Всього відповідей: 973

Головна » 2013 » Травень » 19 » Перша ліга. 3-й тур. Гості виграли усі 6 матчів
21:53:27
Перша ліга. 3-й тур. Гості виграли усі 6 матчів
Після матчів 3-го туру у Першій лізі, що відбулись 19 травня, команди у турнірній таблиці розділились на дві рівні частини. Перші шість ідуть без поразок, решту - без перемог.

Найбільше м'ячів глядачі побачили на "Блєх Арені", де Липівка здобула непросту перемогу над Путятинцями 4:3. Після першого тайму рахунок був рівним (1:1), однак господарі провалили початок другої 45-хвилинки. Наприкінці гри Путятинці два м'ячі відіграли, однак врятувати матч не змогли.

На перше місце вийшла команда Підвиння, котра на виїзді просто познущалася над Кліщівною 6:0. Також ідуть без втрат Козарі й Букачівці. Другий тур поспіль набирають максимальну кількість очок Бабухів і Світанок.

24 DosSantos   (23.05.2013 22:44:55) [Материал]
Залужжя,Бабухів,Світанок та інші хто не виставив склади команд чи опис матчів,чому? та ж представники команд є на сайті

+1   Спам
21 Олег16   (20.05.2013 22:56:21) [Материал]
Po igri v Pryozernomu.
Pershyy taim z nevelykoy perevagoy volodily gosti, za sho i bulo naznacheno penalti jakyy vidbyv vorotar.Ale gospodari v odniy z kontratak zabyly gol. V drugomu taimi komandy obminyvalysja kontratakamy v jakiy za grubu igru z penalky zabyv Chebanov. Igra b prohodyla v takomu rusli, jakby ne gruba pomylka zahysnyka i vorotarja v jakomu gosti zabyly 2 mjachi i pisja tcogo dovela mtch do logichnogo zavershenja. Do rechi po gri i po momentah Pryozerne povyni buly vygravaty vid Bukachivtciv i Svitanka.Ale tce futbol.

20 Олег16   (20.05.2013 21:21:44) [Материал]
Pryozerne - Svitanok - 2:4
Goly : Kuzyk, Chebanov.

Pryozerne - Chechel I.- Chechel M, Krasuljak, Melnyk, Gryniv - Kysylytcja, Kormylo, Slobodjan, Kardash- Kuzyk, Chebanov

17 Andriy   (20.05.2013 13:47:29) [Материал]
ого серйозний розрив між верхньою і нижньою частинами турнірки

+3   Спам
16 geol25   (20.05.2013 13:37:04) [Материал]
Путятинці - Липівка - 3:4 (1:1)

Голи: Скорохода, 34, Гиців, 82, 85, пен. - ????

Путятинці: Курань - Білоус (Кісіль, 62), Т. Луцишин, Дорошенко (Дмитрів, 46), Тучинський - В. Крук (Цимбалістий, 46), Скарбовський, Бойчук, Куч (Гладчук, 77), Скорохода, Гиців (кап.).

Гра - просто бомба - дуже цікава, з великою кількістю моментів. Липівка сподобалась. А ще відзначу роботу суддів, котрі відпрацювали фактично без помилок.

+3   Спам
15 PETYK   (20.05.2013 11:10:51) [Материал]
ФК "Пуків - ФК "Козарі" 2:3 (1:1)
Голи ФК "Козарі": Юнашко Андрій(п), Гринишин Іван, Радик Назар

Матч почався з гострих атак двох команд, з яких гості мали два 100% моменти, які не вдалось реалізувати! У відповідь господарі провели кілька контраатак, і в одній заробили пенальті, мяч попав у руку захисника гстів. Пенальті реалізовано! 15 хв 1:0....в одній з атак гостів, було зароблено пенальті, це збилии ніг Роюка Віталія, бездоганне виконання Юнашком Андрієм пенальті! 35хв 1:1...так закінчився перший тайм!
Другий тайм розпочався  з гострих атак обох команд...рахунок матчу змінився на 65 хв., прострілом  у штрафний майдачик і взятям воріт...відзначився Гринишин Іван! Матч йшов до закінчення, на 80хв господарі заробили штрафний удар з 20-25м., який був реалізований в гол, точним удором мяч пройшов між стінкою у ближній кут. до закінчення матчу залишалось 2 компенсовані хвилини, проходила одна з останіх атак гостів, де сильним, точним ударом в ближню девятку з гострого кута відзначивя Радик Назар....в якого вже було три  100% момента, в яких не зміг забити гол...Господарі провели останю атаку в якій ще могли здобути нічию, але підвела реалізація...!

18 dan   (20.05.2013 15:56:49) [Материал]
а що то Юнашко молодість згадав чи в село вернувся жити???

+3   Спам
14 wekk   (20.05.2013 11:07:38) [Материал]
Беньківці - Букачівці 1-2 (0-1) .
Голи за Букачівці: Вінтоняк Олег 40хв (0-1) другий гол на 60 хв господарі забили у свої ворота (0-2). На 85 хв господарі один мяч відіграли. Гра була майже рівна, але більше моментів щоб забити мали гості. Склад Букачівець:
Воротар: Рипан Олег
Захисники: Бублінський Володимир, Павлів Юра, Витикач Назар, Паньків Ігор
Півзахисники:Войтко Олег, Баша Тарас(с), Вінтоняк Олег, Торган Андрій
Нападаючі: Хома Ігор, Курілець Володимир (75хв Юрків Степан)

+1   Спам
13 Роналдіньо   (20.05.2013 09:13:21) [Материал]
Хлопцi,не травiть так один одного тут... на футбольному полi будете затравлятись

6 НазарКо   (19.05.2013 23:47:59) [Материал]
xxx07спеціально для тебе.
Підвиння - 1 гравець(грав в основі)
Лучинці - 1 гравець(грав в основі)
Букачівці - 1 гравець(грав в основі)
Обельниця - 1 гравець(грав в основі)
Залужжя - 2(3) гравці (2 грало цього туру)
Насташине - 2 гравці (1 грав цього туру)

4 Льова   (19.05.2013 22:48:31) [Материал]
За Путятинці забивали Скорохода Н,Гиців О(2(1п))

5 НазарКо   (19.05.2013 23:08:10) [Материал]
хах...  ну а як без цього..шоб не написати))) ахха)
За пеналь не бились хто бє??? як не як протистояла молодість досвіду..ахах)

+1   Спам
11 Льова   (20.05.2013 08:03:07) [Материал]
та ніі)Олег питав чи я не хочу бити,я сказав ні і він вязв м*яч і бив)

3 Demsky_V   (19.05.2013 22:39:46) [Материал]
Тут перша шістка команд (після 2-х турів грала на виїзді із другою 6 команд)
Цікаво і всі в гостях виграли!

2 dan   (19.05.2013 22:36:17) [Материал]
...взагалі-то винуваті самі...але щоб так команді фортило... ніяк не розумію

+2   Спам
1 НазарКо   (19.05.2013 22:34:22) [Материал]
ФК"Кліщівна" - ФК "ПІДВИННЯ" 0:6 (0:2)

Голи: Вовк І. (3хв - 0:1, 65хв - 0:4), Котлярський А.І (25хв(пен) - 0:2), Галуга Р. (63хв - 0:3, 70хв - 0:5, 80хв - 0:6);

Склад ФК "Підвиння":
Стіжак Ю. - Коншин Н, Крук М(Струк І, 50хв), Домарецький В(Мартишин Т, 35хв), Галушка Р. - Вовк І, Аладін, Крупяк І(к)(Верб'яний В, 75хв), Саміх, Галуга Р. -  Котлярський А.І.

По грі.

В Кліщівної, було максимум 2 серйозні моменти це в першому таймі. А Підвиння велику кількість моментів не реалізувала. Але в принципі гра, а особливо 2-ий тайм  в одні ворота. Про що свідчить і рахунок.
Також хочеться відзначити дуже красивий останній гол Галуги Р, з 25-30-ти метрів в дальну девятку.

10 xxx07   (20.05.2013 00:21:36) [Материал]