Всього відповідей: 874

Головна » 2012 » Липень » 29 » Перша ліга. 11-й тур. Підвиння відпускає Помонята
20:46:28
Перша ліга. 11-й тур. Підвиння відпускає Помонята
Після зіграних матчів першого кола лідер Першої ліги Помонята одразу на 6 очок випереджають найближчого переслідувача.

Букачівці - Потік - 1:5

У наступному, 12-у турі (05 серпня 2012 р.), матчі которого розпочинатимуться о 14:00, зустрінуться:

12 Роналдіньо   (02.08.2012 21:01:50) [Материал]
ФК"ПРИОЗЕРНЕ" - ФК"МР"(ПІДВИННЯ) 3-2 (1-0)

Голи: ??? (1-0),???(2-0), ??? (3-1) - Саміх(2-1), Крупяк(3-2)

Склад "МР":
Котлярський Я -
Крупяк І (к), Домарецький В, Качала В, Крук М (Котлярський А.Б,73хв) -
Аладін (Галуга Р,55хв), Саміх, Вовк І (Яремчук Т,70хв), Гриник Н -
Галушка О, Котлярський А.І.

Перший тайм був досить невиразним. Гостро атакували обоє команд почергово,по моментах напевно буде 2-4 на користь підвиньчан. Але забили першими господарі: нерозібрались захисники гостей й з третьої спроби гравці Приозерного проштовхнули мяч в сітку. В другому таймі цікавішими були гості,але нереалізація моментів та кілька грубих помилок в захисті закінчились для Підвиння поразкою,навіть попри те,що Приозерне останніх 15 хвилин грали вменшості (гравець получив травму ,а заміни не було).
Окремим текстом коротко скажу про суддівство. Жах. Центральний суддя Маслій дивував раз за разом,особливо в 2 таймі. Непоставлених два стопроцентні пенальті,любе зітхнення трактувалось в сторону воріт гостей(( Нами була написана скарга в РРФФ на цього суддю і надіюсь приймуть представники федерації належні міри. Не хочеться образити когось з Потіка,але не хочеться надалі щоб наші матчі обслуговували судді які мають пряме відношення до команд конкурентів. Просто для того щоб не було потім ніяких лишніх думок...

+1   Спам
14 dan   (03.08.2012 16:43:14) [Материал]
отже, виявляється, мої підозри про суддівство (з Круп"яком не говорив навіть) таки не безпідставні...але щоб не розтягувати гуму просто не треба ставити на ігри суддів з сіл-конкурентів (можуть явно і не підсуджувати.., але є ще карточки...)

15 Demsky_V   (03.08.2012 20:55:13) [Материал]
все винні судді і не призначені пенальті, а скажи но будь ласка вам що сулля забив 3 голи, чи він просто так зарахував із команді Приозерного!!!! Визнайте свою поразку, вона ж очевидна surprised surprised surprised

-1   Спам
22 Роналдіньо   (04.08.2012 02:51:49) [Материал]
слухай,Демський,для таких як ти скажу ще раз, що в голах пропущених винні самі ми...але суддівство таке це ппц як бісить - всі свистки в одну сторону. І думаю що маючи 2 пенальті ми б рахунок змінили((((
і хто ж тобі сказав що ми поразку не визнаєм??? щось ти недочитаний трохи...

24 Demsky_V   (04.08.2012 10:07:04) [Материал]
Ну ти вибачай, якщо чимось образив..ми тут обговорюємо що було, а не стараємось на когось наїхати та завалити коментарями. Завтра вже 12 тур, так що готуємось до важливих матчів.
Успіху всім !!

25 Роналдіньо   (04.08.2012 12:31:52) [Материал]
я все розумію,просто також захищаю інтереси своєї команди. Успіху))

11 Oleg(Pomonjata)   (31.07.2012 22:05:01) [Материал]
Фк "Сокіл" Помонята- Фк Липівка 2-1(1-0)
Голи: Лябига О-32хв, Василюк Н-60хв.-----Сапіга Б.-75хв
Склад Помонят: Чопик М-Лябига В, Кузик Я, Бучинський М, Кузик В- Петричак І, Бучинський А(Марушій В), Василюк Н, Гула М- Лябига О, Вербяний Н.

10 SILVA   (31.07.2012 13:50:55) [Материал]
Залужжя-Колоколин 3-1(0-0)
Склад ФК "Колоколин":
Воротар:Гнип Ігор.
Захисники:Вітер Роман,Калина Андрій,Шперун Руслан,Мархоцький Ігор.
Півзахисники:Давід Мведе,Дорін,Данилишин Роман,Ндонг Даніель
Нападники:Лучак Володимир(Попадюк Назар 80'),Чечель Назар (Мархоцький Степан 46').
Голи:Дорін 65'.

20 Demsky_V   (03.08.2012 21:51:43) [Материал]
Хто забив за Залужжя???

8 Demsky_V   (31.07.2012 00:56:41) [Материал]
Букачівці – Потік 1-5 (0-5)
Склад ФК «Потік»: Музика О. - Музика Вс., Гордій Т., Конопада О., Чолій М. - Окрепкий М.(58' Пащин В.), Гнида А., Богоніс З., Чорнописький В.(83' Паньків Б.) – Білоус Вк.(65' Побуцький Вт.), Музика Вк.(70' Когут Д.)
Голи: (1-5) 67" Озарків В. --- (0-1) 19" Білоус Віктор, (0-2) 24" Чорнописький Володимир, (0-3) 30" Богоніс Зеновій, (0-4) 35" Білоус Віктор, (0-5) 37" Білоус Віктор
Опис матчу: Їхавши на гру проти Букачівців команда прагнула реабілітуватись після домашньої поразки минулого туру.
Матч почався із не використаного 100% моменту, наш нападник незумів переправити шкіряного у рамку воріт господарів....далі команда с.Потік володіла ініціативою, що призвело до небезпечного штрафного. Музика Віктор виконував удар на точність, однак воротар відбив м'яч на лівий фланг, де його підхопив Чорнописький Володимир та елегантно виложив м'яча на голову Білоусу Віктору, який вколотив його в кут воріт господарів (0-1), через деякий час провівши просто зразкову атаку Білоус Віктор уже асистував Чорнопиському Володимиру (0-2), третій гол не забарився Богоніс Зеновій пробив без шансів для воротаря.
Тоді ніби футболісти з Букачівці проснулись ("ну після весіля, все ж таки"), але наш нападник Білоус Віктор з цим не погодився і обікравши останнього захисника відправив круглого в 9-ку (0-4).....через 2хв. Віктор знову ж таки забив, скориставшись пасом Чорнописького Володимира...Перший тайм 0-5!!!.
Другий тайм Букачівці зробили 4 заміни, і все ж таки зуміли забити м'яч престижу (на який вони заслужили). Також не використали свої шанси збільшити рахунок у матчі гравці ФК "Потік", яким завадила точність, та реалізація моментів, після численних атак на ворота господарів.

7 dan   (30.07.2012 23:17:30) [Материал]
гру Приозерне-Підвиня, кажуть, обслуговувала бригада суддів з Потока до роботи яких були питання...до чого веду - може і відсудили добре (сам не був, бо не міг бути) але ну невже можна призначати на гру бригаду, яка з села-конкурента тої чи іншої команди, ну хоча б для того, щоб не було самих розмов...
сподіваюся, що нікого своїми словами не образив, просто в 2 колі буде боротьба набагато жорсткіша і відсутність організаційних пробілів буде всім тільки на користь

9 Demsky_V   (31.07.2012 00:57:56) [Материал]
Звичайнісінький збіг обставин angry angry angry

13 Роналдіньо   (02.08.2012 21:03:25) [Материал]
знаю,що команда "Потік" тут ні при чому, але цей "збіг обставин" коштував нам трьох очок(((

16 Demsky_V   (03.08.2012 20:57:38) [Материал]
Просто це був не ваш день , в нас тоже були такі ігри, sad sad sad

17 Oleg(Pomonjata)   (03.08.2012 21:23:40) [Материал]
просто Приозерне цього року дуже серйозно налаштовується на лідерів! ми наприклад також повинні були там програти але вирвали нічю! чи ти хочеш сказати що вам далась легко перемога в Приозерному?

18 Demsky_V   (03.08.2012 21:39:53) [Материал]
ми просто забили два швидкі голи... а так то вони мають непогану команду (ну впринципі вдома вони непогано виглядають)

21 Oleg(Pomonjata)   (03.08.2012 22:15:10) [Материал]
ну і я прото саме шо вдома проти них дуже важко грати!

с. Путятинці, "Блєх Арена". 175 глядачів

Голи: Дмитрів, 5, В. Крук, 14, з пенальті, Цимбалістий, 21, Т. Луцишин, 90+5 - ?, 6, ?, 15, з пенальті, 43

ФК "Путятинці": Куч - Холява, Кучмій, Бойчук, Білоус - Цимбалістий (Вишневецький, 87), Т. Луцишин, В. Крук, Дмитрів (Тучинський, 65) - Скарбовський (Ковба, 55), Гиців (кап.)

Путятинці напротязі всієї гри виглядали цікавіше, однак гра в обороні ... У другому таймі господарі не використали три 100% нагоди для взяття воріт. Однак, коли суддя вже поглядав на свій годинник, граючий тренер господарів Тарас Луцишин скористався гросмейстерською передачею Васі Бойчука й невідпорним ударом головою приніс перемогу Путятинцям.

6 dan   (30.07.2012 17:30:36) [Материал]
ну і натхненний звіт, ото виписав - від кількості глядачів до граючого...

19 Demsky_V   (03.08.2012 21:51:01) [Материал]
Результативність команди вражає: як забиті голи так і пропущені)) одним словом є на що подивитись..нудно не буде

26 wolf   (04.08.2012 18:28:49) [Материал]