Категорія: 2 ліга | Переглядів: 739 | Додав: НазарКо
+1   Спам
10 Романіто   (05.06.2012 12:51:22) [Материал]
"УДАР" Григорів - Фрага 2:2(1-1)
Гаяс.М., Павлишин М., Кізима В., Сачинський Н., Дашавець В. Возняк І. М. Діян А., Любінський А., Понамарьов Р., Сорочинський О. Максимців І.
Гра вийшла рівна . Приємно було всім що повернувся Максимців Іван нападаючий який грав за Григорів вже попередні роки. По стартових хвилинах стало зрозуміло що хлопці хочуть виграти і взяти перші очки. Іван Максимців вже на перших хвилинах вийшовши сам на сам мав відкривати рахунок в матчі . на 30хв. Сачинський Назар зі штрафного забив красивий гол 1-0 , після цього груба помилка в захисті (самі собі привезли гол) і гравець с. Фрага розстриляв нашого воротаря. 1-1 так закінчився перший тайм.Другий тайм почався ддосить активними атаками команди гостей, але потім гра вирівнялась, і максимців Іван на 68 хв. виводить Григорів вперед 2-1,Через хвилину Сачинський Назар вийшовши сам на сам з воротарем перекинув мяч через воротаря і ворота. Після пропущеного голу, фрага немогла прийти до тями. Дашавець, Возняк, Понамарьов, той же Максимців втрачали моменти за моментами ігрова і територіальна перевага була на боці Григорва, не забиваєш ти забивають тобі, вже в додатковий час який додав суддя а це було багато 10хв. Григорів пропускає 2-2. Бойова нічя але радує що вимальовуєтся гра команди надіємся що наступний матч з Підкаменем буде перемога

9 НазарКо   (04.06.2012 16:45:47) [Материал]
У групі Схід, складлась дуже цікава турнірка після дебютних 3 турів.
100% показник мають 3 команди: Конюшки(2 матчі, 2 перемоги), Світанок та Бабухів(3 матчі, 3 перемоги).
4 команди аутсайдери, не набрали жодного очка, і їхнє відставання складає уже мінімум 6 очок до команд, які очки набрали.

11 Forvard   (10.06.2012 13:33:24) [Материал]
Цікаво чим ззумовленна така гра останніх команд які набрали 0 очок
На Заході ше не так все сумно лиша 2 команди мають по нулям...

7 Ко   (04.06.2012 11:46:22) [Материал]
НазарКо,Льова Це добре що є така молода команда, є перспектива на майбутнє.

+1   Спам
5 Льова   (04.06.2012 02:13:22) [Материал]
Він просто вказує, шоб люди бачили, шо в нас молода команда і нам на рівні інших важко грати...але ми іграєм, і стараємся!

6 НазарКо   (04.06.2012 02:14:30) [Материал]
молодєц... smile

3 Ко   (03.06.2012 23:21:28) [Материал]
НазарКо , ти вже з своїм середнім віком мене смішиш і думаю других також. Перестань рахувати і грайте футбол.

4 НазарКо   (03.06.2012 23:50:36) [Материал]
хах... та я не рахую...в мене автоматом вираховує.... Я б замахався то саам рахувати... а так є число, та й напишу.. biggrin

Скорохода Н (Коншин Н), 85 (1:2)

Конюшки: Дволятик О; Михайлик Б, Любінець С, Мазурків А (Шведов С, 46), Коншин Н; Гавриловський О (Чубатюк Т, 35) (Деревянко О, 86), Гасій К, Сьома Т (Ониськів Ю, 86), Гасій Р; Дуда В (Скорохода Н, 46), Федоронько С
В запасі залишились: Деревянко А, Мироняк Т

Середній вік команди: 19,5

Матч проходив за повної переваги гравців ФК"Конюшки", але було пару досить таки небезпечних моментів у господарів, які могли завершитись голом. За рахунку 1:1 після помилки Коншина Н., м’яч попав навіть в штангу дерев’яних воріт, які захищав воротар Конюшок. Якщо говорити про перший тайм, то гості не могли нічого створити із-за поганого стану поля(я б навіть сказав дуже поганого, верхом грати не можна було, бо поле маленьке, низом не можливо, бо скаче так шо просто....) оскільки Конюшки більше грають низом із-за низькорослих гравців в команді, було дуже важко показувати комбінаційну гру на такому полі....
Але рахунок було відкрито уже в дебюті, після пасу з лівого флангу один на один вийшов нападник гостей і пробив у кут воріт, відкривши рахунок.
Але уже через пару хвилин рахунок став нічийним. Зароблений штрафний за 10 метрів від лінії середини поля і десь за 25 від воріт, приніс свій результат, після непорозуміння між гравцями які стояли в стінці і воротарем, а також після мінімального рикошету,м’яч пролетів між рукавицями воротаря гостей - 1:1.
Всі намагання гравців с.Конюшки знову вийти в перед, нівельовував воротар господарів, або ж самі гравці команди пороли (
Більше важливих моментів в першому таймі не було.)_
У другому таймі відбулось пару замін у команді гостей, замість ветерана Мазурківа А., вийшов молодий Шведов С.,а замість Дуди В., який провів не найкращий тайм вийшов Скорохода Н.(замість 2-ох найстарших гравців, вийшли 2 наймолодші гравці)
Весь другий тайм за виключенням пару хвилин проходив в облозі воріт с.Явче, гості дуже багато пробивали по воротах, дуже багато було жорстких стиків, та падінь.
Поміж цього шквалу ударів і подач в штрафну були і виходи господарів в атаку, але небезпечними моментами вони не закінчувались.
На при кінці матчу були і удари через себе, і удари з меж штрафного головою, і удари з 2 метрів по воротах, але в ворота не лізло(
Гол прийшов аж на 85 хвилині, після 5-го підряд кутового захисники вибили м’яч до середини поля, підбір був як і практично весь матч за гостями , після чого відбулась подача на нападника команди Конюшки, і який пробив у верхній ближній кут воріт. Воротар не зміг виручити - 2:1. після цього ніяких моментів у команд не спостерігалось і за такого рахунку і пролунав фінальний свисток.

2 матч поспіль ігрова перевага на стороні нашої, команди, але перемогу вдається здобути тільки на останніх хвилинах... Але рахунок на табло і головне стабільність.

1 Nikalaos   (03.06.2012 21:00:22) [Материал]
Григорів-Фрага 2:2
Заланів-Загір'я 2:2
Княгиничі-Підкамінь 0:2