Всього відповідей: 874

Головна » 2012 » Серпень » 6 » Перша ліга. 12-й тур. Лідери сильнішого не визначили
14:34:18
Перша ліга. 12-й тур. Лідери сильнішого не визначили
У центрально матчу туру, між командами сіл Помонята та Підвиння, переможця визначити не вдалось, матч закінчився "сухою" нічиєю. Цей рахунок виявився на користь головним переслідувачам. Потік завдяки мінімальній перемозі, над Кліщівною, зумів випередити Молоді Регіони на 1 очко. Також наблизились і команди з Липівки та Путятинець, які перемогли Букачівці та Залужжя відповідно.
У нижній частині таблиці важливі оки здобули Чесники та Беньківці які зуміли відірватись на 4 очки від зони вильоту. Команда Приозерне балансує між верхівкою та нижньою частиною таблиці. Отже кожен матч важливий з точки зору боротьби. За що він буде - за вихід з групи, чи за місце у першій лізі.

Склад ФК Липівка Кімлач В.-Чепіль В.Курпіта І.(78 Пастернак І.)Балюк В.Патрун
Р.Патрун І Осташ І (88 Кривун М.) Костишин І.Кривень В.(58 Савка В.)Сапіга Б.
Крохмалюк В

Гол 74хв Осташ І.

19 Demsky_V   (08.08.2012 16:13:12) [Материал]
Як стосовно матчів:Липівка - Букачівці 1-0 (0-0) та Чесники - Колоколин 4-1 (?-?), невже на сайті немає жодного представника з цих команд!!!!>( angry

+1   Спам
20 НазарКо   (08.08.2012 19:00:49) [Материал]
Вони обідились, бо вже конкурсу немає..ха-ха...
За Колоколин кидав описи SILVA
За Липівку bizon222 деколи..
А інші не знаю(

+1   Спам
18 Oleg(Pomonjata)   (08.08.2012 08:20:07) [Материал]
Kelvin-Terry, в даному матчі отримав ушкодження, та й Крупяк мене повністю перегравав, тому заміна просилась! А так то при такій погоді фізухи нехватає!

+2   Спам
16 TARIK   (07.08.2012 15:58:19) [Материал]
Беньківці- Приозерне 2-2 (2-0)
Склад Беньківці: Чорнописький С., Чорнописький Я., Грицай М., Грицай В., Місько Т., Дума Т, Романишин І., Романів В., Стахів Т, Фінович О, Романів Т.
Голи: Стахів Т- 1-0 (25 хв.), Романишин І 2-0 (35 хв). ??? 2-1 (65хв), ??? 2-2 (75 хв.)
Купу нереалізованих моментів з боку господарів. А в кінці могли ще й програти. Правта Приозерне забили гол з положення. ( Один гравець бив по воротах, м"яч відбивається від штанги і попадає до іншого, який в момент удару стояв в положенні, і він забиває гол. То гравці і болільники Приозерного чуть не винесли бокового, бо казали, що якщо від штанги то офсайду нема. От такі грачі, і з їх розумінням правил...)

+1   Спам
10 Oleg(Pomonjata)   (06.08.2012 20:38:04) [Материал]
Фк "Сокіл"(Помонята)-Фк "Молоді Регіони"(Підвиння) 0-0(0-0)

Склад "Сокола":

Воротар: Чопик М.
Захисники: Лябига В, Кузик Я, Бучинський М, Селецький І
Півзахист: Кузик В, Бучинський А(Гула М), Чопик О(Коцупир В), Петричак І
Нападники: Вербяний Н( Василюк Н), Лябига О[color=green]

17 Kelvin_Terry   (08.08.2012 00:29:11) [Материал]
замітив, що ти часто не дограєш гру до кінця, тебе завжди міняє Коцюпир В. Незалікована травма чи даєш грати іншим?

+2   Спам
4 Тарас   (06.08.2012 18:10:47) [Материал]
Помонята - Підвиння 0-0(0-0)
Склад ФК Підвиння: Котлярський Я., Домерецький В.,Крук М.(Гобир М.75"), Качала В., Котлярський А.Б.(Струк І. 70"), Круп"як І (с), Гриник Н., Вовк І., Яремчук Т.(Аладін 55"), Галушка О., Саміх.
Про гру: З перших хвилин відчувалася велика напруга, кожна з команд особливо не ризикувала!!!Про те Підвиння жвавіше розпочало і на 10 хв. десь з 20 м. Вовк поцілив у поперечину!!!До середина тайму гра вирівнялась, команди обмінялися кількома прострілами та ударами, які не принесли результату!!! Другий тайм перші 10-15 хв. Підвиння теж розпочало активніше, господарі відбилися!!!В середині тайму Помонята мали 100% момент. з глибини пройшов пас на Лябигу О. де він протягнувши десь 15 м. м"яч віддав пас, але гравець який вийшов на заміну не зумів переправити смугастого в ворота!!! Останні 10-15 хв. Помонята пішлв в штурм, але особливої гостроти не створили!!! Дякуєм за хорошу гру!!! Суддям респект!!!!!

5 dan   (06.08.2012 18:48:14) [Материал]
хто саме судив?

6 Роналдіньо   (06.08.2012 19:27:18) [Материал]
Рега в центрі,а два Трачі по лініях. справді суддівство досить хорошого рівня)
Перший тайм за Підвинням,а от в другому Помонята могли й вирвати перемогу. Хороша гра) спасибі!!!

7 Oleg(Pomonjata)   (06.08.2012 20:29:34) [Материал]
І вам велике спасибі за таку гру! дуже сподобалося відношення між футболістами! З описом повністю згідний! контроль матчу за Підвинням а за моментами думаю рівновага!

8 dan   (06.08.2012 20:33:41) [Материал]
в принципі, результат на користь Помонят...хоча якщо кожен з переслідувачів буде як мінімум ділити очки з лідером, то відрив може і розтанути... і тоді буде ще цікавіше

11 Oleg(Pomonjata)   (06.08.2012 20:41:33) [Материал]
небачу користі?! граєм кожен матч на перемогу! а на турнірне становище дивитись ще дуже рано! вся боротьба попереду!

12 dan   (06.08.2012 20:50:27) [Материал]
звичайно, що попереду ще багато чого...я мав на увазі, що вас нічийний результат в стратигічному плані мав би задовільнити, а от Підвиня, думаю, що навряд...однозначно одне, що за таких кліматичних реалій (хоча всі в однакових умовах) дуже складно показувати добрий футбол

13 Oleg(Pomonjata)   (06.08.2012 21:09:48) [Материал]
результат нас звичайно більше влаштував ніш гостей! хоча враховуючи що ми грали в дома тому...! а вот погода зробила свою роботу! перший тайм було грати дуже і дуже важко!

+2   Спам
9 dan   (06.08.2012 20:37:21) [Материал]
згоден, що цю бригаду можна виокремлювати за якісне суддівство (нашу гру обслуговувала бригада на чолі з Гуріненком - також добра робота, крім того, сподобалось суддівство Галяна)

14 НазарКо   (06.08.2012 23:40:17) [Материал]
ну... Галян тоді судив в Обелничах проти Н.Липиці, багато хто нарікав на всіх суддів того матчу..... А він норм судив)

15 dan   (07.08.2012 07:01:45) [Материал]
він просто має тяму в суддівстві.., бо той, що судив в центрі в Обелничах (якщо не помиляюся Пастин), то тями в нього малувато (в суддівстві)

3 kobrat   (06.08.2012 17:21:50) [Материал]
А що Гиціва небуло?

2 kobrat   (06.08.2012 16:22:03) [Материал]
ФК "Путятинці" - Залужжя - 3:1 (2:0)
с. Путятинці, "Блєх Арена". 175 глядачів
Склад ФК "Путятинці": Куч І.- Луцишин Т.(к), Тучинський С., Білоус Д., -Бойчук В., Крук В., Дмитрів М., Цимбалістий І., Луцишин С. - Бойко А., Череватий С.
Голи: Крук В.(2голи), Дмитрів М.(1гол)- ....
Були заміни в другому таймі ....

+1   Спам
1 Demsky_V   (06.08.2012 14:43:09) [Материал]
Кліщівна – Потік 0-1 (0-0)
Склад ФК «Потік»:Люлька М. - Музика Вс., Гордій Т., Конопада О., Чолій М. - Гнида А., Богоніс З., Стек І.(46' Пащин В.), Побуцький Вт.(46' Окрепкий М.), Музика Вк.(83' Маслій Р.), Білоус Вк.
Голи: --- (0-1) 47" Гнида Андрій
Опис матчу: Ще минулого тижня для Потока почалась серія із п'яти виїзних матчів підряд, та ще й із непростими суперниками. В 12 турі Потоку протистояла команда Кліщівна - команда яка не дозволяє грати супернику, та й сама не особливо відмічається попереду.
У 1 таймі відчувалась перевага гостей, були небезпечні моменти у команди, проте вона не призвела до забитих голів. 2 тайм розпочався із ряду замін у центі поля команди ФК "Потік". Результату довго не прийшлось чекати, вже через 2 хв, після красивої комбінації відзначився деб'ютним голом у складі ФК "Потік" Гнида Андрій, результативну передачу на нього віддав Музика Віктор!!!
Після забитого голу команда трохи заспокоїлась, та почала грати у свій футбол. Моменти ще виникали біля воріт господарів, та вони до взяття воріт не призвели, трохи підвела майстерність гравців