Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 933

Головна » 2013 » Жовтень » 28 » Перша ліга. 22-й тур. Три матчі на фініші, бронза Букачівців
11:29:30
Перша ліга. 22-й тур. Три матчі на фініші, бронза Букачівців
27 жовтня були зіграні матчі останнього 22-го туру у Першій лізі районного чемпіонату.

Найбільшого ажіотажу викликав матч Путятинці - Підвиння, в якому визначався бронзовий призер ліги. Щоб взяти третє місце, гостям потрібно було обов'язково перемагати. І вони були дуже близькі до цього, однак уже в компенсований час пропустили гол у відповідь і гра завершилась внічию 1:1. Цим скористались Букачівці, котрі без гри взяли три очка проти Залужжя й фінішували третіми.

Ще один матч в турі завершився внічию - Бабухів і Пуків так і не змогли забити бодай одного м'яча. Кліщівна грала на виїзді в Беньківцях й здобула звитягу з рахунком 2:1.

Чинний переможець Першої ліги Липівка поїхала у Світанок, однак господарі, за попередніми даними, не змогли зібратись на гру. Отож, Липівка здобула технічну перемогу 3:0. Такий же підсумок зафіксовано у матчі Приозерне - Козарі. Завдяки цій перемозі останні піднялись на 6-е місце у турнірній таблиці.

В. Крук, 90+2, з пенальті - ?, 25

Путятинці: Курань - В. Крук, Т. Луцишин, Гиців (Гладчук, 58), М. Крук - Дмитрів (Білоус, 46), Скарбовський, Бойчук, Цимбалістий (Івашкевич, 46) - Куч (Тучинський, 71), Бойко

Гра вийшла дуже бойовою і рівною. Гості відкрили рахунок в середині першого тайму і могли сподіватись на перемогу. Однак помилка в обороні, що привела до пенальті, уже в компенсований час стала для Підвиння фатальною. Вова Крук не залишив шансів Оресту Білоусу - 1:1. Десята гра поспіль без поразок для Путятинців.

2 НазарКо   (28.10.2013 13:11:10)
Перший тайм за Підвинням, другий тайм початок - рівна гра, друга половина повністю за Путятинцями.