Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 933


Головна » 2014 » Січень » 30 » СТАРТУЄМО прогнозувати чемпіонат з футзалу!
22:14:46
СТАРТУЄМО прогнозувати чемпіонат з футзалу!
Супер ліга. 3 тур. 01.02.13(Субота)
9-30 Добринів - "ДЮСШ"
10-05 Бабухів - Путятинці
10-40 Світанок - "Голд Дроп"
11-15 В.Липиця - Лучинці
11-50 Долиняни - "Надія"
Перша ліга(Група Б). 2 тур. 01.02.13(Субота)
12-25 Загіря - Залужжя
13-00 Потік - Черче
13-35 Юнашків - "ДЮСШ-2"
14-10 Васючин-2 - Букаівці
Перша ліга(Група А). 2 тур. 01.02.13(Субота)
14-45 Підвиння - Підкамінь
15-10 Чесники - Обельниця
15-55 "Олімп" - Сарники
16-30 Явче - Підгороддя
Категорія: Конкурс прогнозистів | Переглядів: 443 | Додав: IRUSIK
Всього коментарів: 23
22 Олег16   (01.02.2014 13:03:14)
Чесники - Обельниця - 4:2

21 Polyoviy(Zhovchiv)   (01.02.2014 12:24:39)
Супер ліга. 3 тур. 01.02.13(Субота) 
9-30 Добринів - "ДЮСШ" 
10-05 Бабухів - Путятинці 
10-40 Світанок - "Голд Дроп" 
11-15 В.Липиця - Лучинці 3:1
11-50 Долиняни - "Надія" 1:3
Перша ліга(Група Б). 2 тур. 01.02.13(Субота) 
12-25 Загіря - Залужжя 1:3
13-00 Потік - Черче 2:1
13-35 Юнашків - "ДЮСШ-2" 1:3
14-10 Васючин-2 - Букаівці 1:4
Перша ліга(Група А). 2 тур. 01.02.13(Субота) 
14-45 Підвиння - Підкамінь 5:1
15-10 Чесники - Обельниця 1:2
15-55 "Олімп" - Сарники 4:1
16-30 Явче - Підгороддя 2:1

20 NoVa4oK_VL   (01.02.2014 10:41:52)
Супер ліга.
Добринів - "ДЮСШ" 2-4
Бабухів - Путятинці 1-5
Світанок - "Голд Дроп" 2-3
В.Липиця - Лучинці 5-3
Долиняни - "Надія" 1-5
Перша ліга
Загіря - Залужжя 2-4
Потік - Черче 2-5
Юнашків - "ДЮСШ-2" 5-2
Васючин-2 - Букаівці 3-2
Перша ліга
Підвиння - Підкамінь 6-1
Чесники - Обельниця 5-2
Олімп" - Сарники 5-2
Явче - Підгороддя 5-1

19 єє   (01.02.2014 01:35:24)
Супер ліга. 3 тур. 01.02.13(Субота)
9-30 Добринів - "ДЮСШ" 4-3
10-05 Бабухів - Путятинці 4-2
10-40 Світанок - "Голд Дроп" 2-4
11-15 В.Липиця - Лучинці 3-3
11-50 Долиняни - "Надія" 1-5
Перша ліга(Група Б). 2 тур. 01.02.13(Субота)
12-25 Загіря - Залужжя 2-3
13-00 Потік - Черче 3-2
13-35 Юнашків - "ДЮСШ-2" 2-3
14-10 Васючин-2 - Букаівці 2-5
Перша ліга(Група А). 2 тур. 01.02.13(Субота)
14-45 Підвиння - Підкамінь 4-1
15-10 Чесники - Обельниця 2-4
15-55 "Олімп" - Сарники 6-1
16-30 Явче - Підгороддя 2-6

-1   Спам
17 НазарКо   (01.02.2014 00:24:36)
Супер ліга. 3 тур. 01.02.13(Субота) 
9-30 Добринів - "ДЮСШ" 0:3
10-05 Бабухів - Путятинці 2:2
10-40 Світанок - "Голд Дроп" 2:2 
11-15 В.Липиця - Лучинці 3:1
11-50 Долиняни - "Надія" 1:4
Перша ліга(Група Б). 2 тур. 01.02.13(Субота) 
12-25 Загіря - Залужжя 1:3
13-00 Потік - Черче 3:1
13-35 Юнашків - "ДЮСШ-2" 3:2
14-10 Васючин-2 - Букаівці 3:1
Перша ліга(Група А). 2 тур. 01.02.13(Субота) 
14-45 Підвиння - Підкамінь 4:2
15-10 Чесники - Обельниця 5:0
15-55 "Олімп" - Сарники 4:2
16-30 Явче - Підгороддя 3:1

18 ВОвчик   (01.02.2014 01:04:12)
та ти гониш стосовно Обельниці!

23 НазарКо   (01.02.2014 22:00:49)
ну трошки помилився

16 Romashka99   (01.02.2014 00:21:10)
Загіря 3:5 Залужжя
Потік 3:3 Черче
Юнашків 5:2 ''ДЮСШ-2''
Васючин-2 0:4 Букачівці

Підвиння 3:1 Підкамінь
Чесники 2:0 Конюшки
''Олімп' 4:1 Сарники
Явче 6:2 Підгороддя

15 Romashka99   (01.02.2014 00:13:54)
Добринів 3:4 ''ДЮСШ''
Бабухів 3:0 Путятинці
Світанок 2:4 ''Голд Дроп''
Верхня Липиця 4:2 Лучинці
Долиняни 1:3 ''Надія''

14 IGOR_08   (31.01.2014 23:50:51)
Супер ліга. 3 тур. 01.02.13(Субота) 
9-30 Добринів - "ДЮСШ" 2-7
10-05 Бабухів - Путятинці 4-2
10-40 Світанок - "Голд Дроп"5-3 
11-15 В.Липиця - Лучинці 2-3
11-50 Долиняни - "Надія" 0-4
Перша ліга(Група Б). 2 тур. 01.02.13(Субота) 
12-25 Загіря - Залужжя 1-4
13-00 Потік - Черче 2-3
13-35 Юнашків - "ДЮСШ-2" 5-2
14-10 Васючин-2 - Букаівці 1-3
Перша ліга(Група А). 2 тур. 01.02.13(Субота) 
14-45 Підвиння - Підкамінь 5-2 
15-10 Чесники - Конюшки  3-2 
15-55 "Олімп" - Сарники  4-2
16-30 Явче - Підгороддя 4-1

13 НазарКо   (31.01.2014 23:47:53)
Прогноз користувача  Олег16
Добринів - ДЮСШ - 2:4
Бабухів - Путятинці - 6:2
В.Липиця - Лучинці - 2:4
Світанок - Гал-Дроп - 3:2
Долиняни - Банк " Надія "- 1:4

Загіря - Залужя - 1:4
Потік - Черче - 5:3
Юнашків - ДЮСШ-2 - 3:1
Васючин-2 - Букачівці - 2:4

Підвиня - Підкамінь - 6:2
Чесники - Конюшки - 5:2
Олімп - Сарники - 7:2
Явче - Підгородя - 6:2

12 Zaluzzj   (31.01.2014 22:44:53)
Добринів - "ДЮСШ" 2-3 
Бабухів - Путятинці 3-0 
Світанок - "Голд Дроп 1-4 
В.Липиця - Лучинці 3-1 
Долиняни - "Надія" 0-4 
Загіря - Залужжя 1- 3
Потік - Черче 1-3 
Юнашків - "ДЮСШ-2 4-2 
Васючин-2 - Букаівці 3-1 
Підвиння - Підкамінь 3-1 
Чесники - Конюшки 2-1 
"Олімп" - Сарники 4-1 
Явче - Підгороддя 2-1

11 Ivan2879   (31.01.2014 20:01:44)
Добринів - "ДЮСШ" 1-3
Бабухів - Путятинці 3-0
Світанок - "Голд Дроп 2-2
В.Липиця - Лучинці 3-1
Долиняни - "Надія" 0-4
Загіря - Залужжя 0-3
Потік - Черче 1-3
Юнашків - "ДЮСШ-2 4-2
Васючин-2 - Букаівці 3-1
Підвиння - Підкамінь 3-1
Чесники - Конюшки 2-0
"Олімп" - Сарники 3-1
Явче - Підгороддя 1-3

10 romka1986   (31.01.2014 18:20:21)
Добринів - "ДЮСШ" 1-3 
 Бабухів - Путятинці 3-1 
 Світанок - "Голд Дроп 2-1 
 В.Липиця - Лучинці 2-1 
Долиняни - "Надія" 1-4 
 Загіря - Залужжя 0-3 
 Потік - Черче 1-3 
 Юнашків - "ДЮСШ-2 4-2 
 Васючин-2 - Букаівці 3-1 
 Підвиння - Підкамінь 3-1 
 Чесники - Конюшки 2-0 
 "Олімп" - Сарники 3-1 
 Явче - Підгороддя 1-3

+1   Спам
9 Staffik   (31.01.2014 17:15:14)
Добринів - "ДЮСШ" 3-5
 Бабухів - Путятинці 5-1
 Світанок - "Голд Дроп 0-2
 В.Липиця - Лучинці 2-1
Долиняни - "Надія" 1-1
 Загіря - Залужжя 0-3
 Потік - Черче 0-1
 Юнашків - "ДЮСШ-2 3-2
 Васючин-2 - Букаівці 0-4
 Підвиння - Підкамінь 2-1
 Чесники - Конюшки 2-2
 "Олімп" - Сарники 1-3
 Явче - Підгороддя 4-1

8 TARASNL9   (31.01.2014 17:03:14)
Добринів - "ДЮСШ" 5-3
Бабухів - Путятинці 2-4
Світанок - "Голд Дроп" 4-1
В.Липиця - Лучинці 5-3
Долиняни - "Надія" 2-6
Загіря - Залужжя 2-5
Потік - Черче 4-3
Юнашків - "ДЮСШ-2" 5-2
Васючин-2 - Букаівці 3-6
Підвиння - Підкамінь 5-2
Чесники - Конюшки 6-2
"Олімп" - Сарники 7-3
Явче - Підгороддя 5-1

+1   Спам
7 Тарас   (31.01.2014 15:27:56)
Супер ліга. 3 тур. 01.02.13(Субота) 
9-30 Добринів - "ДЮСШ" 5:2
10-05 Бабухів - Путятинці 7:2
10-40 Світанок - "Голд Дроп" 2:4
11-15 В.Липиця - Лучинці 4:6
11-50 Долиняни - "Надія" 1:3
Перша ліга(Група Б). 2 тур. 01.02.13(Субота) 
12-25 Загіря - Залужжя 1:4
13-00 Потік - Черче 3:3
13-35 Юнашків - "ДЮСШ-2" 5:3
14-10 Васючин-2 - Букаівці 3:2
Перша ліга(Група А). 2 тур. 01.02.13(Субота) 
14-45 Підвиння - Підкамінь 6:2 
15-10 Чесники - Конюшки  4:3
15-55 "Олімп" - Сарники 4:5
16-30 Явче - Підгороддя 3:1

6 НазарКо   (31.01.2014 13:02:57)
Прогноз користувача NK97 

Супер ліга. 3 тур. 01.02.13(Субота) 
9-30 Добринів - "ДЮСШ" 2:4
10-05 Бабухів - Путятинці 6:3
10-40 Світанок - "Голд Дроп"0:2 
11-15 В.Липиця - Лучинці 4:2
11-50 Долиняни - "Надія" 1:3
Перша ліга(Група Б). 2 тур. 01.02.13(Субота) 
12-25 Загіря - Залужжя 3:5
13-00 Потік - Черче 4:2
13-35 Юнашків - "ДЮСШ-2" 3:3
14-10 Васючин-2 - Букаівці 3:1
Перша ліга(Група А). 2 тур. 01.02.13(Субота) 
14-45 Підвиння - Підкамінь 7:2
15-10 Чесники - Конюшки 2:3
15-55 "Олімп" - Сарники 8:3
16-30 Явче - Підгороддя 2:2

5 Бакс   (31.01.2014 11:12:57)
Добринів - "ДЮСШ" 1-3 
 Бабухів - Путятинці 3-1 
 Світанок - "Голд Дроп"3-1
 В.Липиця - Лучинці 1-3 
Долиняни - "Надія"1-3
 Загіря - Залужжя 1-3
 Потік - Черче 1-3 
 Юнашків - "ДЮСШ-2 3-1 
 Васючин-2 - Букаівці 1-3 
 Підвиння - Підкамінь 3-1 
 Чесники - Конюшки 3-1 
 "Олімп" - Сарники 3-1 
 Явче - Підгороддя 3-1

4 Henri   (31.01.2014 00:40:26)
Добринів - "ДЮСШ" 2-4
Бабухів - Путятинці 4-0
Світанок - "Голд Дроп"2-4
В.Липиця - Лучинці 4-2
Долиняни - "Надія"1-3
Загіря - Залужжя 2-5
Потік - Черче 2-3
Юнашків - "ДЮСШ-2 7-2
Васючин-2 - Букаівці 3-3
Підвиння - Підкамінь 4-1
Чесники - Конюшки 3-3
"Олімп" - Сарники 2-4
Явче - Підгороддя 4-1

3 Льова   (31.01.2014 00:11:00)
9-30 Добринів - "ДЮСШ" 2:6
10-05 Бабухів - Путятинці 5:1
10-40 Світанок - "Голд Дроп" 2:4
11-15 В.Липиця - Лучинці 2:5
11-50 Долиняни - "Надія" 1:5
Перша ліга(Група Б). 2 тур. 01.02.13(Субота) 
12-25 Загіря - Залужжя 1:3
13-00 Потік - Черче 2:3
13-35 Юнашків - "ДЮСШ-2" 4:4
14-10 Васючин-2 - Букаівці 6:3
Перша ліга(Група А). 2 тур. 01.02.13(Субота) 
14-45 Підвиння - Підкамінь 8:1
15-10 Чесники - Конюшки 3:4
15-55 "Олімп" - Сарники 5:3
16-30 Явче - Підгороддя 4:3

2 vova7   (30.01.2014 23:17:18)
Добринів - "ДЮСШ" 2-2
Бабухів - Путятинці 3-0
Світанок - "Голд Дроп"2-1
В.Липиця - Лучинці 4-1
Долиняни - "Надія"0-4
Загіря - Залужжя 3-4
Потік - Черче 2-4
Юнашків - "ДЮСШ-2 3-1
Васючин-2 - Букаівці 3-0
Підвиння - Підкамінь 4-1
Чесники - Конюшки 2-3
"Олімп" - Сарники 4-0
Явче - Підгороддя 5-0

1 yosipgusak   (30.01.2014 22:40:17)
Добринів - "ДЮСШ" 3-4
Бабухів - Путятинці 4-2 
Світанок - "Голд Дроп" 2-5
В.Липиця - Лучинці 5-2
Долиняни - "Надія"  1-5
Загіря - Залужжя 2-5
Потік - Черче 3-3
Юнашків - "ДЮСШ-2" 2-3
Васючин-2 - Букаівці 2-4
Підвиння - Підкамінь 3-1
Чесники - Конюшки 4-3
"Олімп" - Сарники 5-2
Явче - Підгороддя 4-1

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09