Трагічно загинув 21 березня 2003 року під час виконання службових обов’язків. Наказом президента України нагороджений орденом ІІІ ступеня „За мужність” посмертно.

За роки свого життя був активним учасником спортивно – масових заходів. Активно займався футболом.
З 1999 – 2002 рр. провів 62 матчі, забив 25 голів.
2002 рік – 14 матчів, 4 голи.
У сезонах 2000 – 2002 рр. був визнаний кращим півзахисником команди.
Виступав у юнацькій і дорослій командах Рогатинського „Опілля”, „Техно – Центр 2”.
Срібний призер чемпіонату області – сезон 1995 – 1996 роки (юнаки).
Чемпіон району 1996 р., 1997 р., 1999 р., 2000 р., срібний призер 2001 р., 2002 р.
Володар кубка району 1999 р., 2001 р.
Володар суперкубка району 1996 р., 1997 р., 2000 р.

У грудні 2003 р. був проведений перший Кубок Тараса Бринецького, в якому брали участь комади сіл Черче і Потока, ветерани Рогатинського „Опілля” та пожежники Рогатинького СДПЧ. Володарем головного призу стали гравці „Опілля”.
У 2008 та 2009 роках переможцем турніру став фк "Черче".
___________________________________________________________________________________________________________

11 Бакс   (09.11.2010 11:16:45) [Материал]
Марік,Богоніс,Бєлий,Купчев....Крупяк на всякий випрапдок....це що Верхня Липиця ???????
Хто з інших команд таке зробив ?????

12 dan   (16.11.2010 10:39:37) [Материал]
А що, були якійсь попередні розмови-побажання по складах?

9 VKomVL   (08.11.2010 08:51:06) [Материал]
Черче- Верхня Липиця 2-5
За Верхню Липицю в стартовому складі основи грали 5 гравців( Волощинський Роман(в),Кучмій Олег(лз), Комарянський Володимир(оз),Галушка Петро(ппз), Гегелевич Роман(н)) 4 не з основи(Стецьків Романґ(цпз), Комарянський Марян(пз), Андрусишин Вітя(лпз),Галушка Роман(н) та 2 чужих(Купчев, "Білий". Перший тайм взагалі дограли в десятьох, бо Тета зламав ключицю "Білому" і того повезли в лікарню. В другому таймі грали 3 не липичан. Говорити, що грала збірна це повний АБСУРД. Проте молодь нормально проявила себе. Всім відомо. що частина з основи Липиці відстоює честь Рогатинського футболу в Лізі чемпіонів, правда шкода, що не вдало. але мова не про те. Так от другий тайм також десь з 65 хвилини після вилучення гравця Липиці (Кучмія Олега)залишилися в 10.
Що до гри то перший тайм тривав на зустрічних курсах. Перший гол забила Верхня десь на 10 хвилині(Гергелевич), через 15 хвилин черчани зрівняли рахунок, а через 3 вийшли в перед. Проте наприкіінці тайму Липиця зрівняла рахунок( Купчев) і на перерву пішли за рахунку 2-2. В другому тамі на 50хв 2-3(Гергелевич), 58хв 2-4 (Комарянський Марян), 65хв 2-5( Гергелевич).
Як видно форвард Верхньої Липиці Гергелевич і далі підтверджує свій статус кращого "забивали" команди. Чекаємо на фінал!

10 Ромцьо   (08.11.2010 11:57:34) [Материал]
здорово написав))) тобі треба йти в газету)

8 Бакс   (06.11.2010 17:36:10) [Материал]