Всього відповідей: 874

Головна » 2012 » Серпень » 20 » 1 Ліга. 14 тур. Ще плюс два очки для лідера.
17:16:52
1 Ліга. 14 тур. Ще плюс два очки для лідера.
Після надупевненої перемоги лідера Першої ліги "Сокіл" Помонята над аутсайдером Колоколином з рахунком 10-0 та нульової нічиєї у центральному матчі туру між Потоком та "МР" Підвиння, помонятівській команді вдалось відірватись від найближчого переслідувача (ФК Потік) вже на 7 очків. Липівка, яка є теж одним із претиндентів на підвищення в класі, здобула суху перемогу в гостях над Кліщівною - 0-2. Також домашню перемогу з рахунком 2-1 святкували футболісти с.Букачівці над командою Бенківці, після якої господарям вдалось покинути зону вильоту і наздогнати своїх гостей у турнірній таблиці. Чесники вдома приймали Залужжя і впевненно перемогли з рахунком 4-1. А у матчі між шостим та п'ятим місцями Першої ліги був зафіксований нічийний результат 1-1: Путятинці виграючи по-ходу зустрічі 0-1 втратили таку важливу перемогу на останніх хвилинах матчу, Приозерне зрівняли рахунок на 88хв. реалізувавши пенальті.

25 dan   (25.08.2012 20:35:11) [Материал]
НУ ТИ МЕНІ ПРОСТО ГРУДИ МАСЛОМ ПОМАСТИВ...я також думаю, що навіть не було б з ким подискусувати, сподіваюсь, що так воно і надалі буде

24 Oleg(Pomonjata)   (25.08.2012 17:01:11) [Материал]
dan, Помонята дійсно ніколи невигравали на стадіоні в Путятинцях (враховуючи матчі на кубок які були провенні на цьому стадіоні)! Я поважаю твою думку, але і моя думка також має право на існування! А "чіпляюсь" я до лише заради того, щоб користувачі зрозуміли, що на сайті можна дискутувати на різні футбольні теми, а не тільки результати переглядати!

23 dan   (25.08.2012 14:13:36) [Материал]
та нічого я не зациклився, коли сплю, то Помонят не бачу...ти сам чомусь стараєшся мої коменти спростовувати, а кажеш, що то я чіпляюся...хіба то не зрозуміло було, що мова йшла про турнірну таблицю, а відтак і про вже не такий далекий кінець сезону... а останній (більше і не пригадую) раз, коли ми з вами грали, то в той сезон як ви вилетіли з вишки і виграли ми дійсно, якщо не помиляюся 4:1

22 Oleg(Pomonjata)   (25.08.2012 11:03:14) [Материал]
dan, я бачу ти на тій "забаві" зациклився?! А якшо чесно то Помонята ще ні разу неперемагали в Путятинцях(

21 dan   (25.08.2012 10:58:12) [Материал]
просто у футболі ведеться якось приблизно так: гра забувається, а результат залишається.., а статистика то так для забав

20 Oleg(Pomonjata)   (25.08.2012 10:00:21) [Материал]
dan, вибач! Але тут ти незовсім неправильно підмітив! Поразка нам загрожує зміною статистики( яку ти і нетільки, з нетерпінням чекаєте)! Надіюсь футбол видасться хорошим!

18 dan   (23.08.2012 22:06:40) [Материал]
Оскільки тут згадано матчі 15-го туру, то можна б було про них поговорити.
Центральним буде Підвиня-Липівка, хоча і Путятинці-Помонята так само звучить. В першому нікому втрачати не можна але комусь таки доведеться. В другому навіть поразка лідеру нічим не грозитиме.
Не легко Потоку буде в Беньківцях. А от Букачівцям Колоколин вже давно обіцяв подякувати за те, що не хотіли увійти в їх стан і таки зіграти в 1-му колі (нагадаю, що тоді за відсутність карточок до гри Букачівці не захотіли грати, хоча колоколинці гарантували підвезти доки до початку 2-го тайму).

12 Zaluzzj   (22.08.2012 16:07:08) [Материал]
Чесники - Залужжя 4-1 (1-0)
склад Залужжя:
Сікан Р, Головачук І, Кобильник І, Когут В,(Лісний Л) Драган Б,(Антоняк Ю) Головачук В, Соківка О, Іванців В, Воргуль А, Щербатий П,(Партика Р) Яремків А(Цимбалістий О)

11 KADA   (22.08.2012 16:03:50) [Материал]
Олег(Помонята), 5+2 африканці - це вже майже команда. Так само можна сказати про Васючин: індивідуально сильні гравці, але аж такої командної гри вони не демонструють, але результат який. Якщо ти вважаєш, що там є 7 індивідуально сильних футболістів, то де результат??? Значить виходить, що в інших командах грають чуть не профі...)

P.S. Я не літаю в небесах, просто називаю речі своїми іменами. Є сильні команди і є слабші від них, от і все.

9 Oleg(Pomonjata)   (22.08.2012 15:03:14) [Материал]
KADA, не літай далеко в небесах (зірка АПЛ двотисячних років)! Я незнаю куда ти дивився? але я замітив в них пять (індивідуально!) хороших гравців(невраховуючи африканців)! Як команда вони дійсно заслужили такий результат і місце в турнірній табл. А ти Славік уважніше вчитуйся в мої коменти!

+1   Спам
8 myzik88   (22.08.2012 15:02:54) [Материал]
ФК "МР"(ПІДВИННЯ) - ФК "ПОТІК" 0-0 (0-0)
Склад ФК «Потік»: Пащин В.. - Музика Вс., Пащин Б., Гордій Т., Конопада О., Чолій М. (Стек І 68'), - Гнида А., Богоніс З., Чорнописький В. - Музика Вк.(Окрепкий М.,-68'), Білоус В.

Матч був досить цікавий оскільки обидві команди гостро атакували, проте завадила майстерність хочаб комусь розмочити рахунок. Дякуєм суддям і супернику за гарний футбол.

10 dan   (22.08.2012 15:53:58) [Материал]
а Люлька де подівся?

13 myzik88   (22.08.2012 17:29:22) [Материал]
В грі з Липівкою потягнув мяз.

19 dan   (23.08.2012 22:16:10) [Материал]
а те, що Пащин В. відстояв на 0 вже багато на що говорить, є достойна зміна?

+1   Спам
14 Demsky_V   (23.08.2012 10:51:48) [Материал]
Опис матчу: Матч проходив на рівних, з перемінним успіхом. У середині першого тайму , при атаці Підвиння боковий (Рега) зафіксував положення, та центральний суддя на це не відреагував, в результаті чого виник досить небезпечний момент, який вдало заблокував Гордій Тарас. У першому таймі провалювався лівий край. Ще один небезпечний момент виник на 40 хвилині, коли правий хав Підвиння пройшов трьох наших гравців, але досить перспективну атаку запоров, видавши дуже не точний пас. У нас також було досить моментів, контролювали м"яч, та до небезпечних ударів - справа так і не доходила. Запамятався удар Чорнописького Володимира зі штрафного і небезпечний удар по воротах Музики Василя, на останній хвилині першого тайму.
Другий тайм гра точилась більше у центрі поля. Більшою ініціативою володіли господарі, та більше гольових моментів створили гості. У господарів запам’ятався небезпечний удар , який парирував наш молодий голкіпер smile Пащин Василь , а також небезпечний простріл з лівої сторони, який не вдалось замкнути нападникам. У нас запам’ятався штрафний удар, після якого м’яч попав у поперечку, удар Гниди Андоія з лінії воротарської вище воріт, простріл , який так і не вдалось замкнути Окрепкому Михайлу, м’яч пройшов в кількох сантиметрах від штанги. А окрасою матчу могла стати остання атака гостей : Гнида Андрій, отримавши м’яч практично в центрі поля, пройшов увесь захист господарів та пробив у дальній від воротаря кут - та на жаль цього дня йому не судилось стати героєм матч. Нулі на табло, і цей рахунок все ж таки більше на руку команді ФК "Потік"

+1   Спам
15 Роналдіньо   (23.08.2012 12:47:00) [Материал]
погоджуюсь((

16 dan   (23.08.2012 21:49:49) [Материал]
особливо з останньою тезою

7 KADA   (22.08.2012 13:44:54) [Материал]
Олег (Помонята), яка Колоколин серйозна команда??? Вони на останньому місці! І програли з рахунком, з яким ще, вроді, жодна команда з усіх ліг не програвала... Який тут хороший підбір гравців?! В них більшу половину складу треба міняти. Два темношкірих пацани взагалі у відборі ніякі, з них користь тільки при атаці. Так не повинно бути. А про те, що 14 номер зійшов собі просто з поля - це взагалі пі...!!! Не буду спорити, декілька хороших гравців в них є, але, як бачим по результатах цього замало...

6 dan   (22.08.2012 13:36:59) [Материал]
Приозерне-Путятинці 1:1 (0:1)
Склад Путятинець: Курань А., Білоус Д., Тучинський С., Луцишин Т., Бойчук В., Шпирка А., Крук В., Цимбалістий І., Дмитрів М., Бойко А., Куч І.
"Сухий лист" на 25-й хв. заніс Цимбалістий І.
До гри та вже після неї (по отриманих результатах) рахунок гри 1:1 не найгірший. А якщо брати саму гру, то 3 очки однозначно втратили, бо і по моментах однозначна перевага та й пропущений гол на останніх хвилинах з сумнівного пенальті...шкода але нічого не змінити. Самовіддачею та боротьбою до кінця гри з позитивного боку можна відзначити гравців Приозерного, а от більше ніж жорстка (деколи груба) гра - то не воно.

+1   Спам
5 Oleg(Pomonjata)   (22.08.2012 08:01:54) [Материал]
Хочеться сказати ще пару слів про матч Помонята-Колоколин! Насамперед можна відмітити те що по підбору футболістів Колоколин дуже серйозна команда! В деяких моментах індивідуально вони грали просто блискуче! А вот командна гра і командний дух в цей день в них був відсутній! Вони багато раз недогравали свої епізоди до кінця! А на сам кінець при рахунку 8-0 їх гравець самовільно залишив поле сказавши шо більше нехоче грати!

4 FoOtbOL   (21.08.2012 12:31:51) [Материал]
Кліщівна-Липівка 0-2(0-0)
Склад командт Липівка:Курман Р,Чепіль В,Балюк В,Патрун Р,Осташ І,Костишин І,Мисик М(Кривун М),Патрун І,Кривень В,Сапіга Б,Крохмалюк В.
Голи:Крохмалюк В,Мисик М.

17 dan   (23.08.2012 21:53:49) [Материал]
щось дербі не вийшло...так можна і у 2-гу лігу перебратися...бувають і такі парадокси у футболі (я крізь призму фінансових можливостей)

3 KADA   (21.08.2012 08:49:14) [Материал]
ФК "Сокіл" Помонята - ФК Колоколин 10:0 (3:0).

Голи забивали: Лябига О. - 5, Чопик М. - 4, Кузик Я. - 1.

Склад ФК "Сокіл" Помонята:
Здобніков В.(в) - Коцyпир В.( Лябига В.(65хв.), Бучинський М., Кузик Я., Селецький І. - Кузик В., Василюк Н.( Верб'яний Н.(45хв.)), Чопик О.( Марушій В.(60хв.)), Петричак І.( Гула М.(72хв.)) - Чопик М., Лябига О.

Опис матчу:
Це був матч, в якому зустрілись лідер та аутсайдер Першої ліги, але, напевно, ніхто і близько не передбачав, що матч закінчиться саме з таким результатом. Гості запам'ятались непоганою стартовою десятихвилинкою і незабитим пенальті при рахунку 5-0, а от решту ігрового часу на полі як ініціативою так і м'ячем володіли гравці Помонят. На початку першого тайму Лябига О. реалізував вихід "на чотири ока". Через декілька хвилин після двох вдалих проходів правим флангом півзахисника "Сокола" Петричака І. по черзі відзначились нападники Лябига О. та Чопик М. В другому таймі майже кожна друга атака господарів закінчувалась взяттям воріт гостей.

Котлярський А.І, Галушка О.

коротко про матч. безкомпромісна боротьба протягом всього поєдинку,невелика кількість точних ударів. спочатку кілька моментів не реалізували господарі: Котлярський запоров атаку три в два захисники,удар з штрафного потянув з девятки воротар,а Галуга влучив у штангу, а далі прийшла черга й гостей...спочатку вище пробив Гнида з ударної позиції,а далі той же Андрій Гнида на останніх хвилинах не використав вихід віч-на-віч з голкіпером - мимо... як на мене - закономірна нічия...Спасибі потіцьким футболістам за хороший матч)