Головна » 2012 » Серпень » 14 » Супер-ліга.13 тур. Лідери збільшують відрив
23:58:00
Супер-ліга.13 тур. Лідери збільшують відрив
Цієї неділі відбувся черговий тур в супер-лізі.

Центральний матч туру відбувся у В.Липиці , де місцева команда приймала Черче, матч закінчився з рахунком 2:0 на користь Черчан. У матчі переслідувачів чільної трійки, Добринів незміг вдома перемогти Обельницю 1:1. Завдяки перемозі над головним аутсайдером - Пуковом, Козари відірвались від зони вильоту на 3 очки - 4:1. Продовжує падати по турнірній таблиці Укрлісекспорт, який поступився Н.Липиці з рахунком 1:2. Лідер чемпіонату Юнашків впевнено переміг Долиняни - 2:0. Інший претендент на медалі - Васючин, в домашніх стінах обіграв Лучинці - 2:1

12 kobrat   (17.08.2012 13:15:44) [Материал]
А це пахне кримінальною справою!!!!! Трач може подати в суд на ВОЛЬОДЬКУ biggrin biggrin biggrin biggrin !!!!!!!!!!!! Цеж прямі погрози!!

11 КоНоПлЯнКо   (17.08.2012 12:39:30) [Материал]
якщо він такий грозний, то чому він трачові в очі таке не скаже, а тут пише?

ПУКІВ-КОЗАРА 1:2(1:0)

Склад Козарі:Щербатюк М-Гринишин Вол.,Федоронько П,Гураль І,Щербатюк П-Гринишин Вас.,Роюк В,Костів Р,Герасимович Ю(Маман Р)-Радик Н,Бойчук М.

Голи: Кушта Тарас(1:0) - Бойчук Микола(1:1);Костів Руслан(1:2).

Для обидвох аутсайдерів-гра за 6 очок,вперта і напружена боротьба на кожному клаптику поля.Поступаючись після першого тайму ,гості в другому- проявили характер і здобули таку важливу вольову перемогу!!!

5 VIKTOR   (15.08.2012 20:44:53) [Материал]
ФК «Долиняни» - ФК «Юнашків» 0:2 (0:2)

Склад ФК "Юнашків":
Воротар: Сас В.
Захисники: Угрюмов Є. (к), Торган А.( Герега С. 60 хв), Гетьман В. , Бойчук І.
Півзахисники: Літинський В. (Ониськів В. 58 хв) , Ониськів П., Кліщ В., Бойсин С.,
Нападники: Торган М., Ричак І.

Голи:
(0:1) Бойчук І. 25хв.
(0:2) Бойсин С. 35хв.

У зв’язку з поганим станом футбольного поля обом командам гра давалася досить важко. В основному всі свої сили гравці тратили на боротьбу з високою травою та на пошуки м’яча після того, як той вилітав за межі поля. Та все ж, всупереч таким умовам Юнашкову вдалося здобути чергові три очки. Відкрив рахунок у матчі (25хв.) Бойчук Іван – захисник гостей під час стандарту вдало зіграв на добиванні. А на 35-й хвилині Бойсин Степан з кута штрафного майданчика поклав м’яч точнісінько у дальню дев’ятку і рахунок став 0:2. До кінця гри залишалося ще достатньо часу, але більше голів у даному протистоянні не було. Правда в доданий арбітром час Долиняни зобов’язані були скорочувати розрив у рахунку до мінімуму, але не дозволив цьому статися воротар Юнашкова Сас Віталій, який на 90+3 хвилині парирував пенальті.

4 Andriy   (15.08.2012 13:40:18) [Материал]
Н.Липиця - Укрлісекспорт 2-1(2-1)
Голи:
?, 10, ?, 38 - Лавров, 25
Укрлісекспорт: Лебедев А - Саврій В, Деб'як А, Кулик Л, Воробець І - Штокалко В, Лавров Р (Антоняк В, 35), Хорощак Р, Костів О - Курілець В, Скарбівський А
Що тут скажеш пів команди травмовано, навіть 11 чоловік неможливо зібрати. Я ще злий на бокового, який серйозно "вчудив" - непонятно як зарахував гол, який нам забили з явного офсайду. Але що поробиш треба було відігруватися

3 КоНоПлЯнКо   (15.08.2012 12:43:49) [Материал]
ФК В.Липиця-Черче 0:2 (0-0)
Склад команди ФК В.Лициця:
Воротар: Волощинський О
Защіта: Жирий Р(к), Дзюбак Т, Кучмій О(Іваніщак Є 70хв) Жирий Д.
Півзихисники:Галушка П, Галушка А, Вовчик Р, Галушка С,,,
Нападники: Гергелевич Р, Рубаха Р (Галушка Р 75хв)

Гра в першому таймі була рівною, створювалися моменти як у команди господарів, так і команди гостей, в першому таймі госпоарі мали вийти вперед, на 25хв Галушка А з центра м*ячом прокидає в коридор між двох півзахисників точно нападаючому, Рубаха в штрафні прокинув защітніка, м*яч потрапив під ліву ногу і він пробив чуть вище дев*ятки, перший гольовий момент команди господарів,,,,потім на 35хв, Галушка П в центрі пасує Галушка А,він перевів пас дальше, віддав на Рубаху, той в одне касання на Галушку П і тут вихід сам на сам з воротарем, суддя показує положення якого не було, гру зупинили, суддя вибачився але пізно м*яч у команди гостей на таких атаках пройшов перший тайм,,,,,,,,,,,,,,в другому таймі Черче виявилося сильнішим, зразу десь на 55хв забили гол,Жирій Р вибиває м*яч з Рук Волощинського, м*яч зрізується і потрапив до півзахисника черче і вони пробили декілька раз і затиснули м*яч у ворота господарів поля,,,,,,поті десь на 87хв Галушка С зробив обрізку, паснув назад де нападаючий черче зумів перехопити м*яч і пробіг цілу половину поля і вже на штрафні пробив по воротах , м*яч потрапив у лівий нижній кут(без шансів) так і закінчився матч В.Липиця-Черче.....

6 Kelvin_Terry   (16.08.2012 01:17:45) [Материал]
Чому Галушка Роман вийщов аж на 75 хв, а не грав спочатку?

7 КоНоПлЯнКо   (16.08.2012 10:47:01) [Материал]
травма якась)

+2   Спам
1 dan   (15.08.2012 07:12:49) [Материал]
дивно, м"яко кажучи, з результатів Долинян, бо ще минулого року і результат був, і команда добротна, і в селі взагалі 2 команди було?????? невже так все банально просто - фінанси???

2 НазарКо   (15.08.2012 11:24:27) [Материал]
лучинці тоже того року буди в призерах, а цього року зона вильоту на даний момент