Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 833


Головна » 2015 » Квітень » 17 » План-календар матчів сезону 2015 р.
13:50:27
План-календар матчів сезону 2015 р.

Подаємо Вашій увазі план-календар матчів чемпіонату Рогатинського району з футболу сезону 2015 р.

Перша ліга

1-й тур. 19 квітня 2015 р.

Конюшки - Потік
Загір’я - Черче
Жовчів - Підвиння
Кліщівна - Путятинці
Чесники - Колоколин
Пуків - Козарі

2-й тур. 26 квітня 2015 р.

Потік - Козарі
Колоколин - Пуків
Путятинці - Чесники
Підвиння - Кліщівна
Черче - Жовчів
Конюшки - Загір’я

3-й тур.

Загір’я - Потік
Жовчів - Конюшки
Кліщівна - Черче
Чесники - Підвиння
Пуків - Путятинці
Козарі - Колоколин

4-й тур. 

Потік - Колоколин
Путятинці - Козарі
Підвиння - Пуків
Черче - Чесники
Конюшки - Кліщівна
Загір’я - Жовчів

5-й тур. 

Жовчів - Потік
Кліщівна – Загір’я
Чесники - Конюшки
Пуків - Черче
Козарі - Підвиння
Колоколин - Путятинці

6-й тур. 

Потік - Путятинці
Підвиння - Колоколин
Черче - Козарі
Конюшки - Пуків
Загір’я - Чесники
Жовчів – Кліщівна

7-й тур. 

Кліщівна - Потік
Чесники - Жовчів
Пуків – Загір’я
Козарі - Конюшки
Колоколин - Черче
Путятинці - Підвиння

8-й тур. 

Потік - Підвиння
Черче - Путятинці
Конюшки - Колоколин
Загір’я - Козарі
Жовчів - Пуків
Кліщівна - Чесники

9-й тур. 

Чесники - Потік
Пуків - Кліщівна
Козарі - Жовчів
Колоколин – Загір’я
Путятинці - Конюшки
Підвиння - Черче

10-й тур. 

Потік - Черче
Конюшки - Підвиння
Загір’я - Путятинці
Жовчів - Колоколин
Кліщівна - Козарі
Чесники - Пуків

11-й тур. 

Пуків - Потік
Козарі - Чесники
Колоколин - Кліщівна
Путятинці - Жовчів
Підвиння – Загір’я
Черче - Конюшки

Суперліга

1 тур
Долиняни – Липівка
Лучинці – Добринів
Бабухів –В.Липиця
Н.Липиця – Букачівці
Помонята – Васючин
Юнашків – Рогатин

2 тур
Липівка – Рогатин
Васючин – Юнашків
Букачівці – Помонята
В.Липиця – Н.Липиця
Добринів –Бабухів
Долиняни – Лучинці

3 тур
Лучинці – Липівка
Бабухів – Долиняни
Н.Липиця – Добринів
Помонята – В.Липиця
Юнашків – Букачівці
Рогатин – Васючин

4 тур
Липівка – Васючин
Букачівці – Рогатин
В.Липиця – Юнашків
Добринів – Помонята
Долиняни – Н.Липиця
Лучинці – Бабухів

5 тур
Бабухів –Липівка
Н.Липиця – Лучинці
Помонята – Долиняни
Юнашків – Добринів
Рогатин – В.Липиця
Васючин –Букачівці

6 тур
Липівка – Букачівці
В.Липиця – Васючин
Добринів – Рогатин
Долиняни – Юнашків
Лучинці – Помонята
Бабухів – Н.Липиця

7 тур
Н.Липиця –Липівка
Помонята – Бабухів
Юнашків – Лучинці
Рогатин – Долиняни
Васючин – Добринів
Букачівці – В.Липиця

8 тур
Липівка – В.Липиця
Добринів – Букачівці
Долиняни – Васючин
Лучинці – Рогатин
Бабухів – Юнашків
Н.Липиця – Помонята

9 тур
Помонята – Липівка
Юнашків – Н.Липиця
Рогатин – Бабухів
Васючин – Лучинці
Букачівці – Долиняни
В.Липиця – Добринів

10 тур
Липівка – Добринів
Долиняни – В.Липиця
Лучинці – Букачівці
Балухів – Васючин
Н.Липиця – Рогатин
Помонята – Юнашків

11 Тур
Юнашків – Липівка
Рогатин – Помонята
Васючин – Н.Липиця
Букачівці – Бабухів
В.Липиця – Лучинці
Добринів – Долиняни 

Категорія: Інтересне | Переглядів: 981 | Додав: geol25
Всього коментарів: 5
4 lisyoleg2011   (02.04.2015 15:30:58)
Чому Козарі перших 2 матчі на виїзді ?!

0  
5 НазарКо   (02.04.2015 15:36:42)
так календар випав...

3 Patoo   (02.04.2015 15:16:44)
Мало певне))) і ще цікавіше які групи будуть??? і чи взагалі буде 2 групи!

0  
1 geol25   (02.04.2015 14:21:18)
На мою думку, у квітні - червні матчі чемпіонату і кубка будуть чергуватися так:
03.05 - тури у СЛ та ПЛ, Друга ліга гратиме 1/32 фіналу кубка
10.05 - 1/16 фіналу кубка
17.05 - тури
24.05 - 1/8 фіналу кубка
31.05 - тури
07.06 - 1/4 фіналу кубка
14.06 - тури
21.06 - півфінали кубка
27-28.06 - ??? (можна в суботу провести фінал кубка, а в неділю чергові тури, фіналісти потім свої матчі дограють).
Так виглядає, що завершиться чемпіонат 11 або ж 18 жовтня.

0  
2 НазарКо   (02.04.2015 15:14:53)
дуууже інтересно, скільки буде команд в 2 лізі.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09