Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 973

Головна » 2013 » Серпень » 19 » Перша ліга. 13-й тур. Впевнені перемоги лідерів, втрата очок Букачівцями
09:32:59
Перша ліга. 13-й тур. Впевнені перемоги лідерів, втрата очок Букачівцями
У 13-у турі Першої ліги серед претендентів на підвищення у класі лише Букачівці не змогли здобути 3 очка.

Лідер чемпіонату Бабухів в неділю грав у Кліщівній й здобув прогнозовану звитягу, вкотре не пропустивши м'ячів у свої ворота (2:0). Липівка взяла 3 пункти без боротьби.

Не пропустили м'ячів також Підвиння, котре на виїзді розгромило Пуків (4:0), та Козарі, котрі виграли вп'яте поспіль (цього разу перемогли на виїзді Беньківці 2:0).

Світанок перед цим туром не знав радості перемог на протязі 6-ти матчів. І от нарешті цю неприємну серію господарі перервали, обігравши одного із аутсайдерів Залужжя 4:2.

В останній грі неділі Букачівці грали у Путятинцях й не змогли здобути 3 очка. 1:1 - такий результат цього поєдинку, в якому господарі відкрили рахунок, однак не змогли втримати перемогу.

Наступний тур пройде 25 серпня:

Бабухів - Залужжя (у першому колі - 2:0)

14 Володька   (21.08.2013 09:49:39) [Материал]
ufkz ти походу з Кліщівни?)) Просто цікаво хто...

12 Costa   (20.08.2013 21:53:36) [Материал]
Роналдіньо   Любінець Я. це той що з Чагрова?

13 Роналдіньо   (20.08.2013 23:33:29) [Материал]
так,той що з Чагрова

11 Messi   (20.08.2013 19:50:47) [Материал]
БЕНЬКІВЦІ-КОЗАРА 0:2(0:0)
Склад Козарі:Гадомський О-Гринишин Вол.,Юнашко А,Гураль І,Гринишин Вас.-Роюк В,Гладкий В,КостівР,
                       Маман Р(Щербатюк П)-Бойчук М(Піндак Р),Радик Н.
            Голи: Радик Назар(55')
                      Роюк Віталій(70')

Команда с. Козарі дякує за гру команді Беньківців.

+2   Спам
10 Роналдіньо   (20.08.2013 09:03:58) [Материал]
ФК"Пуків" - ФК"Підвиння" 0:4 (0:1)

Склад ФК"Підвиння":
Білоус О. - Домарецький В, Савчук Л, Дебяк А.(Любінець Я,46хв), Мартишин Т -
Саміх, Крупяк І(к), Струк І.Б.(Качала А,70хв), Галуга Р.(Вербяний В,65хв), Яремчук Т. -
Котлярський А.І.

Голи: Галуга Р.(29хв), Любінець Я.(51хв), Саміх(63хв), Котлярський А.І.(90хв)

щодо самої гри,то є багато запитань,помилок...є над чим працювати,оскільки команда на половину оновлена, й крім 6 людей,які пішли в міжсезоння з команди та Аладіна,який поїхав на батьківщину в Судан,ще й не оговтався від травми Качала Василь...((( Перший тайм пройшов при рівній грі. У обох команд нічого не получалось, багато неточних передач, гра на винос з своєї половини...одне розчарування((( Спочатку могли відзначитись господарі,але нападник з кількох метрів головою пробив вище воріт. Далі кілька гострих моментів було за гостями,але то рятувала перекладина,то відбивав голкіпер Пукова. У другому таймі ініціативу взяли футболісти Підвиння й контролювали перебіг подій на полі (чи то Пуків не міг після "важкої" суботи чи просто віддали заьбагато сил в першому таймі,бо команда "стала"). Результат получився по грі. Спасибі команді Пукова за гру.

8 8787   (19.08.2013 23:06:39) [Материал]
Нікого Бабухів не підтягнув,Чепіль заявлений на початку чемпіонату і він свій.Граємо в першу чергу за рахунок своїх людей,як і В.ЛипицЯ -ЦЕ НАШ НАЙБІЛЬШИЙ УСПІХ.Як вміємо ,як можемо так і граємо.Дуже дякуємо всім за критику,а вболівальникам і спонсорам за підтримку.

9 dan   (19.08.2013 23:18:11) [Материал]
ось звідки ноги ростуть, спонсори...та молодці, чого так зразу (а які по Чепілю питання?)... вже і без Гриціва добре йде

16 DeD_MazaY   (24.08.2013 18:17:48) [Материал]
і мені цікаво,які питання по Чепілю?

6 francuz   (19.08.2013 18:24:56) [Материал]
Не Качмар забив з гри ударом з 30м

4 kasper   (19.08.2013 13:39:32) [Материал]
ФК Кліщівна - ФК Бабухів 0-1(0-2)

Склад команди ФК Бабухів: Чепіль В. - Француз Ю,Качмар Т,Жидак В,Хомяк Т - Качмар Я, Забігач Ю, Чубатюк Т.Вульчин М. - Забігач С, Винник В.

Гравці які виходили на заміну:  Гурський Т.

Голи: Качмар Т (44 хв), Жидак В (79хв).

Команда ФК Бабухів дякує за гру команді ФК Кліщівні...

5 Kelvin_Terry   (19.08.2013 17:16:59) [Материал]
Качмар знов зі штрафного забив?

7 dan   (19.08.2013 19:39:04) [Материал]
Забігач не витримав нарешті? Чепіля підтягнули...

Голи: Скарбовський, 47 - ?, 63

Путятинці: Курань - Білоус, Т. Луцишин, Гладчук (Гиців, 61), М. Крук - Дмитрів (Ковба, 46), Тучинський (Івашкевич, 81), Бойчук, Цимбалістий (Череватий, 74) - Скарбовський, Бойко

Перший там пройшов за явної переваги Путятинців. Господарі не використали кілька моментів, особливо один у виконанні Скарбовського чого вартував. У другому таймі Тарас виправився й на самому початку використав вихід віч-на-віч з воротарем після пасу Бойчука. Правда, тут же Букачівці додали й почали серйозно насідати на ворота Путятинців. І як наслідок - гол на 63-й хвилині. Господарі згодом вирівняли гру й почалися "качелі" - моменти мали обидві команди, однак ніхто так більше не забив.

1 Володька   (19.08.2013 10:57:54) [Материал]
Я не сказав би, що Бабухів дуже впевнено переграв Кліщівну, оскільки другий гол "забив суддя", призначивши лівий штрафний у ворота Кліщівни. Команди виглядали практично рівно. Була незначна перевага Бабухова, у зіграності.