Ruslan

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 934

Головна » 2012 » Жовтень » 23 » Перша ліга. 22-й тур. Потік завершив сезон на першому місці
10:19:16
Перша ліга. 22-й тур. Потік завершив сезон на першому місці
У неділю, 21 жовтня, відбувся останній тур у Першій лізі чемпіонату Рогатинського району сезону 2012 р.

Перед заключним туром невирішеним стояло питання розподілу призових місць. У боротьбі за третю сходинку Липівка випереджала Підвиння на два очки, однак приймала на своєму полі лідера Помонята. Єдиний забитий м'яч дозволив господарям святкувати перемогу й здобути бронзові медалі. Підвинська команда зіграла внічию із Приозерним (3:3) й фінішувала четвертою.

Поразкою останніх скористалася Кліщівна, котра вдома обіграла Путятинці (2:1) й піднялася на 6-е місце. Найбільше ж голів у турі було забито у грі Колоколина й Залужжя - 4:4. Хоча після перших 45 хвилин гості поступалися з рахунком 1:4.

Й, насамкінець, матч Потік - Букачівці через невиїзд гостей не відбувся. Ця технічна поразка дозволила Потоку обігнати на очко Помонята й фінішувати на першому місці. З чим ми й вітаємо цю команду.

Нагадаємо також, що дві команди, що вилітають, визначились раніше - це Колоколин й Чесники, котрі знялися ще у середині другого кола.

Перша ліга. 22-й тур. 21 жовтня 2012 р. Поч. о 16:00.

Кліщівна - Путятинці - 2:1
Колоколин - Залужжя - 4:4
Підвиння - Приозерне - 3:3
Липівка - Помонята - 1:0
Потік - Букачівці - 3:0 (тв:тп)
Беньківці - вихідні (Чесники офіційно знялися)

10 Олег16   (01.11.2012 17:55:48)
Kada ty pravyy.Komandy s.Lypivka,Pidvynay,Putaytynci a takogh Pryozerne,ayke davno ne bulo v super lizi, dughe sulni.

8 Роналдіньо   (31.10.2012 11:34:26)
ФК"МР"(ПІДВИННЯ) - ФК"ПРИОЗЕРНЕ" 3:3(1:2)

Склад "МР"(ПІДВИННЯ):
Котлярський А,Б -
Домарецький В, Качала В, Мартишин Т ,Галушка Р (Струк І.Б,46хв) -
Галуга Р, Саміх Хасан, Вовк І, Аладін, Крупяк І(к) -
Котлярський А.І

Голи:Струк І.Б (2 голи), Котлярський А.І.

-1   Спам
7 Олег16   (25.10.2012 22:18:05)
Daykuiu komandi s.Pidvynay za igru.Match buv horochyy. Komanda s.Pidvynay vzagali,po igri ...povyna buty na 2 misci.

9 Роналдіньо   (31.10.2012 11:36:10)
спасибі,Олег. Проблеми в сезоні з реалізацією.
Вас також велике спасибі за прекрасно проведений цікавий матч)

+1   Спам
5 xxx07   (23.10.2012 19:24:40)
йшли з воріт,і не по приколу,ігра була дуже напружена.Просто Мартиняк А штатний пенальтист в Кліщівні,а мені захотілось йому відати одного...:))

ну та я тому і питаю... Прям Рожеріо Сенні своєї команди)) ггг
Вони йшли бити пенальбті з воріт, чи вони на той час може в полі грали?

+1   Спам
1 geol25   (23.10.2012 14:30:45)
Кліщівна - Путятинці - 2:1 (1:0)

Голи: А. Мартиняк, 23, 70, обидва з пенальті - А. Курань, 83, з пенальті

Путятинці: Курань - Куч, Т. Луцишин, Білоус, Тучинський, Цимбалістий, Дмитрів, Бойчук, Гиців (кап.), Гладчук (Івашкевич, 46), Бойко (Череватий, 73)

Важко щось говорити про гру, коли судить "ДОЛИНЯНСЬКА" бригада арбітрів. Це треба просто побачити. У сердині першого тайму суддя погнав з поля гравця Путятинців і відразу ж Кліщівна забила з пенальті. А далі, що найцікавіше, гості повністю взяли гру під свій контроль й у десятьох виглядали краще за господарів. Але...

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.