Всього відповідей: 874

Головна » 2012 » Червень » 17 » 1 ліга. 6-й тур. Помонята збільшують відрив від переслідувачів
21:51:22
1 ліга. 6-й тур. Помонята збільшують відрив від переслідувачів
Домашня перемога над Чесниками й втрата очок команди Приозерного дозволила Помонятам зміцнити свої лідерські позиції у Першій лізі чемпіонату району після 6-го туру.

Звитяга над Чесниками (4:2) стала для лідера 5-ю у 6-ти поєдинках (за однієї нічиєї). Окрім Помонят, продовжує йти без поразок лише команда Потока. Минулої неділі його футболісти не змогли втримати перемоги у грі проти Путятинців - 1:1. Господарі, котрим напередодні урочисто вручили комплект нової форми, відкрили рахунок уже на 10-й хвилині, однак другий тайм залишився за гостями, котрі за 3 хвилини до закінчення основного часу таки зуміли зрівняти рахунок.

Уже 5-ту гру поспіль не знає гіркоти поразки Підвиння, котре у звітному турі вдома впевнено здолало Беньківці - 2:0. Не пропустила у рідних стінах й Липівка, котра зуміла забити аж 6 м'ячів відвертому аутсайдеру Колоколину (6:0), а Залужжя залишило свої ворота сухими в Букачівцях (4:0).

І тільки в одному поєдинку глядачі не побачили взяття воріт - Кліщівна й Приозерне розписали "суху" мирову.

17 Роналдіньо   (20.06.2012 23:29:23) [Материал]
ФК"МР"(ПІДВИННЯ) - ФК"БЕНЬКІВЦІ" 2:0 (0:0)

Склад "МР"(ПІДВИННЯ):
Котлярський Я - Домарецький В, Качала В, Крук М, Крупяк І (к) - Струк І.Б (Котлярський А.Б,60хв), Котлярський А.І, Аладін, Гриник Н - Вовк І, Галушка О.

Голи: Котлярський А.І (65хв,80хв)

15 geol25   (19.06.2012 12:42:50) [Материал]
Прохання до представників Чесник, Потока та Підвиння вказати авторів забитих голів.

16 myzik88   (19.06.2012 18:57:25) [Материал]
Окрепкий М smile

12 Oleg(Pomonjata)   (18.06.2012 20:16:23) [Материал]
Сокіл (Помонята)-Чесники 4-2(1-1)

Голи: Лябига О.(30 хв, 48, 90) Чопик М.( 75)- ??? (36 хв), ??? (65)

Сокіл (Помонята):
Воротар: Здобніков Володимир
Захисники: Братина Андрій, Селецький Іван, Поритко Де"мян, Лябига Василь
Півзахисники: Петричак Іван( Гула Марян), Чопик Олег( Коцюпир Василь), Кузик Віталій
Нападники: Чопик Михайло (Драганчук Василь), Лябига Олег

По грі: Із самого початку матча непішла гра у півзахисту Помонят а особливо у Чопика О. та Петричака Івана, які були замінені одразу після перерви... Гра розпочалася у рівній боротьбі і без моментів( не дуже цікава для глядачів ) , перший момент виник біля воріт господарі. І цей момент закінчився одинадцятиметровим( мяч потрапив у руку захиснику Помонят) , але нападник гостей незумів переграти голкіпера Сокола! І вже через декілька хвилин Лябига О.(який відновився після травми) забиває гол у ворота команди суперника! Але футболісти Чесників ще до перерви зуміли зрівняти рахунок після помилки крайніх оборонців команди Помонят. !
Другий тайм активніше прзпочали господарі! І вже на третій хвилині другого тайму Лябига Олег вийшовши одини на один з другої спроби переграє голкіпера гостей! Але гості не знітились і провели кілька хороших атак одна з яких закінчилась голом у ворота Помонят! Було помітно що футболісти Помонят дуже хотіли перемогти і тут на допомогу знову приходить Лябига О. який цьогоразу невідзначився але віддав гольву передачу на Чопика М.! При рахунку 3-2 команда Чесник зупинилась ! А вже у доданий арбітром час Лябига Олег оформив хет-рик! Ще був один епізод при рахунку 2-2 Василюк Назар заробив вилучення( за неспортивну поведінку) чим підвів команду! Хотілось би відмітити хорошу гру Лябиги Василя та Кузика Віталія які на правому фланзі повністю перегравали своїх опонентів на протязі всієї гри!

13 НазарКо   (18.06.2012 20:24:42) [Материал]
ви що 10 грали?

14 Oleg(Pomonjata)   (18.06.2012 20:28:06) [Материал]
))) та вот зараз замітив що незаписав вилученого гравця))))

11 dan   (18.06.2012 17:43:48) [Материал]
пропускати одну неділю не хочеться але якщо буде така ж спека як вчора, то здоров"я важливіше

10 FoOtbOL   (18.06.2012 17:09:56) [Материал]
Липівка-Колоколин 6-0(2-0)
Голи:Сапіга Б,Костишин І,Крохмалюк В(3),Патрун І
Склад:Курман Р,Курпіта І(Пастернак І),Чепіль В(Савка В),Балюк В,Патрун Р,Костишин І,Патрун І,Кривень В,Кімлач В,Крохмалюк В,Сапіга Б(Кривун М)

9 Zaluzzj   (18.06.2012 14:15:57) [Материал]
Залужжя - Букачівці 4:0(3:0)
Голи: Яремків А (5 хв), Цимбалістий О(35хв). Микитин М (45, 87 хв)
Залужжя : Динега М, БілоусМ, Дутчак А, Кобильник І, Іванців В, Воргуль А,Цимбалістий О. Лісний Л, Микитин М, Яремків А, Головльов В(Ґор)

5 Demsky_V   (18.06.2012 12:24:17) [Материал]
7 ТУР в 1 ЛІЗІ буде цєї неділі ??? (24.06.2012) angry

+1   Спам
6 НазарКо   (18.06.2012 12:28:16) [Материал]
я за те щоб це питання винести в середу на СТК...толку нам і Вам сидіти.... супер ліга хай пропускає

7 Demsky_V   (18.06.2012 13:27:49) [Материал]
Ми теж за...навіщо щоб 1 неділя пропадала даром... angry

8 НазарКо   (18.06.2012 13:36:57) [Материал]
Да, але потрібно шоб на стк хтось це питання висунув на розгляд.

3 geol25   (18.06.2012 11:26:48) [Материал]
Потік - Путятинці - 1:1 (1:0)

Голи: ???, 10 хв. - Гиців, 87 хв.

Путятинці: Куч - Т. Луцишин, Тучинський, І. Побуцький (Череватий, 68), Баран, Дмитрів, В. Крук, С. Луцишин, Цимбалістий, Ковба (Гладчук, 68), Гиців (кап.)

4 НазарКо   (18.06.2012 11:32:39) [Материал]
Молодець Олеже в кінці матчу приніс важливе очко команді

2 НазарКо   (17.06.2012 22:55:52) [Материал]
А також інтересна статистика в кліщівної...5 матчів 4 забитих і 3 пропущених... Менше ні одного ні іншого немає ні в кого

1 НазарКо   (17.06.2012 22:53:01) [Материал]
хах.... Потік і помонята і надалі йдуть без програщів, хоть між ними і різниця в 6 очок...Потік нагадує Ювентус в цьому сезоні - купа нічиїх....