Головна » 2012 » Липень » 1 » 2 ліга. Результат 5 туру. Світанок знову виграє
2 ліга. Результат 5 туру. Світанок знову виграє
Григорів - Руда 1:6
Заланів - Підкамінь 2:2
Загір'я - Фрага 2:3

Група "Схід"
Світанок у звітньому турі знову переміг розгромивши аутсайдера Сарники забивши 5 голів, Конюшки продовжують свою безпрограшну серію,але не виграшну,4 матч між Конюшками і Бабуховом в дуже напруженій боротьбі закінчився знову в нічію 1:1,Діброва в напруженому матчі все ж таки змогла набрати свої перші 3 очки,мінімально перегравши Юнашків-2,і Жовчів в дербі з сусідами з Пукова,змогли переграти Пуківчан з мінімальним рахунком

????????, 53(1:1) - пен

Конюшки: 1.Дволятик О; 5.Бойко А; 8.Коншин Н; 43.Любінець С; 2.Михайлик Б (Гелемей В, 30); 10.Сьома Т (Ониськів Ю, 85); 16.Скорохода Н; 9.Федоронько С (13.Гавриловський О, 70); 7.Цимбалістий Р (Чубатюк Т, 65); 15.Гасій К; 76.Гасій Р (32.Мазурків А, 46)

1 тайм проходив під контролем гравців Бабухова, однак гострих моментів вони не створювали. Били багато по воротах на відміну від господарів. У другому таймі гра більш менш вирівнялась. В дебюті 2 тайму, після подачі зі штрафного, Скорохода Н. пробив повз воротаря. Однак уже в одній з наступних атак, було призначено пенальті в ворота господарів. ЙОго реалізував гравець Бабухова не дуже впевнено, але рахунолк став 1:1.

Взагалі матч видався дуже важким, для обох команд.Що до суддівства, то могло бути кращим. По призначеному пенальті питань дуже багато не виникає, тому що кожен суддя виїзної команди за таке призначив би пенальті, тому що повід був, але десь в середині 2 тайму 2 таких же моменти були у протилежних воріт, ні в одному не було призначеному ні пенальті ні штрафного, при тому, що нашому гравцю попав мяч в руку, на лінії штрафного. Також в тому моменті з призначеним пенальті в наші ворота, мяч покинув межді поля, всі це бачили(навіть длеякі гравці Бабухова), але суддя прапорець не підняв(((
Хоча для нас 1:1 З ТАКОЮ ГРОЮ ЯКУ МИ ПОКАЗАЛИ це не погяний результат.

6 Kelvin_Terry   (03.07.2012 12:32:49) [Материал]
довго музика не грала, мячик швидко відквитали smile

7 НазарКо   (03.07.2012 13:00:56) [Материал]
ну да..... пенальті поставив, та й зрівняли...і то пробив по центру воротнік чуть пішов в бік, хоч і мяч зачепив, а пацан 97 року народження не може так аж жорстко руку поставити..((( вот і залетіло sad

10 Kelvin_Terry   (04.07.2012 01:03:25) [Материал]
так написав, ніби гол випадково. Пеналька, то вже 80% гол, навіть якщо б'є Коншин, а ловить Буффон

11 НазарКо   (04.07.2012 09:07:53) [Материал]
та нє....просто в тій атаці, мяч був вийшов за лінії....ладно якби ми тільки це замітили, а то і вболівальники і гравці бабухова підняли руки....а я блін тупанув і зупинився, а гриців побіг далі і прострілив там потім було пару ударів і мяч попав в перекладину потім вилетів за межі штрафного і при ударі чудаку який стояв на лінії попало в руку яка була біля "швів" на футболці.... і Юра поставив пеналь....
НУ ми довго не сперечались, але коли через 5 хвилин так само попало їхньому в руки то не було нічого..... і потім таке повторилось і вдруге.

Захисники: Тиханевич Андрій, Кашуба Богдан, Пастернак Мирон, Лотоцький Василь
Півзахист: Польовий Мирослав(К), Москаль Степан, Бойчук Володимир(45' Гулевич Ярослав) Магмет Василь(54' Сидор Олег)
Нападники: Гривнак Володимир(70' Мазурик Василь), Польовий Віталій(78' Магмет Назар)
Про гру: перших 5 хвилин ініціативою поєдинку володіла команда с. Пуків створивши декілька мало небезпечних моментів, але це довго тривати не могло адже Жовчів грав на правах господарів поля, тому молоді футболісти погналися в атаку і вже Гривнак Володимир вривається вперед але не реалізовує шанс віч на віч з воротарем, минуло декілька хвилин і той же самий Гривнак виходить знову однин на один з воротарем але свій шанс не використовує в друге, потім було 2 моменти коли м'яч влучав в руку футболістові Пуків просто в штрафному майданчику, але суддя Соломка не дає за це пенальті і так було 2 рази. Пізніше після декількох моментів гра вирівнялась.
По 2 тайму то тут він на боці команди Жовчів, з самого початку був великий тиск на ворота команди Пуів-2 і багато нереалізованих моментів, але це тривало до 77' хвилини коли Польовий Мирослав заробляє кутовий і виконює його закрутивши м'яч з кутового як називають "Сухий Лист". Після цього Жовчів ще більше притиснув але часу на 2 гол вже не залишилось...

1 FuRaX   (01.07.2012 23:40:36) [Материал]
ви небачили гри Сарники - Світанок, ото був напружений перший тайм, але ми нажаль знову програли, недостача досвіду і молодий вік команди дається взнаки :))