юнашків - Укрлісекспорт 3:1   
Бабухів - Світанок 1:0  
Кліщівна - Пуків 3:1   
Підвиння - Беньківці  2:1 
Козара - Путятинці  3:1 
Фрага- Воскресінці  0:2 
Колоколин - Підкамінь 1:2  
Конюшки - Сарники 1:1 
Руда- Діброва  2:1 
Чесники- Загіря 3:1   
Григорів- Яглуш 1:3

51 Messi   (11.08.2013 10:28:58)
Васючин - В. Липиця 1:1 
Помонята - Добринів  2:1
Черче - Долиняни  2:1
Н. Липиця - Обельниця  0:1
Лучинці - Потік  3:1
Юнашків - Укрлісекспорт 2:1  
Бабухів - Світанок 1:0 
Кліщівна - Пуків 3:1  
Підвиння - Беньківці  2:1
Козара - Путятинці  3:1
Фрага- Воскресінці  1:2
Колоколин - Підкамінь 1:2 
Конюшки - Сарники 1:1
Руда- Діброва  2:1
Чесники- Загіря 3:1  
Григорів- Яглуш 1:3

50 xxx07   (11.08.2013 09:40:43)
Прогноз romka1986
Васючин - В. Липиця 2-1 Помонята - Добринів 2-1
Черче - Долиняни 1-2
Н. Липиця - Обельниця 2:1
Лучинці - Потік 6-0
Юнашків - Укрлісекспорт 3-0
Бабухів - Світанок 1-1
Кліщівна - Пуків 4-1
Підвиння - Беньківці 4-1
Козара - Путятинці 3-1
Фрага- Воскресінці 1-3
Колоколин - Підкамінь 1-3
Конюшки - Сарники 3-1
Руда- Діброва 3-1
Чесники- Загіря 3-1
Григорів- Яглуш 1-3

+1   Спам
49 Henri   (10.08.2013 17:57:59)
Васючин - В. Липиця  1-2
 Помонята - Добринів  1-1
 Черче - Долиняни  1-3
 Н. Липиця - Обельниця 0-3 
 Лучинці - Потік  1-0
 Юнашків - Укрлісекспорт 2-1 
 Бабухів - Світанок  2-1
 Кліщівна - Пуків  4-1
 Підвиння - Беньківці  6-0
 Козара - Путятинці  1-1
 Фрага- Воскресінці  1-3
 Колоколин - Підкамінь  1-3
 Конюшки - Сарники  4-2
 Руда- Діброва  2-1
 Чесники- Загіря  3-0
 Григорів- Яглуш 1-3

+1   Спам
48 єє   (10.08.2013 16:02:16)
Васючин - В. Липиця 2-0
Помонята - Добринів 2-3
Черче - Долиняни 3-1
Н. Липиця - Обельниця 1-1
Лучинці - Потік 3-1
Юнашків - Укрлісекспорт 8-1
Бабухів - Світанок 1-3
Кліщівна - Пуків 2-2
Підвиння - Беньківці 4-1
Козара - Путятинці 2-0
Фрага- Воскресінці 2-1
Колоколин - Підкамінь 1-1
Конюшки - Сарники 2-0
Руда- Діброва 3-0
Чесники- Загіря 3-1
Григорів- Яглуш1-5

47 Тарас   (10.08.2013 15:37:48)
Григорів 1:3 Яглуш

-2   Спам
46 Taras_Ivantsiv   (10.08.2013 14:07:18)
Васючин - В. Липиця 1:2
Помонята - Добринів 2:0
Черче - Долиняни 1:3
Н. Липиця - Обельниця 0:4
Лучинці - Потік 3:1
Юнашків - Укрлісекспорт 3:0
Бабухів - Світанок 3:2
Кліщівна - Пуків 4:2
Підвиння - Беньківці 4:0
Козара - Путятинці 1:2
Фрага- Воскресінці 1:2
Колоколин - Підкамінь 0:1
Конюшки - Сарники 2:3
Руда- Діброва 2:0
Чесники- Загіря 3:1
Григорів- Яглуш 0:3

45 Polyoviy(Zhovchiv)   (10.08.2013 13:51:44)
Григорів - Яглуш 1-4

44 igroc   (10.08.2013 13:02:36)
Васючин - В. Липиця 0:2
Помонята - Добринів 2:3
Черче - Долиняни 2:1
Н. Липиця - Обельниця 0:2
Лучинці - Потік 2:0
Юнашків - Укрлісекспорт 2:1
Бабухів - Світанок 3:2
Кліщівна - Пуків 3:1
Підвиння - Беньківці 4:1 
Козара - Путятинці 1:1
Фрага- Воскресінці 2:0
Колоколин - Підкамінь 1:3
Конюшки - Сарники 1:1
Руда- Діброва 2:2
Чесники- Загіря 2:1
Григорів- Яглуш 2:2

+1   Спам
43 DSquareD   (10.08.2013 12:58:23)
Васючин - В. Липиця  1:2
Помонята - Добринів  2:2
Черче - Долиняни  2:3
Н. Липиця - Обельниця  2:4
Лучинці - Потік  4:0
Юнашків - Укрлісекспорт  3:1
Бабухів - Світанок  3:1
Кліщівна - Пуків  3:0
Підвиння - Беньківці  2:0
Козара - Путятинці  1:2
Фрага- Воскресінці  1:2
Колоколин - Підкамінь 0:2
Конюшки - Сарники  2:1
Руда- Діброва  2:2
Чесники- Загіря  3:0
Григорів- Яглуш 1:3

42 Vovik   (10.08.2013 12:36:31)
Григорів- Яглуш  1-4

+2   Спам
41 IRUSIK   (10.08.2013 12:25:41)
Васючин - В. Липиця 0:2
Помонята - Добринів 1:2
Черче - Долиняни 1:3
Н. Липиця - Обельниця 0:2
Лучинці - Потік 2:1
Юнашків - Укрлісекспорт 2:1
Бабухів - Світанок 2:1
Кліщівна - Пуків 2:1
Підвиння - Беньківці 3:0
Козара - Путятинці 3:1
Фрага- Воскресінці1:3
Колоколин - Підкамінь 1:4
Конюшки - Сарники 2:1
Руда- Діброва 2:2
Чесники- Загіря 4:1
Григорів- Яглуш 1:4

+1   Спам
40 Andriy   (10.08.2013 12:22:25)
Васючин - В. Липиця 1-2
Помонята - Добринів 1-1
Черче - Долиняни 2-1
Н. Липиця - Обельниця 1-2
Лучинці - Потік 4-0
Юнашків - Укрлісекспорт 1-1
Бабухів - Світанок 1-1
Кліщівна - Пуків 1-1
Підвиння - Беньківці 2-0
Козара - Путятинці 1-1
Фрага- Воскресінці 1-1
Колоколин - Підкамінь 0-2
Конюшки - Сарники 2-0
Руда- Діброва 1-1
Чесники- Загіря 2-1
Григорів- Яглуш 0-2

39 otp6100   (10.08.2013 11:30:41)
Васючин - В. Липиця 1-2
Помонята - Добринів 2-1
Черче - Долиняни 1-2
Н. Липиця - Обельниця 1-2
Лучинці - Потік 1-1
Юнашків - Укрлісекспорт 3-1
Бабухів - Світанок 2-0
Кліщівна - Пуків 2-0
Підвиння - Беньківці 3-0
Козара - Путятинці 2-1
Фрага- Воскресінці 1-1
Колоколин - Підкамінь 1-2
Конюшки - Сарники 2-1
Руда- Діброва 2-1
Чесники- Загіря 3-1

38 Vovik   (10.08.2013 09:31:12)
Юнашків - Укрлісекспорт 2-2

+1   Спам
37 Vovik   (10.08.2013 09:29:01)
Васючин - В. Липиця 2-1
Помонята - Добринів 2-2
Черче - Долиняни 1-0
Н. Липиця - Обельниця 3-1
Лучинці - Потік 2-1
Юнашків - Укрлісекспорт 
Бабухів - Світанок 2-2
Кліщівна - Пуків 2-1
Підвиння - Беньківці 3-1
Козара - Путятинці 1-2
Фрага- Воскресінці 2-1
Колоколин - Підкамінь 1-2
Конюшки - Сарники 2-1
Руда- Діброва 3-1
Чесники- Загіря  2-1

+1   Спам
36 Вишенька   (09.08.2013 19:42:28)
Васючин - В. Липиця  1:3
Помонята - Добринів  1:3
Н. Липиця - Обельниця 1:4
Лучинці - Потік 4:0
Юнашків - Укрлісекспорт 3:0 
Бабухів - Світанок 3:1
Кліщівна - Пуків 3:0
Підвиння - Беньківці 4:1 
Козара - Путятинці 3:1
Фрага- Воскресінці 2:1
Колоколин - Підкамінь 1:5
Конюшки - Сарники 4:1
Руда- Діброва 3:1
Чесники- Загіря 3:0

-2   Спам
35 voltak   (09.08.2013 18:04:03)
Васючин - В. Липиця 1-3
Помонята - Добринів 2-0
Черче - Долиняни 1-4
Н. Липиця - Обельниця 1-1
Лучинці - Потік 2-0
Юнашків - Укрлісекспорт 5-0
Бабухів - Світанок 1-0
Кліщівна - Пуків 2-1
Підвиння - Беньківці 3-0
Козара - Путятинці 2-2
Фрага- Воскресінці 2-2
Колоколин - Підкамінь 1-2
Конюшки - Сарники 2-3
Руда- Діброва 0-2
Чесники- Загіря 2-2

-1   Спам
34 grutsay   (09.08.2013 12:01:51)
Васючин - В. Липиця 1:2 Помонята - Добринів 0-1
Черче - Долиняни 1-3
Н. Липиця - Обельниця 2-2
Лучинці - Потік 3-1
Юнашків - Укрлісекспорт 8-0
Бабухів - Світанок 2-1
Кліщівна - Пуків 2-1
Підвиння - Беньківці 5-1
Козара - Путятинці 3-1
Фрага- Воскресінці 1-2
Колоколин - Підкамінь 1-2
Конюшки - Сарники 2-4
Руда- Діброва 2-1
Чесники- Загіря 1-3

33 Slavik   (09.08.2013 10:53:19)
Васючин - В. Липиця 1:3 
  Помонята - Добринів 3:1  
  Черче - Долиняни 3:1  
  Н. Липиця - Обельниця 1:3  
  Лучинці - Потік 3:1 
  Юнашків - Укрлісекспорт 3:1  
  Бабухів - Світанок 3:1  
  Кліщівна - Пуків 3:1 
  Підвиння - Беньківці 3:1  
   Козара - Путятинці 3:1   
  Фрага- Воскресінці 3:1  
  Колоколин - Підкамінь 1:3  
  Григорів - Яглуш 1:3  
  Конюшки - Сарники 3:1  
  Руда- Діброва 3:1  
  Чесники- Загіря 3:1

32 Бакс   (09.08.2013 10:51:55)
Васючин - В. Липиця 1:3
 Помонята - Добринів 3:1 
 Черче - Долиняни 3:1 
 Н. Липиця - Обельниця 1:3 
 Лучинці - Потік 3:1
 Юнашків - Укрлісекспорт 3:1 
 Бабухів - Світанок 3:1 
 Кліщівна - Пуків 3:1
 Підвиння - Беньківці 3:1 
  Козара - Путятинці 3:1  
 Фрага- Воскресінці 3:1 
 Колоколин - Підкамінь 1:3 
 Григорів - Яглуш 1:3 
 Конюшки - Сарники 3:1 
 Руда- Діброва 3:1 
 Чесники- Загіря 3:1

+1   Спам
31 Vuco   (09.08.2013 09:40:25)
Васючин - В. Липиця 1-1
Помонята - Добринів 1-1
Черче - Долиняни 2-1
Н. Липиця - Обельниця 0-3
Лучинці - Потік 3-1
Юнашків - Укрлісекспорт 4-0
Бабухів - Світанок 2-0
Кліщівна - Пуків 2-1
Підвиння - Беньківці 2-0
Козара - Путятинці 2-1
Фрага- Воскресінці 2-1
Колоколин - Підкамінь 2-3
Конюшки - Сарники 3-1
Руда- Діброва 3-1
Чесники- Загіря 3-1

30 Romashka99   (09.08.2013 09:10:16)
Васючин 1:1 Верхня Липиця
Помонята 1:1 Добринів
Черче 3:2 Долиняни
Нижня Липиця 0:4 Обельниця
Лучинці 5:0 Потік
Юнашків 3:1 Укрлісекспорт

+1   Спам
29 Romashka99   (09.08.2013 08:59:10)
Бабухів 0:0 Світанок
Кліщівна 2:3 Пуків
Підвиння 4:0 Беньківці
Козара 3:1 Путятинці
Фрага 2:2 Воскресінці
Колоколин 2:3 Підкамінь
Конюшки 2:1 Сарники
Руда 2:1 Діброва
Чесники 3:1 Загіря

+1   Спам
28 Holiests   (08.08.2013 18:40:13)
Васючин - В. Липиця 2-1
Помонята - Добринів 1-2
Черче - Долиняни 1-1
Н. Липиця - Обельниця 1-5
Лучинці - Потік 3-1
Юнашків - Укрлісекспорт 3-1
Бабухів - Світанок 3-1
Кліщівна - Пуків 1-1
Підвиння - Беньківці 0-2
Козара - Путятинці 2-3
Фрага- Воскресінці 2-0
Колоколин - Підкамінь 0-0
Конюшки - Сарники 2-1
Руда- Діброва 0-0
Чесники- Загіря  1-3

25 tarasik   (08.08.2013 17:25:51)
Васючин - В. Липиця  2-2
Помонята - Добринів  2-1
Черче - Долиняни  1-3
Н. Липиця - Обельниця  2-2
Лучинці - Потік  3-1
Юнашків - Укрлісекспорт  7-0
Бабухів - Світанок  3-1
Кліщівна - Пуків  3-0
Підвиння - Беньківці  2-0
Козара - Путятинці  2-1
Фрага- Воскресінці 3-1
Колоколин - Підкамінь  1-1
Конюшки - Сарники  2-1
Руда- Діброва 3-1
Чесники- Загіря 2-1

+1   Спам
24 Trubaiv15   (08.08.2013 17:00:15)
Васючин - В. Липиця  1-3
Помонята - Добринів  2-3
Черче - Долиняни   1-3
Н. Липиця - Обельниця  0-3
Лучинці - Потік  1-1
 Юнашків - Укрлісекспорт 3-0 
Бабухів - Світанок 3-2
Кліщівна - Пуків  4- 1
Підвиння - Беньківці  3-2
Козара - Путятинці  3-1
Фрага- Воскресінці 1 -3
Колоколин - Підкамінь  0 3
Конюшки - Сарники  3-1
Руда- Діброва  3-3
Чесники- Загіря 3-2

22 wekk   (08.08.2013 12:54:17)
а що Букачівці - приозерне не іграє?

23 xxx07   (08.08.2013 14:28:43)
та там і так все ясно)))

21 ВАХА   (08.08.2013 12:23:08)
Васючин - В. Липиця  2:3     
Помонята - Добринів  2:1 
Черче - Долиняни  1:1 
Н. Липиця - Обельниця  1:3 
Лучинці - Потік  1:0 
Юнашків - Укрлісекспорт  5:0 
Бабухів - Світанок 2:1 
Кліщівна - Пуків  4:0 
Підвиння - Беньківці 3:1 
 Козара - Путятинці  2:2 
Фрага- Воскресінці  1:2 
Колоколин - Підкамінь  1:1 
Конюшки - Сарники  3:1 
Руда- Діброва  3:1 
Чесники- Загіря 2:1

-2   Спам
20 Ruslan   (08.08.2013 12:21:38)
Васючин - В. Липиця  0:2     
Помонята - Добринів  1:2 
Черче - Долиняни  1:2 
Н. Липиця - Обельниця  0:3 
Лучинці - Потік  5:0 
Юнашків - Укрлісекспорт  1:0 
Бабухів - Світанок  0:1 
Кліщівна - Пуків  2:1 
Підвиння - Беньківці  3:0 
 Козара - Путятинці  3:0 
Фрага- Воскресінці  2:2 
Колоколин - Підкамінь  0:3 
Конюшки - Сарники  2:1 
Руда- Діброва  3:1 
Чесники- Загіря 2:1

+1   Спам
26 micele   (08.08.2013 17:50:28)
Ах Руля..........

27 Ruslan   (08.08.2013 17:54:16)
я ставлю на програш очікуючи що все буде наоборот ))

19 Тарас   (08.08.2013 11:17:47)
Васючин - В. Липиця  1:2    
Помонята - Добринів  3:1
Черче - Долиняни  2:2
Н. Липиця - Обельниця  1:3
Лучинці - Потік  2:1
Юнашків - Укрлісекспорт  3:1
Бабухів - Світанок  3:1
Кліщівна - Пуків  3:1
Підвиння - Беньківці  2:1
 Козара - Путятинці  2:1
Фрага- Воскресінці  1:2
Колоколин - Підкамінь  2:3
Конюшки - Сарники  3:2
Руда- Діброва  2:2
Чесники- Загіря 2:1

18 NEYM@R   (08.08.2013 10:15:34)
Васючин -В.Липиця 2-1 Помонята -Добринів 1-2 Черче - Долиняни 0-1 Н. Липиця-Обельниця0-4 Лучинці- Потік 3-0 Юнашків- Укрлісекспорт 3-1 Бабухів -Світанок 3-0 Кліщівна -Пуків 2-1 Підвиння -Беньківці 5-0 Козара - Путятинці 3-1 Фрага-Воскресінці 1-2 Колоколин-Підкамінь 1-2 Конюшки- Сарники 2-1 Руда- Діброва 2-1 Чесники- Загіря 2-1

+1   Спам
17 Boduk   (08.08.2013 01:18:41)
Васючин - В. Липиця    1-2
Помонята - Добринів      2-2
Черче - Долиняни    3-1
Н. Липиця - Обельниця      1-1
Лучинці - Потік   2-0
Юнашків - Укрлісекспорт      1-1
Бабухів - Світанок       3-2
Кліщівна - Пуків         4-1
Підвиння - Беньківці       4-0
Козара - Путятинці       1-1
Фрага- Воскресінці         2-2
Колоколин - Підкамінь       1-3 
Конюшки - Сарники          4-0
Руда- Діброва       2-0
Чесники- Загіря      2-1

16 Льова   (08.08.2013 00:15:54)
Васючин - В. Липиця  1:3
Помонята - Добринів 2:2
Черче - Долиняни 2:1
Н. Липиця - Обельниця 1:3
Лучинці - Потік 4:1
Юнашків - Укрлісекспорт 5:1
Бабухів - Світанок 2:2
Кліщівна - Пуків 2:1
Підвиння - Беньківці 6:1
Козара - Путятинці 2:2
Фрага- Воскресінці 1:3
Колоколин - Підкамінь 1:3
Конюшки - Сарники 4:1
Руда- Діброва 2:2
Чесники- Загіря 2:2

-2   Спам
15 Kunyk   (07.08.2013 22:41:07)
Васючин - В. Липиця  2-1
Помонята - Добринів  1-1
Черче - Долиняни  1-1
 Н. Липиця - Обельниця 2-2 
Лучинці - Потік  2-0
Юнашків - Укрлісекспорт  7-0
Бабухів - Світанок  1-1
Кліщівна - Пуків  2-3
Підвиння - Беньківці  5-0
Козара - Путятинці  3-1
Фрага- Воскресінці  1-2
Колоколин - Підкамінь  1-2
Конюшки - Сарники  1-1
Руда- Діброва  2-1
Чесники- Загіря 1-3

-1   Спам
14 Ромцьо   (07.08.2013 22:40:18)
Васючин - В. Липиця 2-3
Помонята - Добринів 0-1
Черче - Долиняни 2-1
Н. Липиця - Обельниця 1-4
Лучинці - Потік 2-0
Юнашків - Укрлісекспорт 6-0

+1   Спам
13 Zizu   (07.08.2013 21:26:18)
Васючин - В. Липиця  0:1
 Помонята - Добринів  2:1
 Черче - Долиняни  1:3
 Н. Липиця - Обельниця 1:3 
 Лучинці - Потік  3:0
 Юнашків - Укрлісекспорт 9:0 
 Бабухів - Світанок  2:1
 Кліщівна - Пуків  4:2
 Підвиння - Беньківці  3:1
 Козара - Путятинці  1:2
 Фрага- Воскресінці  2:2
 Колоколин - Підкамінь  1:3
 Конюшки - Сарники  2:1
 Руда- Діброва  1:2
 Чесники- Загіря 3:0

+1   Спам
12 Ivan2879   (07.08.2013 18:40:35)
Васючин - В. Липиця 1:1 
 Помонята - Добринів 0:0 
Черче - Долиняни 2-1 
Н. Липиця - Обельниця 0-3 
Лучинці - Потік 4-0 
Юнашків - Укрлісекспорт 7-0
Бабухів - Світанок 0-0 
Кліщівна - Пуків 2-0 
Підвиння - Беньківці 4-1 
 Козара - Путятинці 1-1 
Фрага- Воскресінці 1-1 
Колоколин - Підкамінь 1-1 
Григорів - Яглуш 1-3 
Конюшки - Сарники 2-1 
Руда- Діброва 1-1 
Чесники- Загіря 1-0

+1   Спам
11 Castro   (07.08.2013 17:51:26)
Васючин - В. Липиця 1-1 
Помонята - Добринів 4-2 
Черче - Долиняни 2-0 
Н. Липиця - Обельниця 1-3 
Лучинці - Потік 3-1 
Юнашків - Укрлісекспорт  2-1 
Бабухів - Світанок 2-2
Кліщівна - Пуків 1-2 
Підвиння - Беньківці 6-1 
Козара - Путятинці 2-2 
Фрага- Воскресінці 3-3 
Колоколин - Підкамінь 2-3 
Григорів - Яглуш 1-1 
Конюшки - Сарники 2-0 
Руда- Діброва 2-2 
Чесники- Загіря 2-0

1-50 51-60
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09