Всього відповідей: 973

Головна » 2013 » Травень » 13 » Перша ліга. 2-й тур. Чотири команди ідуть без втрат
00:01:46
Перша ліга. 2-й тур. Чотири команди ідуть без втрат
У неділю, 12 травня, зіграно матчі другого туру чемпіонату Рогатинського району серед команд Першої ліги. Без втрат ідуть Підвиння, Букачівці, Липівка й Козарі. Стільки ж клубів не набрали досі жодного очка.

Найбільший рахунок у звітному турі було зафіксовано у матчі Липівка - Приозерне - господарі забили 6 "сухих" м'ячів. Стільки ж голів побачили вболівальники і в Підвинню, де господарі обіграли Пуків - 4:2. Також з різницею у 2 голи перемогли вдома й Козарі, котрі не залишили шансів одному із аутсайдерів Беньківцям (2:0). Завдяки забитому голу наприкінці першого тайму Букачівці святкували звитягу над Путятинцями.

Прем'єрні перемоги в лізі здобули дебютанти - Світанок та Бабухів. Перші на виїзді з рахунком 3:2 обіграли Залужжя, хоча згідно календаря команди мали грати у Світанку. Й, насамкінець, Бабухів вдома (гра відбулась у Лучинцях через незадовільний стан поля господарів) мінімально переміг Кліщівну - 1:0.

Наступний тур пройде 19 травня. Хоча, не виключено, що він вийде неповним через участь кількох команд в 1/32 фіналу Кубка району.

Перша ліга. 2-й тур. 12.05.2013 р.

17:00 Підвиння - Пуків - 4:2
17:00 Бабухів - Кліщівна - 1:0 (грали у Лучинцях)
17:00 Букачівці - Путятинці - 1:0
17:00 Липівка - Приозерне - 6:1
17:00 Світанок - Залужжя - 3:2 (грали на Залужжю)

57 wekk   (13.05.2013 23:50:47) [Материал]
xxx07, да ти правий,, нормальний чудак і корисний,,,багато підказує,вчить .Наші команді треба було таку людину,, а хто зараз не бухає)))

59 xxx07   (14.05.2013 00:11:19) [Материал]
Точно)))))))

52 wekk   (13.05.2013 23:36:26) [Материал]
він поїздом їде до нас

54 xxx07   (13.05.2013 23:37:48) [Материал]
Прикольний чувак, простий в спілкуванні як на мене, але кажуть трохи бухає))))

48 wekk   (13.05.2013 23:27:03) [Материал]
вроді у франіку я точно не знаю, а чого питаєш?

50 xxx07   (13.05.2013 23:31:52) [Материал]
Якщо у Франику, то його треба привозити, відвозити,за гру напевне він не бере сто чи пятдесять грн, а набагато більше.Багато грошей напевно треба))

+1   Спам
46 wekk   (13.05.2013 23:21:53) [Материал]
ххх07,,)) то правда треба нам зіграності .,,з наступного туру будем старатися закидувати інформацію про ігри з участю букачівець-назарко добре?)

39 xxx07   (13.05.2013 23:11:15) [Материал]
То точно.Нема ще опиту,нема явно вираженого лідера, який би мігЗробити з нічого момент, потримати мяч)).А по вас видно, що ви ще не зіграні добре між собою.Тільки Вова Курілець не вписується)))).Шутка)))

49 xxx07   (13.05.2013 23:28:56) [Материал]
А що неа)))Бо вона формується))А для тебе нехай буде стара))

51 xxx07   (13.05.2013 23:34:05) [Материал]
Нам нові гравці потрібні в центрі поля чи ні?

56 НазарКо   (13.05.2013 23:49:06) [Материал]
прям наймолодша команда..хаха))

60 xxx07   (14.05.2013 00:13:30) [Материал]
Назарко, а ти весь час хвалився-Конюшки наймолодша команда.І де вона є хах)))))))))))))

78 НазарКо   (14.05.2013 17:20:07) [Материал]
Ну трансфер ще офіційно не відбувся, але велика вірогідність того що відбудеться. Воротар

79 Ruslan   (14.05.2013 17:28:12) [Материал]
опааа нєжданчік ))))

69 НазарКо   (14.05.2013 15:10:22) [Материал]
ше один здається за Залужжя йде

80 НазарКо   (14.05.2013 23:05:04) [Материал]
Згідно останньої інформації(може ше не повністю правдивоъ), то добавились ше футболісти в такі команди:
Залужжя - 2 гравці(+1 грав за Конюшки, але не з нашого села)
Путятинці - 1 гравець

Ех яка ж наприклад для мене цікавою, стає перша ліга... Ух...

33 wekk   (13.05.2013 22:55:32) [Материал]
бо ти сильно загнув) проти своїх

34 xxx07   (13.05.2013 22:57:26) [Материал]
Та то так щоб трохи настроїти їх, впринципі вийшло)

41 xxx07   (13.05.2013 23:14:38) [Материал]
Я хотів ще більше поставити))

32 xxx07   (13.05.2013 22:52:35) [Материал]
wekk , а цей Юра павлів грає десь на область)))

30 wekk   (13.05.2013 22:43:20) [Материал]
і як? Нормально?

31 xxx07   (13.05.2013 22:48:16) [Материал]
Прикольно зі складом. А особливо ще до матчу, де виділено мій прогноз і коментар на ФР)))))))))

27 wekk   (13.05.2013 22:37:01) [Материал]
а шо є смішного?

28 xxx07   (13.05.2013 22:39:27) [Материал]
Та нічого, просто долучився тай відіслав смайлик))))))

29 xxx07   (13.05.2013 22:42:41) [Материал]
Прикольно замутили стартовий склад)))

25 wekk   (13.05.2013 22:26:39) [Материал]
xxx07,,як хочеш знати інтересне про букачівську команду приєднюйся до групи вконтакті http://vk.com/fcbukachivtsi і не тільки  ти ,,,а всі бажаючі! запрошуємо)))

26 xxx07   (13.05.2013 22:30:47) [Материал]
)))))))))))))))

37 НазарКо   (13.05.2013 23:03:54) [Материал]
але оскільки ви в групі користуєтесь нашою інформацією, то було б обре якби ви і на сайті виставляли склад команди..

23 xxx07   (13.05.2013 21:53:51) [Материал]
І ще одне.Краще напишіть хтось з Букачівців склад команди, а не виписуйте дурниці))))))

22 xxx07   (13.05.2013 21:51:25) [Материал]
Треба з цією темою завязувати.Перемогли Букачівці- значить сильніші.Але не потрібно після матчу писати мати і когось там ображати.Тим більше, коли не брав участь у матчі. Удачі)))))))))))))

+1   Спам
15 dan   (13.05.2013 19:39:14) [Материал]
а мої плюси-мінуси гри Букачівці-Путятитиці такі: "+" 1. гості зробили висновки з минулорічної провальної гри і виглядали пристойно (беручи до уваги кадрові проблеми на гру); 2. приємно здивув стан газону (за рахунок хоч і завеликої трави було не надто твердо); 3. залучення до нашого району рівневих приїзджих футбольорів (воротнік, нападник).
"-" 1. звичайно ніхто за руку нікого не зловив але коли тобі забивають на 45+7 (за словами зовсім сторонніх людей)  хвилині при тому, що більше зупинок було вже в 2-му таймі (коли гра велася вже більше на половині поля господарів) при зіграних заледве 45-ти хвилинах??? 2. груба гра як на мене доволі технічних господарів (наслідок 2 вимушені заміни), причому здивував всім знайомий Боб, який тільки проти мене 2 рази зіграв небезпечно прямою ногою хоч і шансів в моментах не мав.
 р.s. якщо зважити, що 1 тайм за господарями, а 2 - рівна гра, то результат мабуть справедливий (хоча якби забили без допомоги, то питань не було б взагалі); про те, що був ще гол не може бути й мови, бо пролунав свисток і все після свистка не рахується.

81 Kelvin_Terry   (15.05.2013 18:55:40) [Материал]
"рівневих" це що означає?

82 НазарКо   (15.05.2013 19:03:41) [Материал]
Напевно гравців високого рівня

14 Kyrgan   (13.05.2013 17:01:52) [Материал]
То походу ти неадекват.або небув на полі.там чистий гол,і ще після цього червона.коли виходиш один на один і людину грубо збивають,то що мають давати а?(жовту як ти кажеш)))в нас було багато моментів,по крайній мірі більше ніж вас.хіба тобі заорало,або сонце світило.

19 xxx07   (13.05.2013 21:14:17) [Материал]
Я стояв на воротах ,  і ті  події  відбувалися за 2 метри від мене, того сонце тобі напевно засвітило або бери собі окуляри на футбол)))).І порада-зробіть собі карточки ,щоб один футболіст Букачівців мав карточку, і то Путятинську і більше ніхто)))

21 xxx07   (13.05.2013 21:46:47) [Материал]
І який може бути чистий гол після свистка судді, коли гравці зупинились?

+1   Спам
6 НазарКо   (13.05.2013 14:31:06) [Материал]
ФК "ПІДВИННЯ" - ФК"Пуків"4:2 (1:2)

Голи: Котлярський А.І (25хв - 1:0, 60хв - 2:2, 70хв - 3:2), Скарбівський А. (75хв - 4:2); ----(35хв - 1:1), ----(45хв - 1:2)

Склад ФК "Підвиння":
Стіжак Ю. - Котлярський А (Крук М, 46хв), Домарецький В, Савчук Л, Струк І(Коншин Н, 46хв). - Вовк І, Галушка Р (Аладін, 50хв), Крупяк І(к), Скарбівський А, Галуга Р. -  Котлярський А.І.

9 geol25   (13.05.2013 14:59:03) [Материал]
оооооооооо, НазарЦьо дебютував за Підвиння. Успіхів тобі!!!

10 НазарКо   (13.05.2013 15:09:53) [Материал]
Дякую) Колего-суперник)) ггг

17 dan   (13.05.2013 19:41:46) [Материал]
а в Конюшках ще хтось залишився вільним агентом?

55 xxx07   (13.05.2013 23:39:58) [Материал]
Та неа, не про тебе. А ти за Васючин чи ні?

75 xxx07   (14.05.2013 15:54:01) [Материал]
Ясно, а то я вже тебе приписав до Васючина))

+1   Спам
76 Льова   (14.05.2013 17:08:55) [Материал]
можливо і таке будее))

61 dan   (14.05.2013 06:52:17) [Материал]
а що, засильний? я серйозно, фотку даєш?

65 Льова   (14.05.2013 14:42:00) [Материал]
та ні)не засильний,наоборот напевно заслабкий)

24 xxx07   (13.05.2013 21:56:11) [Материал]
У Підвинню майже два рівноцінних склади...)))))))))

4 geol25   (13.05.2013 14:11:00) [Материал]
що стосується кубка... якщо виходити із кількості команд у Другій лізі (при умові, що всі захочуть брати участь), то в 1/32 фіналу також гратиме 3 команди із Першої ліги (Світанок, Бабухів і Залужжя).

7 НазарКо   (13.05.2013 14:32:20) [Материал]
А чого ці команди???
того року ж були команди, які аутсайдери в першій лізі були.
Жереб?

8 geol25   (13.05.2013 14:58:09) [Материал]
за результати минулого сезону. Хоча й можуть цьогорічні взяти... побачимо, що вирішить федерація

11 НазарКо   (13.05.2013 15:16:30) [Материал]
ну буде видно

+3   Спам
2 geol25   (13.05.2013 12:02:32) [Материал]
Букачівці - Путятинці - 1:0 (1:0)

гол: ?, 45+7

Путятинці: Курань - Холява, Т. Луцишин, Тучинський, Білоус - Цимбалістий (Гладчук, 88), Скарбовський, Дмитрів, В. Крук (Череватий, 59) - Бойко, Гиців

Гра вийшла дуже цікавою й напруженою, а більше пощастило господарям.

-2   Спам
3 Kyrgan   (13.05.2013 13:58:20) [Материал]
що ти піздиш.пощастило господарям))))не сміши)).Букачівці в 2-х таймах мали перевагу.ще чистий гол незарахували коли наш гравець виходив один на один.мала бути червона захиснику і зарахований гол.треба вигравати.а не пощастило не пощастило.

5 geol25   (13.05.2013 14:13:06) [Материал]
вуйку, за наступні схожі висловлювання будеш забанений.
А на рахунок іншого - залишаюся при своїй думці.
Якби боковий суддя на початку другого тайму не зірвав два чисті виходи один-в-один (і де він там офсайд побачив, напевне сонце добре очі засліпило), то ще не нати як би все закінчилося.

12 xxx07   (13.05.2013 15:48:07) [Материал]
Бачу розуму в тебе дуже мало)))))) Тільки язичок гострий на мати).Який чистий гол .........Був свисток судді, міг забрати мяч в руки, але почув свисток , тай вирішив зіграти ногами і попав мяч у вашого гравця))У другому таймі ви взагалі атаки не могли провести))) Червона? Максимум жовта.Ти неадекват))

13 IGOR_08   (13.05.2013 16:54:21) [Материал]
хаха (вирішив зіграти ногами і попав мяч у вашого гравця)добре що в свої ворота гол не забив)))на полі потрібно було грати а не тут розказувати...

20 xxx07   (13.05.2013 21:16:03) [Материал]