Всього відповідей: 874

Головна » 2013 » Вересень » 16 » Перша. 16-й тур. Перша трійка відривається від переслідувачів
02:44:58
Перша. 16-й тур. Перша трійка відривається від переслідувачів
За 6 турів до закінчення чемпіонату району в Першій лізі боротьбу за підвищення в класі, схоже, продовжать три команди - Бабухів, Липівка та Підвиння.

У центральній грі 16-го туру, що пройшов 15 вересня, Підвиння розгромило на виїзді Козарі. Після першої половини гри рахунок був рівним 2:2, однак після перерви гості забили 3 м'ячі й святкували перемогу. Відзначимо, що героєм зустрічі став форвард Підвиння Андрій І. Котлярський, який забив усі 5 голів.

Лідер цієї ліги Бабухів тур пропускав, а от їхній найближчий переслідувач Липівка вдома не мала проблем із Пуковом - 5:1. Також звитягу з розгромним рахунком здобув Світанок, котрий легко обіграв Беньківці 3:0.

Конкурент останніх в "боротьбі за виживання" Залужжя грало на "Блєх Арені" проти Путятинців й, пропустивши по м'ячу в кожному із таймів, поступилось з рахунком 0:2.

Єдина нічия була зафіксована в матчі Букачівці - Кліщівна - 1:1.

6 Роналдіньо   (18.09.2013 00:45:39) [Материал]
а чому ніколи тепер Липівка склад не закине, чи Світанок,Букачівці...???

2 Andriy   (16.09.2013 11:40:11) [Материал]
Козарі - Підвиння 2-5(2-2)
Голи:
? - Котлярський Андрій - 5
Підвиння: Білоус Орест - Домарецький Володимир, Деб'як Андрій, Савчук Любомир, Качала Василь - Круп'як Ігор, Любінець Ярослав, Галуга Руслан (Новак Роман), Яремчук Тарас, Струк Іван (Мартишин Тарас) - Котлярський Андрій

Гра получалася досить цікавою про що свідчать 7 забитих м'ячів. В першому таймі гості двічі виходили в перед в рахунку, але господарям вдавалося двічі його зрівнювати.

Майже весь другий тайм пройшов за переваги господарів, які значну його частину провели на половині поля Підвиння. Але на початку другої половини гості провели вдалу контратку, вийшовши вперед в рахунку 3-2. Дальше Козарі встигли не забити пенальті, влучали в штангу, але забити їм не пощастило, що вдалося зробити Підвинню - наприкінці матчу Котлярський Андрій забив ще 2 м'ячі і тим самим зняв питання про переможця матчу. Саме Котлярський  став героєм матчу, забивши усі 5 м'ячів у складі Підвиння.

3 xxx07   (16.09.2013 18:34:52) [Материал]
Памятаю і Путятинці в Козарах довго вигравали в один мяч, але  дві помилки захисника і воротаря призвели до перемоги перших, які теж  цілий другий тайм провели на половині Путятинців(((

5 Роналдіньо   (17.09.2013 00:11:21) [Материал]
повозили нас здорово за два тайми....гри ноль,але результат за нами. героэм матчу я б выдзначив швидше воротаря Былоуса ,оскыльки якби не його сейви та впквненысть,то ми б далеко не такий результат показали б...

1 geol25   (16.09.2013 10:08:05) [Материал]
Путятинці - Залужжя - 2:0 (1:0)

Голи:
Гладчук, 29, пен., Бойко, 71

Путятинці: Курань - Білоус, Т. Луцишин, Гладчук (Івашкевич, 61), Череватий (Ковба, 67) - Цимбалістий, М. Крук, Скарбовський, Дмитрів - Бойко, Куч

Путятинці знову зіграли напівмолодіжним складом - не було основних В. Крука, Бойчука, Гиціва, Кісіля. Зате вернувся Андрій Курань, котрий відстояв "на сухо".

Гра пройшла за повної переваги господарів, котрі зуміли реалізувати 2 моменти. У першому таймі Саша Гладчук реалізував пенальті, а після перерви Толік Бойко ударом спиною встановив остаточний рахунок - 2:0.

4 xxx07   (16.09.2013 18:42:42) [Материал]
Хочеться додати,що перший тайм Залужжя грало в 10 і Путятинці не використали5-6 сто відсоткових моментів, за те забили з  пенальті. У другому таймі за Залужжя підїхали хлопці, які грали  за молодіжну енергію, внаслідок гра вирівнялася і гості зрівнюють.... Але ні - лайнсмен піднімає флажок на щастя для господарів, того не зовсім насухо))))   Після цього Путятинці забивають випадковий гол- воротар гостей помиляється на виході і мяч від спини Толіка Бойка  влітає у воротах. Важка перемога Путятинців...

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.