Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 973

Головна » 2014 » Липень » 21 » Перша ліга. 9-й тур. 100-відсоткові Букачівці, 20 хвилин від Підвиння
09:28:06
Перша ліга. 9-й тур. 100-відсоткові Букачівці, 20 хвилин від Підвиння

У 5-ти зіграних матчах 9-го туру чемпіонату району в Першій лізі не було зафіксовано жодного нічийного рахунку.

Лідер першості Букачівці минулого вік-енду грали в гостях проти одного із аутсайдерів Путятинців й здобули закономірну звитягу 4:1. Автором хет-трику став найкращий бомбардир ліги Микола Товстий.

Нижня Липиця приймала Жовчів й забила у ворота суперника 2 "сухі" м'ячі. Ця перемога дозволила їм вийти на друге місце, адже Чесники у цьому турі не грали.

Підкамінь теж вдома обіграв Козарі (2:1) й перервав свою п'ятиматчеву програшну серію. Також з різницею в один гол виграла й Кліщівна.

Поєдинок Потік - Підвиння тривав всього 20 хвилин. Гості приїхали на гру у кількості 7-ми чоловік. Пропустивши 4 м'ячі у свої ворота, один із гравців гостей отримав травму й суддя був змушений завершити матч.

Перша ліга. 9-й тур. 20 липня 2014 р. 14:00

Путятинці - Букачівці - 1:4

Н. Липиця - Жовчів - 2:0

Потік - Підвиння - 4:0 (матч завершено на 20 хв.)

Підкамінь - Козарі - 2:1

Пуків - Кліщівна - 2:3

Чесники - вихідні

Категорія: 1 ліга | Переглядів: 758 | Додав: geol25
Всього коментарів: 9
4 Kyrgan   (21.07.2014 17:37:05) [Материал]
Bідсудив не дуже ,бригада зробила грубі помилки.Гол у ворота Букачівців з 3 метрового офсайду,пенальку на Сені не поставив.Відоцький, виглядало що він забув що таке офсайд,думаю Путятинцям тоже не сподобалось як бригада відсудила.Хоча надіємся що судді не будуть робити помилки,хотя би грубі.

0
6 dan   (21.07.2014 19:10:06) [Материал]
справа в тому, що саме 1-й гол в грі Букачівці забили з офсайду (помилка Відоцького, бо від лінії останнього захисника був в метрах 10-ти), а це зламало план на гру, як не крути ми в різних вагових категоріях.., тому з нашого боку і була така бурхлива реакція.., а ще 3 гравці грали з травмами, 4-й взагалі мусів замінитись (доречі саме в цьому моменті судді не помітили грубої гри Товстого проти Тучинського, а саме ногою в ребра...тішить, що немає переломів-тріщин, лише сильний забій із уколами-таблетками-мазями)

0
9 xxx07   (21.07.2014 20:11:50) [Материал]
Ти щось точно поплутав...коли була пенальна на Сенаху????

+1
1 geol25   (21.07.2014 14:15:40) [Материал]
У матчі 9-го туру Першої ліги, що пройшов на "Блєх Арені" 20 липня. ФК "Путятинці" поступились лідеру Букачівцям - 1:4.

Головним героєм зустрічі став нападник гостей Микола Товстий, котрий відзначився хет-триком. Також нападник заробив пенальті, який точним ударом "в дев'ятку" реалізував Чорнописький.

У складі Путятинців єдиний гол на рахунку Бойка. За рахунку 0:1 на 32-й хвилині Анатолій реалізував вихід віч-на-віч з воротарем суперника.

Путятинці - Букачівці - 1:4 (1:2)
Арбітри: Я. Галян - В. Трач, М. Відоцький

Голи: Бойко, 32 - Товстий, 21, 44, 72, Чорнописький, 74, з пенальті

Путятинці: Курань - Череватий, Т. Луцишин, М. Крук, Тучинський (Цимбалістий, 51), Бойчук-кап., Дмитрів, Ковба, Куч, В. Крук (Кашуба, 82), Бойко

Букачівці: Торган, Баша, Сенах, Британ, Курілець, Стецьків, Чорнописький, Войтко,Скробач, Товстий, Юрків.

+2
2 НазарКо   (21.07.2014 14:29:19) [Материал]
Як суддівство на чолі з Галяном?

+2   Спам
3 igroc   (21.07.2014 14:40:54) [Материал]
не знаю як цієї неділі він судив ...  а от  матч Жовчів-Путятинці .. відсудив на  вищому рівні

0
7 dan   (21.07.2014 19:16:10) [Материал]
в грі з Жовчевом забагато свистів (хоч в загальному нормально), не дозволяв жорсткої гри, найменший стик-контакт - свисток, звичайно і так судять, і такий стиль має право на життя (в Англій, наприклад, більшості свистків просто не було б)... і якщо підсумувати, з Букачівцями відсудив краще

5 Ромцьо   (21.07.2014 18:55:02) [Материал]
Назар,смішне питаєш. Практично завжди програшна команда засуджує суддю,а виграшна вигороджує,ще раз повторюю..практично.