Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 934


Головна » 2014 » Лютий » 13 » Прогнозисти, ставимо свої прогнози на наступні тури!
21:49:51
Прогнозисти, ставимо свої прогнози на наступні тури!
7-й тур. 15 лютого 2014 р. (субота)

14:10. "Надія" - Бабухів
14:45. МФК "Рогатин" - Путятинці
15:20. Лучинці - "Голд Дроп"
15:55. Світанок - ДЮСШ-1
16:30. Верхня Липиця - Долиняни

6-й тур. 15.02.14(Субота)
09:30 Сарники - Підгороддя
10:05 Підкамінь - Конюшки
10:40 "Олімп"Воскресінці - Обельниця
11:15 Явче - Підвиння

6-й тур. 15.02.14(Субота)
11:50 Черче - Букачівці
12:25 Залужжя - Воскресінці
13:00 Потік - "ДЮСШ-2"
13:35 Васючин-2 - Загір'я

8-й тур
Добринів– Лучинці
ДЮСШ-1 – Бабухів
Долиняни – Світанок
Путятинці– «Надія»
МФК Рогатин – «Голд Дроп»

Обельниця – Сарники
Конюшки – Чесники
Підгороддя – Підкамінь
"Олімп" – Явче

ДЮСШ-2 – Черче
Воскресінці – Юнашків
Букачівці – Залужжя
Потік – Васючин-2
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 498 | Додав: IRUSIK
Всього коментарів: 29
29 IGOR_08   (16.02.2014 12:35:23)
обринів - Лучинці - 3:2 
ДЮСШ - Бабухів - 3:1 
Долиняни - Світанок - 1:8 
Рогатин - Гал-Дроп - 2:5 
Обелниця - Сарники - 4:1 
Конюшки - Чесники - 1:3 
Підгородя - Підкамінь - 2:4 
Олімп - Явче - 5:2 
ДЮСШ-2 - Черче - 3:1 
Воскресінці - Юнашків - 2:6 
Букачівці - Залужя - 2:4 
Потік - Васючин-2 - 2:4

28 Олег16   (16.02.2014 11:38:27)
Путятинці - Надія - 1:6

27 NoVa4oK_VL   (16.02.2014 10:42:28)
Добринів– Лучинці 3-2
ДЮСШ-1 – Бабухів 5-2
Долиняни – Світанок 1-8
Путятинці– «Надія» 2-5
МФК Рогатин – «Голд Дроп» 1-4

Обельниця – Сарники 3-1
Конюшки – Чесники 1-3
Підгороддя – Підкамінь 3-2
"Олімп" – Явче 4-1
ДЮСШ-2 – Черче 4-1
Воскресінці – Юнашків 1-5
Букачівці – Залужжя 5-2
Потік – Васючин-2 2-4

26 Romashka99   (16.02.2014 09:57:44)
ДЮСШ-2 3:1 Черче
Воскресінці 2:6 Юнашків
Букачівці 3:3 Залужжя
Потік 2:5 Васючин-2

25 Олег16   (16.02.2014 00:56:38)
Добринів - Лучинці - 3:2
ДЮСШ - Бабухів - 3:1
Долиняни - Світанок - 1:8
Рогатин - Гал-Дроп - 2:5
Обелниця - Сарники - 4:1
Конюшки - Чесники - 1:3
Підгородя - Підкамінь - 2:4
Олімп - Явче - 5:2
ДЮСШ-2 - Черче - 3:1
Воскресінці - Юнашків - 2:6
Букачівці - Залужя - 2:4
Потік - Васючин-2 - 2:4

24 TARASNL9   (16.02.2014 00:04:44)
Добринів– Лучинці 1-3
ДЮСШ-1 – Бабухів 5-0
Долиняни – Світанок 1-8
Путятинці– «Надія» 2-3
МФК Рогатин – «Голд Дроп»
1-4
Обельниця – Сарники 2-1
Конюшки – Чесники 1-3
Підгороддя – Підкамінь 2-4
"Олімп" – Явче 5-1
ДЮСШ-2 – Черче 3-1
Воскресінці – Юнашків 3-6
Букачівці – Залужжя 4-1
Потік – Васючин-2 1-4

23 Romashka99   (15.02.2014 20:28:19)
Обельниця 3:1 Сарники
Конюшки 1:2 Чесники
Підгороддя 1:3 Підкамінь
''Олімп'' 4:1 Явче

22 Bоротнік   (15.02.2014 20:16:13)
Добринів– Лучинці  4-3 
ДЮСШ-1 – Бабухів  3-2 
Долиняни – Світанок  1-6 
Путятинці– «Надія»  2-4 
МФК Рогатин – «Голд Дроп» 1-4 

Обельниця – Сарники  4-2 
Конюшки – Чесники  3-1 
 Підгороддя – Підкамінь 1-3  
"Олімп" – Явче  4-1 

ДЮСШ-2 – Черче  2-1 
Воскресінці – Юнашків  2-5
Букачівці – Залужжя  4-1 
Потік – Васючин-2 1-5

21 NoVa4oK_VL   (15.02.2014 14:52:10)
14:10. "Надія" - Бабухів 1-5
14:45. МФК "Рогатин" - Путятинці 3-1
15:20. Лучинці - "Голд Дроп" 1-2
15:55. Світанок - ДЮСШ-1. 2-4
16:30. Верхня Липиця - Долиняни 5-1

20 Romashka99   (15.02.2014 11:24:03)
Добринів 2:3 Лучинці
ДЮСШ 5:3 Бабухів
Долиняни 0:5 Світанок
Путятинці 1:3 ''Надія''
МФК''Рогатин'' 1:4 ''Голд Дроп''

19 Henri   (15.02.2014 11:11:50)
14:10. "Надія" - Бабухів  1-4
14:45. МФК "Рогатин" - Путятинці  4-2
15:20. Лучинці - "Голд Дроп"  2-2
15:55. Світанок - ДЮСШ-1  2-3
16:30. Верхня Липиця - Долиняни  5-1

6-й тур. 15.02.14(Субота)
09:30 Сарники - Підгороддя
10:05 Підкамінь - Конюшки  2-5
10:40 "Олімп"Воскресінці - Обельниця  4-1
 11:15 Явче - Підвиння 2-4
6-й тур. 15.02.14(Субота) 
11:50 Черче - Букачівці  2-4
12:25 Залужжя - Воскресінці  4-1
13:00 Потік - "ДЮСШ-2"  2-2
13:35 Васючин-2 - Загір'я 6-1

8-й тур
Добринів– Лучинці  2-4
ДЮСШ-1 – Бабухів  2-2
Долиняни – Світанок  1-6
Путятинці– «Надія»  2-4
МФК Рогатин – «Голд Дроп»  0-4

Обельниця – Сарники  2-4
Конюшки – Чесники  1-3
 Підгороддя – Підкамінь 1-3 
"Олімп" – Явче  4-1

ДЮСШ-2 – Черче  2-1
Воскресінці – Юнашків  7-1
Букачівці – Залужжя  4-1
Потік – Васючин-2 1-5

18 NoVa4oK_VL   (15.02.2014 10:41:39)
6-й тур. 15.02.14(Субота)
09:30 Сарники - Підгороддя 2-4
10:05 Підкамінь - Конюшки 1-3
10:40 "Олімп"Воскресінці - Обельниця 1-4
11:15 Явче - Підвиння 1-4

6-й тур. 15.02.14(Субота)
11:50 Черче - Букачівці 2-5
12:25 Залужжя - Воскресінці 4-2
13:00 Потік - "ДЮСШ-2" 2-3
13:35 Васючин-2 - Загір'я 4-0

17 Міша=)   (15.02.2014 10:24:08)
"Надія" - Бабухів 1-4
МФК "Рогатин" - Путятинці 4-1
Лучинці - "Голд Дроп" 1-2
Світанок - ДЮСШ-1 2-4
Верхня Липиця - Долиняни 5-2
Сарники - Підгороддя 3-1
Підкамінь - Конюшки 3-1
"Олімп"Воскресінці - Обельниця 3-1
Явче - Підвиння 1-4
 Черче - Букачівці 1-4 
Залужжя - Воскресінці 3-1
 Потік - "ДЮСШ-2" 1-4
Васючин-2 - Загір'я 5-1

Добринів– Лучинці 2-3
ДЮСШ-1 – Бабухів 4-2
Долиняни – Світанок 0-5
Путятинці– «Надія» 1-4
МФК Рогатин – «Голд Дроп» 1-3
 Обельниця – Сарники 1-2
 Конюшки – Чесники 1-2 
Підгороддя – Підкамінь 1-3
"Олімп" – Явче 4-0
 ДЮСШ-2 – Черче 3-1 
 Воскресінці – Юнашків 1-4 
 Букачівці – Залужжя 4-2 
 Потік – Васючин-2 1-4

16 Romashka99   (15.02.2014 09:53:31)
''Надія'' 1:3 Бабухів
МФК''Рогатин'' 3:3 Путятинці
Лучинці 2:1 ''Голд Дроп''
Світанок 2:2 ДЮСШ-1
Верхня Липиця 6:1 Долиняни

15 TARASNL9   (15.02.2014 00:35:21)
14:10. "Надія" - Бабухів 1:4
14:45. МФК "Рогатин" - Путятинці 4:2
15:20. Лучинці - "Голд Дроп" 1:3
15:55. Світанок - ДЮСШ-1 4:3
16:30. Верхня Липиця - Долиняни 6:1

6-й тур. 15.02.14(Субота)
09:30 Сарники - Підгороддя 2:1
10:05 Підкамінь - Конюшки 3:1
10:40 "Олімп"Воскресінці - Обельниця 5:3
11:15 Явче - Підвиння 2:4

6-й тур. 15.02.14(Субота)
11:50 Черче - Букачівці 2:4
12:25 Залужжя - Воскресінці 6:2
13:00 Потік - "ДЮСШ-2" 2:2

13:35 Васючин-2 - Загір'я 4:0

14 NK97   (15.02.2014 00:31:08)
7-й тур. 15 лютого 2014 р. (субота) 

14:10. "Надія" - Бабухів 1:6
14:45. МФК "Рогатин" - Путятинці 4:3 
15:20. Лучинці - "Голд Дроп" 2:3
15:55. Світанок - ДЮСШ-1 2:2
16:30. Верхня Липиця - Долиняни 4:4

6-й тур. 15.02.14(Субота) 
09:30 Сарники - Підгороддя 2:3
10:05 Підкамінь - Конюшки 2:3
10:40 "Олімп"Воскресінці - Обельниця 5:1 
11:15 Явче - Підвиння 2:6

6-й тур. 15.02.14(Субота) 
11:50 Черче - Букачівці 1:4
12:25 Залужжя - Воскресінці 5:2 
13:00 Потік - "ДЮСШ-2" 3:3
13:35 Васючин-2 - Загір'я 4:1

8-й тур 
Добринів– Лучинці 4:2
ДЮСШ-1 – Бабухів 2:1
Долиняни – Світанок 2:7
Путятинці– «Надія» 0:3
МФК Рогатин – «Голд Дроп» 1:7 

Обельниця – Сарники 3:1
Конюшки – Чесники 4:2
Підгороддя – Підкамінь 2:2
"Олімп" – Явче 8:2

ДЮСШ-2 – Черче 3:2 
Воскресінці – Юнашків 0:4 
Букачівці – Залужжя 3:3
Потік – Васючин-2 2:4

13 IGOR_08   (14.02.2014 23:34:50)
7-й тур. 15 лютого 2014 р. (субота) 

14:10. "Надія" - Бабухів   2-3
14:45. МФК "Рогатин" - Путятинці   1-4
15:20. Лучинці - "Голд Дроп"   2-1
15:55. Світанок - ДЮСШ-1   1-6
16:30. Верхня Липиця - Долиняни   3-0

6-й тур. 15.02.14(Субота) 
09:30 Сарники - Підгороддя  0-3
10:05 Підкамінь - Конюшки  1-3
10:40 "Олімп"Воскресінці - Обельниця 3-2
11:15 Явче - Підвиння 1-0

6-й тур. 15.02.14(Субота) 
11:50 Черче - Букачівці  1-3
12:25 Залужжя - Воскресінці 3-4
13:00 Потік - "ДЮСШ-2" 0-3
13:35 Васючин-2 - Загір'я 5-0

12 Romashka99   (14.02.2014 22:44:06)
Черче 2:5 Букачівці
Залужжя 4:2 Воскресінці
Потік 1:2 ДЮСШ-2
Васючин-2 5:2 Загір'я

11 Romashka99   (14.02.2014 22:40:44)
Сарники 2:4 Підгороддя
Підкамінь 2:4 Конюшки
''Олімп'' 4:2 Обельниця
Явче 3:2 Підвиння

10 НазарКо   (14.02.2014 22:17:46)
7-й тур. 15 лютого 2014 р. (субота) 

14:10. "Надія" - Бабухів 1:4
14:45. МФК "Рогатин" - Путятинці 3:3
15:20. Лучинці - "Голд Дроп" 2:2
15:55. Світанок - ДЮСШ-1 1:3
16:30. Верхня Липиця - Долиняни 2:0

6-й тур. 15.02.14(Субота) 
09:30 Сарники - Підгороддя 2:0
10:05 Підкамінь - Конюшки 2:2
10:40 "Олімп"Воскресінці - Обельниця 3:1
11:15 Явче - Підвиння 1:4

6-й тур. 15.02.14(Субота)  
11:50 Черче - Букачівці 1:3
12:25 Залужжя - Воскресінці 4:1
13:00 Потік - "ДЮСШ-2" 0:2
13:35 Васючин-2 - Загір'я 3:0

8-й тур 
Добринів– Лучинці 1:2
ДЮСШ-1 – Бабухів 3:2
Долиняни – Світанок 1:3
Путятинці– «Надія» 2:2
МФК Рогатин – «Голд Дроп» 1:4

Обельниця – Сарники 2:0
Конюшки – Чесники 1:3
Підгороддя – Підкамінь 0:2
"Олімп" – Явче 3:1

ДЮСШ-2 – Черче 3:0
Воскресінці – Юнашків 0:5
Букачівці – Залужжя 4:2
Потік – Васючин-2 1:2

9 yosipgusak   (14.02.2014 22:09:42)
"Надія" - Бабухів 1-3
МФК "Рогатин" - Путятинці 4-2
Лучинці - "Голд Дроп" 2-4
Світанок - ДЮСШ-1 1-4
Верхня Липиця - Долиняни 5-1
Сарники - Підгороддя 3-4
Підкамінь - Конюшки 2-4
"Олімп"Воскресінці - Обельниця 4-3
Явче - Підвиння 1-4
Черче - Букачівці 2-2
Залужжя - Воскресінці 4-1
Потік - "ДЮСШ-2" 1-4
Васючин-2 - Загір'я 3-1

Добринів– Лучинці 3-4
ДЮСШ-1 – Бабухів 4-1
Долиняни – Світанок 1-5
Путятинці– «Надія» 1-3
МФК Рогатин – «Голд Дроп» 2-3
Обельниця – Сарники 4-1
Конюшки – Чесники 3-2
Підгороддя – Підкамінь 2-3
"Олімп" – Явче 4-1
ДЮСШ-2 – Черче 3-1
Воскресінці – Юнашків 2-4
Букачівці – Залужжя 2-3
Потік – Васючин-2 2-3

8 Van4os   (14.02.2014 21:30:31)
14:10. "Надія" 2-3 Бабухів 
14:45. МФК "Рогатин" 5-2 Путятинці 
15:20. Лучинці 4-2 "Голд Дроп" 
15:55. Світанок 3-5- ДЮСШ-1 
16:30. Верхня Липиця 4-2 Долиняни 

6-й тур. 15.02.14(Субота) 
09:30 Сарники 2-4 Підгороддя 
10:05 Підкамінь 3-5 Конюшки 
10:40 "Олімп"Воскресінці 5-2 Обельниця 
11:15 Явче 3-2 Підвиння 

6-й тур. 15.02.14(Субота) 
11:50 Черче 2-4 Букачівці 
12:25 Залужжя 5-3 Воскресінці 
13:00 Потік 4-3 "ДЮСШ-2" 
13:35 Васючин-2 5-2 Загір'я

7 romka1986   (14.02.2014 19:01:33)
"Надія" - Бабухів 1-4
МФК "Рогатин" - Путятинці 4-1
Лучинці - "Голд Дроп" 1-2
Світанок - ДЮСШ-1 2-4
Верхня Липиця - Долиняни 5-2
Сарники - Підгороддя 3-1
Підкамінь - Конюшки 3-1
"Олімп"Воскресінці - Обельниця 3-1
Явче - Підвиння 1-4
Черче - Букачівці 1-2
Залужжя - Воскресінці 3-1
Потік - "ДЮСШ-2" 1-2
Васючин-2 - Загір'я 5-1

Добринів– Лучинці 2-3
ДЮСШ-1 – Бабухів 4-2
Долиняни – Світанок 0-5
Путятинці– «Надія» 1-4
МФК Рогатин – «Голд Дроп» 1-3
Обельниця – Сарники 4-1
Конюшки – Чесники 1-3
Підгороддя – Підкамінь 1-3
"Олімп" – Явче 4-0
ДЮСШ-2 – Черче 2-1
Воскресінці – Юнашків 0-4
Букачівці – Залужжя 2-2
Потік – Васючин-2 0-3

6 Bоротнік   (14.02.2014 16:59:16)
"Надія" - Бабухів 3:5 
МФК "Рогатин" - Путятинці 4:2 
 Лучинці - "Голд Дроп"3:2 
 Світанок - ДЮСШ-1 4:3 
 Верхня Липиця - Долиняни 5:2 

6-й тур. 15.02.14(Субота)  
Сарники - Підгороддя 4:1 
 Підкамінь - Конюшки 2:4 
"Олімп"Воскресінці - Обельниця 5:3 
 Явче - Підвиння 1:3 

6-й тур. 15.02.14(Субота)  
 Черче - Букачівці 2:4 
 Залужжя - Воскресінці 4:2 
 Потік - "ДЮСШ-2" 2:3 
 Васючин-2 - Загір'я 5:2

+1   Спам
5 Polyoviy(Zhovchiv)   (14.02.2014 16:16:59)
7-й тур. 15 лютого 2014 р. (субота) 

14:10. "Надія" - Бабухів 2:5
14:45. МФК "Рогатин" - Путятинці  6:2
15:20. Лучинці - "Голд Дроп" 1:3
15:55. Світанок - ДЮСШ-1 1:4
16:30. Верхня Липиця - Долиняни 5:2

6-й тур. 15.02.14(Субота)
09:30 Сарники - Підгороддя 4:2
10:05 Підкамінь - Конюшки 1:3
10:40 "Олімп"Воскресінці - Обельниця 3:4
11:15 Явче - Підвиння 5:2

6-й тур. 15.02.14(Субота) 
11:50 Черче - Букачівці 2:5
12:25 Залужжя - Воскресінці 4:2
13:00 Потік - "ДЮСШ-2" 1:3
13:35 Васючин-2 - Загір'я 4:2

8-й тур 
Добринів– Лучинці 3:1
ДЮСШ-1 – Бабухів 5:3
Долиняни – Світанок 1:3
Путятинці– «Надія» 1:4
МФК Рогатин – «Голд Дроп» 4:3

Обельниця – Сарники 3:2
Конюшки – Чесники 1:3
Підгороддя – Підкамінь 2:3
"Олімп" – Явче 4:3

ДЮСШ-2 – Черче 3:2
Воскресінці – Юнашків 1:3
Букачівці – Залужжя 4:2
Потік – Васючин-2 2:5

4 Олег16   (14.02.2014 15:34:48)
Надія - Бабухів - 1:6
Рогатин - Путятинці - 6:2
Лучинці - Гал-Дроп - 1:2
Світанок - ДЮСШ - 2:4
В.Липиця - Долиняни - 7:2
Сарники - Підгородя - 3:2
Підкамінь - Конюшки - 4:2
Олімп - Обелниця - 7:1
Явче - Підвиня - 3:2
Черче - Букачівці - 3:5
Залужя - Воскресінці - 4:2
Потік - ДЮСШ-2 - 2:3
Васючин-2 - Загіря - 6:1

3 Франц   (14.02.2014 13:28:15)
14:10. "Надія" - Бабухів                    1-5
14:45. МФК "Рогатин" - Путятинці    3-2
15:20. Лучинці - "Голд Дроп"            2-4
15:55. Світанок - ДЮСШ-1                 3-2
16:30. Верхня Липиця - Долиняни      4-2

6-й тур. 15.02.14(Субота)
09:30 Сарники - Підгороддя            2-4
10:05 Підкамінь - Конюшки              2-5
10:40 "Олімп"Воскресінці - Обельниця    4-2
11:15 Явче - Підвиння                  2-4

6-й тур. 15.02.14(Субота)
11:50 Черче - Букачівці     2-5
12:25 Залужжя - Воскресінці    4-1
13:00 Потік - "ДЮСШ-2"        2-3
13:35 Васючин-2 - Загір'я      3-1

8-й тур
Добринів– Лучинці       2-3
ДЮСШ-1 – Бабухів        3-4
Долиняни – Світанок     2-6
Путятинці– «Надія»        2-3
МФК Рогатин – «Голд Дроп»   1-5

Обельниця – Сарники      3-1
Конюшки – Чесники        2-4
Підгороддя – Підкамінь    2-3
"Олімп" – Явче                3-2

ДЮСШ-2 – Черче          3-1
Воскресінці – Юнашків    2-5
Букачівці – Залужжя       3-3
Потік – Васючин-2          3-2

2 Льова   (14.02.2014 11:10:59)
14:10. "Надія" - Бабухів 2:7
14:45. МФК "Рогатин" - Путятинці 4:2
15:20. Лучинці - "Голд Дроп" 5:4
15:55. Світанок - ДЮСШ-1 3:3
16:30. Верхня Липиця - Долиняни 5:2

6-й тур. 15.02.14(Субота) 
09:30 Сарники - Підгороддя 4:1
10:05 Підкамінь - Конюшки 2:4
10:40 "Олімп"Воскресінці - Обельниця 8:1
11:15 Явче - Підвиння 1:4

6-й тур. 15.02.14(Субота) 
11:50 Черче - Букачівці 2:3
12:25 Залужжя - Воскресінці 4:2
13:00 Потік - "ДЮСШ-2" 2:3
13:35 Васючин-2 - Загір'я 5:2

1 Romk@   (13.02.2014 22:51:02)
14:10. "Надія" - Бабухів 2:5
14:45. МФК "Рогатин" - Путятинці 5:2
15:20. Лучинці - "Голд Дроп" 2:2
15:55. Світанок - ДЮСШ-1 2:3
16:30. Верхня Липиця - Долиняни 6:3

6-й тур. 15.02.14(Субота)
09:30 Сарники - Підгороддя 2:4
10:05 Підкамінь - Конюшки 1:5
10:40 "Олімп"Воскресінці - Обельниця 3:3
11:15 Явче - Підвиння 3:1

6-й тур. 15.02.14(Субота)
11:50 Черче - Букачівці 2:4
12:25 Залужжя - Воскресінці 5:2
13:00 Потік - "ДЮСШ-2" 2:1
13:35 Васючин-2 - Загір'я 5:0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Путятинці22009-26
2Яглуш22007-16
3"Спецагропроект"21106-34
4Бабухів21105-44
5Лучинці21012-13
6Загір'я21015-53
7Княгиничі21014-73
8Залужжя20023-60
9Пуків20022-80
10Руда20021-70

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Жовчів220013-46
2Добринів21105-34
3Вербилівці21109-84
4Заланів21017-43
5Більшівці21015-43
6Підкамінь20206-62
7Лучинці-220205-52
8"Авангард"20113-61
9Конюшки20112-61
10Фрага20028-170
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8

Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400

Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09