Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 874

Головна » 2010 » Жовтень » 11 » РЕЗУЛЬТАТИ 25-го ТУРУ СУПЕРЛІГИ. ПИТАННЯ ПРО ЧЕМПІОНСТВО ЗАЛИШИЛОСЯ ВІДКРИТИМ
01:36:57
РЕЗУЛЬТАТИ 25-го ТУРУ СУПЕРЛІГИ. ПИТАННЯ ПРО ЧЕМПІОНСТВО ЗАЛИШИЛОСЯ ВІДКРИТИМ

Минулими вихідними на футбольних газонах району відбулися матчі передостаннього туру у суперлізі. Ще до цього туру залишалося кілька запитань по розподілу підсумкових турнірних позицій. Звичайно найцікавішими з них були ті, що стосувалися зони вильоту та призової трійки. Майже всі з них вирішилися в звітному турі, але на найцікаіше та найважливіше з усіх запитань відповідь не було отримано, отже доля чемпіонства залишається відкритою.

В матчі Обельниця - Потік зустрічалися команди, які замикають першу половину турнірної таблиці, і вже давно втратили будь-які шанси на якісь нагороди, тому принципового турнірного значення ця гра не мала. Підсумок матчу – нічия 1-1, яка залишила команди на тих позиціях, які вони посідали до цього матчу.

В Лучинцях грали Букачівці, які все-таки завдяки помітному прогресу під кінець сезону зуміли забезпечити собі збереження суперлігової прописки на наступний сезон. Гра завершилася перемогою гостей з хокейним рахунком 5-4.

В матчі Нижня Липиця – Пуків зустрічалися команди, одна з яких майже втратила усі шанси на бронзу, та команда, яка майже зберегла суперлігову прописку на 2011 рік. Розписавши бойову нічию 3-3 обидві команди зняли слово «майже» зі своїх завдань, тобто Нижня Липиця залишиться без медалей, а Пуків вже не опинитися в зоні вильоту.

Воскресінці перед цим туром майже втратили шанси на другий рік грати в суперлізі, а програвши вдома Долинянам 1-7, офіційно оформили виліт в другу лігу.

Головний претендент на бронзу – команда села Черче грала на виїзді в Кліщівній. Не всі вірили, що господарі після невиїзду в Букачівці взагалі дограють цей сезон. Але Кліщівна все-таки зібралася і нав’язала боротьбу супернику. Після нічийного результату 1-1 після першого тайму, гості в другому зуміли забити переможний мяч, і враховуючи результати паралельних матчів офіційно стати бронзовими медалістами 2010 року.

Команда Верхньої Липиці, яка завдяки втраті очок Рогатином в попередньому турі отримала надію на золото, зобов’язана була перемагати на виїзді Путятинці. В першому таймі гра була досить млявою, і було мало конструктивізму в діях обох команд. Гостям вдалося замкнути одну подачу з кутового удару, і на перерву вони пішли переможцями. А от у другомі таймі в липичан значно краще получилася комбінаційна гра, особливо на фоні сумбуру у виконанні господарів. Як наслідок Путятинці отримали ще 4 сухі м’ячі у свої ворота, а Верхня Липиця продовжує запеклу боротьбу за чемпіонство.

Ще в одному матчі зустрічалися команди з різних полюсів турнірної таблиці: лідер чемпіонату Рогатин приймав відвертого аутсайдера з Вербилівців. Памятаючи розгромну перемогу міщан в першому колі з рахунком 11-1, а також знаючи, як їм необхідні були очки, усі сподівалися, що гра перетвориться на легку прогулянку для Рогатина. Але гості проявили справжні бійцівські якості і втратили нічийний результат лише в заключній 10-ти хвилинці матчу.  З цією перемогою господарі зберегли 3-х очковий відрив від Верхньої Липиці. Але за іронією долі календар звів рогатинців і липичан у заключному турі та дозволив їм розіграти чемпіонство району в очній зустрічі.

12 Kelvin_Terry   (12.10.2010 20:51:31) [Материал]
Ти про Путятинці? Та я казав Тарасові (dan), щоб він дав мені забити. Пропонував йому запаску до машини, хороша, лиш три латки має. Десь гривень 400 коштує. Він нічого не відповів. Але після того, як став мені на пятку і зняв мяч з ноги в воротарській, я зрозумів, що йому моя запаска не треба. sad

16 MaRiAnNoChK@   (12.10.2010 21:58:42) [Материал]
Триматиму кулаки і надіюсь радіти будемо ми!!! Ой, дай Бог нам допомоге і ви не здавайтесь!!!!!!

17 НазарКо   (12.10.2010 22:14:16) [Материал]
Ну от шо шо Тарасе, а до вас на цей футбол я уже мушу попасти 100%. Я вже цілий сезон маю приїхати на вашу гру. Який там в вас розклад пижиків якісь є чи ти не знаєш??

18 Andriy   (12.10.2010 22:24:31) [Материал]
поїдем разом

19 НазарКо   (12.10.2010 22:33:02) [Материал]
ок.

20 Kelvin_Terry   (13.10.2010 00:28:35) [Материал]
Їдуть прямі в Верхню. Кожен день 13:10 з вокзалу - через Рогатин, 12:40 з Пасічної - в Бурштині повертає і їде через "бідні села" на Світанок, Нижню - дешевший. Обоє приїжджають перед третьою. Також з Рогатина різні їдуть через Липицю. Також можна тими, що на Тернопіль, виходити на Лопушній і йти пішки в Верхню (до стадіона 25 хв.)

21 dan   (17.10.2010 20:02:49) [Материал]
...вболівати за...

9 SKOFILD   (12.10.2010 17:02:53) [Материал]
Kelvin_Terry чому ти видалив до тебе моє питання???

6 TlNL   (11.10.2010 20:15:59) [Материал]
Що Путятинці здали гру за якихось 200грн?????????

5 geol25   (11.10.2010 12:28:33) [Материал]
Чи буде Золотий матч? От питання. Дуже цього хочеться.

4 Kyrgan   (11.10.2010 11:46:27) [Материал]
Лучинці-Букачівці.Войтко О-2г,Колковський М,Галущак Ю,Андрухів О.

3 TlNL   (11.10.2010 10:33:10) [Материал]
Я вчора писав!За Нижню забивали,Каспрук М,Купчев В-2.Купчев кращий в нього 27 голів.

1 TlNL   (11.10.2010 10:10:58) [Материал]
Kelvin Terry,вітаю з черговою важливою перемогою.

2 Kelvin_Terry   (11.10.2010 10:23:39) [Материал]
biggrin . Хто забивав за Нижню, Черче, Букачівці і Потік? Треба визначити кращого бомбардира