Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 973

Головна » 2012 » Липень » 15 » Перша ліга. 9-й тур. Колоколин взяв перше очко в чемпіонаті
20:57:24
Перша ліга. 9-й тур. Колоколин взяв перше очко в чемпіонаті
Лише у 9-у турі представник Першої ліги Колоколин здобув перше очко в цьому сезоні.

У звітному турі Колоколин, який перед тим програв усі 8 ігор, вдома зіграв унічию із Кліщівною - 1:1. Сусіди останніх по турнірній таблиці Букачівці, котрі минулої неділі забили аж 8 м'ячів Приозерному, цього разу підібрати ключів до воріт лідера Помонят не змогли - 0:2.

Ще один претендент на підвищення у класі Підвиння також здобуло "суху" перемогу - поза рідними стінками команда мінімально обіграла Залужжя - 1:0. Також з перевагою в один м'яч переміг Потік - 2:1 над Приозерним, котре, схоже, не витримує гонки за найвищі місця.

Другу поспіль звитягу з великим рахунком на виїзді здобула Липівка. Програючи по ходу гри в Чесниках 0:2, гості зібралися й забили відразу 5 голів - 5:2. Й, насамкінець, Путятинці у домашньому поєдинку не мали проблем із Беньківцями - 3:1.

16 Петричак   (18.07.2012 22:13:00) [Материал]
ФК "СОКІЛ" Помонята - ФК "Букачівці" 2- 0(1 -0)
Склад ФК "СОКІЛ" : Здобніков В- Ватаманюк А(Вербяний Н) Селецький І, Кузик Я, Лябига В- Петричак І, Василюк Н, Бучинський А( Чопик О), Кузик В- Чопик М, Лябига О.

Голи: Лябига В- 45хв, Лябига О-90хв

Опис матчу: в перших 15 хв матчу гра була напружена і рівна, досить багато боротьби за кожен клаптик поля. З середини першого тайму футболісти СОКОЛА почали більше контролювати м'яч у центрі поля...Масивні атаки з флангів, які завершувались невдалими передачами, або відмінною грою букачівецьких захисників. Приблизно на 35 хв зустрічі, після удару у сторону воріт господарів і помилки голкіпера, 100 % моментом не скористався нападник гостей - Бойчук, який не зміг влучити з близької відстані у ворота. Після цього моменту СОКІЛ жвавіше почав насідати на ворота суперника, приблизно на 46 хв гри господарям вдалось відкрити рахунок: на правому краю суддя зафіксував порушення у бік гостей, ветеран Сокола (А. Бучинський) виконав навісну подачу штрафний майданчик Букачівців, захисники впорались із стандартом, але після відскоку м'яч потрапив до ніг флангового захисника (В. Лябиги), неймовірним ударом з-змеж штрафного вцілив у 9-ку воріт, так завершився 1-ий тайм. Перша половина 2-го тайму не запам'яталась нічим цікавим. Але остання 25-ти хвилинка була дуже нпружена: небезпечні моменти біля воріт господарів, постійно назріваючі конфлікти між гравцями і суддею, вилучення у господарів. На 83-ій хв мяч поцілував поперечину воріт ФК СОКІЛ,
на цьому момент не закінчився, адже, на добивані знову не скористався супер шансом Бойчук, попри це все СОКІЛ знову взяв гру у свої ноги, на 90 хв зустрічі після елегантного пасу Я. Кузика, вихід віч-на-віч реалізував кращий бомбардир Рогатинщини на даний час - О. Лябига, який після цього моменту був вилучений.

Загалом обидві команди показали достойний футбол. Хочеться подякувати гравцям ФК Букачівців зва цікаву гру, і побажати успіху у наступних, матчах.

15 SILVA   (18.07.2012 21:02:58) [Материал]
Апельсин штрафний положив супер,але червону заробив за яку можуть впаяти 10 матчів.

17 geol25   (18.07.2012 22:21:49) [Материал]
вже впаяли. І що він такого зробив?

11 SILVA   (17.07.2012 17:35:17) [Материал]
Колоколин-Кліщівна 1-1(1-0)
Склад ФК "Колоколин":
Воротар:Гнип Ігор.
Захисники:Гава Михайло,Данилишин Роман,Мархоцький Степан,Мархоцький Ігор.
Півзахисники:Андрухів Роман,Шперун Руслан,Гринишин Андрій,Ткач Віталій.
Нападники:Лучак Володимир,Зобків Мирослав(Чесель Назар 60хв.)

9 Роналдіньо   (16.07.2012 22:57:45) [Материал]
ФК"ЗАЛУЖЖЯ" - ФК"МР"(ПІДВИННЯ) 0:1 (0:0)

Гол:Котлярський А.І.(87хв)

Склад "МР"(ПІДВИННЯ):
Котлярський Я - Домарецький В, Качала В, Крук М, Крупяк І(к) - Аладін (Яремчук,90хв), Гриник Н, Саміх Хасан -
Вовк І (Котлярський А.Б,70хв), Галуга Р.(Котлярський А.І,46хв)- Галушка О.
Заміна: Гобир М, Струк І.Б.

По матчу. Знову досить багато боротьби на кожному клаптику поля. Перший тайм пройшов приблизно рівно, без особливої гостроти,хіба що хочеться відзначити момент у господарів,які в скупченні футболістів не змогли проштовхнути мяча у чужі ворота - тут врятували команду гостей Домарецький з Котлярським Славіком. А ось в другому таймі відчувалось що гості почали жвавіше, було нанесено багато ударів,але з них лиш лічені попадали в створ воріт,на жаль. команди показали швидкий цікавий футбол!!! Підвиньчани не використовували перевагу у володінні мячем,зате могли й поплатитись. всередені 2 тайму по лівому флангу досить хорошу атаку розгорнули господарі,і в останній момент гравець гостей за кілька метрів до воріт в підкаті виніс мяч на кутовий. А ось в останній десятихвилинці спочатку Котлярський не зміг реалізувати удар впритул з 2 метрів - мимо, потім Галушка здорово пробив,але мяч влучив у штангу і нарешті той ж Котлярський все ж забив за кілька хвилин до фінального свистка! Господарі могли й зрівняти рахунок,але останній штурм результату не приніс. Спасибі супернику за гру!!! Досить хороша команда у "Залужжя")))

10 Kelvin_Terry   (16.07.2012 23:53:28) [Материал]
ух, нічого, вирвали перемогу в кінці. Важливо

8 Oleg(Pomonjata)   (16.07.2012 21:01:42) [Материал]
Фк "Сокіл" Помонята-Фк Букачівці 2-0(1-0)

Склад Фк "Сокіл" Помонята: Здобніков В- Ватаманюк А(Вербяний Н) Селецький І, Кузик Я, Лябига В- Петричак І, Василюк Н, Бучинський А( Чопик О), Кузик В- Чопик М, Лябига О.

7 Demsky_V   (16.07.2012 20:03:00) [Материал]
Приозерне – Потік 1-2 (0-2)
Склад ФК «Потік»: Люлька М. - Музика Вс.(45' Стек І.), Гордій Т., Конопада О., Демський В.(85' Паньків Б.) - Гнида А., Чорнописький В., Чолій М. Пащин В. (65' Побуцький Вт.) – Білоус Вк., Окрепкий М. (75' Когут Д.)
Голи: (1-2) 70" . --- (0-1) 10" Білоус Віктор, (0-2) 22" Білоус Віктор.
Опис матчу: Швидкий гол на виїзді дозволив команді грати більш впевненіше та розкутіше, в результаті чого на 22 хв. ми подвоїли свою перевагу (дубль на рахунку Білоуса Віктора). Після цього ми мали ще цілу купу моментів, але гравцям бракувало точності, або в останній момент воротар виручав господарів. Приблизно на 35 хв гравець Приозерного не зумів реалізувати 11-метровий удар (Перекладина!!!)
На прикінці 1 тайму в неприємному зіткненні зазнав пошкодження Музика Василь, який грав останнього захисника, тож команда Потока на 2 тайм змушена була зробити певні вимушені заміни та поміняти ростановку гравців на полі. В результаті цього, команда господарів почала активно пресингувати і створювати небезпечні моменти біля воріт Потока, один із таких моментів закінчився голом десь на 70 хв. Після цього було одне вилучення в команди ФК Приозерне, яке дало змогу знизити той тем натиску на ворота Потока….цим ми і скористались та довели матч до потрібного нам результату.

6 xxx07   (16.07.2012 14:30:58) [Материал]
В мене на третю годину було замовлене день народження,того поїхав працювати(

3 FoOtbOL   (15.07.2012 23:03:08) [Материал]
Чесники-Липівка 2-5(0-0)
Склад команди Липівка:Курман Р,Чепіль В,Балюк В,Патрун Р,Пастернак І,Костишин І,Крохмалюк В,Патрун І,Савка В,Сапіга Б,Кривун М.
Голи:Крохмалюк В(4),Кривун М.

1 geol25   (15.07.2012 21:28:45) [Материал]
ФК "Путятинці" - Беньківці - 3:1 (2:0)
с. Путятинці, "Блєх Арена". 100 глядачів

ФК "Путятинці": Курань (Ковба, 46) - Т. Луцишин, Куч, Білоус, Холява (Тучинський, 25) - Цимбалістий (Івашкевич, 81), Дмитрів (Череватий, 73), Бойчук, В. Крук - Бойко, Гиців (кап.)

Голи: Бойко, 22, В. Крук, 38, Гиців, 57 - Т. Стахів, 69

Гра пройшла за переваги господарів, котрі скористалися з трьох помилок воротаря гостей. Відзначу одного із лідерів Путятинців Васю Бойчука, на рахунку якого усі три асисти. У другому таймі, правда, Беньківці заграли цікавіше, але спромоглися лише на 1 гол.

2 Demsky_V   (15.07.2012 21:49:25) [Материал]