Головна » 2014 » Вересень » 22 » Перша ліга. 18-й тур. Букачівці оформили вихід в Суперлігу
09:29:53
Перша ліга. 18-й тур. Букачівці оформили вихід в Суперлігу

Команда Букачівців достроково за 4 тури до закінчення здобула путівку в Суперлігу.

Лідеру Першої ліги для виконання головного завдання на сезон у грі проти Жовчева вистачало й нічиєї. Однак Букачівці, як і в першому колі, забили супернику 3 "сухі" м'ячі й святкували звитягу.

Нижня Липиця, що йде другою, провела непростий матч у Козарах й обіграти суперника не змогла - 0:0. Цим одразу ж скористались Чесники та Кліщівна, котрі впевнено виграли у своїх суперників. Останні взяли верх над Потоком (3:0), а Чесники в дербі забили двічі Пукову (2:0). Тепер вся боротьба за друге "прохідне" місце попереду. У НИжньої шансів побільше, адже вони ще мають зіграти 4 поєдинки, тоді як конкуренти лише по 3.

Єдину виїзну перемогу в турі здобули Путятинці. Гості з рахунком 4:2 обіграли Підвиння й продовжили свою безпрограшну серію до 8-ми матчів. Аутсайдер же вшосте поспіль програв й погіршив свої шанси на збереження прописки у Першій лізі.

4 micele   (22.09.2014 16:13:52)
І рахунок був би не 0:3 . а цілих 6:0 !!!!!!!

0
5 xxx07   (22.09.2014 16:33:06)
Міша, не забувай, що на перших хвилинах Підвиння мало вигравати 2-0. Спочатку допоміг горб біля воріт Путятинців, потім гравець команди Підвиння довго думав, що дало можливість мені зблизитись і  скоротити кут. Ну і при 0-2 Котлярський попав в штангу. Але моментів у обох команд було багато. При 3-2 напруга зашкалювала біля воріт Путятинець)))

6 micele   (22.09.2014 16:44:44)
Я не хотів вигороджувати заслуг Путятинець просто для опису матчу хотів добавити, що могли ховати!!!

0
9 Andriy   (22.09.2014 18:17:38)
"ховати"??? Аж ніяк не погоджуся... Були в першому таймі в вас ше хороші моменти. Ну і в Підвиння вони були. А в другому Підвиння краще грало за Путятинці. Якби не Курань все могло бути по-іншому)))

0
10 dan   (22.09.2014 18:38:04)
з тобою можна погодитись... разом з тим, що ви стали краще грати і ми гірше, але причиною цього в першу чергу травми 3-х (не 2-х, як писав Гиців) гравців...
вам бажаю зберегти прописку вигравши в наступних іграх з прямими конкурентами, добре, що все у ваших руках... єдине не забувайте, що на цьому етапі люди можуть забути про правила чесної гри, мене б насторожувала, нарприклад,  пара Козарі-Пуків

7 micele   (22.09.2014 16:49:11)
Підвиння класна команда!!!! Просто не розумію чому в їхній команді пропала дружба , яка такою сильною була минулі роки. Дуже сильно бракує їм досвічених гравців таких як Кулик, Міта і Гата , Бечо!!!!!

+2   Спам
2 FC_Bukachivtsi   (22.09.2014 16:09:31)
Букачівці - Жовчів 3-0

Склад Букачівців:

Воротар: Торган Н.
Захисники: Британ І., Сенах В., Баша Т(с), Британ В.
Півзахисники: Курілець В.(Витикач Н.), Андрухів О., Стецьків Р., Чорнописький В.
Нападаючі: Товстий М., Скробач Р.(Юрків С.)

Голи: Товстий М. -2, Андрухів О.

+1
1 geol25   (22.09.2014 11:43:57)
Путятинці продовжили свою безпрограшну серію в чемпіонаті, котра тепер складає 8 матчів. У поєдинку 18-го туру наша команда на виїзді обіграла Підвиння - 4:2. Перед грою Путятинці зіткнулись з кадровими втратами, ледь назбиравши 11 гравців
(включаючи напівтравмованого В. Крука). Проте саме Володя став автором першого гола у грі, на 17-й хвилині завдавши невідпорного удару здалеку. За мить гості забивають вдруге, коли Мачинський краще за всіх зорієнтувався у штрафній. На перерву команди пішли за рахунку 3:0 - це Гиців забив схожий м'яч із попереднім.

Такий перебіг подій господарів ніяк не влаштовував, тому з початку другої 45-хвилинки вони активніше заграли в нападі. Як наслідок - Андрій Котлярський відзначився двічі й звів відставання до мінімуму. Згодом він же мав добру нагоду, щоб забити й третій м'яч, однак Курань зумів дотягнутись до м'яча, який згодом потрапив у поперечину.

Під кінець матчу Путятинці фактично грати удев'ятьох, коли "зламались" Крук-молодший і Гиців. Однак саме гості поставили крапку у зустрічі, коли Бойко таки домігся свого й зробив рахунок 4:2.

Підвиння - Путятинці - 2:4 (0:3)
Арбітр: С. Торган (Конюшки)

Голи: А. Котлярський, 56, 74 - В. Крук, 17, Мачинський, 19, Гиців, 34, Бойко, 88

Путятинці: Курань - Гиців, Т. Луцишин, М. Крук-кап., Гладчук - Ковба, Череватий, В. Крук, Дмитрів - Бойко, Мачинський

P.S. За грою підвиння явно не заслуговує на останнє місце, тому до кінця чемпіонату думаю в 4-х турах ще наберуть очки.

3 micele   (22.09.2014 16:12:11)
В першому таймі невикористали шість 100% можливостей для взятя воріт!!!! Чого тільки варті моменти Бойка і неймовірне невезіння в Дмитріва..........

0
11 НазарКо   (23.09.2014 02:13:34)
опа... Стьопа вже судить))) Добре, шо вже відновився після травми коліна...))

+3
14 geol25   (23.09.2014 09:17:50)
от до кого у мене майже ніколи не було претензій, то це до Торгана. Завжди нормально судить

+3
15 dan   (23.09.2014 18:00:37)
цілком підтримую, більше того, переважній більшості треба в нього повчитись простоті (без галімих понтів, як, наприклад,  в Сидорака) - не в падло пояснити те чи інше рішення, в неупередженості, в компетентності врешті-решт у навіть тонких моментах,ті ж картки не роздає наліво і направо.., а звідти і повага та довіра до прийняття рішень від футбольорів

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.