Всього відповідей: 874

Головна » 2012 » Липень » 23 » Перша ліга. 10-й тур. Помонята та Підвиння відриваються від переслідувачів
13:07:00
Перша ліга. 10-й тур. Помонята та Підвиння відриваються від переслідувачів
Після перемог над суперниками у 10-у турі Першої ліги Помонята та Підвиння збільшили відрив від переслідувачів.

У центральній грі 10-го туру зустрічалися третя команда Потік та перша Помонята. До звітного поєдинку ці два колективи залишалися єдиними у лізі, котрі не знали гіркоти поразки. Однак цього разу лідер чемпіонату Помонята здобув таку необхідну перемогу на одним із претендентів на вихід у Суперлігу - 2:1.

Не відстає від лідера й Підвиння, котре цього разу не мало жодних проблем із Чесниками - 4:0. Хоча після першого тайму "на табло" горіли цифри 0:0.

Найрезультативніша команда чемпіонату Липівка знову продемонструвала свої гольові якості, обігравши Приозене, котре ще кілька турів тому знаходилось у лідируючій групі. У 10-у турі липівчани вдома 6 разів розписались у воротах суперника - 6:2.

Свою першу звитягу у цьому сезоні здобув аутсайдер Колоколин, котрий після того, як у минулому турі здобув перше очко, обіграв вдома п'яту команду таблиці Путятинці. Господарі двічі по ходу гри виривались вперед і зуміли таки вирвати перемогу на 2-й доданій хвилині - 3:2.

Гостьова перемога у Кліщівній (2:0),  котра останнім часом своїми результатами не вражає, дозволила Букачівцям вперше цього року залишити зону вильоту. З таким же рахунком Беньківці у рідних стінах виграли у Залужжя (2:0) й піднялися до середини таблиці.

Склад "МР"(ПІДВИННЯ):
Котлярський Я, Домарецький В, Качала В, Крук М (Котлярський А.Б., 46хв), Крупяк І(к) - Аладін (Яремчук,70хв), Гриник Н, Саміх Хасан (Струк І, 80 хв), Вовк І (Галуга Р.М.,65хв),Котлярський А.І., Галушка О. (Гобир М. 85хв).
Голи: Саміх Хасан - 58', Котлярський А.І - 65',87',Галушка О. - 74'

З перших хвилин матчу, господарі захопили ініціативу. Контроль м"яча в першому таймі дозволив створити купу моментів, які не були реалізовані!!! Гості намагались опиратись та йти в контратаки, проте все марно!!!
В другому таймі ініціатива переросла в домінацію, де індивідуально обігравши пів команди зв"язка Аладін - Саміх, де останній приблизно з лінії штрафного поклав круглого в лівий від себе кут. Тут гості і посипалися, не створивши ні одного серйозного моменту за гру, дубель Круля і гол Галушки зняв усі питання про переможця матчу!!!!!

16 Роналдіньо   (26.07.2012 21:27:24) [Материал]
другий гол забив не Котлярський, а Домарецький)

17 Тарас   (26.07.2012 23:13:13) [Материал]
а точно забув!!

+1   Спам
14 Петричак   (24.07.2012 23:15:53) [Материал]
Потік- "Сокіл" Помонята 1-2(1-0)

Голи: ???- Бучинський А, 62хв, Вербяний Н,82 хв.

"Сокіл" Помонята: Бучинський М- Лябига В, Кузик Я, Коцупир В, Ватаманюк А(Гула М)- Петричак І, Бучинський А©, Чопик О, Кузик В- Василюк Н(Василик В), Верб'яний Н

Опис матчу: Ще до початку матчу гості мали значні кадрові втрати: були відсутні 6 ключових гравців, в тому числі два голкіпери, а також кращий бомбардир 1-ї ліги - О. Лябига. Місце у воротах зайняв ветеран Сокола М. Бучинський. Незважаючи на втрати і погодні умови, команда перебувала у хорошому настрої...
З перших хвилин матчу гості контпролювали хід гри, однак господарі огризалися небезпечними контратаками. Попри значне володіння м'ячем, гості нічого не могли створити біля воріт суперника. Приблизно на 40 хв гри черговою контратакою скористалися господарі, яка завершилась результативним штрафним. Нападник ФК Потік приблизно з 18-ти метрів реалізував стандарт. Під кінець першого тайму господарі могли подвоїти рахунок, однак щастя було на боці гостей.
Другий тайм розпочався із масивних атак ФК Сокола, які завершились взяттям воріт на 62 хвилині матчу: після навісної передачі правого захисника В. Лябиги, боротьбу в карному майданчику виграв ветеран і капітан ФК Сокіл А. Бучинський, так рахунок матчу зрівнявся.
Гості не зупинились на цьому і продвжували насідати на ворота суперника, однак господарі провели кілька перспективних контратак, які могли завершитись взяттям воріт, та на висоті був третій воротар М. Бучинський, який показав фантастичну гру у рамках воріт. Темп гри в середені 2-го тайму вщух. На 75 хв гри зазнав травми плеймейкер ФК Сокіл - Н. Василюк. На поле з'явився молодий перспективний півзахисник М. Гула, який не одразу ввійшов у гру, але відзначився чудовою гольовою паредачею на 82 хв гри, яку зумів реалізувати в силовій боротьбі, новачок команди Н. Верб'яний, в рахунку повели Соколята. Господарі помчали відігруватись і на 90 хв зустрічі господарі мали чудовий момент відзначитись з стандарту, однак знову на висоті був голкіпер Сокола, який перевів м'яч в поперечину.

В цілому центральний матч туру виправдав свої сподівання, адже гра була цікавою і напруженою, ФК Сокіл здобув вольову перемогу. Дякуємо за гру, бажаємо успіху у наступних іграх ФК Потік.

12 Oleg(Pomonjata)   (24.07.2012 13:20:31) [Материал]
myzik88, небуду спорити, але всетаки здалось що перший гол залетів від голови Бучинського!

13 myzik88   (24.07.2012 17:46:41) [Материал]
там вони могли і разом вдарити, але м'яч в сітку залитів і це гол((((((((((((

5 Oleg(Pomonjata)   (23.07.2012 18:13:31) [Материал]

"Сокіл" Помонята: Бучинський М- Лябига В, Кузик Я, Коцупир В, Ватаманюк А(Гула М)- Петричак І, Бучинський А©, Чопик О, Кузик В- Василюк Н(Василик В), Вербяний Н

+1   Спам
6 НазарКо   (23.07.2012 18:23:32) [Материал]
та я чув, шо 2 автоголи....

7 Oleg(Pomonjata)   (23.07.2012 18:46:45) [Материал]
перший точно не автогол! а другий був забитий в боротьбі але останнім до мяча доторкнувся наш нападник!

10 Demsky_V   (24.07.2012 11:43:37) [Материал]
Мені теж казали що Потік забив 3 голи в тій зустрічі, але програв 1-2 angry cry surprised

+1   Спам
11 myzik88   (24.07.2012 12:19:33) [Материал]
2 автоголи чистих

3 bizon222   (23.07.2012 16:18:12) [Материал]
Липівка - Приозерне 6-2 (2-1)
склад Липівка: Курман Р (Кічула І) Чепіль В, Патрун Р, Курпіта І, (Пастернак І) Балюк В, Патрун І, (Савка В) Осташ І Курпіта С. Кривень В,(Ковальчук О) Сапіга Б. Крохмалюк В
гол: Сапіга Б (3), Крохмалюк В,(2) Курпіта С(1)

??? - В. Крук, 12, 78, з пенальті

Путятинці: Курань - Тучинський, Білоус, Т. Луцишин, Куч, Бойчук, В. Крук, Цимбалістий (Череватий, 70), Дмитрів (Ковба, 63), Бойко (Баран, 55), Гиців

Рівна гра, однак більше пощастило Колоколину, які забили на 90+2 хвилині. Відзначився один із чорнявих хлопців.
Дивно, як така команда з такою грою може мати тільки 4 очка.